Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 250W HPS bubbler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Hydroponie 250W HPS bubbler, aneb serial od piky Příspěvek č. 1

Zdravicko bando, tak skoro po deseti letech se chystam znovu rozjet indoor......posledne to skoncilo pac uz jsem byl z toho vecnyho huleni a skrine v pokoji dost vystihovanej......behem ty doby sem dodelal skolu, koupil byt, ozenil se a zplodil syna...ale o to sem ted nepatri...tenhle serial pojmu od piky jak tomu ma bejt. Takze jeste nez vsechno nakoupim sem dam nakresy a rad bych vedel Vase pripominky, za ktery budu moc rad.

Naroky: minimalni hlucnost - skrin je pod posteli (palandou)
zadnej zapach - plnej barak unudenejch duchodkyn
60x60x90

Naposledy upravil netopeyr 27-12-2010 v 12:55 PM

Old Post 31-10-2010 v 00:06 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 2

Bubbler jeste neni konecny stanovisko, chci totis mit pestovani co nejefektivnejsi, kdo by taky ne. Do aera se mi nechce, pac nemam kolikrat cas kazdodenne o to pecovat a hlidat. Takze jeste mozna nejakou kombinaci bubbler a drip nebo bubblak s nejakou inovaci...jeste to chce popremyslet...je taky mozny ze jenom premyslim o blbostech a nekdo ma v tom jasno, tak prosim o nazory...kazdopadne myslim ze 10groweru = 15nazoru...

Naposledy upravil netopeyr 31-10-2010 v 09:35 AM

Old Post 31-10-2010 v 00:14 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

narys Příspěvek č. 3


nize vse vysvetlim a rozepisu at je se o cem bavit...

Old Post 31-10-2010 v 00:15 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

pudorys Příspěvek č. 4


shora viko bubblaku

Old Post 31-10-2010 v 00:19 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Hydroponie bubbler Příspěvek č. 5


Nadrz na 30-40l, vzduchovani kompresorem 300l/h...stacilo by asi o hodne min, ale nejak si myslim ze na bublinkach nesetrit...taky u bubleru se chystam na stred spodku vika pridelat kvetinac bez der a dnem vzhuru, kde vznikne vzduchova kapsa a vztlak vody tam zvedne tlak, od cehoz si slibuju ze se voda lip okyslici...pod vetsim tlakem vzduchu na hladinu. Jeste prikladam planovany rozpocet na hydro.

Naposledy upravil netopeyr 31-10-2010 v 09:42 AM

Old Post 31-10-2010 v 00:27 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Nápad svetlo Příspěvek č. 6


Takze svetlo...wataz je v podstate jasna...250W...dost jsem resil stinitko...planuju poridit cooltubu...hlavne kvuli moznosti samostatnyho vetracimu okruhu (utesnenyho od pestirny okolni a tim i pachu), kde se muze funet bez pachace. Ale o tom vic v pristim prispevku. Cela skrin vcetne stropu a vika bubbleru bude potazena diamantovou folii.

Naposledy upravil netopeyr 31-10-2010 v 08:48 AM

Old Post 31-10-2010 v 00:34 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Obecné VZT Příspěvek č. 7


Jak uz jsem nakousnul v predchozim prispevku...prijde mi idealni mit jeden vetraci okruh pro chlazeni lampy utesnenej od pachu skrine a dalsi vetraci okruh s pachovym filtrem na odtah z pestirny. Chladit lampu prez pachac se mi moc nelibi, ale rad si necham poradit. Cenove by to vyslo dost podobne, misto CT normalni stinitko a misto dvou TT koupit jedno a neco silnejsiho a vetsi pachac. Porat mi ta vzduchotachnika vrta hlavou.

Myslim ze nej pomer ceny, vikonu a tichosti pro tuto pestirnu ma TT 100mm. Pomalejsi rychlost 145m3/h a rychlejsi 187m3/h...na pachovej filtr 160m3/h myslim ze OK...na prostor pestirny myslim ze budou kyti rady...

nooo a co si tyce dalsiho TTcka na cooltubu...tam je to asi trochu predimenzovany, ale rad bych mel dostatecnou rezervu, az budou v lete tricitky ve stinu. Jinak se mi nechce kupovat prachovej filtr a nahradit ho puncochou...bych se zas bal ze se ta tuba hned zachlivi...takze jenom koupit vlozku do prachovyho filtru a prevliknout a prepaskovat na vstup do ventilatoru...

Na rozfuk vzduchu po pestirne budou slouzit dva vetracky 12x12cm na 12V 67m3/h...budou oba namireny trochu sikmo a trochu dolu, aby vytvorili v pestirne jakejsi vir...jinak se zapojej na trafo s regulovatelnym napetim, takze otacky se daji postelovat

celkove mam pocit ze je to trosku prepisknuty, ale zase nejak extreme snad ne...snizit, nebo vypnout se to da dycky

Naposledy upravil netopeyr 31-10-2010 v 08:52 AM

Old Post 31-10-2010 v 00:56 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Chemie chemikalie Příspěvek č. 8


Takze...uz tehdy patrily mezi moje favority hnojiva atami, tak to tak zkusim nechat...vsimnul jsem si ze delaji i nejakou vecicku zvanou bloombastic...nejaka novinka...ma s ni nekdo nejake vatsi zkusenosti?...jeste koukam jak pero z gauce na co2 tablety...ty hned vodzkousim...

Old Post 31-10-2010 v 01:02 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Dotaz kontrola a mereni Příspěvek č. 9


tady neni co komentovat...snad jenom ty meraky essential...zejmena ph...hodne lidi na ne nadava...hodne lidi problem nema...takze je zkusim a uvidim...

Old Post 31-10-2010 v 01:05 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Obecné genetika Příspěvek č. 10


Parada......dneska se daji koupit seminka v normalne kramu za par korun......takze na prvni pest WW...moje stara laska, po ktery se mi styskalo...nooo a potom uz budu jenom poznavat dalsi novy dobroty...

Naposledy upravil netopeyr 31-10-2010 v 09:26 AM

Old Post 31-10-2010 v 01:07 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Palec nahoru zbytek Příspěvek č. 11


takze ostatni veci co se nikam nevesly...secteno podtrzeno cela ta sranda vyjde na 15 423,-,...Jinak nijak na tu stavbu nepospicham...chci to poradne vymazlit...kazdej detail...dycky jsem pred tim stavel honem honem, aby to uz fungovalo, ze se to potom dodela a vyparadi...nedodela...uz to zustane zbastleny...takze hned napoprve se s tim crcat......takze pocitam ze do mesice bych mel mit vsechny veci a kolem vanoc klicit...do te doby se da cokoli zmenit, takze veskere napady, pripominky a kritiky perte do me......predem dik

Old Post 31-10-2010 v 01:13 AM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Nápad Re: narys Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od netopeyr
nize vse vysvetlim a rozepisu at je se o cem bavit...


všechno hezký ale 0,36m2 na 250 se mi zdá malinkej prostor a 1m na vejšku ještě horší, to bych vyměnil

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 01-11-2010 v 19:08 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

kamarat mal ttcko a vravel ze to strasne huci takze ak mas vysoke naroky na nizku hlucnost asi by som to prehodnotil... a k pachacu on je robeni ako nasavaci takze sa budes muset trocha s tym pohrat a ten biely pachovy filter co je okolo pachacu musis nejak upravit a dat ho z z vnutornej strany inak sa ti zajebe od prachu a znizis mu rapidne zivotnost... budujem akurat tiez setup 250W cool tube a 53x53x100 takze sa tesim na tvoj grow ;-)

Old Post 02-11-2010 v 00:28 AM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Re: Re: narys Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Banány


všechno hezký ale 0,36m2 na 250 se mi zdá malinkej prostor a 1m na vejšku ještě horší, to bych vyměnil


Ahoj, nooo dycky jsem mel vetsi wataz nez 250W, takze jsem ten prostor 60x60 vycet z FAQu...jinak to probehlo malinkatou korekci prostor je manzelce se nelibilo ze by to bylo tak "vystrceny", tak se zmencila hloubka a zase zvetsila sirka (alespon se nebudu muset crcat se zkracovanim cooltube aby se tam vesla i s privodem a odtahem)...takze vnitrni rozmery budou 50x75...takze jsem si s 0,375m2 moc nepomohl...s vyskou bohuzel moc neudelam, neni kam to vytahnout...takze se musim vejit do metru...25cm bublak, 15cm lampa, 15cm bezpecna vzdalenost od CT takze na kyti 45cm...je to malo no......taky jedu mikro......diky moc za postrehy...kdyby jeste neco napadlo tak sem s tim...

Old Post 02-11-2010 v 17:31 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od McHrib
kamarat mal ttcko a vravel ze to strasne huci takze ak mas vysoke naroky na nizku hlucnost asi by som to prehodnotil... a k pachacu on je robeni ako nasavaci takze sa budes muset trocha s tym pohrat a ten biely pachovy filter co je okolo pachacu musis nejak upravit a dat ho z z vnutornej strany inak sa ti zajebe od prachu a znizis mu rapidne zivotnost... budujem akurat tiez setup 250W cool tube a 53x53x100 takze sa tesim na tvoj grow ;-)


AHoj...a ma uplne to samy TTcko?...tohle by melo mit pri nizsich otackach 28 a pri vyssich 35dB...takze jsem myslel ze to bude celkem fajn...budu muset teda vykoumat nejakou mensi skrinku ktera bude zevnitr vystlana mineralni vatou a v tom ty ventilatory...navic kdyz pouziju to potrubi sonoflex tak by to mohlo bejt snad OK...jeste pred tim zadrepnu a zkusim najit jinej ventilator s podobnym prutokem a tlakem a nizsi hlucnosti...S tim filtrem...paradni pripominka...ja vul pochopil ze kdyz je koncovej tak na konec (vyfuk) potrubi a on je teda nasavaci...takze ten bilej prefiltr co je napovrchu dat dovnitr...tak to uz nejak vykoumam......taky se tesim jak bude vypadat Tvoje skrinka......tak at to kvete...

BTW: cooltube ma 48cm, jak ji nas do skrine 53cm i s potrubim?...uhlopricne?...ja to resil a kdyz jsem dosel k nejakymu zkracovani CT, tak jsem radeji poodstrkal nabytek a usetril 15cm, takze ted bude 75 a vejde se tam CT i s pritahem a odtahem...

Old Post 02-11-2010 v 17:55 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od netopeyr
...takze ten bilej prefiltr co je napovrchu dat dovnitr...


"
..... ten biely pachovy filter co je okolo pachacu musis nejak upravit a dat ho z z vnutornej strany inak sa ti zajebe od prachu a znizis mu rapidne zivotnost..."




nerozumiem.. má biť predsa na povrchu filtru..po istom čase ho stiahnem vyperem a je ako nový
inak je vidieť že si dávaš zálezať GL

Edit: meter na výšku je naozaj málo..pôjde to ale s odrenými ušami


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 02-11-2010 v 18:21 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2019 - 150W HPS Blue Kush - 52 odpovědí
17-01-2019 - 125/150W Bubbler 5xWW - 62 odpovědí
13-02-2012 - 70W v-scrog bubbler - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3889200 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív