Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39 40 41 »
Autor
Téma 
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 609

Jak vysoko máš lampu ? Mě to příjde jako spálení něco podobného mi dělalo když jsem vyměnil CFL za sodík a dal lampu moc nízko hned mi to začlo dělat stejný příznaky... řekl bych že to bude šok ze světla.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 05-01-2015 v 13:06 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 610

citace:
Původní příspěvek od adiotron
diky moc za radu myslite ten algagrow na rust? a vtom kvetu neni dusik ci co? a nebude stacit zvysit tu kvetovku na 8ML na dva litry plus 1 ml pk misto 4ML na litr plus 1 ml pk? nebo mam jeste dokoupit neco? diky za echo kluci



nic bych nepridaval a nezvysoval davku az to neprehnojis normalne proste bych dal pomer na rust mas to na tabulkach davkovani ne jak se hnoji na rust

Old Post 05-01-2015 v 13:26 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 611

Lampa je cca 10cm lebo je v cooltube tak teplota ok. Čerstvé lístky to ale nerobia spíš tie staršie a spodky.

wtf?

Old Post 05-01-2015 v 13:40 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 612

citace:
Původní příspěvek od rogi4
Zdar, mám problém s listami. Už vážne neviem kde by mohla byť chyba lebo robí mi to vždy či in pod 150w aj 250w a tiež aj oout. Myslel som že je to voda ale teraz zalieva destilkou a robí to furt, je jedno či s hnojivom alebo bez. Ph držím okolo 6. Teplota deň 25-26 noc 19 vlhkosť okolo 50%. Robi to mazar, JH, WW aj passion #1. Neviem si rady..

Vypadá to, že vubec nehnojíš, je to podvyživené, jak hnojíš a kolik?

Grow Max 150W

Old Post 05-01-2015 v 16:44 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 613

Poradte prosím psal jsem sem před pár dnama příspěvek. Bohužel nevím jak mam vložit fotku tak je tam na fotky pouze odkaz. Je to sesychání a žloutnutí listů odspodu viz foto vlivem špatného ph nebo ne?

Old Post 05-01-2015 v 17:58 PM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 614

hnojím 5ml/l alga grow, teraz už som v kvete tak bloom a striedam to s biobizzom product X tiež 5ml/l plus enzymes 1ml/l každá zálievka, cca každé 3 dni. EC bohužial nemeriam.

wtf?

Old Post 05-01-2015 v 19:21 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 615

citace:
Původní příspěvek od JayCutler
Ahoj mám problém s listy. Od začátku bylo vše v pohodě měly krásně zelenou barvu ale od cca 2-3 týdne květu začaly žloutnout.
Jedu hlínu pod 250w. Tedka cca 32 den květu model Pepr. Vlhkost zhruba 45%. Teplota v noci nejmin 16 spis 17, ve dne cca 22-23. Ph a Ec bohužel neměřím, myslím si,že právě v ph bude problém. TAdy přikládám foto.

http://postimg.org/image/58a8fkuuf/

http://postimg.org/image/lkfx0y535/

Nepíšeš nic o hnojení, pokud nehnojíš, tak velká podvýživa.

Grow Max 150W

Old Post 05-01-2015 v 23:05 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Re: Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 616

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Nepíšeš nic o hnojení, pokud nehnojíš, tak velká podvýživa.


hnojim přípravkama od canny enzymy 5ml + zakladni na rust i kvet 10 ml to jsem v průbehu kvetu vymenil za 5ml booster na kvet

Old Post 06-01-2015 v 06:26 AM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 617

množství hnojiva je na 2l vody

Old Post 06-01-2015 v 06:36 AM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 618



takéto vyblednuté a žltkasté sú niektoré listy...

wtf?

Old Post 06-01-2015 v 10:51 AM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Re: Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 619

citace:
Původní příspěvek od JayCutler


hnojim přípravkama od canny enzymy 5ml + zakladni na rust i kvet 10 ml to jsem v průbehu kvetu vymenil za 5ml booster na kvet

Uplně ti nerozumím, ale pokud jsi vynechal hnojiva a dáváš jen booster, tak to je chyba, booster je navíc, ale hnojiva jsou základ, spočítej si EC hnojiv podle tabulky, ale na květu bys měl mít min EC 1,8 i v hlíně, bude už vyčerpaná. Enzymy nemají výživu, je to jen pomocný přípravek a booster bude obsahovat jen P a K a tobě bude chybět N , který je v té základní řadě hnojiv. Případně to rozepiš přesněji co, kdy a kolik . Kontoluješ PH toho, co tam leješ?

Grow Max 150W

Old Post 06-01-2015 v 11:12 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 620



Poradíte prosím čím to může být a jak to vyřešit? Je to 4. týden 12/12, PH 6,5 v bubleru hnojeno základní trojsložkou GHE. Včera se mi moc potopilo vzduchování tak voda jen proudila a na hladině se udělal takovej škraloup kterej se pak romíchal v roztoku. Mám vyměnit roztok?

Old Post 06-01-2015 v 11:37 AM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Re: Re: Re: Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 621

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Uplně ti nerozumím, ale pokud jsi vynechal hnojiva a dáváš jen booster, tak to je chyba, booster je navíc, ale hnojiva jsou základ, spočítej si EC hnojiv podle tabulky, ale na květu bys měl mít min EC 1,8 i v hlíně, bude už vyčerpaná. Enzymy nemají výživu, je to jen pomocný přípravek a booster bude obsahovat jen P a K a tobě bude chybět N , který je v té základní řadě hnojiv. Případně to rozepiš přesněji co, kdy a kolik . Kontoluješ PH toho, co tam leješ?


ph právě neměřím budu ho měřit až od příští sklizně, mám za cca 14 dni sklizen mám to ještě dneska zalejt hnojivem? naposled?

Old Post 06-01-2015 v 13:17 PM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 622

citace:
Původní příspěvek od H+H
Poradíte prosím čím to může být a jak to vyřešit? Je to 4. týden 12/12, PH 6,5 v bubleru hnojeno základní trojsložkou GHE. Včera se mi moc potopilo vzduchování tak voda jen proudila a na hladině se udělal takovej škraloup kterej se pak romíchal v roztoku. Mám vyměnit roztok?


v bubleru máš ph 6,5? to je ph vhodný do hlíny ne do hydra , tam bys měl mít ph kolem 5,5 to nejspíš bude tvůj problém

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 06-01-2015 v 13:36 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 623

citace:
Původní příspěvek od sWei


v bubleru máš ph 6,5? to je ph vhodný do hlíny ne do hydra , tam bys měl mít ph kolem 5,5 to nejspíš bude tvůj problém

Zkusím to snížit ale mám to tak celou dobu a problém nebyl. U testu na ph přímo od GHE je vyznačeno 6-6,5 jako optimální

Old Post 06-01-2015 v 13:58 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 624

to adiotron: Chlape,plagron alga bloom má poměr živin 1,5-13-14,takže tam je pramálo dusíku,jak už to tak u květovejch hnojiv bejvá..Ta alga grow má 2,9 - 4,9 - 6,9,to taky není moc,ale snad pomůže.Já bych dal grow místo jednoho,z těch dvou co používáš..
ať sa daří!

Old Post 06-01-2015 v 18:52 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39 40 41 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6446590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív