Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak na Rockwool ?? Tipy a triky ..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
ADA
Nový Člen

Karma uživatele ADA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 33

Tak dik

Old Post 16-10-2003 v 11:18 AM
ADA je offline   Profil uživatele ADA   Find more posts by ADA   Foto galerie člena ADA   Click here to Send ADA a Private Message   Add ADA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ADA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 34

Hele ADO koukni se na to psychologicky...pokladas otazky ve spatnou dobu...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 16-10-2003 v 11:26 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 35

mno problem je v tom, ze si malokdo z novych prirustku projde FAQ

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 16-10-2003 v 11:39 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ADA
Nový Člen

Karma uživatele ADA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 36

Prošel jsem si ho a myslim , že dost dukladně , ale moc jsem nepochytil tak jsem myslel , že kdyz se zeptam radi odpovite , ale asi to tak neni , ty věci na webu jsou mam je hledat 20 min tak to napíšu a nějakej ochotnej člověk mi odpoví , taky bych odpovídal kdybych tomu rozuměl , věc názoru .....

Old Post 16-10-2003 v 15:05 PM
ADA je offline   Profil uživatele ADA   Find more posts by ADA   Foto galerie člena ADA   Click here to Send ADA a Private Message   Add ADA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ADA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 37

20 minut?!?!
Hele ADo, nechci ti do toho nak kecat, ale jestli je ti 20 minut hledani hodne tak se do growingu radeji nepoustej!
Ja jsem ze zacatku svyho pobytu na Groweru travil tak 1 - 2 hodiny denne po dobu asi 2 mesicu. Pak jsem se teprve ptal...
Neber to jako prudu od sluzebne starsich spolugroweru, ale to neustale pripominani "nejdrive hledej, cti faq a pak se ptej" ma veliky smysl.
O zabraneni zneprehledneni uz byla rec, ale ma to i dobry edukativni efekt - vis, kolik se naucis a uvizne ti v palici znalosti, kdyz je poctive vyhledavas a tridis si je?
At zije University of Growing!
A tobe hodne stesti v oboru, ktery jsi si vybral.
A neboj - my, hodni spoluzaci te propadnout nenechame

Old Post 17-10-2003 v 10:00 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 38

2 ADA: nemam dodat, kazdy ti vysvetluje to iste, dokonca aj E_D z grower teamu a ty si furt nedas poradit.?nechapem...
jednoznacne maju pravdu!

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 17-10-2003 v 11:35 AM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmotr
Nový Člen

Karma uživatele kmotr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 39

tak tohle by mne taky hodne zajimalo, ne ze bych kytim nechtel doprat cas, ale zase sahat na ne, kdyz zcerstva vyklicily taky neni IMO v poradku. takhle bych dal kostku v kvetniku do bublaku a v pravy cas pustil ohnostroj...

Old Post 19-10-2003 v 21:38 PM
kmotr je offline   Profil uživatele kmotr   Find more posts by kmotr   Foto galerie člena kmotr   Click here to Send kmotr a Private Message   Add kmotr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ADA
Nový Člen

Karma uživatele ADA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 40

Fajn , dobrý chápu Mr. Proper mi to vysvětlil dostatečně

Old Post 20-10-2003 v 08:07 AM
ADA je offline   Profil uživatele ADA   Find more posts by ADA   Foto galerie člena ADA   Click here to Send ADA a Private Message   Add ADA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ADA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 41

No ja ted daval tri seminka do rockwoolu, a asi pet do pisku, zavrel to do skrine, jednou za den tam nalil trochu vody, podminky spis spatny nez dobry, vlhkost nemerena... z rockwoolu se chytly dve(to jde), z pisku jedno (ubohy.. musim poznamenat ze to byl pisek jen tak z piskoviste..dost tezkej a nesterilizovanej). Byl to jen takovej pokus, pestovat z toho nic nebudu.. vydedukoval jsem z toho, ze v rockwoolu to jde celkem dobre, proste jsem tam jen frknul seminko spickou nahoru, postavil to do krabicky od salatu(pruhlednej plast), druhou stejnou prikryl,jednou za den az dva tam nalil vodu... klidne tak aby to v ni stalo.A svitil 16/8 flora-GLO. Ta stojici voda... dlohodobe az vylezou korinky to dobry neni(plisne), ale nez to vyklici, kyti to nevadi. Pokud se pletu a mate nekdo jiny zkusenosti, rad se necham opravit.. jsem zacatecnik a nestydim se za to

Old Post 20-10-2003 v 12:53 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 42

> ADA - asi jsi nepochopil ze se mluvi o hledani prispevku v groweru.
( ta hlaska " ty věci na webu jsou mam je hledat 20 min" tomu napovida)
.. je fakt ze navigace na groweru neni uplne nejlepsi, nez jsem si vsimnul malyho cudliku "hledani", taky mi to nejakou chvili trvalo .. navic neni moc vychytany, obvykle to co hledam nenajdu. a hlavne - ve forech casto odpovidaj lidi ktery tomu absolutne nerozumej (napr. tuhle mi jeden zasvecenec tvrdil, ze kytky mi chcipou, protoze je mam v rustu UZ 3 mesice, ze tak dlouho kytka rust nevydrzi, tak chcipne ... hmm), casto clovek narazi na naprosto protichudny informace (napr. o teplotach pro pestovani, vlhkosti i ph a dalsich hodne zasadnich vecech), takze relevance a pouzitelnost informaci je mnohdy pochybna..

Zabias

smoke for all

Old Post 26-10-2003 v 01:43 AM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 43

slik: diky brachu, mohlo me to napadnout
zkusim zopakovat pokus rockwool VS pisek bez toho sviceni a se sterilizaci pisku... a napisu sem co bylo uspesnejsi.

Old Post 27-10-2003 v 15:38 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 44

proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite.. proc mas seminka na nakliceni v rockwoolu?

Old Post 28-03-2004 v 14:43 PM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 45

A proc je potrebujes dostat do rockwoolu? kuli hydru? staci je normalne naklicit na ubrousku(popripade podle tve zvyklosti) potom dat do hliny a potom z hliny presadit do hydra ale muzes i nakliceny seminko dat rovnou do keramzitu v kosicku....

Old Post 29-03-2004 v 16:40 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 46

Ja teda myslim ze je pitomost dat naklicit do rockwoolu a pak to prdnout do hliny to to dej normalne nakliceny do hliny a hle kyticka

Old Post 30-03-2004 v 22:23 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 47

Pitomost to rozhodne neni
Prave, ze to je nejjednodussi zpusob jak nechat vyklicit pro hydro
Kdyz jim zajistis optimalni vlhkost, tak ti vyklici uplne vsude a je zbytecne to nechavat klicit v ubrouscich, pak se s tim patlat, presazovat, poskozovat korinky...tot muj nazor
Ve starsich prispevcich to gruweri veterani snad meli i nafocene.
Viz Carlos - Sensi Star
myslim, ze pred par lety v galerce neco takoveho bylo

Old Post 31-03-2004 v 16:58 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 48

Podle mě je to dobrej nápad prokoření to a pak máš jistotu že to má aspon malinkej kořenovej systém a nemusíš se bát že to zahyne(jak se bohužel stává mě)

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 31-03-2004 v 18:31 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6971380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív