Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W HPS Blue Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 33





Jsem rád kluci, že to teda někdo sleduje jelikož jsem kytky už musel přivázat, jak moc jsou palice těžký aby se to nezbortilo, tak je už nemůžu vytáhnout z boxu čili můžu dělat maximálně fotky palic takhle. Večer nebo spíš ráno ještě zkusím kouknout na trichomy, jestli už to pujde tady jsou nějaký paldy na porovnání, jen bych fakt rád řekl - na 150W mi to přijde neskutečná bomba. Jinak celá kytka se skládá z 10 mega velkejch vrchních palic + menší pod vrcholkama klasicky. Nyní už tedy ke galerii

Old Post 12-07-2019 v 14:07 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 34

Pod 150 můžou být klidně ještě 2x vetší, přijde mi to docela neprorostlý a listnatý jinak nice

Old Post 14-07-2019 v 11:49 AM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
Pod 150 můžou být klidně ještě 2x vetší, přijde mi to docela neprorostlý a listnatý jinak nice

Je to moje celkove druhe kolo, prvni pod hps. Minule jsem jel pod cfl s rikam, tohle je pro me neskutecna zmena oproti minule. Pro me je tohle fakt jinde, ale hapu ze treba pro zkusenejsi je to prd. Jinak mam pred sebou jeste 14 dnu, tak se treba jeste lehce nafouknou jinak dekuji za koment, kazda pripominka dobra

Old Post 14-07-2019 v 21:21 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 36


Zdravím, jelikož se blíží den D, kdy budu sklízet rozhodl jsem se podívat se na trichomy. Jelikož mám ale kytky svázané v boxu, nemůžu kontrolovat vrchní palice, protože tak daleko mikroskop nedotáhnu. Zkusil jsem tedy ustříhnout spodní paličku velkou jak pinpongáč, že se na ní podívám. Mikroskop mi poskytnul tenhle pohled - je to tedy při LED osvícení, nicméně tyhle spodky vypadají, že už jsou všechny mléčné a mohlo by se sklízet, ne? Na internetu píší 8-10 týdnů, 30. za 5 dní to bude právě týdnů 10. Trošku mně zaráží, že chloupky na palicích jsou spíše ještě bílé, než hnědé, ale trichomy vypadají minimálně tady už ready, co myslíte? Snad to nedělá to LED osvětlení mikroskopu děkuji všem za rady!

Old Post 25-07-2019 v 06:47 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 37

PROSIM O POMOC VSECKY ZKUSENE! Ahoj, rad bych poprosil zkusenejsi o radu. Chloupky jsou tak 50/50 bile/hnede, kytky mam zapikane v boxu protoze jsou uvazane, mam USB mikroskop, ktery je bud bez sviceni nebo LEDky. Kdyz koukam ve tme, vsechny trichomy uz jsou mlecne - bojim se, ze se vc nich jen odrazi bile svetlo z mikroskopu. Kdyz koukam pod hpskou bez osvetleni mikroskopu, vidim hovno jak byste prosim postupovali v me situaci? Nyni je to presne 10 tydnu kvetu, melo to byt 8-10. Tak nevim, jestli jeste cekat? 15 dni uz flushuju, apodni listy uz zezloutly a opadaly vsecky, tedka uz zloutnou i listy okolo palic. Dekuju moc za rychle rady! Preci jen si ted nechci pohnojit tu svou urodu

Old Post 28-07-2019 v 10:14 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 38

Nejsem z těch zkušenějších, ale 30. bych to loupnul

papun-dekl

Old Post 28-07-2019 v 10:43 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 39

-přis. č.38 je podle me moc malo zvetseny,abys mohl neco vedet na beton.
-jinak mam mikroskop s led prisvitem a jsem schopnej rict jakou maj trichomy barvu ve tme,pod led i hps.....zadnej odraz bo zkresleni barev se nekonna....
-zvetseni mam 60-120x vetsinou pozivam neco kolem 80x

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 28-07-2019 v 21:54 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
-přis. č.38 je podle me moc malo zvetseny,abys mohl neco vedet na beton.
-jinak mam mikroskop s led prisvitem a jsem schopnej rict jakou maj trichomy barvu ve tme,pod led i hps.....zadnej odraz bo zkresleni barev se nekonna....
-zvetseni mam 60-120x vetsinou pozivam neco kolem 80x


Děkuji za připomínky! mám takový starý USB mnikroskop, a bohužel při přiblížení cca 50x + není schopen zaostřit, nebo udělat hezkej snímek protože to neudržím tak, aby to nebylo rozmazané. Jinými slovy, hrozně rád bych to už pokosil, když tím mikroskopem po tom přejíždím, všecko vypadá poměrně bíle zabarvené. Je lepší to sklidit ted, s pocitem že to může být nedozrálé, nebo to nechat ještě týden s tím, že to může být o týden "přezrálé"? mě na tom děsí to, že ikdyž spodní palice mají všecky chloupky už zcela hnědé, vršky jsou tak na 60-70%. Na nějakém webu jsem četl, že u sativy je to tak, že by měly všecky chloupky zhnědnou + pak ještě týden počkat. Tak já nevim, zatím jsem v začátcích, takže musím nasbírat svoje zkušenosti. Ale budu rád, když mi někdo zkušenější poradí, co by dělal on. Ještě jednou díky všem"

Old Post 28-07-2019 v 23:05 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 41

barva pestiku je az jako druhotna ci dal v urcovani zralosti,takze barva trichomu je hlavni/top.ale kazdej kosi jinak nekdo kdyz je 50/50-ciry/mlecny, nekdo zase pri 50/50 mlecny/medovy(jantarovy),pomery ma kazdej svy......ja bych kosil.
gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 28-07-2019 v 23:25 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 42

Tak tedy, dnes bude kosa! Dekuju moc. Myslim, ze toho bude dost na to, aby se to rozjela nejaka tipovacka. Zkusim take poprve susit v boxu, snad to nebude moc rychle kvuli teplote. Na jare jsem susil na pude ve vikyri, to ted ale nejde protoze je tak 60 stupnu a mel bych sucho za 2 dny
Ocekavejte brzo fotky!

Old Post 29-07-2019 v 04:52 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 43

Ahoj. Máš to pěkný. Tipuji 168

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 29-07-2019 v 07:53 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 44






Tak jsem konečně dosklidil, huh, dalo mi to zabrat Přidávám fotky 3 palic, jsou to pekný macci potom fotku tácu, kde mám jen vrchy a potom tác, kde mám druhé a třetí patro. Zbytek jsem vyhodil. A i z těhle spodků zkusím udělat mastičku. Takže, rozjedte tipovačku, sám sem na to zvědavej. navíc bych řekl, že na první pěst (ten první s CFL to byl spíš jen hokus pokus) pod 150W HPS, je to dost slušný (jsou to jen 2 kytky!). Díky moc všem co radili

EDIT: jinak v boxu mám absolutní tmu, odtah na plný pecky a nějakých 24°C, snad to bude dostačující pro ideální schnutí

Old Post 29-07-2019 v 08:14 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 45

Na 150w opravdu moc pekny sisule. Tipuju 75g spickovy travky

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 29-07-2019 v 09:14 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 46

105 g dobroty

Old Post 29-07-2019 v 09:58 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 47

moc pěkný povedné tipuju 85g přeju samozřejmě víc

Old Post 29-07-2019 v 10:27 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darf
Stálý Člen

Karma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 48

100g krásných palic

Nejlepší je pěstovat si sví
.........................................................................
Baví mě pěstovat a sledovat jak to roste - je to krásná rostlina

outdoor grow zahrada 2019

Darfův první indoor 125w cfl

Autoflower zahrádka 2020

Zahrádka 2021 - Special queen

Old Post 29-07-2019 v 11:27 AM
Darf je offline   Profil uživatele Darf   Find more posts by Darf   Foto galerie člena Darf   Click here to Send Darf a Private Message   Add Darf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2010 - 250W HPS bubbler - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8204340 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív