Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 577

Moje povolani je elektrikarina resp.(elektrozednik jak se rikato znamena komplet elektrika v novostavbach,predelavani z hliniku do medi,jezdeni po babickach kterejm se porouchala zasuvka atd... Je to takova hodne kocovna prace coz se mi libi nez treba nekde sedet u nejake masiny a mackat tlacitko. A jinac v praci radsi taky nehulim abych neco neposral to by bylo v... Peace

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 09-03-2007 v 11:59 AM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delloyt
Stálý Člen

Karma uživatele delloyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 578

jsem vozickar- duchodce, palim dene 1-2 brcka. navic mam praci ktera me moc nebavi, nebyt tak dobre placena uz davno ji nedelam. jedna se o praci na pc a kdyz se zhulim seknu se do toho a je hotovo coby sluk.........

punks not dead

Old Post 22-03-2007 v 12:27 PM
delloyt je offline   Profil uživatele delloyt   Find more posts by delloyt   Foto galerie člena delloyt   Click here to Send delloyt a Private Message   Add delloyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 579

citace:
Původní příspěvek od .l.
KinkyRasta: ZFP?


Spíš je z EF a nabízí IŽP atd....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 04-04-2007 v 20:10 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awokado
Nový Člen

Karma uživatele awokado - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 580

VŠ student

Old Post 06-04-2007 v 13:20 PM
awokado je offline   Profil uživatele awokado   Find more posts by awokado   Foto galerie člena awokado   Click here to Send awokado a Private Message   Add awokado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 581

já jsem houslař
docela dobrý , ne?

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 06-04-2007 v 13:55 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 582

Jsem Quality technician v japonsky firme. Mam na starosti kalibrace pristroju a meridel, testy kvality a hlavne vedeni zaznamu spojenych s ISO. V praci vetsinou nehulim, protoze to pak nezvladam, ale jako po praci dam jointa od huby jenom kdyz spim

Old Post 08-04-2007 v 10:27 AM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barracuda
Stálý Člen

Karma uživatele barracuda - 90% PěstitelskáKarma uživatele barracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 583

Ja jsem invalidni duchodce,uz ale asi dlouho nebudu.Takze nemusim hulit v praci.Jinak jsem elektromechanik,takze bych ani nedoporucoval.

Old Post 09-04-2007 v 19:15 PM
barracuda je offline   Profil uživatele barracuda   Find more posts by barracuda   Foto galerie člena barracuda   Click here to Send barracuda a Private Message   Add barracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grady
Nový Člen

Karma uživatele Grady - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 584

Oficiálně jsem samostatný odborný technik laboratoře vývoje. Testuju bastly a prototypy, sem tam přijdu na nějakej zlepšovák. Občas teda dělám práci vývojáře za plat laboranta V kanclu jsem se zhulil jen jednou, když nešla elektrika a byl jsem tam sám. Okamžitě o tom vědělo celý patro, maj tu nějak citlivý nosy. Proto radši zdrhnu třeba na hodinu ven a zajdu s kámošema zahulit do parku. Mám v pohodě šéfa, toleruje mi ty moje "vycházky" a já mu za to dělám záznamník.

Old Post 24-05-2007 v 08:10 AM
Grady je offline   Profil uživatele Grady   Find more posts by Grady   Foto galerie člena Grady   Click here to Send Grady a Private Message   Add Grady to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Grady! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 585

espado> fakt? tak to umis restaurovat drahy laky? treba dokazal by si neco udelat ze zaslym korenovym drevem ze staryho mercedesu?
jinak to musi bejt fakt krasna prace....
delas i do kontrabasu?
diky

Old Post 24-05-2007 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 586

programator webovych i normalnich internet-enabled aplikaci.

rock'n'roll, you know... things break, you know... fuck it! my bad!

Old Post 26-05-2007 v 13:01 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ydoodle
Nový Člen

Karma uživatele ydoodle - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 587

ja studujem IT a sucasne vyucujem tento odbor na gympli, tam sa to obcas da, dokonca sa mi stalo, ze sa zhulili pred hodinou aj moji studenti (nebolo tazke to na nich spoznat...)

Old Post 28-05-2007 v 20:17 PM
ydoodle je offline   Profil uživatele ydoodle   Find more posts by ydoodle   Foto galerie člena ydoodle   Click here to Send ydoodle a Private Message   Add ydoodle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 588

no tak já negřim víc rukama a to jako skladník v potravinách.Hulím hlavně na odpolední-doba kdy jsou šéfové dááávno doma a zbytek co tam zůstane to na mě nepozná:-)

Old Post 31-05-2007 v 18:51 PM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 589

dělám truhláře...v práci jen občas,když skládáme postele,to bych se mohl zranit tak max. kladívkem nebo akučkou jináč ne Z.

Pamatujte si,že jste lidi a že se musíte dívat i skrze temný mrak v daleký prostor a vědět,že ZDE trvá všechno jen do času.....
Realita nemá konec v onom bodě, na němž končí naše vědomosti... Profes. Werner Jäger, filolog
out06/ukradeno, in/ sklizeno, OG FaQ, dávkování B´cuzz hnojiv

Old Post 31-05-2007 v 20:44 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 590

citace:
Původní příspěvek od elop
já tahám ve fabrice u pasu, je to tady nejlíp placená práce, když nemáte známýho a někam vás nenatlačí. Do práce radši nehulim, je to tam taková drbárna, že ten co hulí je okamžitě feťák, píchá si trávu a šňupe hašiš. Holt komunisti, co by jste chtěli. Ale skoro všichni pod 30 tu hulí, takže se to trochu vyrovnává a s kolegou dáme občas po práci špeka. Jinak pakárna, pakárna a pakárna. Bez hulení to ani nejde.



To já sem s tím v chemičce problémy neměl... ale je fakt, že se hulilo jenom na noční

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 01-06-2007 v 13:59 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 591

zatim studen.. takove prozatimni povolani..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 02-06-2007 v 15:31 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 592

jo,tak ja sem taky student,ale už končim... jinak,ve škole nehulim,pak bych to fakt nedala

Old Post 02-06-2007 v 21:16 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2676880 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív