Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ::: AERO DIY ; 250 w ; Sour Bubble :::
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od yavar
jestli sem se nevyjadril dosti srozumitelne - sour bouble roste po prepnuti na kvet minimalne



Jj, s tim musim souhlasit-SB už po přepnutí skoro neroste. Je fakt, že v aeru to asi bude o něčem jinym něž v hlíně, ale určitě se bude chovat podobně. Nám oproti ostatním třem genetikám, který jsme jeli společně s nim dal poloviční výnos. Proto si myslim, že je lepší nechat ho na růstu o pár dní dýl...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-02-2007 v 19:48 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Pohodička 1/12 Příspěvek č. 34





uvidíme

dneska ráno jsem je přepnul, takže byly na růstu 18 dní, jestliže dnešek beru jako první den květu..

docela za těch pár dní narostly, tagže si myslim že to vyjede tak akorát.. z minula mam zkušenost že i indika (konkrétně POG) vystřelí kotelnicky, tagže ikdyž by se SB neměl vytáhnout, tak se imho aspoň trochu vytáhne.. i pod tou metlou..

esi ne tak mě třeba ukámínusujte..

co dodat..
kytky jsou zdravý, zatim jsou jen o trojsložce + zbytku additiv od AH; EC 1,5, pH kolem 5,6.. ono se to srovná

dno kořenový zóny totálně zarostlý.. do rezervoáru ani moc nesondujou, což je jedině dobře..

další aktuálnošč příští pátek.. dřív nestíhám..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 06-02-2007 v 17:11 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 35

Čau chlape. Pročpak máš na té třetí fotce položené trysky ? Zřejmně kvůli čištění, že jo. No ještě mě napadlo, že až budou ty kytky víc vážit, tak může být problém s propadnutím dovnitř bedýnky jelikož je nedrží dno žádného květináčku.
Jinak mají kytičky pěknou barvičku.

Old Post 06-02-2007 v 19:31 PM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 36

Proc ti koreny "plavou" ve vode? nema to byt aero?

world aware :: free party is not a crime

Old Post 06-02-2007 v 19:34 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 37

pačmák:
ty trysky jsou položený proto, že když chci vyndat tu menší nádobu a dolejt roztok, tak je musim odpojit od kapiláry co vede z rezervoáru, jinak bych to zvednul i s tim čerpadlem.. no a zrovna jsem to tak nějak vyfotil..
jsem čekal kdo se první ozve

s propadnutím byl problém už dneska, jedna kytka žuchla dovnitř, taxem ty karimatky (a částečně i RW kostky) propíchnul 2 špejlema křížem naskrz, jestli to neuhnije tak by to mělo držet..
barvu maj nějakou zelenou, myslim že by to mělo bejt ok..

rkcz:
kořeny plavou ve vodě, protože dorostly až na dno.. tak se prostě válej ve vodě.. no nevim jak bych to vymyslel, aby to bylo "aero", todle je zatim, nejlepší co umim.. ale roste to pěkně ne? aero neaero..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 06-02-2007 v 20:14 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Jenom mě napadlo: co kdyby se dno nádrže vystlalo rw rohožema? A to ve chvíli, kdy by se kořeny rozrostli na úroveň položených rw rohoží.(Třeba jedna ukrojená napůl) Kořeny, až by dorostly k rw rohoži, tak by jí začali prorůstat a nemuseli by být jen tak ledabyle ve vodě. Zamezilo by se ucpávání kořenů do odtoku, voda by přes rw rohože protekla zpět do rezervoáru s čerpadlem a takhle by to kolovalo do tý doby, dokud bys nesklidil..... Byla by to taková aero rw dripoška

Old Post 06-02-2007 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pačmák
Stálý Člen

Karma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% PěstitelskáKarma uživatele pačmák - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 39

Čusek. S těmi kořeny ve vodě bych si nelámal zbytečně hlavu. I u Amazonu jsou kořeny na celém dnu namočené v roztoku. Je jich tam tolik, že to přes ně pomaleji protéká, ale aspoň ještě mohou vstřebávat další živiny než roztok odteče zase do spodní nádrže.

Old Post 06-02-2007 v 20:52 PM
pačmák je offline   Profil uživatele pačmák   Find more posts by pačmák   Foto galerie člena pačmák   Click here to Send pačmák a Private Message   Add pačmák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 40

rappa:
hele něco podobnýho mě taky napadlo, a sice, že bych dno vystlal netkanou textilií jako je u NFT tanku.. jenomže to má jeden háček..
když odklopim víko, abych moh zčeknout kořeny a odpojit trysky, tak se zároveň zvednou i kytky a kdyby byly kořeny nějak fixovaný na dně tak by je to asi utrhlo.. což vůči rostlinám není zrovna košér.. jako takle to funguje jak má, na kořeny který jsou ve vzduchu je roztok rozstřikovanej skrz trysky a potom po nich stejká na dno a vrací se do rezevoáru, tagže to je vlastně zkombinovaný aero s nftčkem..
navíc todle je technika bez použití jakýhokoliv substrátu, což je vlastně důvod, proč jsem si ji vybral.. rockwool tam v žádnym případě nechci.. kapišto? a drip už vůbec ne, to nemá s hydrem nic společnýho..
každej svejch kytek strůjce..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 06-02-2007 v 21:31 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

cus rappa dobrej plan ale u kwetonova systemu imho uplne zbytecne slozitej..jak psal pacmak i u amazonu se koreny valej na dne a roztok pres ne tece..v podstate aero-nft ale ty koreny jen rehtaj a jsou spokojeny..nechal bych to tak...kwjeton..doufam ze neprerostou..18 je dost drzim palce

Old Post 07-02-2007 v 00:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 42

Kwjeton: toz to nerikam, roste to moc pekne Jen sem se chtel zeptat jak si resil ty T-Kusy. Ty jak vlastne spojuji hadicku a trubicku s tryskou. Co jsem koukal tak se prodavaji asi po peti kusech a pouze s jednou zatkou ... Jak jsi to vymyslel?

world aware :: free party is not a crime

Old Post 07-02-2007 v 18:15 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 43


řešil jsem to takle..
místo eLek jsem použil Téčka, poněvač jsem je měl koupený.. bylo nutný zaslepit jeden vývod ale to pro profíka jako jsem já nebyl problém.. od téčka nahoru jsem vyvedl kousek kapiláry, na kterou jsem našrouboval tu šedou trubku.. a teprve do ní je našroubovaná tryska..

nejlíp to pochopíš podle fotky..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 07-02-2007 v 19:46 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 44

Kwjeton: Dekuji dobry muzi

world aware :: free party is not a crime

Old Post 07-02-2007 v 20:14 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

indicus veritas! Příspěvek č. 45

Zdravim Te, Kwjetoni!
koukam, ze si aero vzal s veskerym zapalem a to na tobe ocenuju uplne nejvic!
co se tyce tvoji sestavicky, tak ocenuju nejvic zasadu simply,clever & homemade, kterou jak se zda naprosto pravidelne uplatnujes...To ze jsi vymyslel(teda rekneme vymyslel jak okopirovat ) a uskutecnil sestavu profesionalni kvality za hrube amaterskou cenu by si zaslouzilo k+(skoda ze, ti ho dat nemuzu)...taky se mi libi, ze se vubec nebojis experimentovat a zkousis, jine varianty-viz metalhalid na kvet a pod.
Mam na tebe ale taky dotazek. Jak to obstaravas? hodil jsi to nakonec na kolej nebo to mas doma a opecovavas jen o vikendech? v pripade, ze to mas doma, tak neni znatelne nejake zanedbani? nepotrebovalo by to denni peci? zvlast po prepnuti?
no budu te nadale sledovat spoza hranic a az pojedu pristi tyden do prahy, tak so mozna zas zastavim...mej se a pozdravuj Toma!

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 07-02-2007 v 21:40 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 46

war: woe bacha aby mi to nestouplo do hlavy.. ale napsal jsi to hezky..

hele nakonec to není na koleji ani doma, poněvač tam na to nejsou podmínky..
ale jedna moje stará kamarádka se mi sama ochotně nabídla, že bych si to moh hodit k ní, tagže jsem toho bleskurychle využil a teď už s tim nic neudělá..
s tou péčí je to bohužel trochu komplikovaný, jak už je mým zvykem - vzhledem k časové vytíženosti oné kamarádky k tomu nemám přístup tak často, jak bych chtěl, tagže frekvence rostlinoservisu se dost podobá minulý sklizni (tj. tak jednou za tejden )

teďko po přepnutí by bylo fajn, kdyby se nějak usměrňoval růst větviček, ale věřim tomu, že to zvládnu poštelovat najednou, naohejbat se to dá (skoro) kdykoliv a přebytečný listy a větvičky začnu řešit až to bude aktuální (tak ve třetim tejdnu nejdřív), tagže zatim neřešim..

snad se nic neposere, rád bych konečně zažil hladkej průběh růstu i květu.. zatim to vypadá že to bude ok..

btw. já teď nejsem v praze, mam pauzu mezi semestrama, tagže trávim čas doma..
ale příští pátek se tam asi otočim, nějaká akcička v abatonu tak dybys zrovna jel kolem tak dej vědět..

zatim Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 07-02-2007 v 22:02 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Upozornění 6/12 Příspěvek č. 47







sry za zdržení .. znáš to
12/12 myslim 1.,


edit Qjet: taxe nám na několika lístečkách objevila hnusná plíseň smradlavá.. jako dalo se to čekat, jungle jaxvině a ofuk - hahaha směšnej..
noale snad to nebude žádná trága, že sančí..

uvidíme co se z toho vyklube..

ps: všem prorokům..
kytky jsou 6. den na květu a nevypadaj, že by nerostly



edit sancha
dostali ještě klipsnovej větrák a dostanou previcur myslim že je to v klidu












































EŠTĚ MALEJ sanchaEDIT
na tenhle příspěvek dostává karmy sancha. květoň má karmy jinde ale pšššššššššš ya? rozumíme si

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Naposledy upravil sancha 11-02-2007 v 19:31 PM

Old Post 11-02-2007 v 13:53 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 48


celá skříň. je vyměněná lampa, svítí na to son-t 250w.
proti plísni - previcur, otrhaný spodní lístečky a větvičky.




EDIT
ec 1,28
ph 5,6
nebudou to imho uplně přesný hodnoty špatně se to měří. čao.

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Naposledy upravil sancha 13-02-2007 v 12:38 PM

Old Post 12-02-2007 v 18:08 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0613830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív