Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
indianzmoravy
Stálý Člen

Karma uživatele indianzmoravy - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 513

No já ti nevim, ale do letadla bych trávu fakt neriskoval.. Já jsem v Egyptě byl a sehnat tam trávu nebyl problém Teda alespoň v El Quseir (městečko kousek od Hurghady, asi tak 150 km.)

Old Post 18-06-2009 v 17:25 PM
indianzmoravy je offline   Profil uživatele indianzmoravy   Find more posts by indianzmoravy   Foto galerie člena indianzmoravy   Click here to Send indianzmoravy a Private Message   Add indianzmoravy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 514

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

To sis opravdu myslel, že tu o tom nic není??

Jinak GL- osobně bych do letadla nic netahal. Si myslím, že když mezi těma Arabama zašeptáš: Bakšiš for hašiš-- tak ho máš hnedle
Maj tam parky s vodníma dýmkama. To by bylo, aby sis to tam nemoh nechat opepřit

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 18-06-2009 v 17:28 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Re: ganja do letadla na dovolenou? Příspěvek č. 515

citace:
Původní příspěvek od reKru

Je v egypte dostupny hashis bo je to kec??
dik za odpovedi..


vozit hulení do egypta je větší blbost než takhat dříví do lesa.

zbytečný risk

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 18-06-2009 v 18:07 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reKru
Nový Člen

Karma uživatele reKru - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 516

Se ti rekne tahat drivi do lesa, ale tam budu muset vyplaznout cash, tak mam svoje zbozi.

Kolik ti posuci mozou za to chtet??

Old Post 18-06-2009 v 19:03 PM
reKru je offline   Profil uživatele reKru   Find more posts by reKru   Foto galerie člena reKru   Click here to Send reKru a Private Message   Add reKru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 517

citace:
Původní příspěvek od reKru
Se ti rekne tahat drivi do lesa, ale tam budu muset vyplaznout cash, tak mam svoje zbozi.

Kolik ti posuci mozou za to chtet??



Sice budes mit svoje a usetris,
ale taky se diky tomu muzes dostat do takovejch problemu,
ze si to ani nedokazes predstavit.
Nevim jaky jsou za to postihy,
ale tahat travu na misto jako je letiste,
do budovy,
kde jsou protidrogovy kontroly na dennim poradku
se rovna sebevrazde.
Ale jestli ti par prdu, stoji za to,
ze treba dostanes dozivotni zakaz vstupu do
urcite zeme, tak enjoy.

Btw do Egypta jezdi hodne izraelcu na dovolenou,
hlavne teda na Sinai, tak se zeptej jich.
Ti urcite budou o necem vedet.

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Naposledy upravil Kocour 18-06-2009 v 19:33 PM

Old Post 18-06-2009 v 19:23 PM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 518

reKru
...kolko máš rokov ? mamička ti to dovolí ?

Old Post 18-06-2009 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 519

přesunul bych do kanálu do pokročilecj technik a experimentů to rozhodně netahal

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 18-06-2009 v 22:08 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 520

Normalne to zalisuj zabal do potravinářské folie, sežer to a jak dovalís na hotel tak si to vyzvedneš při první náštěvě wc.tet jsem slysel ze tak típek pašoval půl kyla haše ze španělska a bez problému.
takže Hodně štestí ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 18-06-2009 v 23:26 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPDPD
Stálý Člen

Karma uživatele OPDPD - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 521

Taky jsem byl v egyptě asi před 2 ma roky a vzal jsem si sebou asi 3g nacpal jsem to do deodorantu a naprosto bez problému ještě že jsem si to vzal nikde jsem se tam s hulenim nesetkal jenom ten jejich tabák s těch dýmek.

Old Post 19-06-2009 v 09:40 AM
OPDPD je offline   Profil uživatele OPDPD   Find more posts by OPDPD   Foto galerie člena OPDPD   Click here to Send OPDPD a Private Message   Add OPDPD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 522

takže tu taky přidávám radu do mlýna,je to způsob odstraněni pachu je docela jednoduchý a učiny.Stačí vzít obyč filmovku,pytle s trávou omyté mýdlem poprípadě i tu filmovku umít,nacpat ji sáčkama a vrch zalít voskem,pytle se neroztavý,vosk rychle chladne je to vzduchotěsný pak to ještě uzavřít tím víčkem a je to hotové.Je lepší si to připravit trochu dřív tak 3dny dopředu pachová stopa zmizí a pro blázny bych to ještě omyl mydlem a vodou(ne alkoholem ti hafani možná jsou cvičeni cítit pašovaný chlast).

Old Post 30-06-2009 v 16:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 523

do egypta? co jsem slyšel tak tě klidně zavřou i za 1 brko..

Old Post 08-07-2009 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kocour
Stálý Člen

Karma uživatele Kocour - 73% PěstitelskáKarma uživatele Kocour - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 524

Zoltan,
asi tak nejak. Riskovat kriminal za pasovani travy ???
Tak to by musel byt peknej blazen.
Nebo to sezrat zabaleny a pak se modlit, aby mu to
neprasklo ve strevech ? Mimochodem, to uz se par lidem
stalo.
To tam jede na rok, ze to bez speku nevydrzi ??

"Všechny vlády sveta jsou voleny lidmi a jejich moc musí být rízená temi, kterí je zvolili. Dojde-li k tomu, že se nekterá vláda stane destruktivní, mají lidé svrchované právo ji zmenit, nebo prímo zrušit..." Thomas Jefferson

Old Post 08-07-2009 v 13:34 PM
Kocour je offline   Profil uživatele Kocour   Find more posts by Kocour   Foto galerie člena Kocour   Click here to Send Kocour a Private Message   Add Kocour to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kocour! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salamek
Stálý Člen

Karma uživatele Salamek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 525

čaues, asi za 14 dní jedu do litvy a chtěl bych si s sebou vzít tak max 2g travičky. Jedu cestovkou a jedem přes noc. Pojedem přes Polsko, Kaliningrad a pak Litva. Budu se snažit to co nejvíc zabalit(vosk, kafe, sáčky, umýt...) Je to velkej risk? Bojím se toho Kaliningradu......
Dik za názory

Old Post 08-07-2009 v 14:22 PM
Salamek je offline   Profil uživatele Salamek   Find more posts by Salamek   Foto galerie člena Salamek   Click here to Send Salamek a Private Message   Add Salamek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 526

2 Kocour: no tak ono jaksi to brčko k dovolenkové pohodičce patří že jo, ale konkrétně ten egypt za to určitě nestojí - sice nevím přesně jaké tresty jako cizinci by hrozily za takové 2, 3 gé , ale dostat se do egyptského vězení?? Brrrr.... Bych se radši na trávu do konce života nepodíval

já co hulím tak sem byl na dovolené nejdál na slovensku
no a když ještě byly hraniční přechody a jednou sem toho měl trochu více tak sem přešel pěšky lesem.

Asi bych riskl přes hranice do nějaké "civilizované" země kde bych riskoval max. podmínku (kámoši jednou dostali právě na slovensku), ale jako že určitě ne letadlem.

Old Post 08-07-2009 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salamek
Stálý Člen

Karma uživatele Salamek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 527

g

Old Post 10-07-2009 v 15:52 PM
Salamek je offline   Profil uživatele Salamek   Find more posts by Salamek   Foto galerie člena Salamek   Click here to Send Salamek a Private Message   Add Salamek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 528

citace:
Původní příspěvek od Salamek
čaues, asi za 14 dní jedu do litvy a chtěl bych si s sebou vzít tak max 2g travičky. Jedu cestovkou a jedem přes noc. Pojedem přes Polsko, Kaliningrad a pak Litva. Budu se snažit to co nejvíc zabalit(vosk, kafe, sáčky, umýt...) Je to velkej risk? Bojím se toho Kaliningradu......
Dik za názory


no Kaliningrad spadá pod Rusáky.. A ti zrovna moc tolerantní k drogám nejsou. Autobusem s cestovkou bych to jako velký risk neviděl, ale i tak se ti může stát že naběhnou celnící se psama a pak ti moc vosk, kafe, sáčky, umýt apod. nepomůže..

Každopádně je to tovoje rozhodnutí, zkus si najít něco na netu o oficiální drogové politice v Rusku (já toho moc nenašel, ale taky sem ani moc nehledal ) ať víš co tě může přinejhorším potkat a pak uvidíš

Old Post 11-07-2009 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0308590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív