Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 33

No tak když jsme se vraceli z "dovolené" z Amstru, tak jsme na Holandsko/Německejch hranicích ubalili brčko ze všeho co zbylo. Bylo tam NordenLights + K2 + nějakej indickej hašík. Po zhulení pořádnýho klacku ve 3 lidech - řidič moc nehulil, jsme bloudili po hraničním přechodu - totál nasráč, pak jsem se probral až pčřed českejma hranicema když křičeli že nedojedem že dochází benzín (vůbec mě to netrápilo) a pak až v Plzni když nás zastavili policajti a řidič zjistil že neměl celou dobu papíry u sebe. Probral jsem se až tak za 3 dni po tomhle výletu.

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 25-06-2004 v 10:00 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kucables
Nový Člen

Karma uživatele kucables - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 34

No ja som raz bol sam doma a mal som nejaky no name model ktori mi dal bratranec.Myslel som si ze to bude daky sit.No zdanie klame dal som 6 cez faaju.....................Oblaki mali nezvikle tvari a taaaaaaaa modraaa..................lentak dalej vsetci....

Old Post 25-06-2004 v 10:08 AM
kucables je offline   Profil uživatele kucables   Find more posts by kucables   Foto galerie člena kucables   Click here to Send kucables a Private Message   Add kucables to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 35

2 Locki 23:

Na mě Durban poison působí úplně opačně.Když ho zakouřim trochu víc, tak sem ve stavu, kdy se mi nechce nic delat, ani řešit složitý věci, prostě dlouhotrvající nářez.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 26-06-2004 v 17:58 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 36

jo taky se mě Durbam jeví jako líný model a po delší době přichází unáva

Old Post 27-06-2004 v 10:14 AM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 37

jednu dobu tu byl Durban Poison z Holandska...a je to fakt skvělej model, s kámošem sme se shodli, že po zahulení člověku opravdu všechno jde od ruky,i myšlení.....je to takový Ivory :-)...a hlavně dlooouuhý high

Old Post 27-06-2004 v 10:47 AM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik
Nový Člen

Karma uživatele Chronik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 38

Jak to tak tady
tu a koukam tak si myslim ze se nemate spatne samy krasny modilky ktery asi bori.Hlavní myalenku jsem tedko zapomel takze sorry za prispevek ale neco uz jsem napsal.

Old Post 28-06-2004 v 20:45 PM
Chronik je offline   Profil uživatele Chronik   Find more posts by Chronik   Foto galerie člena Chronik   Click here to Send Chronik a Private Message   Add Chronik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 39

no kolem me moc kvalitni travy k sehnani neni, ale jednou se mi dostalo do rukou neco, co by "mohlo byt orange bud". a bylo to fakt to nejlepsi co jsem kdy mel... zkratka nez jsem stihl vydechnout prvniho prda, zacal jsem uvazovat nad podstatou vesmiru a casoprostorovych grafech a podobnych zalezitostech co me takhle vetsinou napadaji

Old Post 29-06-2004 v 21:00 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Pohodička Příspěvek č. 40

Byli jsme s kamošem a jeho holkou na , kažej mel dve.No a poté jsem ubalil žilku, hulíme hulíme no a připadám si pekně na kaši když v tom kamošova holka se zecala třást. Začalo se ji nějak blbě dejchat . No prostě psicho, nakonec jsme ji dotáhly domu. Buť to byl nejlepší model co jsem kdy hulil nebo ta holka nic nevydrží.

Old Post 30-06-2004 v 08:59 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
puss
Nový Člen

Karma uživatele puss - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 41

Orange bud apotom sem jen cuměl blbe do zeme a koukal jak je to vsechno sikovny,mravenci...,nemoh sem se hnout

Old Post 30-06-2004 v 19:38 PM
puss je offline   Profil uživatele puss   Find more posts by puss   Foto galerie člena puss   Click here to Send puss a Private Message   Add puss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 42

kamarat mal oslavu tak sme wyrazili na zahradu a ja som predtym zobral 2 gramce neakeho weedu z Bratislavy... netusim model, ale ked chalan dosiel tak smrdel este spoza rohu a elektricka bola total vysmradena(vyvonana) weedom..
stočil som si 1,5 litrove wodne bongo, ktore som nedal ani z polovice a weed som asi v 2 sekundach wykaslal... pritomnost toho thc w mojich plucach na cca 2 sek. stacilo na 6 hodinovy high... sme haluzili 3 hodky na chate (nepamatam na nic, ale viem ze som mal strasne halucinacie,), potom nas chytili policajti na ceste dom a kamarat mal este asi 0,2g weedu.. tak sme zhuleny na stanici posedavali, tiez 3 hodky a este ked som odtial vysiel som bol dost ze hiiigh.... fakt jeden z 3. najsilnejsich modelov/zhulov

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 06-05-2006 v 21:59 PM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 43

Nejsem prez druhy huleni zadny expert, ale toho casu a to je uz davno, co jsem byl jeste ve skole prisel do parku typek jestli nechcem WW, bylo nas pet, tak jsme se slozili, jinak jsme hulili jen svoje modely, jen obcas nekdo neco sehnal, byla to volna hodina, kterou jsme meli pred ateliery, chvilku jsem pokouril, stahla se me pusa, tvare a tlak na spancich, tlemil jsem uplne vsemu a neslo to zastavit, ostatni na me jen koukali, nemohl jsem ani jit, nohy dreveny a v atelierech jsme delali figuru, ja nic neudelal a ucitel me poslal domu

Old Post 07-05-2006 v 08:52 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 44

teraz som si spomenul na dalsi xperience v spanielsku ked som bol. V tarife sme vybavili hashik od ciganov na namesti (policia nas pri tom procese sledovala a smiala sa ) a zbaliili brko... Bolo to neake Maroko ci co ten hash, tak sme sfajcili brko na rezmedzi atlantik oceanu a stredozem(neho)mora. A po dofajceni som sa stratil, nevedel som kde som, nevedel som ako sa dostanem domov ( blbe ked som bol 3000km daleko), aj ked sme vsetci z bandy boli pokope...

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 07-05-2006 v 10:30 AM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Farm
Stálý Člen

Karma uživatele The Farm - 83% PěstitelskáKarma uživatele The Farm - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 45

Jo tak orange bud něměl teda špatnou chut to už bylo celkem davno ale ted co vyrostla matka od PWP tak to je konec 1-2 šluky troška to pokope a pak konec!

Prvni domaci kvití
Babička
Speed Queen one

Old Post 07-05-2006 v 14:15 PM
The Farm je offline   Profil uživatele The Farm   Find more posts by The Farm   Foto galerie člena The Farm   Click here to Send The Farm a Private Message   Add The Farm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 46

AFGHAN , zmiesany s tabakom, spek 100mm , 6 ludi = DEAD , kamoska prespala cca 5 hodin, tak ju to dorazilo , zato ja cca 4 hodiny max. speed, dokonca som mal zrakove halucinacie (videl som demonov )
Takze, u mna afghan rulez

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 07-05-2006 v 14:36 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 47

Asi před deseti lety jsem dostal vzorek na ochutnání,nijak zvlášť nevoněl,ani chutí nepřekvapil. Zato poskytnul ten nej stav kterej jsem za celou dobu co hulím zažil.Samovolný OBE mimo prostor.Těžko se to popisuje,setkal jsem se s nějakejma bytostma nebo spíš s energiema ale nešlo mi s nima navázat kontakt.Co to bylo za odrudu už bohužel nezjistím neboť ten co mi to dovalil se utkal s Herákem a prohrál.

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 07-05-2006 v 19:51 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 48

Jakto tak tady čtu, tak sleduju že u vás je nejlepší model ten, po kterým se mega zakašlete a ste Stoned ?? co blázníte nejlepší model je pro mě žralok... pokud to s ním přeženu, dokáže mě strašně potahat (najíždí až tak za 10 minut, takže docela nepředvídatelné) a stav na něm je takovej.. "funkční" sme schopnej všeho, ale hlava nic neví

btw: hash sem netahám.. to je jiná věc

[size=1]

Old Post 14-05-2006 v 18:34 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1135890 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív