Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » PaTaMaT New grow-room Orange Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

x

Naposledy upravil 01-03-2013 v 22:35 PM

Old Post 19-02-2008 v 07:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 34

Doufam ze jsme timto debatu o ph metru uzavreli. Znovu vam napisu co jsem uz psal. ph metr si koupim a na odtah zatim nemam penize. hnojiva rozhodne nebudu menit protoze je to podobny jako kdyby jste mi tvrdili ze jsou blondyny vic sexy nez brunety!!

rikate ze mam v mistnosti nedostatky. napiste mi uz konecne nekdo jaky?? jediny s cim jste meli pravdu tak byl ph metr. na odtah se muzete zeptat treba matematika. pochopte ze kdyz mam 5 vetraku ktery maji vykon 160m3/h a postavim je vedle sebe tak maji dohromady 800m3/h. nevim jaky mate zkusenosti vy ale ja jsem je uz pouzival!! a kupodivu taky foukaly vzduch...

nechapu jak mi tady muzete psat ze jsem mel radsi usetrit na hnojivech!! Expiry - asi ti nedoslo ze i kdybych usetril na hnojivech tak by to stejne nestacilo na ufo nebo ulitu. vis je to o trosku vetsi nez u 250W skrine, tim padem i drazsi!

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-02-2008 v 09:50 AM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 35

ulita - Chaysol 1000 m3/hod 147 W cena 4600kc plus box??
ufo - UFO 800 m3/hod - průměr 250 mm cena 3900kc

nevim kde bych na to mohl nasetrit... a hnojiva vam spocitam ktery jsem koupil:

General Hydroponics - Grow 1L
Blooom 1L - 900kc
Micro 1L

B cuzz - Korenovy stimulator 250ml 480kc
Booster 1L 790kc
Květový stimulátor 500ml 530kc

Plagron - Phytamin 500ml 690k
PK 13 - 14 1L 500kc
Enzo Forte 1L 600kc

celkem: 4490kc green sensation a cropmax uz mam

i kdybych se rozkrajel tak bych na ulitu nebo ufo nemel penize..

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-02-2008 v 10:51 AM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 36

No na hnojivech je vidět , že jsi podlehl kecům výrobců, stějně jako já v době minulé. ke stejným výsledkům by ti stačilo B cuzz A + B , PK 13-14 a Final Solution. Někdy ještě používám Phytamin ale nevidím po něm nic co ho opodstatňuje.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 19-02-2008 v 11:00 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 37

vis jsem takova reklamni devka

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-02-2008 v 11:05 AM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 38

AD hysterický reakce ohledně pH metru - pokuk má člověk alespoň trochu citu pro rozpoznávání barev, tak jsou kapky bez problému, neměří to na desetinu přesně, ale na druhou stranu se do rozmezí 5,6-6 člověk vejde vždy - toto tvrzení se opírá o intenzivní pětileté používání kapek bez jakýchkoliv projevů prolémů spojených se špatným pH!!!!!!!!! Je absolutní hovadina tvrdit, že pro hydro je lepší varianta pH metru bez EC metru!!!! To může napsat jen člověk, který viděl truhlíky s rohožema jen na monitoru svého počítače. Čili pravda je přesně naopak - jelikož u dripu se tlačí EC většinou k horní hranici, tak je právě EC metr absolutně nepostradatelnou pomůckou každýho "dripaře" - jiná situace je u hlíny, ale o tý se tu nebavíme ..... navíc je nesmírně důležitý měřit EC odpadu, což jde bez metru těžko - nebo alespoň já to neumim

AD ventilace - jelikož se jedná o místnost a ne o "skříň", tak bych to neviděl tak černě, jemu budou opravdu ty ventilátory sloužit primárně k výměně vzduchu a ne ke chlazení výbojky!!!!!! Světla se dají výborně uchladit tvarem stínidel a ventilátory na ofuk - opět vycházím z praxe. Důležitý faktor také je, odkud se nasává vzduch - zda z interiéru nebo exteriéru ..... to jestli mu to bude fungovat se teprve ukáže, ale rozhodně bych si nedovolil to odsuzovat takhle na začátku - osobně si myslim, pokud bude alespoň trochu šikovnej a vynalézavej, tak to uchladí .... na druhou stranu je bez debat, že typ ventilátoru ideální neni

Ad hnojiva - tak tady bych to teprve viděl černě .... z osobních zkušeností můžu prohlásit, že všechny ty sračičky, bůůůůstry, aktivátory atd jsou úplně na nic - začínal jsem na podobně "osvědčené" sestavě podporované prodejci z Gshopů a nakonec jsem se dopracoval k tomu, že dnes používám jen základní hnojiva, peroxid nebo enzymy a finální pročišťovadlo a na růsru pyťák (dá se nahradit levnější alternativou)- náklady zhruba pětinové a výnosy stejné .....

pestouniii - ad GHčka - asi nejhorší hnojivo na hydro jaká jsem používal - poměr prvků rozhodně není z nejlepších a mám proti GH i jeden dobrej argument - na rozdíl od konkurence nejsou GHčka dělaný primárně pro "naše" rostliny a to bude ten kámen úrazu - měl jsem možnost na stejnym modelu testovat za stejných podmínek AH a GH a AHčka mě jasně přesvědčila - v jednom nejmenovanym pražskym Gshopu Ti budou řikat, jak jsou GH originál používaný NASA a AH hnusná kopie, ale je právě uzpůsobená pro naše potřeby, takže alespoň u mě jasně vede. Jinak jak už Ti tu někdo psal hodně dobrá a levná volba je B´cuzz - taky odzkoušeno - naopak NEDOPORUČUJU green sensation - do hydra sebevražda - pH bude sakra lítat - nedá se to rozhodně uhlídat!!!!!!

metalsodik - kromě smradu v pěstírně (připomínající ... ehm .. nemité dámské přirození) výrazné ztmavnutí listů během několika hodin .... používáš orig nebo rozlejvanej?

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 19-02-2008 v 11:09 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 39

Neson - dik za prispevek.

u tech hnojiv je to dost komplikovany protoze je jich tolik ze kdybych mel dat na nazor vsech tak pestovat nezacnu nikdy.. jeste bych chtel pripomenout ze nejdulezitejsi na vsem je voda!!! pokud nemate dobrou vodu tak muzete mit sebe lepsi a levnejsi hnojiva. ja osobne nejspis budu dojizdet pro vodu asi priblizne 10km protoze je tam pramen vody a mam ji doporucenou od znameho!! ec 0,1

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-02-2008 v 11:20 AM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

jako chlapi pestounii ma pravdu..nevim co resite jestlize tam narve sunony efekt bude stejnej a vzduch se vymeni
k ph...svahadji sorry ale nemas pravdu..dulezitejsi je mit ec metr ph kapkama sice na desetiny nezmeris ale udrzis ho na mezde...krom toho nam se obyc ph metr 2Xposral totalne takze nez bude na truncheona jedem kapicky a ujistuju te ze i plnej roztok s AH hnojivem uplne v pohode zmeris s kapickama...v ty dosicce totiz pak ta cervena temer neni videt
a jestli tady nekdo navrhoval misto sunonu usetrit na hnojivech tak je u me lama...shledal jsem tu vetsinu kritiku absolutne nekonstruktivni...protoze vzduch vymeni jak sunon tak ufo.....a hlavne pri podkrovi a dobrem vetrani a jeho rozmerech neni co resit
takze mudrci trochu premejslejte nez zacnete zbytecne kritizovat nezbyva mi nez naprosto souhlasit s pestounii...krom toho juknete na jeho vysledky v ostatnich threadech neni zas takovej zacatecnik narozdil od mnoha nekonstruktivnich teoretiku (to nebylo na Tebe svaaha )
citace:
Původní příspěvek od metalsodik
No na hnojivech je vidět , že jsi podlehl kecům výrobců, stějně jako já v době minulé. ke stejným výsledkům by ti stačilo B cuzz A + B , PK 13-14 a Final Solution. Někdy ještě používám Phytamin ale nevidím po něm nic co ho opodstatňuje.
jj taky verim v b cuzz ale i na GH neco bude...i kdyz tenkrat v X-malcolmovym testu nakonec vysly lepe AH nez GH

Old Post 19-02-2008 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 41

pestouniii - ty máš doma cisternu? narářim na spotřebu vody u dripu během pokročilé fáze květu průplachy, které se u tohoto systému musí provádět nejlépe každý týden raději ani nezmiňuju .....

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 19-02-2008 v 11:24 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 42

Neson - myslim ze na tvoji otazku nema cenu ani odpovidat!! mozna si kvuli tobe natahnu hadici

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-02-2008 v 12:30 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od EXODUS

Čus, no je to podivný měřit přesné ec a přesné pH vody s hnojkama nebudeš vědět, protože to bez pH metru přesně nezměříš. Jediný co můžeš s kapkama měřit je čistá voda bez hnojek, jak psal už Svahadji jak chceš změřit zabarvený roztok?


a zkouseli jste to nekdy? ja merim "zabarveny roztok" hnojkama kapkama dost bezne. v ty ouzky zkumavce je barva roztoku zanedbatelna. reakce jde jasne rozeznat..

no show

Old Post 19-02-2008 v 13:19 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN


a zkouseli jste to nekdy? ja merim "zabarveny roztok" hnojkama kapkama dost bezne. v ty ouzky zkumavce je barva roztoku zanedbatelna. reakce jde jasne rozeznat..
presne tak

Old Post 19-02-2008 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 45

Tak sem slepej a blbej.. já na zbarvený vodě ty odstíny vidim blbě. Navíc jsem v posledních dnech testoval věrnost odstínu pod různejma spektrama světla a dospěl jsem k tomu, že co pod lampičkou vypadá žlutě je pod bílou zářivkou světle zelené a podobně.. Tvrzení o větší důležitosti ph nad ec metrem jsem přiznávám převzal ale nikoliv od nějaký lamy ale od poměrně zkušenýho kolegy(trvdí že důležité je ohlídat ph. vysoké ec je prý dobře poznat na spálenosti okrajů listů a pak jen stačí naředit..). Ohledně ventase vs sunony sem pouze reagoval na předchozí prohlášení a na ty jsem musel kontrovat, protože třebaten statický tlak je neoddiskutovatelný.. Jinak ufíko 800m3/h lze koupit za trojku což by při pořízení jen základních(a dostatčných) hnojiv pokrylo jeho nákup(ale to je jedno to jen na doplnění výroků zde vyřčených).
už se tu do toho nebudu montovat a předchozí příspěvky mažu. Doporučuji to samé i ostatním zúčastněným v neplodné a zbytečné diskuzi.. nechme to tu jako pěstební galerii..

Old Post 19-02-2008 v 15:29 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN


a zkouseli jste to nekdy? ja merim "zabarveny roztok" hnojkama kapkama dost bezne. v ty ouzky zkumavce je barva roztoku zanedbatelna. reakce jde jasne rozeznat..


přesně tak...
pH metr hezká věc, ale kytka se neposere, jestli má pH 5,8 a nebo 6,0, a to na kapkách v klidu poznáš.
Ripeny, finaly, boostery a květáky jsou dobrý tak akorát pro prodavače v G-shopech, aby měli za co zaplatit nájem.
Schválně jsem zkoušel na dvou kytkách (obě v bubbleru):

1) Základní hnojiva A+B +atazym +PK13/14 (BíkazZ)...pH udržované na oranžové

2) Základní hnojiva A+B +atazym +PK13/14 (BíkazZ) +plagron start-up, květový stimulátor +postřik phytaminem +ripen...pH měřeno pH metrem +/- 5,8 (pomineme mrdání s tímhle sociálním zařízením-roztok KCl a ty pufry a kalibrace-zkrátka spousta času navíc)

S jednou kytkou jsem se nesral a druhou jsem rozmazloval. Že by kytka co jsem jí servíroval všechny ty kouzelný vodičky, měla mohutnější, obsypanější a kompaktnější květenství, tak to teda neměla...akorát víc sraní, víc měření a víc rozhozený pHáčko. Od té doby na všechny tyhle udělátory a vychytamíny seru a světe div se - ono to jde i bez nich! Výjimkou jsou enzymy - tuhle sračičku uznávám...

Ještě k ceně 6.000 a víc za hnojky je trochu moc, ne? A+B složka cca 300,- a PK13-14 300,- (litrová balení) to je nějakejch 600,-. K tomu teda ještě enzymy (nejsou nutností) za 350,- Podtrženo sečteno 950,- . Šest litrů???lidi mějte rozum

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Naposledy upravil niemand007 19-02-2008 v 15:54 PM

Old Post 19-02-2008 v 15:45 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

svahadji-jako jediny u ceho kapkama nezmeris je biologicky hnojivo jako tekuty guano nebo ruzny cerny srackovity biohnojky..tam ti voda hodi cernou a uz nic neudelas..ale bionova , biobizz, AH jsem zmeril s kapkama uplne bez problemu...sice to neni na desetinu presny ale okolo 5.8-6.5 to udrzis by voko bez problemu..
ze je ufo lepsi o tom zadna jde ale o to ze to jde i se sunonem

Naposledy upravil 19-02-2008 v 21:21 PM

Old Post 19-02-2008 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 48

jen pro ty co si kupují papírky v celém rozsahu, tak bych rád informoval , pokud opravdu potřebujete změřit po 0,1 Ph tak ve speciálních prodejnách se prodávají papírky na měření jen PH treba 6-7 a to už opravdu trefíte, jinak barevný roztok se na papírkách neprojeví , kapky asi jo ale papírky ne , v minulosti jsem měřil Ph bělícího ustalovače pro barevnou fotografiji a ten je oranžový a ph to neovlivní. naopak souhlasím aspoň v hlíně že je jedno jesli je PH mezi 5,7 - 7,2 , nic se nestane, já už hlínu neměřím, nikdy nebyl problém s PH , ale hydro je jiné a to neznám.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 19-02-2008 v 16:22 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2008 - PaTaMaT GROW-ROOM second trial - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8848040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív