Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Gardena micro drip system
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

...a z jiné strany .... Příspěvek č. 49


89/12 už jsou vidět ostrůvky bílích paliček


Old Post 12-11-2001 v 13:09 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

a trochu pralesa .. Příspěvek č. 50


89/12

Old Post 12-11-2001 v 13:15 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

a na závěr , zvenku Příspěvek č. 51


89/12

Old Post 12-11-2001 v 13:23 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

A dvě fota na konec Příspěvek č. 52


89/12

Old Post 12-11-2001 v 13:27 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

...a druhá ..... Příspěvek č. 53


89/12




Old Post 12-11-2001 v 13:29 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Trochu detailu.... Příspěvek č. 54


89/12 tady ještě detail palic , 12den kwět

Old Post 15-11-2001 v 09:47 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Ještě dvě fota ... Příspěvek č. 55


89/12 vypadaj pěkně ,2campo- díky za chválu

Old Post 15-11-2001 v 09:52 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

...no a poslední ..... Příspěvek č. 56


89/12

Old Post 15-11-2001 v 09:56 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

to Hlava Příspěvek č. 57

Je to pěkný K+. Hele Hlavo, ty máš tu lampu přidělanou napevno? To by možná vysvětlovalo, proč jsou holky takový hubený a vytáhlý. Možná až pojedeš příště, tak by to chtělo trochu (alespoň ze začátku) přisvětlovat něčím modrým a nízko nad kytkama. Mě se osvědčily obyč zářivky Day light. Málo žerou a nejsou drahý. Možná by pomohlo i mít HPS ve vegetační fázi trochu níž.
Ať ti to pěkně nabejvá

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 15-11-2001 v 10:05 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 58


Zdravím Liva

Jo , tak tohle jsem se už taky dozvěděl lampa půjde přiští sklizeň trochu dolů , to že tři kytky takhle vyrostli ale nebylo lampou ale modelem rychle hnaly do vejšky jako o život a ostatní se v klidu plazili nahoru málem jsem je nestačil stříhat .

V každém případě díky za zájem

Čau



Old Post 15-11-2001 v 11:22 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 59

Vypada to docela pěkně. k4you
ale neodpustim si rejpnutí. myslim že si psal že je to z řízků. se divim že si to nechal tak dlouho růst asi 87dnů- není to trochu moc? Jak jsou teď ty kytky v průměru velké?
Já sem dal řízky do hlíny a po 14dnech jsou velký asi 30-45cm. - mam je v hlíně. no nic jen me to trochu zaskočilo.
no abych se dobral konce tak vlastně máš ty kytky skoro 87dnů na růstu + budou tak jěště 40dnů na květu - to je dost přehnané na to že jsou to řízky, já sem takhle dlouho něpěstoval ani když jsem jel ze semínek.
ale já sem hroznej rejpal tak si toho moc nevšímej.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 15-11-2001 v 19:21 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 60

možná že sem to už psal,je to možný,ale tech 90 dní na růstu mi připadá taky trochu moc.Když vezmu v potaz,že si tam dal ještě nazakořeněný řízky.Tak 14-21 dnů zakořenění a za dalších 21 dnů narostou kytky do takovejch rozměrů,že je absolutně nestíhám.Něco asi bude špatně.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 15-11-2001 v 22:33 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Moc dlouho...... Příspěvek č. 61


Čau pánové

2Butch, debil - máte samozřejmě naprostou pravdu že jsou tam moc dlouho , nasázel jsem tam řízky tří různejch modelů a myslel jsem si že vejšku srovnám zastřihnutím leč , chyba jak jsem později zjistil . Včera to bylo 105dní co jsou pod lampama celkově , předtím jsem sklízel v 87dnu . Je to moje druhá sklizeň INdoor takže pořád se to snažím vychytat . A klidně rejpejte od toho tady Grower.cz je , konstruktivní kritika nevadí , díky ....

Mějte se


EDIT 2005, S odstupem času jasně vidim chyby které jsem dělal , nejdřív jsem to měl asi měsíc v klonovně /viz foto č.1/ pak jsem je nacpal do velky bedny a samozrejme jsem to pjekně přelil a to že několikrát proto to rostlo tak dlouho , pozdeji jsem pochopil (díky breeder) jak vlasně zalejvat kytky pod umělim osvětlením teď mi kytky rostou max 30dní , teda když je chci hodně velký ....ale o tom jinde

Naposledy upravil Hlava 25-01-2005 v 14:07 PM

Old Post 16-11-2001 v 07:12 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Ahoj Hlavo Příspěvek č. 62

Nazdarek
Jestli vzponínáš jak jsi mi v létě dal ty tři řízky
North Line a Blueberry - tak to sem sklidil 5 listopadu
20 dní to rostlo a 75 dní to kvetlo (dám to do galerie)

Dnes jsem okusil slizeň ještě musí doschnout po fermentaci (cca 60g - 2 kiti a ta 3 ješte kvete u kamoše)

- slíbil jsem ti za ty řízky tak napiš do pm

Lopata

Old Post 16-11-2001 v 08:45 AM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pro-tech
Nový Člen

Karma uživatele pro-tech - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Obecné parada Příspěvek č. 63

Karma pro tebe,mas to moc pekne zarizeny.Muzes mi poradit jak mas udelany zavlazovani chci neco podobnyho a porad vaham,precet jsem tady hodne zpusobu a nejak se nemuzu rozhodnout.Cirkuluje ti to tam,nebo napustis kytkam a co zbyde je pryc nebo tam mas jeste pod tim nadobku odkud si to kytky berou sami?Dik za radu

pro-tech

Old Post 16-11-2001 v 09:34 AM
pro-tech je offline   Profil uživatele pro-tech   Find more posts by pro-tech   Foto galerie člena pro-tech   Click here to Send pro-tech a Private Message   Add pro-tech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Závlažování ... Příspěvek č. 64

Zdravím pro-tech....

Tak zavlažování je koupený v OBI nebo Baumaxu vyrábí to Gardena já to mám tak že mám dvě vaničky a čerpadlo to žene přes hadice a kapátka (max200l/hod) do kytek a truhlíků a z nich do druhý vany . Zalejvá mi to 6-8x denně podle velikosti kytek , přesně tu zálivku v mililitrech nevím ale přestane mi to zalejvat tak asi minutku potom co mi to začne téct do "odpadní " vany . To co mi přeteče ( není toho moc ) vyleju na zahrádku venku a je to

Kdybys potřeboval ještě něco , jsem tady

Čau

Old Post 16-11-2001 v 12:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-08-2011 - 2x 600W Bcuzz Cocos-drip system - 76 odpovědí
18-09-2008 - 600W Drip system, RW - 29 odpovědí
28-11-2007 - 400 W Micro Drip - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6526990 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív