Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 497


Ortega ...........................18 seeds
Power Plant ..................10 seeds
Grapefruit x Mango ......11 seeds

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 08-01-2013 v 17:59 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 498


zdravím,nemožu se nějak dočkat jara tak už sem začal pomalu nakupovat
AF
Sweet Seeds
Big Devil 2....3ks
+Speed........3ks
..tak ještě sem vychytal S.A.D auto...3ks

+bonus co sem dostal k objednávce Northern XXL auto

Budha Seeds
Red Dwarf...1ks
Deimos....5ks

CBD Seed
-Auto Widow
-Auto Lavender
-Yumbolt

Paradise seeds
- Pandora 1x
- Vertigo 1x

pak tu mám seeds od člena cerzyn ,tímto mu velké díky
Black domina x Tutankhamon ... 4ks
Pamir Gold x Annesthesia......... 7ks
Grapfruit x Mango ..................10ks

ještě tu mám něco z growbazaru tak snad to nebude oprc
KC33.......6ks
Danish Gold..5ks
Hollands Hope..7ks

Naposledy upravil miravlak 01-04-2013 v 08:45 AM

Old Post 21-01-2013 v 10:20 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 499

Re:miravlak

zdar :-)

Ten Yumblot neni Aoutoflowering ......

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-01-2013 v 11:55 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 500

áááá to je tak když ani nevidíš a kupuješ něco podaří se zajdu pro AF jeste

Naposledy upravil miravlak 21-01-2013 v 15:28 PM

Old Post 21-01-2013 v 14:53 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 501

JJ Ja sem koupil taky 3 čísla ... Docela mě těm bonusama potěšili .

tak pěstu zdar !

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-01-2013 v 14:55 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 502

A pak se divim, že už žádnou legalizaci nemaj.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 21-01-2013 v 18:57 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 503

Tak nekup to Myslim že to předpokladala i redakce legalizace, tak zvedli cenu pro tohle číslo ... Ale stejně si řikám, proč nezkusit novej model když je to jen za 7 pětek...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-01-2013 v 21:04 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SN!P3R
Nový Člen

Karma uživatele SN!P3R - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 504

V lednu dávali nějakej bonus k Legalizaci? A ted v únoru taky něco dávaj nebo ne?
Dík za odpověď SN!P3R

Old Post 10-02-2013 v 08:52 AM
SN!P3R je offline   Profil uživatele SN!P3R   Find more posts by SN!P3R   Foto galerie člena SN!P3R   Click here to Send SN!P3R a Private Message   Add SN!P3R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 505


citace:
Původní příspěvek od SN!P3R
V lednu dávali nějakej bonus k Legalizaci? A ted v únoru taky něco dávaj nebo ne?
Dík za odpověď SN!P3R


Nazdar,je to posun,hlavně pro lidi,který se seznamujou s konopím,ale ber to taky tak,že je to genetika z Kalifornie,která se pěstuje ve Španělsku.Nebo naopak.Někdo by to označil,za Španělskej přeprc genetik pocházejících z Holandska + něco s Kalifornie(San Diego)- Medical kolekce.Ta podle mě nemá moc šanci dozrát,když pěstuješ u nás v ČR venku.

Autoflowering,zase nebude tak kvalitní jako klasika.

Docela mě baví ten hrabavej Českej přístup.Hrabu taky
Je to skoro ZADARMO,nekupuju jen pro sebe,ale i pro kámoše,který nemaj
možnost nebo chuť chodit do growshopu.

No a k tomu dotazu.

LEGALIZACE vychází každé dva měsíce

Příští číslo výjde 7.3. - je to v tiráži na straně č.3

Mělo by tam být opět semeno jako bonus. Prý Paradise Seeds


Na fotce mé úlovky - ZEN(medical) a LAVENDER(klasik),které pokud to bude možné letos testnu.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 11-02-2013 v 23:01 PM

Old Post 10-02-2013 v 11:35 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 506

Re: MagicHerb

Já myslim , že je to vše o výběru... , když si vezmu legalku s bonusovim seminkem ktere ma napsano že dokvítá koncem listopadu tak já si k tomu atomaticky přičítám +- týden ... a už si to nevezmu , ale třeba když tam je konec září tak si řeknu jo to dojede začatkem října a vím, že si to vzít můžu :-)

Jinak co se týče toho českýho hrabání , tak proč ne... Aspon toho člověk hodně vyzkouší a když mu to vyhovuje tak si to pak koupí :-) Já jsem třeba vždy bral free semínka na cannafestu no a mezi nima byl i Critical + , zasadil , jsem , sklidil jsem a zjistil jsem , že je to libica , tak jsem ho letos koupil :-) To samí B.A.C. vitality plant(postřik proti škudcum) bo jak se to jmenuje dostal jsem to jako free sample , zkusil jsem to , pomohlo to a ted si to koupim až mi dojde vzorek :-) .......

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 10-02-2013 v 13:47 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 507

Mna by zaujimalo dalsiu sezonu Mr Nice - G13 Skunk http://en.seedfinder.eu/strain-info..._Nice_Seedbank/ a na nejake crossy toto TGA Subcool Seeds - The Third Dimension http://en.seedfinder.eu/strain-info..._Subcool_Seeds/ ak by mal niekto skusenost,dajte mi PM pls.

Old Post 11-02-2013 v 08:56 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNF
Nový Člen

Karma uživatele HNF - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 508

Dutch Passion: vse po 5ks
Durban Poison
Pasiion#1
Frisian Dew
Ministry of cannabis:
White Widou
C.B.D: 1ks Vanila Haze

Old Post 19-02-2013 v 10:22 AM
HNF je offline   Profil uživatele HNF   Find more posts by HNF   Foto galerie člena HNF   Click here to Send HNF a Private Message   Add HNF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 509

Anesthesia
Polární záře
White Widow
Galaxy
....vše od Pyramid seeds

OG Kush
Shark attack
Blue Widow
Critical+
...Dinafem:-)

Tyhle banky jedu prvně, tak uvidíme:-)

Old Post 03-03-2013 v 11:16 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 510

Když už jsme u toho brakování po jednom semínku z Legalizace, to si vážně nikdo nevšiml krom těch provařených kopií zavedených odrůd balíčku se zajímavým názvem Yumbolt ?

citace:
CBD Seeds Yumbolt - This variety is native to Afghanistan and was naturalized in the mountains of Humboldt County, California, for over thirty years. It is a genetic kept unchanged for a long time. From shrub produces copies branched, with broad leaves and flowering time medium. We recommend spending 12 hours of daylight with a good size, because during flowering, growth in height is minimal. Populating the whole plant blooms bud, newly covered with thick glass flowers from the side branches to the central stalk.

Yumbolt

Humboldt
USA, Kalifornien - Afghanistan »»» Mostly Indica

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-03-2013 v 19:20 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 511

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Když už jsme u toho brakování po jednom semínku z Legalizace, to si vážně nikdo nevšiml krom těch provařených kopií zavedených odrůd balíčku se zajímavým názvem Yumbolt ?


Já ho mám. Tak jsem zvědavej, co z toho bude.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-03-2013 v 20:32 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 512

citace:
Původní příspěvek od frek

Já ho mám. Tak jsem zvědavej, co z toho bude.


no já ho mám taky ale chtěl sem AF ale nějak sem to přehlédl

Old Post 26-03-2013 v 17:55 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7262380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív