Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 593

No neviem ale podľa mňa sú to húsenice.

Old Post 05-06-2012 v 17:14 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 594

že by píďalka ? jen jestli na ní není brzo ... je možné, že je to i kobylka ... žluté lepové desky řeší dost škůdců

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 05-06-2012 v 17:17 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 595

Myslite ze rastliny este rozdychaju postrek kukurice proti plevelu lebo momentalne su pokrutene listy suche a tak. Myslim ze ked zasvieti slnko tak ju mozno aj uplne vysusi no neviem . Ake mate skusenosti ?

Old Post 05-06-2012 v 19:46 PM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 596

citace:
Původní příspěvek od Archee
Ahoj jsem tu nový a chci se zeptat odborníků. Začali mi na kytičce mírně světlat/žloutnout listy a tvořit se na nich tmavé flíčky. Na forech jsem se docetl, ze by to mohl delat nedostatek K, tak jsem zacal hnojit NPK 7 3 6. Chtěl bych znát ale názory znalců, zda to není něco jiného. Kytička je jinak zdravá a hezky roste Mockrát děkuji.


normalne to pohnoj...ale nepohnoj to!
a pak by to mohl byt jeste samec....v horsim pripade

Old Post 05-06-2012 v 23:01 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archee
Nový Člen

Karma uživatele Archee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 597

citace:
Původní příspěvek od mysak


normalne to pohnoj...ale nepohnoj to!
a pak by to mohl byt jeste samec....v horsim pripade


Díky za odpověď pohnojil jsem to a snad jsem to tim "nepohnojil" listy se snad nezhoršují a u nových to zatím není, tak uvidím dál. Samec to nejspíše také není, porovnával jsem to podle detailních fotek obou pohlaví.

Ničí čin se neztrácí a vždy ke svému pánovi se vrací.

Old Post 06-06-2012 v 08:16 AM
Archee je offline   Profil uživatele Archee   Find more posts by Archee   Foto galerie člena Archee   Click here to Send Archee a Private Message   Add Archee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 598

dík zkusim ty pásky ;-)

Old Post 06-06-2012 v 19:09 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 599

Bych osobně řekl na housenky male ale tak vaše věc navíc to patři jinam, ne zakladat nove vlakno ..

Old Post 06-06-2012 v 19:17 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aphodius
Nový Člen

Karma uživatele aphodius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 600

Ahoj, mám problém s listy. Nevíte v čem by mohl být problém?
Zkoušel jsem preventivně Biool. kdyby to byli nějací škůdci, ale žádná změna. Díky za odpovědi.

Old Post 06-06-2012 v 19:55 PM
aphodius je offline   Profil uživatele aphodius   Find more posts by aphodius   Foto galerie člena aphodius   Click here to Send aphodius a Private Message   Add aphodius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aphodius
Nový Člen

Karma uživatele aphodius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 601


Ahoj, mám problém s listy. Nevíte v čem by to mohlo být ? Je to ten zkroucený list.Zkoušel jsem preventivně Biool. kdyby to byli nějací škůdci, ale žádná změna. Díky za odpovědi.

Naposledy upravil aphodius 06-06-2012 v 20:22 PM

Old Post 06-06-2012 v 20:07 PM
aphodius je offline   Profil uživatele aphodius   Find more posts by aphodius   Foto galerie člena aphodius   Click here to Send aphodius a Private Message   Add aphodius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Almara
Nový Člen

Karma uživatele Almara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4  

Dotaz Příspěvek č. 602



Čau
Mám takovouhle situaci s rostlinkama:
Rostlinky jsou no-name řízky z kupovanejch semen od známýho.
Mám je ve skříni 2 měsíce pod 250W výbojkou, v hlíně. Ve skříni je to první grow. Nejdřív jsem nehnojil ale před měsícem mi začaly žloutnout listy viz foto. Tak jsem si pořídil Plagron glorious green 100% terra po prvním přihnojení problém přestal, ale při druhým cca po čtyřech dnech se zase vrátil úplně stejný problém.
Když kytky tak 3-4 dny vůbec nezaliju, tak začínají "povadat" po zalití se zas oklepou (píšu to jen protože mi zalejvání jednou za 3-4 dny přijde dost často)
kytky maj po těch dvou měsících cca 30cm výšky a výbojka je 50cm nad jejich špičkou. Ve skříni je cca 30-32C

Všem předem moc děkuji za rady.

Old Post 06-06-2012 v 21:20 PM
Almara je offline   Profil uživatele Almara   Find more posts by Almara   Foto galerie člena Almara   Click here to Send Almara a Private Message   Add Almara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 603

resim podobnej problem.. problemy s listy mas psat vyhradne do tohoto topicu, kde ti stejne nikdo poradne neodpoví..
myslel jsem, ze by to mohlo byt preliti, ale kdyz pises jak malo to zalejvas tak nevim nevim.. teplotu mam ted podobnou a tou to podle me nebude taky.. tak snad hlad?

Greenhead

Old Post 08-06-2012 v 15:03 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Almara
Nový Člen

Karma uživatele Almara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 604

no nejdriv sem si taky myslel ze to budou nedostatky, tak sem ty listy vzal do growshopu a vyfasoval sem na to ten Plagron s tím ze by to opravdu melo byt nedostatkem. po prvnim zaliti problem ustal, po druhym se vratil..mohla to byt i nahoda kdo vi, kazdopadne sem tedka vycetl nazor zkusit zalejvat casteji po mensich davkach, zalejvam 1-2x denne opravdu jen po troskach (namichane s hnojivem 1:200) uvidim jestli se neco zmeni...

Old Post 08-06-2012 v 15:21 PM
Almara je offline   Profil uživatele Almara   Find more posts by Almara   Foto galerie člena Almara   Click here to Send Almara a Private Message   Add Almara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 605

Clapi,už ste aspoň zkusili trochu někde hledat..?
Máte tu FAQ,máte tu tři trýdy o vzhledových změnách na kytkách...tak se jen neptat,ale nejdřív hledat a číst..

http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1520
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1524
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1525

Naposledy upravil EDA45 08-06-2012 v 17:54 PM

Old Post 08-06-2012 v 17:35 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Almara
Nový Člen

Karma uživatele Almara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 606

dik za tip nektery z tech threadu sem cetl ale nejak sem se nemohl rozhodnout mezi nedostatkem N nebo K a hlavne sem nechtel vsázet na svůj neodborný odhad vůči obrázku, přecejen jedna chyba a kytky v pejru.
Každopadně dik za odpoved

Old Post 08-06-2012 v 21:22 PM
Almara je offline   Profil uživatele Almara   Find more posts by Almara   Foto galerie člena Almara   Click here to Send Almara a Private Message   Add Almara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 607

citace:
Původní příspěvek od Almara
dik za tip nektery z tech threadu sem cetl ale nejak sem se nemohl rozhodnout mezi nedostatkem N nebo K a hlavne sem nechtel vsázet na svůj neodborný odhad vůči obrázku, přecejen jedna chyba a kytky v pejru.
Každopadně dik za odpoved


Dobře..Ruku do ohně za to nedám,škoda,že ta první fotka není za tmy.. bleskem,ale podle mě když stahneš teplotu někam k 28 a přidáš na dusíku,za předpokladu,že máš v cajku ph, budou ok..Řekl bych,že ta chloroza je kombinace vyšších teplot a deficit N..Pokud některý ty spodky jsou k.o. tak je odstraň,Eda

Old Post 08-06-2012 v 21:41 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaymann
Nový Člen

Karma uživatele kaymann - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 2  

Dotaz Pokrutene listy Příspěvek č. 608

Zdravim, mam problem s listami na 4 rastlinach. Posielam aj fotky. http://leteckaposta.cz/606515073

Vacsie rastliny 1-3 (autoflorescentne) maju 6 tyzdnov, polievam ich raz denne - na 27 rastlin 6litrov vody denne. Momentalne zacinaju kvitnut takze im davam - Voodoo Juice (Advanced Nutrients) 2ml na liter na korene; Iguana Juice Bloom - 4ml na liter na kvety; Bio Booster od Canna - 2ml na liter. Raz tyzdenne Cannazym - enzymy 1,25 ml na liter. Posledna foto je mala rastlinka 3 tyzdne, davam jej Terra Vega od Canna a to 2ml na liter. PH je stale na 6,5 u vsetkych.

Je to moj prvy grow, prosim poradte mi. Peace

Old Post 10-06-2012 v 11:17 AM
kaymann je offline   Profil uživatele kaymann   Find more posts by kaymann   Foto galerie člena kaymann   Click here to Send kaymann a Private Message   Add kaymann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3417480 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív