Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 545

No hulim a z metalu mam fakticky brutalni prozitky, myslim kvalitni metal, kde text ma smysl, hudba barvu a tvar a pribeh...

Old Post 15-02-2004 v 11:22 AM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 546

Dellinquent Habits, provařený Cypress Hill (ale mam je rada), Tab Two, US3, Transglobal Undeground, Adam F, Kruder a Dorfmeister, Stakka Bo, Combastible Edison, Busta Rhymes, Adam Ant - gdo si ještě vzpomene, Herbaliser+většina od Ninja Tunes, Fun Loving Criminal, Fresh Meat, Tricky, Massive Attack, Portishead, Bowie, Howie B..... a spoustu spoustu dalších - jen ty názvy udržet v palici - na různý nálady, různý vjeci.

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 18-02-2004 v 12:47 PM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 547

BEATLES!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-02-2004 v 17:10 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SperGeor
Stálý Člen

Karma uživatele SperGeor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 548

Když jsi zhulený, tak je všwchno OKi

Old Post 19-02-2004 v 20:03 PM
SperGeor je offline   Profil uživatele SperGeor   Find more posts by SperGeor   Foto galerie člena SperGeor   Click here to Send SperGeor a Private Message   Add SperGeor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 549

to sperGeor : no neřek bych, třeba metal, dechovku nebo techno bych nesnesl v žádnym stavu. I když tu dechovku možná jo ))

Old Post 19-02-2004 v 21:44 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Pohodička Příspěvek č. 550

Jöö¨¨ starý alba........starý beaty. R.I.P. Biggie

Old Post 19-02-2004 v 22:54 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 551

proti Joplince sou to všechno sračky!!! ale u mě je to asi tim věkem.......

Old Post 20-02-2004 v 09:33 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Obecné Příspěvek č. 552

nejlepší je(mě se nejvíc líbí) RAMMSTEIN, SYSTEM OF A DOWN, STATIC-X. když sem zkouřenej tak můžu i věci jako je ENYA. naprosto mě dostává HALLUCINOGEN. Rád poslochám NIRVANU....
BTW. dneska by měl Kurt narozeniny

Old Post 20-02-2004 v 11:46 AM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replikant
Stálý Člen

Karma uživatele replikant - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 553

Tywoe je ten soundtrack k Amores Perros fuckt tak dobrej nebo se mi to zdá jak sem zhulenej?

Old Post 24-02-2004 v 05:43 AM
replikant je offline   Profil uživatele replikant   Find more posts by replikant   Foto galerie člena replikant   Click here to Send replikant a Private Message   Add replikant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 554

V poslední době si nejradši dávám Mahavishnu Orchestra. je to uplně výbornej, energickej jazzrock. Výborný kytarový plochy Johna McLaughlina a vůbec celá kapela skvělá. housle, Billy Cobham za bubnama. (Mimochodem bude příští středu v Praze jeho koncert)
Ale taky si docela rád dávám Mariána Vargu, Modrý Efekt a pak hlavně normální bigbít. Třeba Mňága a ždorp

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 24-02-2004 v 07:51 AM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 555

Guano Apes sa mi zda naj. z naj. ale taky sk hiphopik si tiez dam, ale iba tak 2-3 skupiny, ostatne su sracky

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 24-02-2004 v 08:33 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 556

4EVER PUNK

Sanov I.,E!E,Hrdinové Nové Fronty (HNF),Novodur-> Telex a takoví ty starsí nekomerecní ... SPS,Certuf punk...proste klasika Malomocnost prázdnoty->Spínací Špendlík, ZEMĚŽLUČ....
a z HardCoru Krucipusk
A samosebou Dead Kennedys s Jellou Biafrem!

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 25-02-2004 v 18:11 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 557

Taková kupa muziky. A zdá se mi, že tu ještě nezazněli třeba Asian Dub Foundation nebo Apollo 440. Určitě znáte, ne?

SeeYa In The Future If There Is One

Old Post 25-02-2004 v 21:11 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 558

Wirush> jj, Biafra je böh - něgde sme tu měli i punkovej thread, už ho asi zavál čas
Krimson Kaizer> hele, ty jo, já ty Mahavišnáky vůbec nedokážu poslouchat - na mě je to nějak moc, ale kámo si na nich docela ujižděl... btw> nehrál s nima taky mladej Honza Hammerů?
Atominator: hele, japa ty nový A440? nevíš? ty minulý dvě se mi dost líbili (Krupa syncopated style:smoker) a Dude descending bla bla je prej nějakej slabej?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-02-2004 v 07:01 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 559

To Dude: Nevím. Já osobně když jsem si poslechl nový @440, byl jsem trochu v šoku. Ale postupně se mi to začalo líbit, je to teda něco úplně jinýho než GHOYOS, spíš takový pohodovější, intelektuálnější, takže pokud čekáš skladby ve stylu Stop The Rock nebo Stadium Parking Lot , asi tě tohle album zklame. Ale nemyslím si, že je vyloženě špatný. Jde o to ho trochu pochopit. Prostě jsou to @440. Nikdo neví, co od nich má čekat. Já osobně si nemyslím, že je horší než minulý alba, spíš je dost odlišný a je tam zase kupa hostů jako na EGIB. Spíš mě trochu zklamalo poslední album Asian Dub Foundation - Enemy of the enemy. Apropo, slyšel jste už někdo nový Air - Talkie Walkie? Zatím jsem četl vesměs příznivý recenze. Dude, tobě se 10.000 kHz líbilo, nevíš jak je na tom nový album?

SeeYa In The Future If There Is One

Old Post 26-02-2004 v 19:22 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 560

atom> re Air - sem to už psal, jsem z toho docela odvařenej - je to parádní, krásný, nádherný
ad A440 - no, jestli je zklidněnější tak mi to vůbec nevadí - je pravda že na začátku poslechu jsem měl nejradši Stop the rock a Ain t talk about dub - ale časem jsem se přesunul spíš k těm klidnějšim a pomalejšim songum - i když takovej Krupa nebo třeba i GHOYON - mlask
jo, ADF - ty bych si dal nejradši naživo - musí to bejt neuvěřitelná energie - mě mrzí, že jsem nebyl v Táboře nebo třeba Transglobal Undergroun

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-02-2004 v 09:38 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6688590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív