Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 33



Zdravím lidi mužete poradit co dělám špatně že mi listy takhle žloutnou?děkuji za odpověď

Old Post 29-12-2012 v 21:40 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stříkárád
Nový Člen

Karma uživatele stříkárád - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 34

Nazdárek Mahnee tohle bych viděl na typický přehnojení, tže průplach a míň solit.
Jestli se pletu tak mě určitě někdo opraví čauec

Old Post 30-12-2012 v 00:34 AM
stříkárád je offline   Profil uživatele stříkárád   Find more posts by stříkárád   Foto galerie člena stříkárád   Click here to Send stříkárád a Private Message   Add stříkárád to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
counter2153
Nový Člen

Karma uživatele counter2153 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 35

mam ten samy problem se spodnimi listmi.... ne u vsech kytek ale 3ks z 10ti ks.... nic velkeho ale znamky zloutnuti na konecku listu jde pomalu videt.... teplota 23-27°C ( den ) a 18-20 ( noc ) vlhkost se mi drzi stale mezi 80-100% zvlhcovacka jede na 75% (pres noc vypinam)..... poradte prosim jestli je to problem nebo se to bezne stava u tech spodnich listu....

Old Post 30-12-2012 v 10:32 AM
counter2153 je offline   Profil uživatele counter2153   Find more posts by counter2153   Foto galerie člena counter2153   Click here to Send counter2153 a Private Message   Add counter2153 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 36

.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 11-03-2013 v 20:28 PM

Old Post 30-12-2012 v 12:19 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Re: Tak mám taky PROBLÉM Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od ..: RainMan :..
Ahoj všem ve spolek, po dlouhém prohlížení fóra stejně nemůžu můj konkretní problém nalézt a vyřešit sám. Jedná se podle mého o nějakou plíseň, nevim nejsem zatim takovej odborník abych to poznal hned a nikdy sem se stim nesetkal, prosím pomozte !!!
Kytky,kony , perioda 18/6
teplota den 23-27, noc min. 18 max 21
vlhkost 40% az 60 %
výmena vduchu pasivni (box je pootevren)
PH- 5.8-6.1 kostky RW po 28h nasakování
EC minimalni- skoro cista voda s kapkami AH 1+2+Micro
Výskyt, nejdřív na klonech co sem koupil od zdejšího člena G. nebudu jmenovat (třeba to není jeho chyba).
Klony v pořádku až na malé vady u listů. 1 den pohoda ale pak každým dalším dnem žloutly viz foto až ůplně zhnily, klony sem všeljak zachraňoval ale nic nepomohlo. Začalo to jen u dvou a pak jakoby se to rozlezlo všude a po všech, vedle bedny s klony mám na fotce ještě feminy CHEESE v RW a ty si valej dokonale bez problemu.Po vymreni vsech klonu sem je pochopitelne hned vyhodil a feminy presadil do kokosu a prestehoval. No a najednou koukam jak mi ta mrdka raší na feminách a den odedne je sráží dokolen !!!!! přikládám pár fotek, zkušenější prosím poraďte !!


tak tohle se mi objevilo na řezech minule.. ty poškozený jsem vyhodil a zbytek nechal jet.. nakonec z toho byla listová plísen jako prase.. já bych to vyhodil.. a POŘÁDNĚ DESINFIKOVAL všechno okolo to můj názor a nemáš tam k tomu ještě svilušky?

Old Post 30-12-2012 v 12:43 PM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
counter2153
Nový Člen

Karma uživatele counter2153 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 38

jestedman: mam 600W zacinam ale nemam z toho strach :-)

Old Post 30-12-2012 v 15:00 PM
counter2153 je offline   Profil uživatele counter2153   Find more posts by counter2153   Foto galerie člena counter2153   Click here to Send counter2153 a Private Message   Add counter2153 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 39

svilusky ne e, proti tem uz vyhravam, ale taky bych to tipl na tu plisen, spousta lidi mi pise pres PM a muzem se asi shodnout na te plisni. Dnes vse prestehuji a komplet growroom vycistim, treba savem ? nebo je neco spcialne na to ?

A jeste by me zajimalo jestli to je teda ta plisen tak jak vznika ?

..........in nature is future.

Old Post 30-12-2012 v 15:08 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Mahnee
Zdravím lidi mužete poradit co dělám špatně že mi listy takhle žloutnou?děkuji za odpověď


Jo . klasika prehnojeni, presne jak psal proplach a min hnojit.to tejdne se to opravi.

..........in nature is future.

Old Post 30-12-2012 v 15:11 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahnee
Stálý Člen

Karma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mahnee - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 41

Diky kolegove budu to osetrovat tedkon proleju jen vodou s enzymi a upravenym PH.dik

Old Post 30-12-2012 v 20:17 PM
Mahnee je offline   Profil uživatele Mahnee   Find more posts by Mahnee   Foto galerie člena Mahnee   Click here to Send Mahnee a Private Message   Add Mahnee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 42

Potřebuji radu, Co je toto? Divně mi flekatí, ale je to jen u jedné kytky co je ze semínka. Lemon Skank... Zbylé tři jsou v pohodě a to jsou klony.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 31-12-2012 v 10:30 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 43

Fleky na listech. První foto je Lemon Skunk ze semínka a druhé foto jsou všechny v boxu zbylé tři jsou Magic Bud Klony...

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 31-12-2012 v 10:32 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 44



Fleky na listech. První foto je Lemon Skunk ze semínka a druhé foto jsou všechny v boxu zbylé tři jsou Magic Bud Klony...

Potřeboval bych radu.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 31-12-2012 v 10:33 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.chlup
Nový Člen

Karma uživatele dr.chlup - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 45

prosím o radu začaly se mi dělat problemy z listy 1 vypadá jako přelití 2 jako nedostatek draslíku a pak žloutnocí vršky hnojeno ah ec 2.0 vlchkost 50% 13 den 12/12 voda reverzní osmoza -kokos 400w

Old Post 31-12-2012 v 10:39 AM
dr.chlup je offline   Profil uživatele dr.chlup   Find more posts by dr.chlup   Foto galerie člena dr.chlup   Click here to Send dr.chlup a Private Message   Add dr.chlup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od ..: RainMan :..
svilusky ne e, proti tem uz vyhravam, ale taky bych to tipl na tu plisen, spousta lidi mi pise pres PM a muzem se asi shodnout na te plisni. Dnes vse prestehuji a komplet growroom vycistim, treba savem ? nebo je neco spcialne na to ?

A jeste by me zajimalo jestli to je teda ta plisen tak jak vznika ?
hele hlava radil v nouzi pouzit Kumulus WG, je to 80% sira.. Sice sajrajt ale pomaha.. Ja dezinfikoval savem pak jsem to jeste vytrel peroxidem a ted cekam jak to dopadne.. Drzim palce..

Old Post 02-01-2013 v 10:47 AM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 47


zdravím, mám problém se žloutnutím, psal jsem už pár dní před, ale nikdo nic.
600W Soil, Drip, PH 6,1; 22 den 12/12, kytky jsou v airpotech (6l)
trošku to žloutne a dělají se hnědé fleky

neřeš

Old Post 02-01-2013 v 20:09 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 48

jo je to model euforia od dutch passion

neřeš

Old Post 02-01-2013 v 20:14 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8842660 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív