Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » rané odrůdy od BlueHemp -na out 07-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 33

Metoda kliceni?
2 vlhky ubrousky <kitchen towels>, talir, pokoja teplota, tma.

K tomu Lebanse- uz ho mam venku a pripada mi silene neuniformni. Mam 3 kytky a kazda je diametralne odlisna
1/Hezky indica-like bush
2/Skaredy vytahlo
3/Neco mezi tim.

Muze to byt dane pohlavim, preflowers ocekavam kazdym dnem.
Dam vedet.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 21-05-2007 v 23:48 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 34

hmm..já klíčim v rockwoolu a neměl sem problém..a zatim co kytky rostou(sou to ještě semenáčky s dvěma patýrkama pravejch listů tak ty lebanese vypadaj i dost dost stejně, vim že v tomhle stádiu neni moc prostoru pro nějaký očividný rozdíly ale třeba co tam mam black dominy tak ty jsou od začátku diametrálně odlišný..i v rychlosti prokořenění toho rockwoolu..
u tebe bych to možná fakt viděl na pohlaví..nebo si měl smůlu a dostals nějaký "šit" semínko/a..nevim, já sem spokojen..uvidíme dále co z toho bude ...

In Vino Vita

Old Post 23-05-2007 v 08:41 AM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 35

caute, prave som zasadil Bluehemp klicky do kokosovych sadeniciek.
Chcem sa vyjadrit ku klicivosti atd.
Objednavka z Rakuska uplne rychlo dobre zabalene, z cannapotu..
Najprv som xcel Haze, ale uz nemali tak idem {Klicivost}
Lebanese {10 z 10 }... uz po 12 hodinach klicky pouzil som tu
kuchynsku hubku

Nepali {5z5}
Hi Noon {5z5}
Actual sativa {3z3} Bonus
Chcel som len 5 ks Lebanese, takze? Spokojnost nadovsetko

Grower z hustych lesov

Old Post 23-05-2007 v 09:05 AM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 36

Jo, ja to vidim asi na to pohlavi a vidim, ze vam to klici dobre, takze mozna i nejaky preschly semena, bo co. Nicmene, rozhodujici je vysledek, a kladny reference na kliceni prevladaji.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 23-05-2007 v 09:39 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 37

Mně vyklíčilo 10 z 10-ti ks Chronicle (9ks vylezlo z hlíny), Actual myslím 4 z 5-ti ks.. (ale tady už fakt nevím, na Actualu mi zas tolik nezáleželo)..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 23-05-2007 v 10:06 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 38

Mně zatím Silverado 2 ze 2, Hi Noon 1 ze 3

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 23-05-2007 v 10:15 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 39

Jak to vidite vy dal? Zaslechl jsem negativni nazory na klicivost Top Haze, zname nevysel ani jeden HiNoon z 5, dalsi kolega si pochvaluje E-rocket...

Ja se zatim potykam s Lebanse- Jedna samice ze 2 ma stonky jak z porcelanu... Prakticky neohybatelny, protoze se lamou pri sebemensim pokusu o manipulaci. Vitr mi ukrouti/ulomill asi 4 horni patra v miste, kde mel stonek asi pul cm prumeru.... A zatim trochu moc kostata na muj vkus...

Chtel bych tu diskusi trochu rozproudit, lidi co si geny koupili je dost, tedy je o cem diskutovat...
Prosim

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 28-06-2007 v 19:34 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 40

Tož taky hodím malou aktualizaci. Silverado 3 ze 3, HiNoon 2 ze 4, Top Haze 1 asi z 10.
Ovšem musím podotknout, že jsem měl semínka TH zadarmo a na problémy s klíčivostí jsem byl upozorněnej, ale že to bude až tak ....

Jo a zatím fakt košťata, ale s ohýbáním problém nemám.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 29-06-2007 v 07:07 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 41

Caute, ja som musel znovu obednavat Hi noon, lebo mi ho pozrali slimaci, mal som v parenickoch a silno zviazane, aby sa tam nedostala ziadna haved, ale dostal sa mi tam ten maly sneck bez ulity strasne maly musel byt ked preklazol dnu no... stava sa
Objednal som znovu
Hi noon opat klicivost 5z5
+ Nectar haze 15 seeds
+ Bonus Original haze a tieto si uz nedam nicim vziat rad kreslim
Tie nectar haze isli strasne pomaly po 3 dnoch jedno, ale som ich vsetky narezal ..to fakt odporucam a uz sa zazali ukazovat 100 %
Original haze 100% isli ako hi noon 2 dni
Takze, ked nieco nejde treba rozhodne narezat
zatial

Grower z hustych lesov

Old Post 03-07-2007 v 11:25 AM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 42

zdarec všem!
takže sem hodím malej report:
odruda- E-ROCKET http://www.bluehemp.ch/4803/110923.html
klíčivost 5:5, 1 sazenička o stáří cca 3dny se rozhodla, že už dál prostě nechce žít.. ze zbylých 4 jsem 3 hodil na zahradu - doba výsadby - okolo 25.05.2007 - velikost = 3patra
růstová fáze: spokojenost! působí dojmem opravdu silné vitální kytky, roste slušným tempem, samy se pěkně větví (nezastřihováno), udržujou keříčkový indica vzhled, velké listy a sakra tlustej! stonek.

vzhledově jsou menší či větší rozdíly, uniformita rostlin 1 odrůdy nebude silná stránka téhle banky.. preflowers zatím nic, mám podezdření na 1 samce, uvidíme..

takže zatím opravdu spokojenost, uvidíme, až to začne kvést..

foto č.1 - e-rocket + indoor(řízek)

foto č.2 - e-rocket, napravo podezdření na samce

foto č.3 - celkovej pohled

blade

Naposledy upravil van blade 08-01-2010 v 17:16 PM

Old Post 09-07-2007 v 14:32 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 43

na tej lebanese sa tiez haluskujem stvorcove mohutne palice. Nemaju pruznost preto sa lamu, ale silne su. Uz sa strasne tesim mnam mnam. Ale hi noony mi vyklicili vsetky

Grower z hustych lesov

Old Post 16-07-2007 v 23:28 PM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dreambox
Nový Člen

Karma uživatele dreambox - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 44

Panove !
PROSIM, kdyby nekdo planoval objednavku na pristi rok na OUT
-rad bych se pridal (pac angl nepoznaju -spatne bych asi objednal)
Kdyby nekdo uz ted zvazoval, prosim o info na PM

Dik vsem a letosni urode zdar !

Old Post 17-07-2007 v 20:36 PM
dreambox je offline   Profil uživatele dreambox   Find more posts by dreambox   Foto galerie člena dreambox   Click here to Send dreambox a Private Message   Add dreambox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 45

Mohl bych se předběžně zeptat, zda budete objednávat na příští rok navazuji na otázku od Samug1 kdyžtak PM děkuji

Old Post 18-07-2007 v 19:23 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 46

No ja urcite budem, ale som z SK Inak mne sa Bluehemp dost pozdava ja som mal naozaj z BH 100% uspesnost a vsetky klicky isli von ako rakety, preto sa vam dost cudujem, ze vam moc nejdu

Zatim

Grower z hustych lesov

Old Post 23-07-2007 v 23:18 PM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 47

No zatim mohu poradit Marock. Vazne rychlovka, dnes uz mozna sklizen. Vecer pridam fotky do meho OUT 2007 (ale neni to od BlueHemp)

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 14-08-2007 v 11:42 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 48

Pekne ERaketky, urcite co najskor aktualizuj, tesim sa na kvet
gl

Grower z hustych lesov

Naposledy upravil Smaug1 01-09-2007 v 12:59 PM

Old Post 01-09-2007 v 12:51 PM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1234920 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív