Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Šest paprik v bubleru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 33

díky za typy, no ty Jalapena by se naplnit daly, a je jich venku i uvnitr desitky, tak mozna na vikend neco pripravim.

Old Post 26-07-2011 v 18:37 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 34



Další sklizeň, znova do skleniček, ty další už budu rozdávat známým, vypadá to, že v tý hydroponii doma by kvetly a zrály pořád dokola, no proč ne, udělám nějaký zásadní střihy a pojedeme.

Old Post 27-08-2011 v 21:48 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 35

to budou salátky

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 28-08-2011 v 12:37 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 36

cozzzeee? no tak to je krasa...mas toho celkem i dost,tolik si toho nekoupim bjehem dvou mnesicu ani v obchodaku takze je videt ze se tim clovek vpohode nakrmi a nic a nikoho k tomu nepotrebuje...to co mas na stole by mi vystacilo na pul rokua do te doby jeste mezi tim 3x sklidis..

cim hnojis,,skus nejaka lepsi hnojiva treba ghe one part,pro system v kerem dlouho stoji voda a dela se s hodne litry kde nevis ktere slozky uz kytka vyzrala s vody a ktere jeste ne tak je jednoslozkove hnojivo se vsim v jedny flazce idelani.spesialne tobje to doporucuju pac to nejsou soli ,pisou ze jsou biomineralni,,, na vrscich sem zadne usazeniny krystalku nemnel tkaze je to skutecne super nezadelas si tim kapilary a hlavne koreny.
nevim zda nejak presne hlidas ph a snizujes nebo zda davas i peroxid vodiku ,korenovy stumulatory a jine dolnky.ale verim ze v zajmu vysi sa chutnejsi a zdravejsi sklizne to jiste vyskousis. rozhodne netusim jake cheji papricky ph vody a ec ale dost by mne to zajimalo.rozhodne mas muj respekt za to co si dokazal.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 28-08-2011 v 13:55 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 37


Ahoj, diky za Kcka i za rady.
Prashiwo, hnojim vsim moznym.
V prubehu roku jsem pouzil Kristalon gold, Hesi na rust, a pak nejaky Bio co mi dal typek z growshopu zadara, jen si nepamatuju co to bylo.
Do toho bubleru stridam to Hesi a Bio.
Ale s Hesi jsem skoncil, kdyz jsem to pouzival na netolerovanou zahradku, vynos byl malej, nevim proc, nemuselo to byt hnojivem, ale byl. Tak az Hesi dojde, uz ho nekoupim.
Jinak venku ve foliovniku byl nejzasadnejsi boj z msicema, pristi rok to nesmi zajit tak daleko, bylo jich tam fakt jak obcanu v CLR.
No a PH jsem meril jen zjara, pak jsem se na to vykaslal, jinak jsem ho mival kolem 6.0, do toho bubleru i min. Ec jsem drzel niz nez na konopi, tak o 30% cca.
Peroxid vodiku, kyseliny, korenovej simulator a enzymy jsem pouzival, v bubleru vzdy, venku jen tan korenovej simulator.
Prikladam dnesni foto, sousedka uz odmitla zavarovat tak to susim (a rozdavam)
MK

Old Post 11-09-2011 v 22:06 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 38

sel sem anot stejne jako ty v hydru na obyc rostliny pazitku palriky atd ec nizsi a vodu sem tak casto nemnenil nebylo treba.ph taky okolo 6.0 az 6,5 jako byva v hline.akorat sem tam daval jako hnojivo metrop mam 8 na matky rizky a male sazenice tkze to dobre jelo v rustu na pazitce ale i v kvetu je tam kompletni NPK tkaze neni problem.jinak ty GHE one part je jasna volba.jedna flaska rust druha kvet bez starosti.krystalon bych nepouzival,sypky i tekuty je to jedno je to po tom sice slusny vynos ale horkou chut to vi kazdej kdo kouri ,na ovoci nevim jak je to schuti ale na kvalitnim hnojivu bych nesetril.pac takove ty hnojky co s nich muzou teroristi delat bomby tak to bych asi nepouzival ani venku a uz vubec ne doma v hydru.myism tim prumyslova hnojiva.a takove ty sracky jkao koupis v horbachu za 45 korun atd viz krystalon.asi urcite bych do kade prisipal biohoubu kdyz se dova nemneni tak casto a mnelo byto vynaset vic.
co se tyce msic a jinych tak doporucuju bioOL postrik listy tim nasaji a vse je tak rpoolejovane ze to nechutna zadnemu skudci a nove vylihle larvy tka nemaji co zrat.ale musi se to opakovat 3x tydne a prevencne 1x tydne po celou dobu.jediny spuspbn co zabira je ne chemicky postrika ele to ze ty listy po nasaknutu oleje nechutnaji nicemu co zije.snad ti to pomuze.pokdu to bdue hardkor tak doporucuju od neudorfu s horbachu postrik na obalu je fotka vcely a skudcu ktere to vyhubi a mezi nimi jsou i msice a hlanve je to vyborne na pavoucky pidermates nebo jak nekdo rika svilusky kteri si dokazi vyvinou rezosteni i rpoti tezkym chemkam jako je pest off .tvrdy peticid a i v koncentraci 30ml na l dokazi prezit.coz teda ten bio postik od neudorfu je znicil hned a setrnea nemusle sem resit koncentrace.daval bych 1x tydne biool a 1x tydne postik a nemuze se nic objevit.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 11-09-2011 v 22:42 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 39

Tak ten Kristalon jsem pouzil jedno baleni v rustu na celou zahradu co mam venku, melouny rajcata, jahody.... tj rano jsem napusti sud, vecer v nem rozpustil hnojivo a zalil jsem vsechno. To jedno baleni vystacilo na nekolik zalivek. Zdaleka ne kazdou zalivku hnojim, mene je vice
Jak jsem psal, v bubleru jsem pouzival jen hnojky z growshopu.

Old Post 11-09-2011 v 23:06 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6805090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív