Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. NFT 16x Jack Herrer in da 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 33

Velkou výhodou NFT gro systémů je možnost kontrolovat kořeny a příznaky hledat u zdroje. Jestli máš prostříhané spodky pod sítí, tak už se tam přece musíš dostat.
Pokud jsou kořeny v pořádku, můžeš ještě zvýšit průtok, který se mohl snížit rozrůstáním kořenového balu. Také bych snížil EC roztoku. Sníží se tím osmotický tlak a rostliny potom snadněji přijímají vodu. Pro lepší pochopení je to popsáno zde: http://kfrserver.natur.cuni.cz/lide...prednaska07.pdf
U recirkulačních systémů se hnojí méně, protože rostlina má neustále přístup k živinám. Udané hodnoty, bez ohledu na výrobce, jsou pouze orientační a je lépe hlídat koncentraci podle EC. Záleží i na genetice rostliny, ale zjednodušeně..čím víc indika, tím víc hnojit ( ale není to pravidlo )

Marley's Collie@NFT Gro Tank@400W Greenpower 2012

Rostlina a voda

Poloha měsíce a planet

Stresové faktory rostlin - Abionozologie pro rostlinolékaře


Naposledy upravil Elimi 02-02-2012 v 22:31 PM

Old Post 02-02-2012 v 22:19 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 34

to : elimi přesně tak v NFT u sativy EC do 1.6 potom je maximalní ůroda.

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 03-02-2012 v 17:01 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 35






Zdravím.

Tak po průplachu enzymy jsem namíchal 1,3EC a po 2 hodinách 1,1 a doteť se to nezměnilo (6 hodin poté)

Jinak 1000W jede, teploty 27*C špička, průměrně 25-26 a přes noc včera 16*C tak na dneska jsem pošteloval časovač aby se dřív vypnul přítah.

Fotky z 30. dne květu v noci.

Old Post 03-02-2012 v 19:33 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

34. den květu Příspěvek č. 36






Zdravím, tak mám tu fotky z 34. dne 12/12

EC 1,3 dneska jsem snížil na 1,1 protože to nevypadá dobře Asi jsem to neměl tak solit.

PH 5,5 - 5,8

Teplota 18-29*C

Jak se nabijou baterky do fotáku tak vyfotím jak vypadá nejhorší list a doufám že mi potvrdíte že je to přehnojení. Fotky jsou 3 dny staré nějak nebyl čas to sem napsat.

Na příští kolo ale už kašlu na metropy a zkusím Canna Aqua. Je to přímo do systému kde voda cyrkuluje a je tam jasné dávkování, protože u metropu nevím pořádně co v jaké složce je a prostě mi to přijde divné to mícháni. A pořád nechápu jak někdo může solit s metropama EC přez 2 a kytičky mu nezhoří

Old Post 09-02-2012 v 12:40 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 37




Tak tady jsou ty nejhorší listy, je to vysokým EC? Zdrojovka 0,1 a max EC bylo 1,6 par dní, pak jsem ho schodil na 1,3 a pořád se to šířilo tak dneska jsem přilil čistou vodu s upraveným PH a EC je 1,1 tak uvidíme.

Old Post 09-02-2012 v 13:00 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 38

Zdar takhle mi dělaly listy u přehnojení , jen je ostříhej a sníž EC .

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 09-02-2012 v 14:43 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 39

Nazdar power,

spálené to být může ( podle špiček listů ), ale hlavní problém je zřejmě v tom PH. Ty fleky na listech se skoro nedají splést.

Pročti si tento odkaz, kde se podobný problém řeší aktuálně: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Marley's Collie@NFT Gro Tank@400W Greenpower 2012

Rostlina a voda

Poloha měsíce a planet

Stresové faktory rostlin - Abionozologie pro rostlinolékaře


Old Post 09-02-2012 v 19:21 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 40

sdf

Old Post 23-02-2012 v 19:28 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

49. květ Příspěvek č. 41






Cau, tak holky byly od 45. dne na ripenu a dneska 49. den vyměněna voda s enzymama.

Ph 5,8-5,3, EC na ripenu 1,0-1,1(kazdy den jsem dolil 10l ripen EC 0,7 a 6,1Ph->celkově spadlo EC 1,0 a Ph zvýšilo na 5,5)

Vlhkost 28%-44% doufám že to není až moc málo.
Teplota 17-28*C

Old Post 23-02-2012 v 19:37 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 42

Čau, chci se zeptat jestli mám nechat jet čerpadlo i ve 2 dnech tmy. Napadlo mě že bych čerpadlo hodil na časovač a posledních 12 hodin by byly i bez vody a po tmě, pak zapnout na hodinku lampu a zkosit je.
Jo a vidím to na 55 den kosy, protože spodní palice jsou hnedé z 90% a vrchní tak 70%

Old Post 25-02-2012 v 10:22 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí
16-04-2011 - Pan Jack Herer 12 ks 400W - 86 odpovědí
14-04-2010 - Jack Herer 600w - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4676740 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív