Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 561

hele jestli si to zalejval vodou s PH 7,6(koukám až ted) :-) tak to asi bude samo víc věcí protože kytka při tomhle PH nepříjmá hodně prvků...taky neni uplně dobrý kombinovat hnojky od různých výrobců, držel bych se jedný řady od jednoho výrobce..

Old Post 04-12-2014 v 16:24 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 562

citace:
Původní příspěvek od zlobivejkluck
nEophyte: Fakt to vypada na preliti, mozna jestli jsi hned po prepnuti nezacal davat krmeni na kvet, jeste nejakou chvili davej na rust ,.)
Jinak pro vsechny kdo maj podobny problemi posilam odkaz, nevim kdo tuhle esej sepsal ale dal bych mu pusu,jsou to spis vytahy odevsad moznad i odsud ale je to krasne uceleny a casto mi to pomuze, jakmele se neco bidnyho semele hned to otviram a vetsinou to pomuze. http://ulozto.cz/xGxR7VW/bolesiny-b...i-vse-o-nem-pdf

Prelity to urcite neni zalivam vzdycky az je hlina uplne sucha...problem stale pretrvava..

Old Post 04-12-2014 v 20:21 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 563

Smokáček: no v růstu problémy nebyli hnojil sem Canna Bio,poprvé jinak jedu ještě jeden pěst a jsem zvyklej na Atami tera leaves,tera max,atazyme ata Xl atd a v poho ale asi ve 14 dnech květu se to začalo takhle mrvit,takže přišel proplach pod sprchou,pak sem začal s hnojvama co mám oskoušený a to je to atami nicméně sem pak zjišťoval co by to mohlo bejt a narazil sem na tom Ph voda měla při měření 7,6 takže budu muset snižovat na 6,0 nebo 5.8 a to zálivku s hnojvem nebo i bez...budu doufat že se to zlepší...mám tak posledních 30 dní a to už na moc experimentů a zkoušek čas není.

Naposledy upravil Bouřekk 05-12-2014 v 06:02 AM

Old Post 05-12-2014 v 05:46 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 564

citace:
Původní příspěvek od strýček_Pompo
ahoj,věděl by někdo co s tím? Ph5,9 EC1,3 na výtoku PH5,7 EC1,9 hnojky AHáčka

mozna neljt k takovymu prckovy ec 1,3 kor v predhnojenym substratu soude dle.toho ze ti vyteklo.dokonce.1,9oooo

Old Post 05-12-2014 v 09:41 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 565


huuu tak bych taky potřeboval radu už fakt nevim ....

kytky ve 3 tejdnu květu, v růstu hnojeno JIDB a už se to na pár listech začalo objevovat a stejně mi došla složka B, tak jsem se rozhodl na květ přejit na Biobizz, lil jsem každou 2 zálivku hnojky dle tabulek, ale pořád se to zhoršuje, vypadá to jako málo dusíku a fosforu že? tak jsem začal lejt každou zálivku (což doporučuje si sám Biobizz )koupil jsem i PK které jsem dal do minulé zálivky ale už 4 - tá zálivka a pořád horší a horší.. PH 6,3 - 6,5, když změřim EC tak naleju třeba 1,90 a vyteče 2,10 prej normální u BIO hnojů?teplota 25 den, 19 noc, vlhkost 50%, leze to odspodu..

Old Post 08-12-2014 v 17:29 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 566

Smokáček to máš to samý co sem měl já hele já se vyprdnul na ty Bio Canna a jedu ověřený atami otrhal sem všechen ten hnusnej list a je klid hele...mohla by se z toho třeba rozjed prý slušná plíseň jsem na květu Ec mám 1.94... :: 0.24 má voda z kohoutku plus 1.7 hnojka a PH 6.0...4 dni takhle a je to lepší,už to bobtná jak ďas...

Old Post 08-12-2014 v 17:56 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 567

jo je to dost podobný no prostě to vypadá že maj něčeho málo ale si řikám že to přece neni možný když jim tam leju každou zálivku ec 1.9 - 2.10, že by to mělo spíš bejt přehnojený když už ale to zase vypadá jinak...jiný hnojky se mi pořizovat teď nejchtěj ten komlept biobizz byl celkem drahej a mělo by to kurva hnojit za ty prachy

Old Post 08-12-2014 v 18:05 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 568

no a jestli Ti vyteče EC 2.10 tak nasaď průplach enzymama to je dost na výtoku to asi kytky nepapaj hele držej se Ti tam soli....

Old Post 08-12-2014 v 18:22 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 569

to jsem si logicky řikal taky, ale to zase je prej normální u bio hnojek viz např. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65817

Old Post 08-12-2014 v 18:51 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 570

početl sem a nebo sem si říkal jestli to nemůže být houbová nákaza ale netuším hele všechno sem otrhal a uvidim snad se to dá dokupy nebo jestli to prostě není v kytce mám vdovu a o těch je známo že jsou náchylný na plísně...ale na výtoku mi stejně příjde že je 2.10 hodně....

Old Post 09-12-2014 v 18:09 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 571

jo teď koukám že to dáváš pokaždý s hnojvem kolem 2.00 jestli to není v tom,já třeba jedu hnojva pak voda pak zase hnojva pak zase voda atd... třeba to nestačí žrát hele a má obalený kořeny tak nevstřebává živiny...

Old Post 09-12-2014 v 18:13 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokáček
Stálý Člen

Karma uživatele Smokáček - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 572

jo dával jsem ob zálivku, když se žačal projevovat tenhle problém, začal jsem každou(jak mi doporučil i výrobce hnojiva), no nic dneska jsem všechny propláchnul 12l vody s EC 0,4 a ze začátku z toho teklo i 1,3 ke konci 0,6, na závěr jsem jim dal ještě enzymy, tak pak dám vědět jestli jsem to tim dojebal nebo spravil :-)

Old Post 09-12-2014 v 19:45 PM
Smokáček je offline   Profil uživatele Smokáček   Find more posts by Smokáček   Foto galerie člena Smokáček   Click here to Send Smokáček a Private Message   Add Smokáček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 573

tak snad si to nedojebal dej pak vědět jak to dopadlo třeba tak po týdnu si myslim že to poznáš...

Old Post 09-12-2014 v 23:41 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 574


Zdarek lidi, nevite cim by mohlo tohle bejt? Lepsi foto bohuzel nemam, ale kroutej se listy na koncich a treba pulka cepele vypada jak kdybych ji vzal smirglem a je to takovy svetly..

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 10-12-2014 v 16:35 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamal_BUFU
Nový Člen

Karma uživatele Jamal_BUFU - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 575


Zdar lidi, mohl by mi někdo poradit, na některých listech se mi objevili tyto žluto/hnědé flíčky. je to velmi zřídka, ale raději řeším dřív než pozdě.Občas se na listech ukazuje zvrásnění a některé okraje se točí nahoru. Kvítí je staré 30 dní, hnojím Junglem, EC i PH si hlídám,hlína BioBizz. Díky moc za rady

Old Post 12-12-2014 v 15:17 PM
Jamal_BUFU je offline   Profil uživatele Jamal_BUFU   Find more posts by Jamal_BUFU   Foto galerie člena Jamal_BUFU   Click here to Send Jamal_BUFU a Private Message   Add Jamal_BUFU to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 576

Jamal uber trochu na hnojkách,máš to jemně přehnojené.Ono je dobré občas hnoje vynechat a dát jen čistou vodu,nebo vodu a enzymy.

Old Post 12-12-2014 v 15:52 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2403860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív