Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 593

Sem truhlář, v práci zásadně nehulím, jednou sem to zkoušel a měl sem docela strach, že si uříznu ruku, a taky se tak málem stalo. Jó formátka a špek, to nejde moc dohromady....

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 03-06-2007 v 10:05 AM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudson
Stálý Člen

Karma uživatele hudson - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 594

JA jsem sice taky jenom student ale ve skole byt skoureny je husty, jak byl nejaky retard ucitel tak mega zachvaty smichu jinak nejake otazky na premysleni a na pouzivani logiky sem nedavalů tezce

1.GrowOut07 by huds
Sklizej jen to co zasadis...
Keep smoke ganja mean

Old Post 03-06-2007 v 17:33 PM
hudson je offline   Profil uživatele hudson   Find more posts by hudson   Foto galerie člena hudson   Click here to Send hudson a Private Message   Add hudson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 595

no stredni skola prohulena den po dni se blizila maturita a nakonec maturita v zari a v praci palim tak jaavu maximalne ale po praci je kazdej sfouklej jak balonci ze .)

...#77

Old Post 03-06-2007 v 19:47 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 596

Před pár dny sem odmaturoval a dneska sem se chytil u společnosti Euphony jako bussines consultant. Ví někdo o co de, znáte tu společnost? Jedná se spíše o přivídělky než si něco pořádnýho najdu.

Old Post 04-06-2007 v 12:32 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 597

Tak ja jeste rok student a pak postupne do pracovniho procesu,ikdyz nevim co budu delat s diplomem z lesnicky vejsky-asi drevorubec

Old Post 04-06-2007 v 13:11 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 598

Za tři dny mě čekají státnice a potom s diplomem inženýra informatiky přecházim u zaměstnavatele na FT smlouvu. Vývoj informačních systémů, baví mě to. :-)

Old Post 04-06-2007 v 20:16 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keksik
Stálý Člen

Karma uživatele keksik - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 599

ja jsem ivalida...a nehulim takze nej pohoda

začátečník

Old Post 15-06-2007 v 20:46 PM
keksik je offline   Profil uživatele keksik   Find more posts by keksik   Foto galerie člena keksik   Click here to Send keksik a Private Message   Add keksik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Obecné Příspěvek č. 600

Tak ja nevim...ja sem studoval a pak sem sel makat a delal sem skladnika nejakou dobu...no a pohodicka...po mesici sem tam zacal hulit a pohodicka...porebirani zbozi a tak...pokec ...no, bez stresu...pak mi dokonce jedna buchta nabizela,jestli neco nechci na zkoureni...pak sem skrze to mel i pohovor ze sefovou,ale vse se da vyresit preci rozumnym rozhovorem..a ted se zatim valim doma a cekam...takze moc prilezitosti sem nemel...

Old Post 16-06-2007 v 01:02 AM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 601

ja sem nastoupil v praci tenhle mesic, delam elektrotechnika, v praci sem jeste nehulil, zatim ani nechci...

Old Post 16-06-2007 v 11:18 AM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 602

mě živí objektové programování v mnoha formách...
jelikož pracuju doma, hulení to tak nějak přirozeně prolíná
... a pak samozřejmě vejška, ale té už bude brzy konec, doufám...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Naposledy upravil HA-de-SH 17-06-2007 v 12:44 PM

Old Post 17-06-2007 v 09:36 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubabuba
Nový Člen

Karma uživatele hubabuba - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 603

To Humahnojd : Z KFC už tě vyhodili jo?

Old Post 20-06-2007 v 12:59 PM
hubabuba je offline   Profil uživatele hubabuba   Find more posts by hubabuba   Foto galerie člena hubabuba   Click here to Send hubabuba a Private Message   Add hubabuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sagara
Nový Člen

Karma uživatele Sagara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 604

ja som studen na elektrotechnike...najvecsie haluze mam z profakov... raz mi na hodine povedal jeden profak citujem "vy musite byt zhuleny ze sa tolko smejete" no a mal pravdu... zdar

Naposledy upravil Sagara 20-06-2007 v 21:07 PM

Old Post 20-06-2007 v 21:00 PM
Sagara je offline   Profil uživatele Sagara   Find more posts by Sagara   Foto galerie člena Sagara   Click here to Send Sagara a Private Message   Add Sagara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Icelander1
Nový Člen

Karma uživatele Icelander1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 605

jsem zedník, a když si zahulím než jdu do práce, tak se mi nechce nic dělat natož tahat se s těžkými blocky, takže většinou fajčím po práci, samozřejmě když je co.......

Co říkáte na "nudný" víkend v Irsku???
Když jíš, žvýkej. Když mluvíš, mysli!!!

Naposledy upravil Icelander1 24-06-2007 v 21:45 PM

Old Post 23-06-2007 v 15:10 PM
Icelander1 je offline   Profil uživatele Icelander1   Find more posts by Icelander1   Foto galerie člena Icelander1   Click here to Send Icelander1 a Private Message   Add Icelander1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 606

já dělam operátora na zákaznické lince a občas přijdu trošku zhulenej - spíš tak max. 2 hodiny před prací, špeka bych přece jen přímo během směny asi neustál, lidi volají a jsou tupí, to bych se proval smíchy...jinak jsem hulil už na gymplu i na vejšce a do hodin jsem zhulenej skoro nechodil, protože tam byly záchvaty smíchu pořád, to by mě měli za blázna :-)

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 23-06-2007 v 19:04 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specnaz
Stálý Člen

Karma uživatele Specnaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 607

Pánové já osobne pracuju v obory otravinárském takže rád vypekám,co se tíče mariuhany určite taková bábovečka nem na zahodenie kdiž se tak krásne zelená a to nem plísen

punker

Old Post 11-07-2007 v 13:27 PM
Specnaz je offline   Profil uživatele Specnaz   Find more posts by Specnaz   Foto galerie člena Specnaz   Click here to Send Specnaz a Private Message   Add Specnaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Defect
Stálý Člen

Karma uživatele Defect - 90% PěstitelskáKarma uživatele Defect - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 608

Caues, ja mam po mature a uz jsem prijatej na vejsku. Ve skole nepalim vubec, neni moc moznosti. Ted jsem na brigade, delam celniho deklaranta, tzn. celou sichtu prosedim u kompu a kdyz prijede kamion tak mu udelam papiry(CMR, JSD - mozna nekdo vi), obcas ho zajdu zaplombovat. Do prace jsem parkrat prisel zhulenej a uplne v klidu, lidi jsou tu v pohode a nikdo neprudi. Takze proc ne...

Old Post 17-08-2007 v 03:38 AM
Defect je offline   Profil uživatele Defect   Find more posts by Defect   Foto galerie člena Defect   Click here to Send Defect a Private Message   Add Defect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0410650 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív