Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Tabáček 09 by staník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 49

Tak, ted jsem omylem zlomil dole u stonku 2 tabáky, ale bylo to nechtěně. Kropil jsem listy vodou no ..... a tabák tu váhu na listech nevydržel a zlomil se.
Naštěstí jsem tabáčky obvázal, tak snad se vzpamatujou.
Jinak ty listy maj takovou zvlaštní vůni, takovou divnou, kdyz odřezavám nakvetený tobolky, tak mam zalepenou ruku nejakou smradlavou srač.....

Taky vám to ted tak smrdí, nebo jsem jediný.....nevim jak toto budu kouřit

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 05-07-2009 v 09:03 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od stanley
Tak, ted jsem omylem zlomil dole u stonku 2 tabáky, ale bylo to nechtěně. Kropil jsem listy vodou no ..... a tabák tu váhu na listech nevydržel a zlomil se.
Naštěstí jsem tabáčky obvázal, tak snad se vzpamatujou.
Jinak ty listy maj takovou zvlaštní vůni, takovou divnou, kdyz odřezavám nakvetený tobolky, tak mam zalepenou ruku nejakou smradlavou srač.....

Taky vám to ted tak smrdí, nebo jsem jediný.....nevim jak toto budu kouřit


Tobolky kourit nebudes ..az zraly listy a to jeste to bude chtit fermentaci

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 06-07-2009 v 00:03 AM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 51

Tak jsem udělal menší experiment.....je to asi blbost, ale aspon si tu fazi fermentace vyzkouším.
Z tabáků jsem odštípl spodní listy, které stejně nebudou využity kvůli horší kvalitě. Šecko jsem to omyl, nití svázal a pověsil do stínu kde je tak 25 stupnu.
Aš se to dosuží do hněda, tak to pokropim, podupu v nějakým lavoru a vyjmu ty řapíky bo co to je.
Pak to nechám zase doschnout, poté zase pokropím listy do vlhka a dal do větší zavařovačky, na víčku udělám mensší dírku pro kyslík, a dám to do stínu a tepla. Aš to bude dosušeno, tak to zas listy navlhčím a nekrájím na drobné části.
Šecičko doschne a tabák by mněl mít tu zlatavou barvu....uvidim no, jestli se to bude dát kouřit, jen se bojím, aby to v te zavařovačce nechytlo plísen.....

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 06-07-2009 v 07:55 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seven40
Stálý Člen

Karma uživatele seven40 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 52

hlavne to chce aby to listi bylo zraly

Cigarko je proste cigarko a muj nazor je ,ze je to jediny co jde hulit pokud se clovek zivi v oboru IT a elektro

Old Post 08-07-2009 v 00:40 AM
seven40 je offline   Profil uživatele seven40   Find more posts by seven40   Foto galerie člena seven40   Click here to Send seven40 a Private Message   Add seven40 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seven40! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 53

Špatná zpráva kur..... tabáky vypadaly velice dobře a bylo toho fakt vela, no ale dal sem to susit na pudu kde byla teplota tak 40 stupnu.

Tabáky jsem nechal povesit vzhuru nohama v celku, po nejaké době to začlo smrdět, mrknu na to a ty listy byly nehorázně zapařený a všade se dělala plísen....prostě škoda pohledět

Někde jsem měl fotky oné plísně, ale nejak se mi v pc stratily, plísen vypadala asi takto........listy na sebe nalepené a mezi nimi ten zelenej šhit

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 13-08-2009 v 09:12 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 54




Potom co jsem uřezal tabáky, tak t jednoho kmínku vyrostl neuvěřitelnou rychlosti viržinský tabák. Sekl sem ho ještě před květem, pověsil do pokoje, abych se o něj mohl pořádně starat.

Někdo tu psal, že to uš zkoušel kouřit nefermentované a nemá to chybu je to pravda?

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 17-08-2009 v 08:52 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 55


No tak tady je neco aspon z tej ourody, kdyz se mi tabáčky nepovedly

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 19-08-2009 v 23:20 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 56

Tak a to uš není možné......dneska k večeru jsem byl zkontrolovat moje políčko.....prvni co sem videl byly čerstvé stopy, které vedly do pole.....tak jsem si vzal do ruky boxera a šel tam....najednou jsem uslyšel pohyb, tak jsem utíkal takým porostem za tím zmrdem.....utekl.

Jinak.....6 nedozralých kytek pilkou rizli u stonku.....2 kyti plny nedozralych palic obrany, zbytek byl vyrván i s kořenama a kyti byly opodál odhozený.

Nechápu ty čorky, proč nepočkaj aš to bude zralé? Nebo kdyby si vzaly aspon polovinu urody, ale oni to musej vše zničit.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 26-08-2009 v 19:21 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 57


Tak po delší době jsem z5, vyštrachal jsem nějáké fotky ukradnutého venku + skleník na který jsem opravdu hrdý....

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Naposledy upravil stanley 15-11-2009 v 23:24 PM

Old Post 15-11-2009 v 23:16 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 58





venek

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 16-11-2009 v 06:33 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 59

Ten skleník byl ze semínka.....Chronic X wdovka
Ze začátku jsem hnojil slepičincema + krystalon start , na květ jsem hnojil slepičákama a plagronem....

Kytka mela neco pres 2,5 m palice trčely ze skleníku naaadhernej pohled, vynos byl cca 800-1200g ( větší polovinu jsem porozdal dobrým kamošům, 100g sme uš spálily a něco jsem si nechal na zimu a na jaro ...

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 16-11-2009 v 11:52 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 60

Jinak na te fotce to ještě nebyl finish.... jelo to ještě skoro měsíc.... potom začala řádit plísen.... no, ale nakonec to dopadlo dobře...... hulení voní jak skunk, dým je takovej težkej škrábavej na plicích ale za to ty stavy jsou nádherné......

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 19-11-2009 v 18:05 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 61

Čus taky jsem tu viděl jeden tread, kde někdo už nevím kdo tvrdil jaký je to dobrý nefermentovaný. Ale taky pěstuju viržin a zkusil jsem to kouřit nefermentovaný, dost dobrý na chuť. Silný mooc teda aspoň na mě a to si občas koupím 3/4 tabák...

Old Post 20-11-2009 v 22:30 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 62

No, de o to jak to zpracuješ.... např vůbec nevím jak dokážou udělat takovej ten trosku vlhkej tabáček...

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 21-11-2009 v 10:33 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 63

čau, nevím, že si se spíš neprezentoval outem, ten vypadá k světu k+

a jak to dopadlo venku?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 21-11-2009 v 10:43 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 64

J to je fakt, příštím rokem uš tabáček zřejmě nepojedu ale místo něj nasadít travku

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Naposledy upravil stanley 23-02-2011 v 20:54 PM

Old Post 22-11-2009 v 08:29 AM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9592960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív