Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Tabáček 09 by staník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 33

Po delší době jsem z5 a mám dotaz, je možné aby měl ten ječmen v tuto dobu 50cm? já teda doufám, že to je doopravdy kukuřice na siláž, ale nwm no.............

Tak snad je na groweru nějáký zemědělec, který mi poradí

Zítra sem hodím new fotky.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 02-05-2009 v 11:19 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 34

Tak to ti neporadim bo zemedelstvi jako takovy me minulo..jinak ja zase schanim par seminek skunku

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 02-05-2009 v 21:11 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 35

U nás má kukuřice teď tak 10 cm max. Nikde jsem větší neviděl a to tu rostou oba druhy, takže to asi kuku nebude. Jo a taky vypadá úplně jinak než na fotce, co jsi poslal, takže bad luck, bro.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 02-05-2009 v 21:46 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 36

Tak predpokladam ze to bude psenice...jukni se na ouska a jazycek u stonku nebo spis na listove pochve ktera je kolem stonku i kdyby to byla ta tva silazni kukurice tak bych to tam nedaval pokud tim nebudes chtit krmit kravy...az budes mit najite ouska i jazycek tak se jukni treba sem a porovnej si to http://etext.czu.cz/php/skripta/kap...81&idkapitola=4

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 03-05-2009 v 14:49 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 37



Jo jo, dík chlapy kukuřice to neni, už to má klasy.
Jinak jsem nafotil tabáky a nechápu, jak mi mohly nakvést......ven jsem to nedával zas tak brzo.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 22-05-2009 v 21:20 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 38

No......asi 8 tabáků selských mám ve skleníku( to sou ty v květináčích)
Potom je ve skleníku 10 tabáků viržinských a venku se mi už sluní na políčku 4 selský, který maj už přes 50 čísel, jinak jak tabák nakvítá tas strašně ale střašně krásně voní

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 22-05-2009 v 21:25 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 39

Ja dneska vysazoval dalsi tabacky na zahon a jak jsem zjistil tak nektery zacinaj delat kvety coz me udivilo ..hazim nejaky foto ke me do threadu..detail jsem nedelal

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 24-05-2009 v 02:52 AM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 40

Tak kde to vazne? Co fotecky..sem zvedavej :-)

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 05-06-2009 v 15:31 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 41

Tak mi taky zatim kvete jen selskej a to jeste ne vsechen,ale jen par rostlin

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 06-06-2009 v 12:44 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 42

Čuz, trochec jsem se zdržel, ale jsem zpět v plné palbě hhh

Tabáčky rostou pěkně jen ve skleníku, na poli s něma mám velké problémy-pořád mi nakvítají, ustipuji a ustipuji, ale pořád kvetou (takže kvůli květu jim listy nerostou, dál mi na tabácích projíždí slimáci jak na dálnici, je to s něma strašný.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Naposledy upravil stanley 01-07-2009 v 07:41 AM

Old Post 01-07-2009 v 07:35 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 43

Skleník ohrožuje má rodina rozneslo se, že pěstuji ve skleníku tabák a kuřáci z rodiny si přišli pro rostlinky, jenže řekněte jim né, když tam máte 26 rostlin.

Ve skleniku mi zbylo 6 rostlin, o ktere se starám jak o vlastni no......nejsou na kvetu coz je skvele, listy jsou nadherne stavene.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 01-07-2009 v 07:38 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vagabund
GROW-PIRATES

Karma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 44

A po kolko si im to sekal kámo?


INDOOR 3x600W 20 x WW & 35 x INDOORMIX-SensiSeeds

SHIVA SHANTI v komposte alias OBLUDA!!!

Old Post 01-07-2009 v 10:04 AM
vagabund je offline   Profil uživatele vagabund   Find more posts by vagabund   Foto galerie člena vagabund   Click here to Send vagabund a Private Message   Add vagabund to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od stanley
Skleník ohrožuje má rodina rozneslo se, že pěstuji ve skleníku tabák a kuřáci z rodiny si přišli pro rostlinky, jenže řekněte jim né, když tam máte 26 rostlin.

Ve skleniku mi zbylo 6 rostlin, o ktere se starám jak o vlastni no......nejsou na kvetu coz je skvele, listy jsou nadherne stavene.


Ja se divil,ze nejsou novy fotecky..hele zkus je mlatit nebo nejakej postrik na bazi olova nebo cyklonu B nebo tak neco ..tech 6 tabacku ti sezere Nejaka zahradni havet a zase behas do trafiky (takova brokovnice udela sve a nemusis rikat ne :-))). Me se podarilo kocku eliminovat presazenim tabacku na zahonky a neco do samostatny mistnosti teda i bez postriku, iale i tak stacila nadelat pomerne drasticky skody :-)))

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Naposledy upravil seven40 02-07-2009 v 07:01 AM

Old Post 02-07-2009 v 06:55 AM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 46




Tak tady jsou ty fotoz

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 03-07-2009 v 13:31 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 47

Dneska cca ve 4 ráno ( ještě slitej jak to prase ) jsem se belhal dom, lehnu si tak na postel otevřu okno, a vidim 50m daleko na zahradě jak nějákej malej člověk přelízá přes plot na naši zahradu.

Vzal sem boxera, tyčku a po něm.....byl mladej tak 15 let a prolízal skleníky.......krypl jeden, nechal sem ho jít s tím, že jestli se tu ještě jednou ukáže, tak toho bude litovat.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 04-07-2009 v 10:06 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 48

Tabacky mas excelentni , pristi rok koukam budu muset udelat nejakej foliak taky. S tim zmetkem..ta omladina dneska huli uz brzo a spis bych pocital s tim,ze tam budes mit po nocich pomerne rusno. Vcera probehla kontrola zahradky a to co je venku taky celkem roste,ale nejde to srovnavat se sklenikem..fotecky sem upnul dneska novy.
S tim krYplem..mel si ho zmasakrovat plenim,okopavanim a pod. Myslim bys na zahrade nasel prace dost :-)))) Priste by se vyhnul na 100 honu

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Naposledy upravil seven40 04-07-2009 v 18:35 PM

Old Post 04-07-2009 v 13:19 PM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7176410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív