Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Micro Grow LED 61W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 33

V době čekání na sklizeň (cca 1 měsíc), testuji nově koupený IO obvod na proudový zdroj. ZLED7020. U farnellu stojí bez daně 41,- Pořádné testy udělám až budou světla zase k dispozici, tj po sklizni. Zatím ho testuju na 4 LEDkách v serio-paralelní kombinaci při proudu 700mA a šlape to parádně. Rád bych předělal světla jak už jsem psal. Hodil je na plech do 8ti sérií. každé dvě série budou paralelně spojeny a napájeny tedy 2x350mA tj 700mA proudovým zdrojem.(ten bude napájen z mého dosavadního 24V adaptéru. Tímto tedy pomocí 4x IO ZLED7020 budu napájet 8 větví, do každé poteče 350mA. A měl bych mít klid ohledně vlivu teploty a vlhkosti. Takový je plán. Koupil jsem na zkoušku 1 nový reflektor na diody (Jsou drahý jak kráva, jeden stojí skoro jak nová dioda). Mám v plánu osadit reflektory půlku všech červených diod. tj 29 x Cree. Uvidíme. Až to bude, tak fotky napoví samozřejmě více než hromada textu..

Old Post 12-09-2012 v 13:33 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 34






36(12/12)

foto 3 NYCD
foto 4,5 Critical

Docela přibývá pryskyřice, mám radost. Už s nima nic nedělám. výška se zastavila.

Mám v plánu koupit Ripen, který jsem ještě nikdy nezkusil a nějaký final flush protože propláchnout samozavlažovací truhlíky kde je rezerovár shovaný pod kytkou, je né úplně možné.
Cenově se mi líbí Canna flush za 150,- 250ml Ripen 170,- 500ml. To se dá...

Zkusim tedy dva týdny před koncem Ripen, týden před koncem canna flush a asi trochu vody před koncem...

Uvidíme co to udělá, ještě jsem to nezkoušel. Doposavaď jsem jim jen nechal tmu na poslední dva-tři dny + týden před koncem proláchnul ve sprše a nechal bejt..

Naposledy upravil Okurčák 13-09-2012 v 18:53 PM

Old Post 13-09-2012 v 12:10 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 35

dufam ze ti to pojde, som zvedavy ako ti to dopadne

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 19-09-2012 v 18:01 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 36





42(12/12)
kytky začaly celkem slušně vonět, takže se bytem lyne nasládlá vůně pacháč nestíhá.

Fotky opět nic moc, do skříně se prostě foťák nevejde, takže fotim jen pár maker kde neni nic moc vidět ohledně celkové velikosti palic, ale vypadá to dobře..

Naposledy upravil Okurčák 21-09-2012 v 09:17 AM

Old Post 19-09-2012 v 21:53 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 37






42(12/12)

Old Post 19-09-2012 v 21:58 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 38

Přemýšlím nakolik ostříhat listy, aby šlo více světla do palic. Četl jsem nějaké příspěvky z grower komunity a přišlo mi, že převažuje názor, čím více ostříhat, tím lépe.... Asi vyndám kytky ze skříně a nechám pouze menší lístky, případně listům šmiknu půlku...
Nebo ne?
Děkuji za jakoukoliv radu. Zatím jsem ostřihával spíše v malé míře.

Naposledy upravil Okurčák 21-09-2012 v 13:47 PM

Old Post 21-09-2012 v 13:33 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Nevim,co tady prevazuje za nazory,ale ja osobne striham listy v kvetu jen efektivne,tj.ne ve velke mire,kytka je prece potrebuje,pokud chce rust,resp.kvest.navic ty ledky ti stejne neprosviti moc do hloubky,takze nevidim duvod,proc to radikalne strihat.
Zkus si zahulit a s kytkama si trosku popovidat,mne to pomaha.
Jinak moc krasne pocin.

Old Post 21-09-2012 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 40






46(12/12)

Díky za podporu. Listy jsem zkrouhnul. Koukám že listy na Criticalu jsou všechny flekatý, NYCD v pohodě. Ale to už kytka do sklizně vydrží.

Naposledy upravil Okurčák 23-09-2012 v 14:06 PM

Old Post 23-09-2012 v 13:12 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 41

Máte někdo zkušenosti s Ripenem? Rád bych ho zkusil.

Old Post 24-09-2012 v 19:15 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 42




fleky na Criticalu, jako by tam chyběl chlorofyl. WTF

Žádný škůdce jsem nenašel ani pod mikroskopem. Vypadá to že NYCD něco chybí v půdě...
Ale co????
Spálený to bejt nemůže, stříkal jsem to přes "noc" a před dlouhou dobou vzhledem k fázi květu.


Kdyby měl někdo radu, byl bych vděčnej..

Naposledy upravil Okurčák 24-09-2012 v 22:26 PM

Old Post 24-09-2012 v 21:09 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 43






47(12/12)

Old Post 24-09-2012 v 21:15 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 44






54(12/12)
Dal jsem dávku Ripenu. Uvidíme..
Ještě pár dnů a dám flush.

Old Post 01-10-2012 v 19:23 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 45

Vypadá to dobře. Sice jsou v pěstěbním prostoru díry, ale to je z důvodu, že palice zatěžujou stonky a jsou ohnutý na všechny strany (větrák jsem pouštěl pouze na hlínu, výš už se nevešel, zato ale hlína vysychala, u LEDek velmi důležité.) Palice pěkně tvrdý, to mám radost. Pryskyřice převážně zakalená. Uvidím jak zafunguje Ripen, už brzo musí přejít na flushing..

Současný stav

22dnů 18/6
56dnů 12/12 (světelnou periodu jsem už začal snižovat pod 12)

Zajímavá myšlenka je, kolik dnů dát kytce 18/6 kvůli tréninku. Protože o kolik se kytka lépe rozvětví, o to sežere více elektřiny. Moje strategie je vypěstovat při minimálních nákladech množství 30-50g. A nekupovat zbytečný blbosti. Co se dá vyrobit sám. Nebudu kvůli tomu při mikro growu frčet dvouměsíční trénink, kterej mi vše prodraží dvojnásob. Chci přejít na aero a zvětšit skříň, kde budu živit ještě cca 8-10W vzduchovací motorek, ale zase mi odpadne vysychání půdy a výsledky by mohly být zajímavé. Uvidíme. Nechci se piplat s přípravou roztoku, na kterém si někteří pěstitelé dle mého až ujíždějí, takže bud to půjde nějak rozumně, nebo se časem vrátím zpět k hlíně. Ph a ec metr jsem opatřil tak uvidíme.. Každý podle svého..že

Naposledy upravil Okurčák 03-10-2012 v 10:16 AM

Old Post 03-10-2012 v 09:38 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 46

Otázka pro čtenáře, kolik dnů dáváte kytce v růstu? Jestli vás zajímá ekonomická stránka, nebo pouze pěstitelská, tj dokud kytka není dostatečně košatá a oku lahodící, tak nepřepínáte..

Old Post 03-10-2012 v 11:55 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

vetsinou 30 dni,nekdy vic,proste az jsme ja i kytka spokojeni a pripraveni kvest

Old Post 04-10-2012 v 18:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 48

Libi se mi, co jsi vytvoril i kdyz to bude chtit jeste hodne doladit, muzes vyfotit nejaky detail toho chlazeni tech LEDek? To by me docela zajimalo a taky teplota jakou na tech chladicich mas. Byla by fajn i fotka kde bude neco na porovnani velikosti, takhle se to z fotek neda moc dobre odhadnout.

LEDky bych priste zkusil nejak rovnomerneji rozmistit do plochy toho panelu, vypada to, ze modry mas jen ve prostred, asi by bylo lepsi jich par prehodit vic ke krajum at je svetlo rovnomernejsi. Na farnellu prodavaj i 660nm LEDky, mozna by taky nebylo od veci jich tam zkusit par dat a nebal bych se ani royal blue (455nm). Prijde mi, ze je tam modrych dost malo vzhledem k mnozstvi cervenych. Ale to chce zkouset a postupne se priblizovat k idealnim pomerum. K+

micro LED box 15/25W #1

Old Post 04-10-2012 v 19:48 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2016 - LED micro grow - 110 odpovědí
19-07-2015 - První grow LED 74w - 30 odpovědí
29-08-2013 - Micro Grow LED (50-60W)+pseudo aero - 172 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8279640 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív