Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » V kolika lidech nejraději hulíte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 33

[QUOTE]Původní příspěvek od Jay-jay
[B]

ty vole.honit příspěvky? hehe...měl bys vědět,že jsem si dobré dvě stovky příspěvků promazal,páč byly totálo o ničem.
tak v tom mozna pokracuj........a smaz i tamten...

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 25-01-2007 v 11:40 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biomage
Nový Člen

Karma uživatele biomage - 18% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 34

Jay-jay: JJ mas pravdu tohle forum slouzi k tomu aby se tady resili veci okolo pesteni,ale sekce kurarna je k tomu aby se resili veci okolo huleni tak proc nezalozit takovej tread tady? Jestli se ti to nelibi tak sem nepis nikdo te nenuti.

Old Post 25-01-2007 v 11:55 AM
biomage je offline   Profil uživatele biomage   Find more posts by biomage   Foto galerie člena biomage   Click here to Send biomage a Private Message   Add biomage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 35

Nejlepsi je asi tak od2-4 kdyz vas je vic tak to uz neni ono zalezi na tom kolik mate špenátu..... a sam hulim jen kdyz sem nasranej nebo tak....ale to je malogdy PeaCe

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 25-01-2007 v 12:36 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Westrip
Nový Člen

Karma uživatele Westrip - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 36

Ve dvou to je nej ve trech to taky jde a ve vice lidech se to taky dá ale nepokecá se tak jako když hulí 2 nebo 3.

Old Post 25-01-2007 v 14:29 PM
Westrip je offline   Profil uživatele Westrip   Find more posts by Westrip   Foto galerie člena Westrip   Click here to Send Westrip a Private Message   Add Westrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 37

Četl jsem to u někoho v podpisu, ale je to výstižný - rači sám než s někim s kim si namam co říct.

shotone

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 25-01-2007 v 15:23 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 38

v tech peti max, pak uz se clovek nejak ztraci a nestaci sledovat co kdo komu povida... aspon v mym pripade

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 25-01-2007 v 15:41 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 39

ve 2uch

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 25-01-2007 v 15:45 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scratt
Nový Člen

Karma uživatele Scratt - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 40

ve 2 a ve 4 jinak se vic bali nez huli

GrowerFuture

Old Post 25-01-2007 v 18:30 PM
Scratt je offline   Profil uživatele Scratt   Find more posts by Scratt   Foto galerie člena Scratt   Click here to Send Scratt a Private Message   Add Scratt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skank Funeral
Stálý Člen

Karma uživatele Skank Funeral - 80% PěstitelskáKarma uživatele Skank Funeral - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 41

Na toto téma se nedá jednoznačně odpovědet to víme všichni pač je to určeno různýmy faktory,pro mě osobně je spiše důležité kolik celeru padne na hlavu,přesněji když bude na hlavu 0.2g tak jsem spokojen a kouření má význam a může semnou kouřit klidně tisíc lidí(no jo ale kdo to zaplatí) ale jsem schopen toto nedodržet,pač dobré přátele zvu rád a je na člověku kolik si takových přátel najde,tak že rada na konec hledejte si dobré lidi v řadách nehuličů

Old Post 26-01-2007 v 14:19 PM
Skank Funeral je offline   Profil uživatele Skank Funeral   Find more posts by Skank Funeral   Foto galerie člena Skank Funeral   Click here to Send Skank Funeral a Private Message   Add Skank Funeral to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Skank Funeral
Na toto téma se nedá jednoznačně odpovědet to víme všichni pač je to určeno různýmy faktory,pro mě osobně je spiše důležité kolik celeru padne na hlavu,přesněji když bude na hlavu 0.2g tak jsem spokojen a kouření má význam a může semnou kouřit klidně tisíc lidí(no jo ale kdo to zaplatí)


to je důvod proč je dobrý si pěstit,protože pak nemusíš žádnej celer platit,a může ti bejt jedno kolik g padne na hlavu

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 26-01-2007 v 18:20 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 43

Ja som bol zvyknutý dost často hulit ay sám...
Potom som namotal njakych ludi,dalši sa NAMOTALI SAMí A TERAS KED
chodíme tak vždy tak traja,štyria.To je optimum.
Ale nerobi mi problem hulit aj s 15-mi ludmi,take spoločenske huleničko. . .
ZDAR !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 27-01-2007 v 12:38 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Asi najradšej sám, potom sa to asi aj umerne zvysuje, aj ked to naj je asi 2-3 ludia.

Old Post 27-01-2007 v 23:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Hulim jedine se svou Crew...


hehe..aspon někdo s nadhledem


cosa nostra

Old Post 28-01-2007 v 00:14 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 46

Nejradši hulim ve dvou.....největší pohoda a stačim si dát dost.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 28-01-2007 v 15:06 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 47

jaky si to udelas - takovy to mas.. ja nemam problem ani s 10 ani sam

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 28-01-2007 v 16:03 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.Bong
Nový Člen

Karma uživatele MR.Bong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 48

bud co nejvic at je sranda , nebo se svoji pritelkini je to fakt strasne fajn

Old Post 30-01-2007 v 14:21 PM
MR.Bong je offline   Profil uživatele MR.Bong   Find more posts by MR.Bong   Foto galerie člena MR.Bong   Click here to Send MR.Bong a Private Message   Add MR.Bong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MR.Bong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2024 - Z čeho nejraději hulíte? - 250 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9724080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív