Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Drogy za volantem: jak se řídí s marihuanou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

maš spomalene reflexy
tvuj subjektivni nazor neni objektivni.
ohrozujes sebe (to mi nevadi) ale i ostatni a to mne sere

Old Post 05-09-2006 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 34

Proto jezdím pomalejc! Vždyť to píšu:
"Ale když jezdím pravidelně o 10-30 km/h pomalejc než ostatní + to soustředění + respekt a předvídání, tak si myslím, že mám furt ještě dostatečnej náskok."

A za tím si stojím. Jezdím asi čtyři roky. Taky už mám za sebou tisíce skouřenejch kilometrů a jediná nehoda, jaká se mi stala, byl smyk na ledovce+buch do závěje. A to jsem byl zrovna (vyjímečně) naprosto nezhulenej, neožralej, po kafi, střízlivej. Všichni mí kámoši si za volantem rádi potáhnou, ale ještě nikdo z nich nezavinil žádnou dopravní nehodu, natož aby někomu ublížil.

Zahulíš a zklidníš. Ty to tak nemáš?
Problémy na silnicích dělaj jiný lidi, né ti zhulený.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 05-09-2006 v 09:46 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 35

Myslím že řídit zhulenej je fpoho,pokaždý,když jsem jel autem s nějakým zhulencem tak jsme jeli opatrně,a v klidu.Jen jednou jsme jeli místo do Jičína do Liberceto se stává,trochu jsme se spletli
Asi záleží na psychice určitýho člověka,jak se umí ovládat vyhulenej

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 04-10-2006 v 22:20 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

tayem: ááá, ježdění pomalejc, vždyť o tom melou v bedně pořád. technicky: když jedeš pomalejš, subjektivní pocit je, že jedeš bezpečenějš. Ale pro ostatní jsi překážka, protože pokud všichni jedou cca 90km/h a ty pojedeš 70km/h, brzdíš plynulej provoz, tohle je taky potřeba si uvědomit.
a předvídat by se měli naučit všichni řidiči, to už k jezdění patří. lidský tělo NENI zvyklý reagovat v rychlostech vyšších než 20km/h, takže tady ty diskuze jestli je po špeku člověk pomalejší nebo ne jsou zbytečný, člověk nikdy nebyl na řízení rychlejch aut "konstruovanej"

Old Post 05-10-2006 v 07:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 37

reider: hehé.....nevím proč se mi loudí úsměv na rtu

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 05-10-2006 v 07:58 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 38

Blbost. Dneska mi z vedlejsi vjela nejaka mlada holka do cesty a strizlivej jsem se ji vyhnul. Mit v sobe brko, tak to s nejvetsi pravdepodobnosti dopadne hodne spatne. Ona by byla KO - mela nejakou skorapku typu nakupni taska a ja rozjety jeden a pul tuny.

Kdo ridi nacadenej je peknej pitomec! Takovy lidi nakopat do prdele.

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 05-10-2006 v 12:00 PM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

gambler:
presne tak, presne tak!
Popremyslete nad tim!

Old Post 05-10-2006 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
kdyz nekoho sestrelim zmastenej budu mit uplne stejny vycitky jako kdyz ho sestrelim strizlivej. zabil bych ja, ne droga. je to moc jednoduchy hazet vinu na drogy. stejne sem skourenej porad.......
a navic za zadnou cenu nikdy nedam vzorek slin, moci ani cehokoliv jinyho. aspon mi neprisijou verejny ohrozeni. nikdy nedavat zadny vzorky.


No ale když nedáš tak tě AUTOMATICKY berou jako vinnýho chápeš?

Old Post 05-10-2006 v 19:55 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 41

To jo, seberou ti papiry, daj pokutu, ale nemuzes jit sedet. Aspon sem to tak cetl.

Old Post 05-10-2006 v 20:02 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Nejde o to jak tě berou,
droga za to opravdu nemuze, muzes za to TY, protoze jsi mnel nevhodne ovlivnenou reakcni rychlost.
Je treba rozhodovat velice, ale velice rychle/!

Old Post 05-10-2006 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

presne tak,kdyz nedas vzorek je to prestupek, kdyz das vzorek a bude pozitivni je to trestnej cin a des k soudu + nekde bude napsany ze si fetak.

Old Post 06-10-2006 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andreez
Nový Člen

Karma uživatele andreez - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 44

Davam sem zajimavy videjko - (Hrubej preklad, dyztak me nekdo opravte) Podle vyzkumu co si nechala delat britska vlada, ma uziti marihuany negativni vliv na rizeni auta, ale tydle vyzkumy byly kritizovany, ze se provadeli v simulatorech a ne v realnych autech, tak se naka britska televize rozhodla udelat vlastni test. A jak to dopadlo?

http://www.yourdailymedia.com/media...ving_Experiment

Chlapik zajel trasu po jednom jointu lip nez strizlivej.
"Jelo se mi hur, byl sem vic paranoidni ze neco pokazim, ale diky tomu sem se lip koncentroval na jizdu. Proto sem to asi zajel lip."

Old Post 01-12-2006 v 16:01 PM
andreez je offline   Profil uživatele andreez   Find more posts by andreez   Foto galerie člena andreez   Click here to Send andreez a Private Message   Add andreez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 45

Hoši hoši....
Tayem de Tox má úplnej recht a kdo mu nerozumíte asi nemáte řidičák, nebo jezdíte, že jste rádi, že jedete...
Jsem trochu tvrdší, páč vaše reakce jsou téže vyostřené.
Vždyť píše, že zpomalí, nejspíše zvýší svoji koncentraci, pokud to jízda vyžaduje, tím pádem bude více předvídat a reagovat na nebezpečné momenty stejně rychle jako nezhulenej, protože
VÍCE KONCENTRACE+NIŽŠÍ RYCHLOST+TOUHA VYCHYTAT NEZBEDNÉ MOMENTY-POMALEJŠÍ REAKCE VLIVEM ZHULENOSTI=MINIMÁLNĚ STEJNÁ REAKČNÍ DOBA A STEJNĚ DOBRÝ VÝSLEDEK jako při nezhulenosti.
Sám jsem si to mnohokrát potvrdil, ale také to, že zhulenej jak paštika by člověk sedat za volant opravdu neměl. Neříkám, že to není někdy více nebezpečný, zvlášť brzo po požití, ale lze to ovlivnit výše uvedenými praktikami.

Už při čtení nadpisu tohodle threadu mi bylo jasný, že se debata zvrhne v polemiku o řízení pod vlivem, tak proč to autor rovnou neposlal tam kde to už je a má svoji tradici, Claune to měl zavřít hned a byl klid... Peace

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 01-12-2006 v 23:50 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 46

este som zhuleny jazdit neskusal ale vedel by som si predstavit tak jazdit napriklad po rovnej dlhej ceste s par zakrutami, na neakej mimomestskej ceste..ale jazdit zhuleny napr v bratislave? neviem si predstavit ako by som dokazal riesit krizovatky bez semaforov a rozmyslat nad elektrickami nad chodcami a ked si predstavim ze v polovici cesty zabudnem kam idem



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 02-12-2006 v 13:25 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 47

Voidman:asi tak,ja se hlavne ucil jezdit pod vlivem,takze sem takovej jistejsi...

Old Post 02-12-2006 v 17:15 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 48

já jsem snad ještě nezhulenej nejel,bojim se že bych naboural....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 03-12-2006 v 21:38 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9511300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív