Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150w Osram 1st in-room - co nejvíc v malinkém(snad)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
FREEDOMmorava
Stálý Člen

Karma uživatele FREEDOMmorava - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 33


spokojenost spokojenost =) teda aspon, že vlhkost je na tom lépe =) ve skříni 58% a v pařeništích 80% .. na semínkách se ten testovací týden celkem daří.. teplota i vlhkost dobrá... za 3 dny 3cm venku tak teď se už jen čeká na ty řízky..jestli zase nevyjdou tak já už nevím =( kdyby náhodou jen tak někdo měl nějaké řezy navíc tak nebudu se zlobit.. ale tak snad tyhle už konečně výjdou .... tak jdeme do toho =)

svoboda pro jedine =)

Old Post 24-06-2008 v 19:17 PM
FREEDOMmorava je offline   Profil uživatele FREEDOMmorava   Find more posts by FREEDOMmorava   Foto galerie člena FREEDOMmorava   Click here to Send FREEDOMmorava a Private Message   Add FREEDOMmorava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 34

chlape pis semka kazdej postup kterym projdes, taky mam mini skrin momentalne cekam az typek posle seminka, sodik 70W visi na vrcholku skrine coz je bohuzel jen asi 60cm vysoko, pred par dny jsem koupil zvlhcovacku vzduchu tu tam pak bodnu a tedka musim vymyslet cim udelat diry do ty skrine pac nemam zadnou vhodnou pilku premyslel jsem nad vrtackou a proste vyvrtat mrte malejch direcek a pak to je vyrazit, ale urcite je i nakej inteligentnejsi zpusob, pls poradte pokud muzete.

Za tenhle topic K+ ... at se dari.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 24-06-2008 v 21:28 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

to specor: do vrtacky existuji kulate nasadky - vykruzovaky

Old Post 25-06-2008 v 05:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 36

jeee a zvladne to i aku vrtacka nebo ta je moc pomala?

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 25-06-2008 v 07:40 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREEDOMmorava
Stálý Člen

Karma uživatele FREEDOMmorava - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 37

cuZz... aku to zvladne.. no já sem to tady na ty pc vetracky dělal bohuzel hafo malejma dirkama vedle sebe.. prvni sem zkousel ty nasady, jen sem v tom baleni mel nejvetsi porad tak o 1cm mensi nez sem potreboval.. a chtel sem kutit tak sem to bral takhle slozite.. no ale jako kdyz nekomu neni prace cizy a ma doma i pak na upravu pilnik na drevo tak neni pak problém Spector : budes to tu rozjizdet i na groweru? =) cim vic mini projektu tim lip

svoboda pro jedine =)

Old Post 25-06-2008 v 08:42 AM
FREEDOMmorava je offline   Profil uživatele FREEDOMmorava   Find more posts by FREEDOMmorava   Foto galerie člena FREEDOMmorava   Click here to Send FREEDOMmorava a Private Message   Add FREEDOMmorava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 38

urcite si vytvorim svuj vlastni topic aby mi to tam lidi zjebali jak se patri stejne budu behem toho growu potrebovat hafo radit. nicmene momentalne me vlastne zajima jen jedna vec: da se kytka prepnout na kvet i kdyz ma treba jen 30cm? proste potrebuju se vlezt do nakych 60 cm i s palicema... tzn prtavy kyticky, ale netusim jestli to vubec jde, jestli to ta kytka proste nevzda kdyz bude tak malinka....

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 25-06-2008 v 11:27 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od spector
urcite si vytvorim svuj vlastni topic aby mi to tam lidi zjebali jak se patri stejne budu behem toho growu potrebovat hafo radit. nicmene momentalne me vlastne zajima jen jedna vec: da se kytka prepnout na kvet i kdyz ma treba jen 30cm? proste potrebuju se vlezt do nakych 60 cm i s palicema... tzn prtavy kyticky, ale netusim jestli to vubec jde, jestli to ta kytka proste nevzda kdyz bude tak malinka....

ahoj
jasne ze to de proč by to jako nemohlo jít...
zalezi jen na tobe jak to chces mit velke a kdy prepnes na kvet

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 25-06-2008 v 11:32 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 40

wow, supr, jen se chci ujistit pac po precteni par topicu jsem ted trosku zmateny: rustove obdobi by melo byt 18/6 a obdobi kvetu 12/12 je to tak? aspon tohle jsem si teda precetl ve faqu...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 25-06-2008 v 11:38 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od spector
wow, supr, jen se chci ujistit pac po precteni par topicu jsem ted trosku zmateny: rustove obdobi by melo byt 18/6 a obdobi kvetu 12/12 je to tak? aspon tohle jsem si teda precetl ve faqu...


ano je to tak.........
kdys prepnes na kvet tak to jeste trochu roste ale to zalezi co je to za model

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 25-06-2008 v 12:49 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 42

ja povalim tyhle ctyri kytky:

arctic sun x chronic
white satin indica x chronic
white satin sativa x chronic
the pure x chronic

vzhledem k tomu ze je to vsecko krizeny s chronicem tak ocekavam mensi kosaty keriky... kazdopadne se tesim na seminka jak malej kluk, jdu tedka premerit skrin abych mel presnou predstavu kolik ma...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 25-06-2008 v 12:51 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 43

OT: Spector pekne to tu zas....s vecma lehce vyctitelnejma z FAQ, popripade si projit par veci pres vyhledavani, nebo projit nektere thready, chce to vic cist, min ptat. Kazdopadne pestu zdar a at se dari GL

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Naposledy upravil lamater 25-06-2008 v 20:29 PM

Old Post 25-06-2008 v 12:59 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREEDOMmorava
Stálý Člen

Karma uživatele FREEDOMmorava - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 44

v tomhle jednoduchá rada.. v malých prostorech je proste nejlepsi začít s řízkama.. nechat 10 dni na růst... pak přepnout na květ a když ti to nepřeroste tak budes mit nadherny keříky co vyplní tvůj malej prostor nadherne.. a urcite wal SCroG tak zatial čus

svoboda pro jedine =)

Old Post 25-06-2008 v 21:34 PM
FREEDOMmorava je offline   Profil uživatele FREEDOMmorava   Find more posts by FREEDOMmorava   Foto galerie člena FREEDOMmorava   Click here to Send FREEDOMmorava a Private Message   Add FREEDOMmorava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 45

jj hodne nad SCRoGem premyslim... asi to tak i udelam... nic, uz ti nebudu spammovat tvuj topic a az prijde cas tak si zalozim svuj, zatim se mej a at se dari..

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 25-06-2008 v 21:37 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Damien
Stálý Člen

Karma uživatele Damien - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 46

zdravim.-...No podla mna zo semiacok to je fakt maly priestor pre to...no uvidime ako to vynde.....Teraz nemyslim len tu teplotu, proste to udrzis v pohode, ale ta vyska tych rastlin bude strasne mala...no ved uvidis sam....K tym dieram, ja som to tiez robil vrtackou, proste vela malych dier...neskor som si zohnal taku pilku presne vysita nato...ide to aj vrtackou alebo nejaku podobnu frezu keby mas....

Old Post 26-06-2008 v 10:18 AM
Damien je offline   Profil uživatele Damien   Find more posts by Damien   Foto galerie člena Damien   Click here to Send Damien a Private Message   Add Damien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 47

Ze semen bych to fakt nejel. Kytky ti vyrostou víc, než by bylo milé, budeš je muset stříhat, chvíli taky trvá, než dospějí a celkově je lepší si počkat a koupit řezy. Na ten prostor bych dal 4 kytky, které se pořádně větví, dobré zkušenosti mám např. s chronicem. Jak říkáš, 10 dní růstu a pak hurá na květ. Píšu tohle z vlastní zkušenosti.. Měl jsem skříň cca 70cm vysokou a s kytkama ze semen je jen trápení na tak malou výšku. Pokud nemůžeš sehnat řezy, napiš mi PM, ale na dobírku to fakt nepůjde

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 27-06-2008 v 18:28 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FREEDOMmorava
Stálý Člen

Karma uživatele FREEDOMmorava - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 77  

11.den - 18/6 Příspěvek č. 48




tak nevypadá to nějak špatně.. lístky jsou pěkně zelené.. sice se vytahl stonek pár cm.. ale patra se tvoří pěkně po max.1cm nad sebou.. už sem zalil i trochou hnojivem..ale jen 1ml Alga Grow na 2 litry.. takze dost zreděné jen tak pro začátek.. a dnes příjde první postřik Pyth-Aminem.. až se vyplne osramka.. ( normální dávku mám naředit do rozprašovače? nebo taky trochu víc zředit? no jinak teplota 27°-29°C .. vlhkost kolem 50% ve dne a ve tmě to jde na 60%až 70% ..

svoboda pro jedine =)

Naposledy upravil FREEDOMmorava 03-07-2008 v 10:26 AM

Old Post 03-07-2008 v 09:52 AM
FREEDOMmorava je offline   Profil uživatele FREEDOMmorava   Find more posts by FREEDOMmorava   Foto galerie člena FREEDOMmorava   Click here to Send FREEDOMmorava a Private Message   Add FREEDOMmorava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0798470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív