Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 529

Na tý knížce to tak bylo napsaný. Originál název nevim. je to o TV megahvězdě Jamesi Travernerovi. Jeden den má svůj pořad, milióny fanoušků, je taky zpěvák, má strašný charizma, milenky z hollywoodu atd...prostě strašná komerce. A je to robot zvaný šestka. má předepsaný vlastnosti - charisma, důvěřivost, vyhrává v psycho soubojích atd...a druhej den nic. Probudí se ve špinavym pokoji..Nikdo ho nezná, volá milence (slavný zpěvačce) - ta taky nic.
a jelikož je doba, kdy policie ví všechno a posílá hodně lidí do nucených táborů. tak si musí sehnat doklady nelegálně. Dostane se do blízkosti mladý borky, která falšuje. Tak mu to zfalšuje, ale prej mu dala mikročip s kterym ho poliši najdou...tak po něm chce, aby byl v její blízkosti. Je to taková rozpoložená psychomanka. tak je v pasti. Ale rozhodne se, že na ni sere...
Tak jde hledat štěstí do ulic...
A chytnou ho cajti a zjistí, že on prakticky neexistuje - nemá nikde žádný registrovaný doklady. Tak se na něj pověsí. Daj mu čip, aby ho sledovali, protože si myslí, že si to zaplatil a že je hlava nějaký protistátní věci. jak komunisti
no a pak je to tak složitý, že už se mi to nechce psát...
ale ke konci zjistí, že mu vlastně dávaj nějakou syntetickou drogu KR-3, která ti vymaže prostorový body v mozku a pro mozek je prostor snadno změnitelnej...takže je to vlastně chudák na zablešený posteli, kterej měl absťák a proto ho nikdo neznal, protože neměl svou drogu a nežil v tom svym světě komerce...
a pak je tam epilog, ve kterym je jak dopadly různý události. Už přesně nevim, jak je to tam popsaný, ale vim ,že sem to nepochopil, protože to bylo v rozporu s reálnym světem bez tý drogy...

Old Post 24-05-2005 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 530

Hnědojed:
to je zajímavý, žes to nenašel, jelikož sem si to pučil u nás v knihovně v Mor. budějovicích, kde je to jako jediná knížka od Dicka. maj tam prostě úplný hovno. Dost mě překvapilo, že tam maj něco od něj a ještě k tomu něco co sem nečetl...
Sem se nabídl vedoucí knihovny, že bych jim mohl prodat pár knížek co mám doma od Dicka. No, samozřejmě - lidi to nečtou, máš smůlu...
IMHO zasraný lid, co čte románky harlequin a podobný sračky

Old Post 24-05-2005 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

.............. Příspěvek č. 531

znate nekdo knizky o kapitanovi MARKu STONEovi???? nebo pribehy BARBARa CONNANa???? to prvni je sci-fi a connana snad znate aspon z TV. ale oboji doporucuji. clovek u toho nemusi premyslet (nebo spis nesmi......) ale jako odpocinkovou cedbu doporucuju.

Old Post 24-05-2005 v 11:13 AM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 532

heled ja tam nasel leccos a je fakt ze sem od nej necet jeste nic
tak je to asi jedno ale stejne neznash angl nazev? Nic podbneho podle deje sem nazaskenoval.

Jinak necets nahodou od egonyho bondyho (ktery mi jínak prijde jak dost namysleny intošsky honič ) cybercomics? Ja e tam dost realne vyliceny jak muzou (a asi budou) vypadat vztahy na planete kterou ovladaji dve ci tri giganticke spolecnosti vyrabejici vsechno (vyvinuli se z nadnarodnich podniku typu hypernovy,tesca apod.) Fakt zajimavy . doporucujui. Jinak zdravim do budejic

Old Post 24-05-2005 v 21:22 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 533

To sem nečetl a slyšim o něm poprvý. Ale tyhle témata znám. To píše i Dick ve svejch knihách tyhle myšlenky. Kdy to bylo napsaný???
Po anglickym názvu se mrknu...a určitě si něco přečti!
Jo, budějice potřebujou pozdravit sem nikdo nepáchne...znáš to tady, nebo co?

Old Post 25-05-2005 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 534

Aldus Haxley - doors of perseption .. (brány vnímání) hustý !!

[size=1]

Old Post 25-05-2005 v 09:48 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travnikar
Nový Člen

Karma uživatele travnikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 535

to kolumbijec:
jasněě Mark Stone - sem čet snad všechny díly - vydrží to tak na den až dva a je to všechno na stejný brďo, ale je to hrozně napínavý

Old Post 25-05-2005 v 12:12 PM
travnikar je offline   Profil uživatele travnikar   Find more posts by travnikar   Foto galerie člena travnikar   Click here to Send travnikar a Private Message   Add travnikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 536

Jo, po přečtení Bran sem dostal chuť na Meskalin

Old Post 25-05-2005 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

.......... Příspěvek č. 537

2TRAVNIKAR: jj. vzdycky zbali fsechny zensky co tam sou. kazdyho zabije, fsechno vyresi, kazdyho zachrani a je to ten nejspravedlivejsi clovek v celym vesmiru.................. -

Old Post 25-05-2005 v 12:27 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 538

tak tomu se říká borec
Myslíte Marka Stonea???

Old Post 25-05-2005 v 13:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 539

jsem ted docetla Sifru mistra Leonarda - uplne me to koplo - 500 stranek asi za dva dny, ale vynikajici - ruzne proudy v cirkvi, navrat Bohyne, jak krestanstvi postupne asimilovalo pohanske predproudy + navic je to fakt dobrej roman

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-05-2005 v 13:25 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 540

Umberto Eco - Jméno růže. Postmoderní román uvidíme, jak se mně bude líbit.

Old Post 25-05-2005 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriaty
Stálý Člen

Karma uživatele Moriaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 541

KURTA VONNGUTA: JATKA č.5. Flákal sem se napodzim hluboko do noci po Drážďanech a dost mě to vzalo. Představy vo drážďanskym gestapu, náletu spojenců na konci tý druhý války, poválečný architktuře a dnešních mladých ossis ......
Hledal sem informace až mě něgdo přived k Vonnegutovi.
Scifi moc neto neberu. (I gdyž Bradburyho a Den trifidů absolutně žeru). Musím říct, že zájem vo historii mě přived do ůplně jiný dimense.
Tam je geniální, jak je to všechno v několika rovinách. Těžko si zvykáš, jak Bill pillgrim přeskakuje sem tam ( planeta tralfamador, druhá válka, blázinec...), ale časem poznáš, jak všechno se vším slévá se v jeden tok.
DOPŔEJ MI BOŹE, SÍLI
PŔIJÍMAT S JASNOU MYSLÍ VŚE,
CO NEMOHU ZMÉNIT, ODVAHY
ZMÉNIT, CO ZMÉNIT MOHU,
A MOUDROST VŹDYCKY
ROZPOZNAT, CO JE TO

Old Post 25-05-2005 v 20:09 PM
Moriaty je offline   Profil uživatele Moriaty   Find more posts by Moriaty   Foto galerie člena Moriaty   Click here to Send Moriaty a Private Message   Add Moriaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 542

Conanů jsem přečetl většinu co u nás vyšla behem těch deseti let po revoluci. Zrovna nedávno jsem je doma vyhrabal. Kdyby měl někdo zájem rád je nějak rozumně prodám.

Jinak jsem přečetl většinu knížek od Kinga a podle mě nejlepší jsou Nezbytné věci, To a to s těma upírama, tuším že Salem's Lot a vlastně bych ještě neměl přehlídnout Tommyknockery za chvilku je tu vyjmenuju vsechny...

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 26-05-2005 v 00:29 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

............... Příspěvek č. 543

2moriaty: jj. den trifidu je absolutne genialni knizka. fsem doporucuju.

Old Post 26-05-2005 v 08:48 AM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 544

jo a este neco Bradburry a Conan sou pro decka !!!!!!

Old Post 26-05-2005 v 11:12 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8201910 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív