Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobkův druhej indoor aneb co nám dá a vezme Mazar:D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33







Zdavim growerstvo, tady jsou slibovaný fotky:



Celá skříň














nějaký makra

































a nakonec můj chemickobiologický arsenál







Zatim Bobek

Old Post 27-02-2007 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 34

bobek perfektne budem sledovat ides moje rozmery tak sa mi to páči
k+ pre teba

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-03-2007 v 07:48 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35





Zdravim growerstvo, tady jsou nějaký fotky ze 43. dne růstu - myslíte, že bych to už měl přepnout? Má to tak 15-20 cm, páč je to čistá indika, minule sem to decentně uspíšil, tak nevim, jestli už je ten správnej čas, ale za pár dní to už snad bude připravený...

Zdravim Bobek

Old Post 08-03-2007 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 36

Bobku jeste bych to nechal nezapomen ze budes mit nejaky samce
No de voto ze jestli ti zbydou dejme tomu 2 samice tak akorat budes nasranej ze si to nenechal dyl a nevyplnil prostor ostrihat to muzes vzdycky

Naposledy upravil Evildoer 09-03-2007 v 16:22 PM

Old Post 08-03-2007 v 22:11 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Hááj men

Zastřihávat nebudu, za prvý bych to nějak zkurvil a za druhý se mazar v celku pěkně větví, jj asi máte pravdu, ještě tak týden to nechám...

2Evildoer: Nějak Tě nechápu Samozřejmě počítám, že tak půlka budou samci

Old Post 09-03-2007 v 15:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Hi guys, nemam teď moc času na aktualizace, před dvouma dněma jsem to přepnul, na růstu to bylo zhruba 50 dní, tudíž si myslím, že kytky byly už dozrálý dost, snad se mi povede sem hodit nějaký fotky, zatim Bobek

Old Post 19-03-2007 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Zdárec pěstitelé, v poslední době sem línej jak prase, takže sem tady na to sral, ale každopádně se mi už ukázali samičky a samci, holek je letos přesně polovina, takže 4 z 8, takže pohoda, samce v nejbližší době vyházim a hodim sem fotky...

btw: Příští rok pojedu asi řezany (Blueberry, WhiteWidow), takže to bude o něčem jinym...

Zatim zdárec, Bobek

Old Post 10-04-2007 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Zdravim všechny příznivce naší všemohoucí bylinky, po sakra dlouhý době sem přihazuju nějaký nový fotky - je to 29. den na květu, zatim se mi zdá, že jedou pěkně.

Bobek

Old Post 23-04-2007 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41







Zdravim všechny příznivce naší bylinky, po sakra dlouhý době sem přihazuju aktuální fotky - je to 29. den květu a myslím, že se mají docela k světu...

Bobek

Old Post 23-04-2007 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

no vypadá to,že se pan Mazar vyplatí.sm velice zvědav na výsledek..pěstu zdar Bobe

Old Post 23-04-2007 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43








Mam tu další fotky, tentokráte asi ze 40. dne, check it out...

quido: Thx man

Bobek

Naposledy upravil 07-05-2007 v 15:12 PM

Old Post 07-05-2007 v 15:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 44

Nazdárek Bobku dlouho sem tu nebyl a ty jse se mezitím stal Rytířem pěstu ...démonem dravých kořenů ... mágem v pryskyřičných horách.

Moc se mi to líbí k+

p.s. : vim že tohle je lamí a absolutně od věci příspěvek, ale v tomto případě jsem nemohl jinak nemohl jsem jinak.... .... joa už sem rikal že to jinak prostě nešlo?

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 14-05-2007 v 15:42 PM

Old Post 14-05-2007 v 15:37 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Vofce: Týjo se snad začnu červenat :redfaces:

No kdyby si mi nazačátku neporadil s hnojkama, tak nevim, co bych teď s Kristalonem vypěstil

btw: Květe mi to kvete, je to teď nějakej 50. den a paldy nějak závratně velký nejsou, ale bude to seksakramentsky dobrej matroš, páč to lepí a voní jak svině, včera sem otrhával nějaký listy z palic a pak sem byl půl dne vysmátej a z prstů sem to musel smejt ředidlem

Mam z toho radost, protože to krásně papá hnojivo, takže bych řek, že v poslední části květu to hodně nabyde a snad bude i výnos hezkej a taky je dobrý to, že už asi 20% blizen je hnědejch, takže nebudu muset čekat sto dní jako minule

Peace, bobek

Old Post 16-05-2007 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 46

Tyjo, dobrej rozdíl orpoti těm shivám a akáčakám! To se hned pozná rozdíl mezi kvalitní a spolehlivou seedbankou jako je Dutch-passion a shitovou Nirvanou...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 18-05-2007 v 18:12 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47







Zdravim growerstvo, za obdržený K+ sem Vám nafotil pár maker při zhasnutym světlu a myslim, že to docela stojí za to...

Takže dámy a pánové Mazar v 55. dnu květu

2PanKer:JJ svatá pravda, je to o třídu jinde, vůně absolutně jinde, víc to sype, rychleji to roste a bezvadně to přijíma hnojivo

Old Post 19-05-2007 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 48

Je to pěkný, jen bych v téhle fázi květu už ostříhal ty dlouhý listy aby měli paličky na posledních pár dní maximální přístup světla a zatáhli se, navíc se z toho pak blbě ostříhávaj když je to setnutý...

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 20-05-2007 v 00:11 AM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2177320 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív