Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Neuvěřitelně skutečné haluze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 49

ja mnel OBRhaluz po ráně z killer bongu!byl sem s pár kámošema na kačerově a dávali sme jacka herrera to sem mnel bonga poprve.kámoš mi držel turbo,já sem tahal jak kompresor,a když sem to nejmíň čekal tak my to turbo pustil . . . tak 3sekundy sem nic nevyďel a když sem se probral tak sem se opíral o sloupek a kašlal sem jak tuberák řek sem jim "čau" a jel sem domu metrem a pak mne to trefilo zavřeli se mi oči a lítal sem na takovim kostičkovanym drakovy z těch větnamskejch vydeoher . . .ani nevim jak sem dojel domů ))))))

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 11-11-2008 v 21:12 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chachec
Nový Člen

Karma uživatele Chachec - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 50

To Já měl haluz s barákem, pěkně Vám to popíšu:

Takže standard vyhul u mě v bytě s kámošem :-p. Děláme blbosti a kamoš už chce jet dom, takže sjedem vejtahem do podzemních garáží a kamoš odjede. Já se mezitím přemístím zpatky k výtahu a vyjedu k sobě a zkoušim odemykat. Jenže ejhle nějak to nejde a sere se to, v tu ránu mě otevře ňákej chlap s fousama a huláká na mě co se mu dobejvám do bytu, pak si tak něják uvědomím, že ta chodoba vypadá něják divně a Já asi v garážích vlezl do jinyho baráku jak to mame propojený ty garáže :-D, takže vytlem a šel sem dom. Druhej den je zase nějáká akce u mě a končí opět v garážích, takže vyjedu výtahem k sobě a jak se tak dívám, tak mě příjde ta chodba nějáká divná. Nasleduju instinkt a sjíždím zpatky dolů a přelejzam do druhýho. V duchu si říkám jak jsem to vychytal a včas poznal, že jsem ve špatným baráku. Nic méně se u "svejch" dveří zase potkávám s fousáčem, kterýho sem zase nasral :-D. Teď už si dávám extra majzla a soused asi taky :P

Old Post 12-11-2008 v 12:02 PM
Chachec je offline   Profil uživatele Chachec   Find more posts by Chachec   Foto galerie člena Chachec   Click here to Send Chachec a Private Message   Add Chachec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 51

dohulyli sme pri vode a zrazu pozerame a tam ten biely pes taky hunaty a mi ze ci nieje besny alebo ci nehryzie tak sme sa radsej nehybali a on tiez nie tak mi ze ho skusime trochu "vyprovokovat" aby spravil aspon nieco...tak nanho stekame hodnu chvilu az potom sme zistili ze je to len trs travy xD....asi by sme vyzeralo dost dementne kebyze nas niekto vidi ako tam 2 tipci stekame do prazdna xD

EDIT: pred tyzdnom mi spoluziacka vravela ze raz bola pekne ozrana a (o tom jej len povedali to si nepametala) dala si potom zopar slokov z fajky a odrazu sa od nich rozbehla niekam prec....co mi hovorila ona tak si pameta ze videla nejakeho tipka ktory utekal pred nou a citila uplnu doveru k nemu ze ju ochrani a zdravu zavedie domov tak zanim utekala az do nejakych krikov kde sa rozplynul xD

Old Post 12-11-2008 v 15:55 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Čus tak chachec mě teď opravdu rozesmál a tak vám přidám i svoji příhodu. Tento rok sem si udělal ze spodních paliček přes plyn hašiš a tak sem si řek že než ho vykouřím tak si k tomu koupim nákej doutníček jakože na doražení.Tak když už sem měl všechno připravený vydal jsem se k našemu lesu kde sem hašiš krásně vykouřil a když už sem byl v pořádným opojení zapálil jsem doutník.Jenomže sem ani doutník nedokouřil a okolo mě se šla k lesu podívat nějaká žena řikám si ta se de podívat na muflony ale to vzápětí slyšim naštvanym hlasem Jakube Jakube a byl to nějaký muž a rozeběhl se směrem ke mně tak já instinktivně vyběhl a běžel jsem kolem plotu lesa a pořád sem za sebou slyšel šustění listí jako by pořád běžel za mnou tak jsem teda ještě přidal a doběhl jsem na nedaleký kopec otočim se rozhlídnu a nikdo nikde opravdu nikdo nikde nebyl a to z toho kopečku je dost dobrý výhled nevím jestli je to nějak vtipný ale mě v tu dobu do smíchu moc nebylo a od tý doby kouřim hašiš v dost malých dávkách tak se zatim mějte ať se vám tohle nikdy nestane zatim ING.

PS: jinak se ale Jakub vůbec nejmenuju jenom abych upozornil

Old Post 12-11-2008 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa3xko
Nový Člen

Karma uživatele Pa3xko - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Obecné neviem ci som to uz sme ppisal Příspěvek č. 53

toto je kamosov pribeh..boli sme traja u mna a kalili sme...jedneho kamosa som isel vprevadit von z domu..pridem do bytu,a zrazui vidim naky tien na chodbe pri kuchyni a neviem preco ale myslel som si ze kamos utiera vareskyxD tak stojim smejem sa a zrazu pride za mnou kamos a ruky mal hore a myslel si ze lieta toto som este nevidel on si myslel ze preskocil celu moju obyvacku a ze lieta

Old Post 18-12-2008 v 22:41 PM
Pa3xko je offline   Profil uživatele Pa3xko   Find more posts by Pa3xko   Foto galerie člena Pa3xko   Click here to Send Pa3xko a Private Message   Add Pa3xko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 54

ja som si myslel ze sa viem teleportovat ...proste idem domou zhuleny a stretnem kamosa...ideme pomalim krokom a odrazu som o 10metrou dopredu...obsolutne som nechapal...ideme dalej a zase...a takto som sa vkuse teleportoval o par metrou dopredu a kamarat sa ma vkuse pital ze co som si dal xD

Old Post 19-12-2008 v 17:22 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
My.Lolita
Nový Člen

Karma uživatele My.Lolita - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 55

Kámoš se jednou zhulil a pak mu zavolali, že vyhrál plazmovou televizi v nějaké soutěži A prej to byla pravda

Old Post 28-12-2008 v 23:03 PM
My.Lolita je offline   Profil uživatele My.Lolita   Find more posts by My.Lolita   Foto galerie člena My.Lolita   Click here to Send My.Lolita a Private Message   Add My.Lolita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 56

sobotni vecer,vodnice a pár smotků ze sklizně...Dokouřili sme a přes půl hoďky sme se zasekli na ňáký myšlence...Potom sme šli k počítači a pustili muziku a v media playeru vizualizace přes celou obrazovku...normálně vidim jen čtverec monitoru,na něm barvy a kolem tmu...ale teď ty barvy byly uplne všude kam sem viděl...vstanu ,du pro pití a ty barvy sem viděl ve stejný intenzitě uplně všude, jako kdybych se díval na ten monitor i když už sem byl v kuchyni...vrátil sem se a měl sem strašnou radost,,,potíž byla v tom že sem brečel..nebylo mi smutno,normální high ale místo smíchu sem brečel,řek sem to kámošovi a ten že mě rozesměje,řek mi vtip co mě fakt rozkopal,ale zase sem brečel,prostě se mi vyměnili emoce...nepochopil sem to--
________________________________________________________
Prosim vas omluvte pravopis,ne ze bych ho neumel ale naucil sem se psat bez carek a hacku a ted se to nemuzu odnaucit ikdyz pokroky uz malinko pocituju...

Old Post 28-12-2008 v 23:17 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 57

no tak dost haluz bola ked kamarat vytiahol nozik, cepel velka asi 3cm a taka tupa, ze by neprerezala ani maslo , ale mna zrazu chytila paranoja ako s nim zacal sibrinkovat a tak mu vravim nech ho odlozi , on zo srandy zacal mavat s tym nozom popred mna a tak pomaly sa ku mne blizit a v tu ranu taka schyza som mu vravel veci typu: ,,Odloz to! Ved to je zbran!,, ,,Na velkosti nezalezi, ublizit mozes aj tymto!,, ,,Daj to prec! Ja sa ta fakt bojim, take veci zabijaju!,, . Potom uz kamarat nevladal od smiechu pokracovat a ja som si uvedomil co sa dialo, taktiez strasny rehot ...ale ten pocit, ze na mna utoci neprajem nikomu zazit

Old Post 31-12-2008 v 19:52 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašulda
Stálý Člen

Karma uživatele Hašulda - 89% PěstitelskáKarma uživatele Hašulda - 89% PěstitelskáKarma uživatele Hašulda - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 58

No ted sem si to precetl cely a jako vzivote sem se vic nezasmal mrda historky jednoho dne sem si sel s pritelkyni zahulit pred panelak na lavecku no sme si zaprdely a jak byla pritelkyne zpukana tak videla misto znacky ukrizovanyho Jezise a ubec s toho nebrala mno pekna haluzka tech haluzi je spoustu jen jsem nastvanej ze hulenim se vytraci ma pamet tudiz i mrdastycky zazitky ze zhulenych noci zpominam si treba jak sme se z kamosem zhulili a pozde v noci uz po 12 sme udelaly na zahrade mega fatru sme nahazely asi pulku dreva co mel na ohniste a zapalily sme to ted jak bylo v noci ticho tak to drevo zacalo mocne praskat no rachot jako prase, probralo to souseda kterej je vetsinou nalitej tak na nas vyletel ale nastesti sme stihly zamcit branku driv nez nam vbehl do zahrady. By nas rozsekal no tak se vyzuril za dverma a sel chrapat a druhej den jenom stojim pred dverma u kamose a jak vylezl tak sme potkali toho souseda a on ho jen chytl a rikal mu jeste jednou tohle udelas tak s tebou vytru podlahu zkurve a takovy mrdy no malo sem chcal smichy.
Nebo jeden zazitek ze svetilkama s kterym je spojena jedna holka co zazila dobrej sek kterej sem celej pozoroval no bylo to takhle. Sli sme s kamosem a kamoskou zahulit k nedalekymu rybniku tak sme dali par skel kamoska uz zhulena tak sem se tak bavil z kamsem a najednou kamoska vstala a sla klesu a rikala svetilko, svetilko, svetilko no jako ja sem z ni mel chlamky tak sem ji drzel aby nesla dal a ona furt tlacila k tomu lesu a furt rikala svetilko no stejne tam jako zadny nebylo ale to ona nevedela asi no sam sem ji nemohl odtahnout z5 tak sem rekl kamosovi ad mi pomuze sme ji dotahli zpatky a si sedla a sekla se na hlavni silnici na kopci kde jezdili auta byl vecer tak ty sverla zarily tak na tom byla zasekla tak pres hodinu celou tu hodinu sem se ji cxhlamal do xichtu a otravoval ji ruzne ji rejpal a tak pak sem ji vytahl krabu a dal sem zepar cigar kamosovy a ji to ubec nevadilo furt se divala na ty auta a ja se furt chlamal myslel sem si ze si ze me dela jen svandu ale nedelala byla v komatu no jako ale mega moc chlama po te hodine co tam tak sedela sem vzal petardu a hodil sem ji do vody a jak vybouchla tak kamoska sebou cukla a jakoby se probrala z mega stavu peknej sek a dobra haluz vsechno sem ji rekl a ona ubec nevedela ze nekam sla a ani ze sedela tak dlouho a cumela na auta no proste SVETYLKA

Old Post 01-01-2009 v 13:04 PM
Hašulda je offline   Profil uživatele Hašulda   Find more posts by Hašulda   Foto galerie člena Hašulda   Click here to Send Hašulda a Private Message   Add Hašulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spejsek
Stálý Člen

Karma uživatele Spejsek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 59

Jako jednou sem seděl po třech bongách v hospodě a jediný co si pamatuju z dvou hodin je stanice metra s upadlým motorem od letadla ... a hořel

Old Post 01-01-2009 v 19:13 PM
Spejsek je offline   Profil uživatele Spejsek   Find more posts by Spejsek   Foto galerie člena Spejsek   Click here to Send Spejsek a Private Message   Add Spejsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 60

vcera mal kamarat siroky usmev na perach a iskricky v ociach...vyzeral akoby si dal Ecko...vkuse behal okolo stromu a vravel ze je strom

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 02-01-2009 v 20:35 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 61

Ve dvě ráno jsem potkal bílou myš na chodníku a ve čtyři zakrslího králíka v parku. A nikdo mi nevymluví že tam nebyli!!!

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 03-01-2009 v 19:33 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 62

mě se stala teďka den po silvestru docela haluz byli sme u kamoše a už sme jen tak pohulovali a že se prej podíváme na nějakej film tak sme vytáhli divko dali ho do mechaniky a pustili to . .. hnedka se to seklo, nešlo to přehrát nic zkoušeli sme to asi pul hodiny a nic a na závěr mě nejvíc rozsekalo když si k tomu sedl jeden typek že prej sme kokoti a nedáváme to jenom mačkl tlačítko a na obrazovce vyskočilo asi 20x error a předtim když sme nebyli na mrdky o šlo normálně

Old Post 03-01-2009 v 23:42 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Kámoš šel jednou pěkně sfoukanej domu a před panelákem potkal kočku a ta mu údajně řekla: "Čau", tak kámoš chytil schízu a utíkal domu. Asi měsíc kvůli tomu vůbec nehulil, než konečně pochopil, že kočka jen mňoukala....

Old Post 04-01-2009 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
derhlupak
Nový Člen

Karma uživatele derhlupak - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 64

vyborne zazitky pridam aj ja jeden aktualny...
na stedry den sme sa s kamosom dohodli ze pojdeme na kasu... este pred tym ako sme isli vom som si dal 3 vodne a isiel som za nim... ako sme tak isli za dedinu nalepil sa na nas pes najprv sme si ho nevsimali ale ked sme zacali hulit stale bol s nami a to sme hulili pekne dlho... jak sme dohulili sme si povedali ze pojdeme do hospody na jedno pivecko... pes stale s nami... aj sme ho odhanali ale nic nepomahalo... tak sme isli do tej hospody riadne otraseny z toho psa mysliac si ze ked vydemem odtial von tak pes tam uz nebude... omyl ten pes nas cakal vonku a isiel s nami az domov.... odvtedy som ho nevidel...ani kamarat... asi ten chudak nemal s kym travit vianoce.....
kazdopadne to bol mili zazitok

Old Post 07-01-2009 v 18:25 PM
derhlupak je offline   Profil uživatele derhlupak   Find more posts by derhlupak   Foto galerie člena derhlupak   Click here to Send derhlupak a Private Message   Add derhlupak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7778760 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív