Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 33

Díky za reakci Trisuli!
Většinu groweru mám pročtenou, o přelívání se zmiňují všude všichni, takže v tom přelivání nemám problém, krásně je zalívám jednou za 2 dny tak aby trochu vody proteklo a vždycky to je ještě druhej den vlhký tak proto jednou za 2, ten další den to bývá už suchý. někdy čekám i na třetí den se zálivkou, jen jsem používal plagron v každé té zálivce tak jsem se bál abych to neposral, co mě děsí je to, že na těch 2 kytkách ty paličky jsou pěkný jako paličky ostatních členů v tomhle období květu, ale u těch 4 to nejsoui chlupatý bílý bambulky nahoře, jen takový shluky extra tenkých lístků a chloupků- vypadá to na menší paličky pořád v to doufám, jen mi to dělají obě královny a oba pomeranče, takže vím že to není zastřižením, protože 2 ty mladší jsou střihnutý a v podstatě stejný jako kushe který mají krásný bílý bambulky

papun-dekl

Old Post 03-05-2019 v 20:23 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 34

K+ dávám všem kteří mi tady radí a tak jak mi to je grower dovolí, doufám že vás to nějak upozorňuje
Pítr mi stihl zareagovat během toho co jsem tu psal reakci, dneska jsem zase slintal nad těma tvýma salámkama doufám že budu mít aspoň nějaký mini verze takových

papun-dekl

Old Post 03-05-2019 v 20:26 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 35

Ofuk je samozřejmost...dík za K

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 03-05-2019 v 20:38 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 36

Denní teploty držím kolem 25°c u vršků lampa je +- 35cm nad - vypnul jsem velkou cirkulaci natáhl místo ní zpět ty pc větráky a sundal jsem můj homemade filtr zase dolů s tím, že tento týden snad dojde ten can lite. Celej barák smrdí tak to tlumím osvěžovačem- ještě to ale není žádnej smrad ale spíš takový letní plevele než ganja. Fotit není co, pořád je to skoro stejný :x

papun-dekl

Old Post 05-05-2019 v 15:11 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 37




23. den 12/12
1. Foto přes sluneční brýle co jsem našel doma, nahovno ale viním brýle, zkusím pak sehnat lepší. Nalevo jsou 2x special kush#1, uprostřed a vpravo vzadu 2x special queen#1, uprostřed a vpravo vepředu jsou 2x Critical Orange Punch

2. Vršek z kushe (nejhezčí 2 kytky z těch 6ti)

3. Detail menších paliček z kushe

Teploty den-noc 25-26/20-22
Předělal jsem odtah tak, že u pasivního přítahu to dost citelně nasává vzduch a uvnitř když je skříň zavřená, tak to dokonce dělá práci za ofuk. mám to tak nechat nebo udělat další pasiv díru?

Paličky na ostatních kytkách už začínají dorůstat ale jsou menší, asi byly jen pomalejší vzory nebo nevím, vše vypadá v pořádku až na pár spodních listů co zas zežloutlo. Touhle rychlostí to opadá do sklizně a nemusím nic stříhat...

Celkově je to pořád maličký strašnej rozdíl oproti tomu když to mám někde v lese a dojdu po týdnu a palice jak pěst, když to vidím denně tak mi pomalu nepřijde, že to roste.

Můj cíl je v tomhle kole ubohých 60g- aspoň nebudu tolik zklamanej když bude málo.

papun-dekl

Old Post 09-05-2019 v 20:38 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 38

Čau, nezmatkuj 😉 ono se to ještě nafoukne, klidně až po 40-45 dnu 😉 uvidíš ty šišky 😉😀

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-05-2019 v 05:50 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 39

Ahoj. Na 23. den úplně v pohodě, jak píše Pítr90, ono to ještě vystřelí. Uvědom si, že ještě minimálně měsíc to pojede...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 10-05-2019 v 07:39 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 40

Díky moc kluci za psychickou podporu která mě chybí asi víc než jakákoliv teoretická opravdu jsem hodně četl a učil se ale praxi prostě nevyčteš no...

Jste super

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 09:50 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 41

Mohl by mi prosímvás někdo poradit jestli
http://www.diskont-zahradkar.cz/flo...roti-smutnicim/
je možný použít v květu? Případně jak to zkombinovat s plagronem TG TB SR GS ? Děkuji za rady Dneska jsem zase nějaký viděl a už mě to přestává bavit, sice jich je málo ale menší zálivka nepomohla a já nehodlám čekat až se to přemnoží, po dobrým to nešlo, tak je teď potřeba vyhubit několik generací otravných hmyzáků.

Mám tam i ten final flush jestli to nějak ovlivním, kdyby třeba ta floria nechávala nějakej shit v kytce co by final flush mohl napravit.. nevim no

Navíc mám strach že ty svině ještě stihnou poškodit při mým štěstí i ty květy a nebo minimálně zpomalit/zabrzdit.

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 11:20 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 42

Ahoj. Se smutnicema nemám žádnou zkušenost, ale pokud chceš něco proti nim, soustředil bych se spíše na to, aby to byl přípravek zaměřený jen proti něm. Tyhle kombinace ještě s hnojivem nebývají většinou žádná sláva- dle mé zkušenosti.

edit: Navíc se tam uvádí tohle: provoní interiér pomerančem
No nevim nevim...pokud chceš něco pomerančovýho, šel bych spíš třeba do Orange Budu )

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 10-05-2019 v 11:33 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 43

Víš, že nad orange budem dlouhodobě přemýšlím? tekrát ho měl kamarád venku a bylo to super na chuť i vůni
Ohledně toho hnojiva chápu že je to naprd, ale je to věc co mi tady nabídli v zahradnictví a i recenze ukazují, že to funguje, nadruhou stranu to tam lít nechci a vůbec se mi to nelíbí, proto jsem se tady ptal. Jenže bez toho můžu čekat až kytky dokvetou a pak to celý vyhodit do hajzlu a nakoupit novou zeminu, nebo nevím co. Hlavně mi jde o to, aby ty kurvy nezesraly moji první sklizeň přecejen mají ještě měsíc čas reálně poškodit kořeny..

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 11:38 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 44

Nemluvě o tom, že když jsem prohrábl hlínu, nějaký 2 průhledný housenky vyšplhaly po zdi květináče nahoru a sebevražedně skočily přes okraj... Tím přetekl můj pohár trpělivosti a proto to už řeším jedna muška v okolí sem tam mi nevadí, ale tohle už bylo HC

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 11:40 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 45

Chápu, ale podle těch fotek co si sem dával mi přijde, že jim nic není. Tak třeba ještě počkej.
Nevim, v jakém stavu ty smutnice jsou, ale pokud nejsou nějak vyloženě přemnožený a kytky nevykazují žádný problém, tak já bych ještě určitě počkal a zatím to neřešil...Ale nevim, třeba má na to tady někdo jiný názory...jak jsem psal, nevim přesně, co dokážou napáchat smutnice

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 10-05-2019 v 11:42 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 46

Tak asi těm housenkám už taky přetekl "pohár trpělivosti" a proto spáchaly sebevraždu...no koukám, že být škůdcem u tebe v květináči asi není žádná prdel...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 10-05-2019 v 11:47 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 47

No to rozhodně není! Jak to nepatří to hlíny nebo do boxu tak to nelítostně pronásleduju klidně hodinu než to rozmačkám a kdyby ty svině nevyskočily ven, tak klidně vysypu všechnu hlínu a najdu si je Stejně tak není dobrej nápad být jakýmkoliv hmyzem a vletět mi do bytu... moje výbava zahrnuje několik levných voňavek, velkej zapalovač, pár mucholapek a nějaký další blbůstky na hmyzáky.. ještě přemýšlím o té uv lampě co je pod proudem

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 11:58 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 48

Dnes došel ten filtr, tak jsem ho nasadil- přiruba super věc, koupil jsem 125mm filtr na 125mm combiflex a zjistil jsem, že ta přiruba má stejnej průměr jako combi (tudíž 125mm filtr je reálně asi 160mm, ale přiruba 125mm) z čehož plyne, že jsem combiflexu nemohl nasadit na přirubu a stáhnout eskou, tak jsem s tím chvíli bojoval a násilím narval combiflex dovnitř a je to dost napevno tak jsem to ani nemusel těsnit, každopádně kdybych objednal ty kovový, tak je do toho prostě nedám...

Svítil jsem ještě asi 2 hodiny po namontování než se zhaslo a teplota se vyšplhala na nějakých 30,4°c tak nevím, jestli to je ještě únosná hranice (u vršku to možná je víc, nebo i míň díky ofuku přímo na lampu. ten filtr prostě brzdí odtah, ale né tolik jako ten můj homemade. Mám možnost dát dost silnej větráček přímo na lampu a stávající PC větráčky dát po stranách na ofuk hlíny (proti smutnicím, na netu je psáno že ofuk na hlínu pomůže) - vzduch by měl cirkulovat dost vzhledem k podtlaku a stále citelným přítahem u pasivu. Prosím Trisuli, Pítře, Aladine o vyjádření pokud si mě zase všimnete Děkuji mockrát.

papun-dekl

Old Post 10-05-2019 v 22:35 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
31-07-2011 - InDoor 125w CFL a 250w HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5823080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív