Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » xerthon's scroog 250w(2xDM,2xPwP,2xCHR),hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49




27.rust

pomalu bych chtel prepnout na kvet,ale nevim,nevim kdy s tim pletivem.Nez by mi dorostly vsechny vyhonky az k pletivu dlouho by to trvalo.

Old Post 03-04-2005 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 50

Jak máš veliký ty kyti?Kdy budeš přepínat na květ a jak chceš mít kytičky velký na konci pěstování?Díkec

Old Post 03-04-2005 v 12:52 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51


kyti jsou prcci,protoze se snazim je tahat do sirky

edit: s prepnutim na kvet si zatim nejsem jisty,nejpozdeji do sedmi dnu to ale prepnu

Naposledy upravil 03-04-2005 v 15:53 PM

Old Post 03-04-2005 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

tak jsem to dnes psychicky nezvladnul a prepnul jsem to na kvet,snad se vyhonky trochu vytahnou.V nejhorsim bych pletivo nepouzil.
Vynos nebudu mit takovy jak jsem puvodne planoval,ale snad to bude i presto solidni grow.

p.s.:zkusim si to vynahradit pri mem prvnim outdooru

Old Post 04-04-2005 v 20:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

pri mem prvnim pokusu mi to po prepnuti temer nerostlo,ale udelal jsem asi chybu ze jsem to prepl po sestrihani listi,nove listy uz pak nenarostly

Old Post 05-04-2005 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54





2.kvet

vcera jsem definitivne umistil pletivo,snad to pekne proroste

chtel jsem udelat rezonum fajn a dal jsem je na balkon(v parniku)
ale neva chybama se clovek uci :-) spalily se asi za 5 hodin na slunicku

Old Post 06-04-2005 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hnojeni v kvetu Příspěvek č. 55

Ted bych docela privital radu cim hnojit v kvetu.Bylo by lepsi OBM nebo kristalon Plod a kvet?Luxusni hnojiva si ted nemuzu dovolit. Leda by bylo tak do 300,-

Old Post 06-04-2005 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 56

OBM

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 06-04-2005 v 18:14 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 57

Mě se osvědčilo OBM kombinovanej s hnojivem na kvěd a plod ALGA za cca 200Kč,který koupíš v každym growshopu

Old Post 06-04-2005 v 19:09 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dab
Stálý Člen

Karma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 58

.. hmm ja som skusal Floran (16-24-24), uz si nepametam cenu, ale nestalo moc, chut bola fajn
.. kazdopadne plod a kvet neodporucam, max. z Kristalonov Start (samo sebou na rast )

Mrhaním ducha a srdca je presviedčať odporcov, ktorí vôbec nepomýšľajú na to, aby mali svoj vlastný názor.

1st. Hobbyboxik(8xGWS,hlina)

2nd. 8xA11xMTF(2x250W)

Old Post 06-04-2005 v 22:22 PM
dab je offline   Profil uživatele dab   Find more posts by dab   Foto galerie člena dab   Click here to Send dab a Private Message   Add dab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

hledal jsem neco o hnojeni,ale nepovedlo se mi najit co jsem potreboval.
Kolik ml OBM mam dat na 1 litr vody?Muzu s OBM hnojit uz ted?Na kvet svitim sesty den.

Old Post 10-04-2005 v 17:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 60

Většinou se dává 1 ml/100 ml vody,=> na litr vody je 10 ml OBM,ale ze začátku bych dal třeba jen 5 ml/litr vody a postupně bych koncentraci zvyšoval.A´t ti to roste.PEACE

Old Post 10-04-2005 v 20:19 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

gaba:jestli je to takhle spravne,poslu ti karmici.Hledal jsem neco o hnojeni s OBM a presnych cisel jsem se moc nedohledal(neco v threadu od Keptna)a primo na navodu to je v kavovych lzickach 1x za 14 dni.Tak jsem z toho jelen.
Ale mozna to je mlikem,ktere jsem si ted udelal.Bylo hafo listi a vyhonku.Byl litr mlika.Povedlo se lip nez minule.Po varu ve vode jsem dukladne proplachnul pres cednik(minule jsem jen vymackal)Taky jsem tentokrat ochutil.Z 0.5 litru pudink,0.5 litru jsem ochutil grankem a vypil moc dobre to bylo.Pudink ma taky vybornou chut,ale necham si ho na snidani.Ten pulitr docela stacil :-))).
Nejake spodni vyhonky jsem narezal a taky na bonsai(G.W.S) neco bylo.Do kupy 51 rezu indooru.Kdyz necemu vylezou koreny skusim to predpestovat a zasadit ven.

Old Post 10-04-2005 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62



tady jsou smichani zarodci.Durga mata,gws.power plant,chronic.Jedna velka rodinka.Ale prezijou jen nejsilnejsi

Old Post 10-04-2005 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

a na ceste je dalsich 20ks uz ale tridene genetiky z toho 1/4 outdoor.To bude prdel.To vidim na HD sogy na par mistech.

Old Post 10-04-2005 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 64

Hey kámo, máš to pěkný (hlavně ta poslední fotka je dost profi )

btw. s tim mlíkem se musíš ještě polepšit, když je dobře udělaný taxtačí 2 decky a seš na kašičku... Jak dlouho si ho vařil?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 11-04-2005 v 06:17 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3997290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív