Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Danuscz
Nový Člen

Karma uživatele Danuscz - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 10  

Obecné řízky Příspěvek č. 17



Před 3 dny jsme zasadil tyto řízky do hlíny, půda má Ph 6,2 teplota 28stupnu, světlo 250W hnojim tim co sme dostali na Cannafestu. BioBizz for grow. Listy jsou takové slabé, až skoro suché, přitom vody dostávají akorát.

Old Post 14-12-2012 v 11:02 AM
Danuscz je offline   Profil uživatele Danuscz   Find more posts by Danuscz   Foto galerie člena Danuscz   Click here to Send Danuscz a Private Message   Add Danuscz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 18

stříkárád-opravdu stříkáš rádnic bych na to v květu nestříkal holky musej příjmat kořenama,prolil bych vodou popř. s enzymem pravděpodobně budou přesolenýPHvýtoku ti poví
Danuscz-vody dostávaj až moc nee(zkusit přesadit do novýho a jen trochu vody nic víc)

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 20-12-2012 v 09:13 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stříkárád
Nový Člen

Karma uživatele stříkárád - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 19

Zdravím tě myguláši, díky za tip. Ph výtoku je 6,0 a poslední zálivka byla jen voda. No postřik aplikuju prvních 14dní po přepnutí a příjde mi to v cajku,resp problém tohodle rázu jsem ještě neměl. Jinka přesolení se mi moc nezdá-snažim se tomu dost vyvarovat, ale pořídil jsem ec-metr tak budu moudrejší

Old Post 20-12-2012 v 17:13 PM
stříkárád je offline   Profil uživatele stříkárád   Find more posts by stříkárád   Foto galerie člena stříkárád   Click here to Send stříkárád a Private Message   Add stříkárád to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 20


Zdravím Groweři, mám menší problém:
11.den 12/12
hlína
600W
ph 6
EC nevím
stínidlo mám 60cm nad vrcholky
5 dní zpět jsem zalíval jen vodou s enzymem, střídám to takhle co 5 dní vždy hnojivo a pak voda a enzym

neřeš

Old Post 20-12-2012 v 18:16 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 21


Ahoj mám problém, listy mi začínají světlad od středu, PH neměřím mohlo by to být tím? Stejnou vodou, ve stejné hlíně se stejnými hnojivy jedu ž třetí kolo a nikdy žádný problém prosím čím to je ...

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 21-12-2012 v 11:23 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od sWei
Ahoj mám problém, listy mi začínají světlad od středu, PH neměřím mohlo by to být tím? Stejnou vodou, ve stejné hlíně se stejnými hnojivy jedu ž třetí kolo a nikdy žádný problém prosím čím to je ...


tak za tenhle problem bud jedine rad, to totiz neni zadny problem, ale svetla barva je zpusobena rychlym narustem rostliny, kde se jeste nestiha tvorit chlorofil pro zabarveni. Tohle je naprosto normalni a je to znameni, ze ti kytky zijou a nejsou zpomaleny. Takze bud v klidu

Old Post 21-12-2012 v 11:46 AM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 23

Díky moc

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 21-12-2012 v 11:47 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 24

lidičky prosím poraďte

neřeš

Old Post 21-12-2012 v 18:20 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wena
Nový Člen

Karma uživatele Wena - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 25



Zdravím komunitu,mám trošku problém s listy nedokázal jsem s jistotou vyčíst čím je tento problém způsobena čím bych ho odstranil proto se obracím na zkušenější kolegy foto je pořízeno týden po přesazení řezu, jedu v hlíně pod 250w růst ph půdy 5.9, hnojím hesi root a enzyme a hesi supervit na postřik listy mi z kraje schnou až do hněda a při doteku se hnědé místo rozpadne, poradtě prosím at je netrápím dál, děkuji moc.

Naposledy upravil Wena 27-12-2012 v 21:33 PM

Old Post 26-12-2012 v 09:12 AM
Wena je offline   Profil uživatele Wena   Find more posts by Wena   Foto galerie člena Wena   Click here to Send Wena a Private Message   Add Wena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wena
Nový Člen

Karma uživatele Wena - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 26


Zdravím všechny growery stále se mi nepodařilo vyřešit problém s listy z předchozího příspěvku a navíc se mi přes noc na jedné kytí objevili hnědé fleky na listech a špičky zase tmavě zeleně schnou a kroutí se nahoru však jiné než na předchozích fotkách nevíte někdo co znamenají tyto příznaky? díky za jakékoliv názory...

Old Post 27-12-2012 v 18:21 PM
Wena je offline   Profil uživatele Wena   Find more posts by Wena   Foto galerie člena Wena   Click here to Send Wena a Private Message   Add Wena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 27

Lidi nestříkejte na to pořád něco..,nechte ty kytky bejt a vyhnou se vám napříště tyhle problémy s poškozenýma listama,světlý,postupně hnědnoucí a usychající fleky,hlavně okraje.....Věřte nebo ne,ganje nesvědčí klima tropickýho deštnýho pralesa..

to : Danuscz, Wena, stříkárád..

Old Post 28-12-2012 v 10:00 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Wena
Zdravím všechny growery stále se mi nepodařilo vyřešit problém s listy z předchozího příspěvku a navíc se mi přes noc na jedné kytí objevili hnědé fleky na listech a špičky zase tmavě zeleně schnou a kroutí se nahoru však jiné než na předchozích fotkách nevíte někdo co znamenají tyto příznaky? díky za jakékoliv názory...


nechce se me to hledat konkretni přicinu ,ale napovim http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499
tady to urcite najdes

Old Post 28-12-2012 v 10:11 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Tak mám taky PROBLÉM Příspěvek č. 29



Ahoj všem ve spolek, po dlouhém prohlížení fóra stejně nemůžu můj konkretní problém nalézt a vyřešit sám. Jedná se podle mého o nějakou plíseň, nevim nejsem zatim takovej odborník abych to poznal hned a nikdy sem se stim nesetkal, prosím pomozte !!!
Kytky,kony , perioda 18/6
teplota den 23-27, noc min. 18 max 21
vlhkost 40% az 60 %
výmena vduchu pasivni (box je pootevren)
PH- 5.8-6.1 kostky RW po 28h nasakování
EC minimalni- skoro cista voda s kapkami AH 1+2+Micro
Výskyt, nejdřív na klonech co sem koupil od zdejšího člena G. nebudu jmenovat (třeba to není jeho chyba).
Klony v pořádku až na malé vady u listů. 1 den pohoda ale pak každým dalším dnem žloutly viz foto až ůplně zhnily, klony sem všeljak zachraňoval ale nic nepomohlo. Začalo to jen u dvou a pak jakoby se to rozlezlo všude a po všech, vedle bedny s klony mám na fotce ještě feminy CHEESE v RW a ty si valej dokonale bez problemu.Po vymreni vsech klonu sem je pochopitelne hned vyhodil a feminy presadil do kokosu a prestehoval. No a najednou koukam jak mi ta mrdka raší na feminách a den odedne je sráží dokolen !!!!! přikládám pár fotek, zkušenější prosím poraďte !!

..........in nature is future.

Old Post 28-12-2012 v 23:26 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

a ještě další Příspěvek č. 30



ůplně nahovno !!!!! poraďte PROSÍM

..........in nature is future.

Old Post 28-12-2012 v 23:30 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..: RainMan :..
Stálý Člen

Karma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% PěstitelskáKarma uživatele ..: RainMan :.. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 31

Sám mám zasebou spoustu nařezanejch klonů ale tohle sem fakt neviděl.

..........in nature is future.

Old Post 28-12-2012 v 23:33 PM
..: RainMan :.. je offline   Profil uživatele ..: RainMan :..   Find more posts by ..: RainMan :..   Foto galerie člena ..: RainMan :..   Click here to Send ..: RainMan :.. a Private Message   Add ..: RainMan :.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.chlup
Nový Člen

Karma uživatele dr.chlup - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 12 

Obecné Příspěvek č. 32

prosím o radu začaly se mi dělat problemy z listy 1 vypadá jako přelití 2 jako nedostatek draslíku a pak žloutnocí vršky hnojeno ah ec 2.0 vlchkost 50% 13 den 12/12 voda reverzní osmoza -kokos

Naposledy upravil dr.chlup 31-12-2012 v 10:39 AM

Old Post 29-12-2012 v 12:28 PM
dr.chlup je offline   Profil uživatele dr.chlup   Find more posts by dr.chlup   Foto galerie člena dr.chlup   Click here to Send dr.chlup a Private Message   Add dr.chlup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5495130 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív