Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st indoor 70W by Sronson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 33










14.den 12/12

Mám tu další aktualizaci mého pokusu před chvíli bylo kytičkám naordinován hnojení: 1l H2O + 5ml (OBM) + 2ml (WS). Květová fáze zatím bez problémů, ale nevím jestli mi později nebude dělat potíže plíseň po zalítí mi vlhkost stoupne na 60% co na to říkáte bude to vadit? Snažím se jí držet aspoň na 45-50%. Také Jack Flash mi nedělá dobrotu má dost řidké patra nejspíš se táhne za světlem. Pokusím se co nejdříve udělat větší stínítko pro lepší rozprostření světla-motto (ani lumen na zmar ). Paličky mají zatím největší oboje Iceky.
WW





WW








WW










JF











JF









Ice # 1










Ice # 1










Ice # 2










Ice # 2 Makro

Naposledy upravil Sronson 26-12-2006 v 17:21 PM

Old Post 26-12-2006 v 17:06 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 34

Zdarvím všechny přátelé pěstění. Další novinky jsou zde a to v podobě.

16.den 12/12

Tak jak jsem řekl, tak jsem učinil a dnes po cca 1,5 hodinové námaze jsem dokončil větší a snad ¨lepší¨ stínítko bylo to trochu složitější, protože jsem musel 2 plíšky spojit 5 samořeznými šroubky. Tak mi to chvilku dalo ještě, když jsem to vrtal na prahu balkóna také proběhla opět menší kadeřnická úprava a fotos můžete chekovat zde:

Old Post 28-12-2006 v 19:15 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 35





Zdravím všechny přátelé pěstění. Další novinky jsou zde a to v podobě.

16.den 12/12

Tak jak jsem řekl, tak jsem učinil a dnes po cca 1,5 hodinové námaze jsem dokončil větší a snad ¨lepší¨ stínítko bylo to trochu složitější, protože jsem musel 2 plíšky spojit 5 samořeznými šroubky. Tak mi to chvilku dalo ještě, když jsem to vrtal na prahu balkóna Výbojku jsem umístil doprostřed stínítka doufám, že to bude mít za následek lepší rozptyl světla. Opět proběhla menší kadeřnická úprava a fotos všeho co se dnes odehrálo mé skromné skříňce můžete chekovat...

Naposledy upravil Sronson 28-12-2006 v 19:23 PM

Old Post 28-12-2006 v 19:17 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 36

Další info: Kytky se pořád kupodivu klubají do věší krásy každým dnes. Dnes se mi stala taková menší stres situace, když mi začala blikat domácnost a 2x mi shasla lampa. Copak to by ani tak stresující nebylo kdyby se mi na začátku, když jsem spojil zapojení lampy neproblikávala domácnost stejně a jen štěstím nevyhořela všechna elektronika. Příčinou toho byl špatně zajištěný nulák v elektroinstalaci na chodbě - kill revizorovi, který se na to asi pěkně vy... Proto ten stres naštěstí to dopadlo dobře. Problém nebyl u mě doma vše už je ok tak mohu doufám v klidu usnout. Mrzelo by mě kdyby mi moje kytičky zemřeli. V nejbližší době dodám foto a další info... Doufám, že jsem vás touto historkou nenudil, ale musel jsem se o to s Vámi podělit...

Old Post 01-01-2007 v 21:14 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 37






21.den 12/12

Právě proběhlo další hnojení: 1l H2O + 6ml (OBM) + 2,5ml (WS). Tak jsem si právě říkal jak to jde hezky bez větších problémů a zakřikl jsme to pěkně, no jak se říká nechval dne před večerem!!! Při prohlížení krásných obyvatelek kouknu na WW a co to nevidím. Nezvaní hosté se pasou na listech. Myslím, že to budou třásněnky(malý asi cca 1mm velcí jak by červíci) odpovídá to nejvíce ze škůdců Nejsem si, ale jistý na 100% proto Vás prosím o radu co by to mohlo být?! A co by jste radili Budu vděčný za jakoukoliv radu Díky Sronson
Ice # 1







Ice # 2









WW









JF





jedne ze zasažených listů

Naposledy upravil Sronson 02-01-2007 v 18:43 PM

Old Post 02-01-2007 v 17:43 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 38

S O S!!!! Potřebuji rychle poradit pokud s tím máte někdo zkušenost... bojím se, aby se mi tento problém nepřenesl i na ostatní kytky a nezemřely!!! Proto začínám velmi vážně uvažovat o tom, že WW půjde pod kudlu

Old Post 02-01-2007 v 23:04 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 39

Zdarec díky moc za radu indi88. Já jsem si právě sehnal ještě lepicí desky (žluté) jen se bojím, že z napadených listů na ně nepůjdou ten vývar určitě zkusím. Napíšeš mi prosím jaké je dávkování toho tabáku?Délka vaření atd... Díky

Old Post 03-01-2007 v 13:19 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 40

24. den 12/12 Válka proti Třásněnkám

Včera byl aplikován postřik - vývaru z tabáku. Dávkování 10g tabáku/250ml H2O. Ještě chci sehnat přípravek, který momentálně bohužel nemají jmenuje se VERTIMEC 1,8EC(použití proti Sviluškám a Třásněnkám)...

Old Post 05-01-2007 v 11:33 AM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 41

28. den 12/12 Válka proti Třásněnkám
Jíž druhý postřik vývarem z tabáku. Po prvním postřiku se daly Třásněnky na ústup aspoň podle oka. Dnes jsem jednu na WW našel poté hned zneškodnil ručně!!! Jen se bojím, že se to podepíše na výnosu WW, protože byla napadena nejvíce a zatím má nejmenší paličky Naopak nejlepe si vede ICE 1, 2 potom Jack Flash a chuděrka White widow se mi zdá trochu oslabená z útoku ukáže čas...
Dnešní hnojení v 28.dnu 1l H2O + 7ml (OBM)

LIVE IN PEACE

Old Post 09-01-2007 v 16:14 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 42

35.den 12/12

Hnojení: 1l H2O + 8ml (OBM) + 2,5ml (WS)

Třásněnky po druhém postřiku tabákovým vývarem zmizely. Bohužel si asi jenom vyměnily byt se Sviluškami. Proto jsem se rozhodl pro použití težších zbraní než v minulém boji a to konkrétně Vertimec 1,8 EC-těžká chemka... Květ mám zhruba v polovině, doufám, že to nebude vadit a kytky se stihnou pročistit a všem škůdcům bude konec tedy aspoň doufám. Příště budu sterilizovat všechnu půdu. Tentokrát jsem sterilizoval pouze kupovanou ponaučení pro příště

Naposledy upravil Sronson 16-01-2007 v 16:20 PM

Old Post 16-01-2007 v 16:15 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 43

hele chlape nechces pls prihodit nejake fotky at vime jak na tom holky jsou?

Old Post 16-01-2007 v 16:31 PM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 44

Ok jasné, že příhodím. Dnes už určitě ne, protože holky už spí Foto dodám co nejdříve... Peace

Old Post 16-01-2007 v 19:21 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 45


38. den 12/12 Rozpoutala se už druhá válka tentokrát proti Sviluškám

Tak bohužel jsem nepořídil jak by jsem si představoval. Vertimec 1.8EC je objednaný, ale neví se kdy příjde, protože je to nejspíš taková sezonní výroba(nemá velkou trvanlivost). No musel jsem zvolit jinou alternativu a to insecticid pod názvem Perfect plant. Použítí: Mšice, žraví škůdci a Sviluška ovocná. Postřik 1x za 8.dní, nezbývá mi nic jiného než doufat o jeho dobré funkčnosti!!!

Naposledy upravil Sronson 17-01-2007 v 18:20 PM

Old Post 17-01-2007 v 17:59 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 46









38. den 12/12

Fotky krasavic Nechť sa páčí



Ice # 1


















Ice # 2






















WW




















JF

Naposledy upravil Sronson 17-01-2007 v 18:20 PM

Old Post 17-01-2007 v 18:05 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 47




Mám tu pro Vás i nějaké pokusy o makra, určitě by byli hezčí kdyby byli pálky větší - časem snad budou


Ice # 1











Ice # 2












WW

Old Post 17-01-2007 v 18:16 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 48

Čáo, jak probíhá boj se sviluškama?...doufam že úspěšně,,,,
Jinak celkem se mi tvuj setup líbí,a jak tak pozoruju nejnovější fota myslim že na 70w (taky jedeme ale sme teprve v druhym týdnu růstu http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27626 )
budou tvý výnosy uspokojivý... (jinak jediný s čim ti můžu poradit je neplést si makro foto s closeupem )

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 25-01-2007 v 22:35 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2014 - 1st ndoor 150W - 22 odpovědí
10-12-2010 - 1st Indoor 150w sodik - 51 odpovědí
07-10-2010 - 1st indoor 70w - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2054030 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív