Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 513



Kytky mají na sobě černé skvrny a listy po okrajích nažloutlé. V čem je prosím problém? Nedostatek nebo přebytek živin? Jedu poprvé v kokosu a docela bojuju.

Kytky jsem před 4dny zasadil.

Ph čisté vody - 7.2
Ec čisté vody - 0.8

Ph-vstup: 5.8
Ph-výstup: 6.8
Ec-vstup: 1.1
Ec-výstup: 1.25

Teplota:
noc: min. 18.5, den:21-26

Zalévám 2x denně. Dával jsem od AH 0.7ml/l hnojky na růst, 1.5ml/l kořenáče, 1ml/l enzymů.

Naposledy upravil Orsek 05-11-2014 v 21:15 PM

Old Post 05-11-2014 v 20:58 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 514

čau zkus to snížit Orseku klidně to ph na 5,5 jak holandáci tím nic nezkazíš ec v poho teplota v poho tak to je jediný co mě napadá

Old Post 06-11-2014 v 00:30 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 515

Ty jo co to mas za vodu ze ma EC 0.8 v defaultu. To mas ze studny? Jestli prave neni problem v tom ze obsahuje nejaky bordel co kytkam nevoni.

Kvalita predevsim!

Old Post 06-11-2014 v 06:52 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 516

nojo ty blaho to sem zase jednou blbě četl ec 0,8 čistý vody to je country jako prase :-)

Old Post 06-11-2014 v 07:00 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 517

Díkec za odpovědi. Ph teda postupně snižuji s každou zálivkou a uvidím co to udělá. Jo, bohužel tahle voda je ze studny, vím, není to ideální, jenže kohoutková voda je s EC na tom podobně. Přemýšlím že bych zředil moji vodu s destilovanou. Mám možnost sehnat za 2kč/l, ale nejsem si jistej zda se mi to vyplatí. Na stránkách http://www.canna-cz.com/ mě v kalkulátoru vyběhlo, že s touto vodou bych mohl jít na ec klidně i 1.5, můžu jim tedy ještě trochu přihnojit? Momentálně furt liju 1.1 - 1.2ec vstupu, výstup je podobný.

A na co jsem zapomněl, tak že jsou fialový stonky.

Naposledy upravil Orsek 06-11-2014 v 10:16 AM

Old Post 06-11-2014 v 10:01 AM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 518

Orsek:
Zdar, určitě bych je nezaléval 2x denně, máš to přelité.. Na takhle malé kyti stačí zálivka 1 za 3dny.. Jestli máš na výtoku větší Ec než na zálivce tak uber hnoje.. pH 5,8 je ideální ale musíš ho mít i na výtoku.. Tak že jsi tam musel nějaký pátek dávat špatné pH..

Old Post 08-11-2014 v 09:09 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 519

tommygun


on ma ec čistý vody 0,8 .......

Old Post 08-11-2014 v 19:19 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 520

nokian:
jj vím, že má Ec čistý vody 0,8 což je extrém, ale jak mile bude mít vyšší Ec na výtoku než při zálivce tak to znamená, že kytky nežerou hnoje..

Old Post 09-11-2014 v 07:09 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 521

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Zdravim panove, bohuzel se mi na listech objevily kulate skvrny a rezave fleky. Kdyz jsem si cetl co by to mohlo byt je tu nekolik moznosti. Ja sam si nejsem jisty podezrivam dve moznosti mozna i dokupy . Kytky zalivam cca 2x hnojky a cca 1x voda popr voda s enzymy.. Drive bylo zalivani co 2 dny ale co jsem doplnil uplne kokos az ke kraji staci nyni co 3 dny. Casto sem daval i mensi zalivku treba v 30 dnu kolem 0.7 EC abych to stahl atd... Vytoky PH uz mam par tydnu kolem 4.2- 4.8PH. Co sem tu ale cetl tak v threadu kde resili vytok z kokosu, tak to koncilo sere to pes tak prave nevim jestli toto neni zdroj tec h problemu. Co jsem pochopil snizovani PH delaji nejaky zbytky z hnojiv. Ja osobne mam podezreni ze je to nedostatek Kacka, Mg a mozna jeste nejakyho prvku. Nektere listy zloutnou jine ne. Ale vsechny maji spolecne ty kulicky nebo rezavou plochu. Taky mam podezreni jestli to uz neni plisen. Ale teplotu mam 27 stupnu a u vrsku je vlkhkost kolem 35-45% tak si rikam ze tohle neni dobry prostredi pro plisen ale zase kytky sou na sebe dost nalepeny tak by to klidne mohlo bejt tady z toho jak se o sebe otiraj. Ofuk mam 1x odtahovy ventilator mam tt160 na 120x120 box. Byla by skoda cca ve 42 dnu o tu ourodu prijit. Dneska planuju kazdou kytku prolit cca 5 -10litrama cisty vody at se to kdyztak uz spise zlepsuje nez zhorsuje. Kazodpadne za kazdou vasi radu budu rad a predem dekuji.

PS ta fotka listu je z jeden den starych listu tak vyphadaj trosku pomuchlane sbiral sem to s krabicky na bordel


Tak mozna to nekomu pomuze, problem byl nizka teplota vecer a nedostatecny ofuk. Stalo me to 2 bocni krasne palice a jeden stred z AK47. Zajimavy ze to chroni ani bb nemaj. Asi to Ak je na to citlivejsi. Ak totiz zacalo pak plesnivet.

Kvalita predevsim!

Old Post 10-11-2014 v 19:04 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 522



Lidi akutně potřebuju pomoct... s kytkama je to horší a horší jsou pod 250w na 15 dnu růstu... Nevíte čím to muže být ?

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 11-11-2014 v 09:01 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencis
Nový Člen

Karma uživatele vencis - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 0 

Obecné Help meee!!!:) prosíííím radu :) Příspěvek č. 523



Zdravím jedu poprvé homebox dark street 2 120*120*180, 400w dual spektrum,hnojky jungle in the box.
Potřeboval bych poradit s listy viz foto,vyrašilo mi to před dvěma dny a jen jede dál nevím co stím.Díky moc za každý názor.
Pěstu zdar

Old Post 19-11-2014 v 16:26 PM
vencis je offline   Profil uživatele vencis   Find more posts by vencis   Foto galerie člena vencis   Click here to Send vencis a Private Message   Add vencis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 524

Ke zjištění a řešení problému je nezbytné znát alespoň hodnotu ph - zálivky/výtoku. Podle všeho se nejedná o plíseň ani o škůdce, na vině tedy pravděpodobně bude právě špatné ph.

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=549766
http://grower.cz/forum/showthread.p...7215#post527215


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 19-11-2014 v 16:51 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eddie87
Nový Člen

Karma uživatele eddie87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 525



Ahoj chlapi jse, tu dnes poprve...
Po prvni runde kdy pod 600w bylo jen 100g autoxtremu z duvodu napadeni skudci, tohle druhe kolo chci jet poradně..
ted jedu 6l kvetniky s biobiz all mixem
jhednou jsem dal start up od plagronu a jeste sem dvakrat tydne strikal croopmaxem (vitastart). holky maj cca 3 tyden a je to automix od budhaseeds
u jedne zalevky jsem asi prehnojil a chytli mi par konecku zlutou, ale uz si to hlidam, ale na listech se mi neco objevuje a ja si nevim rady faq,a temata projizdim tak tyden ale ne a ne si pomoci tak vas zkusenejsi zadam o radu snad mi poradite co stim....

hodnoty nemerim
jel jsem 2,5 tydne 250w mh
ted z duvodu druheho boxu sem musel vymenit na 400w
teplotu hlidam okolo 21 noc-28 svetlo
obcasstriknu phytamin

Zapomněli se mě zeptat kolik,
u sebe chci nosit,
prostě řešil to za mě alkoholik

Old Post 19-11-2014 v 18:18 PM
eddie87 je offline   Profil uživatele eddie87   Find more posts by eddie87   Foto galerie člena eddie87   Click here to Send eddie87 a Private Message   Add eddie87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eddie87
Nový Člen

Karma uživatele eddie87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 526



a tady jeste dve fotecky

Zapomněli se mě zeptat kolik,
u sebe chci nosit,
prostě řešil to za mě alkoholik

Old Post 19-11-2014 v 18:20 PM
eddie87 je offline   Profil uživatele eddie87   Find more posts by eddie87   Foto galerie člena eddie87   Click here to Send eddie87 a Private Message   Add eddie87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Travex
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Travex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 527



Zdravim. Mám také problém s listy.Byl bych rád za každou radu od Vás všech. Jedu v substrátu s kokosem a perlitem, teď už 2 týdny květovku 400 W.Jinak ph 5.9 - 6.1 ... teplota pres den 25 C, u vrsku 28 max, v noci 22. Bohužel se mi i u nich zastavil razantně růst. Měl jsem tam svilušky, tak jestli ony nezastavily růst. Ty jsem teďka po týdnu skoro daří vyhubit. Hnojivo požívám bio na květ samozřejmě.Nejdřív mi listy zežloutnou, pak zhnědnou a uplně jsou zdá se suché a poté následně upadnou. Rád bych jsem hodil důležité fotky ale nevím jak tak prosím poraďte jak nejdřív sem k tomu přidat foto. Díky za odpovědi

Mr. Nice

Naposledy upravil Mr. Travex 23-11-2014 v 10:05 AM

Old Post 22-11-2014 v 18:47 PM
Mr. Travex je offline   Profil uživatele Mr. Travex   Find more posts by Mr. Travex   Foto galerie člena Mr. Travex   Click here to Send Mr. Travex a Private Message   Add Mr. Travex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 528

zdar mr .tr.

jak si sem daval příspěvek tak tam mas napravo pripojit foto ........

Old Post 22-11-2014 v 19:02 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4173220 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív