Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Což takhle vyjít z ilegality?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 33

casy sa stale menia.uz to nie je take, ze 15%ludi huli a ostatny ich nenavidia. ja odhadujem, ze aspon 40% ludi uz prislo do kontaktu s marihuanou a vobec to nevidia tak strasne. uz nas bude viac ako ICH :-b .TAK AKO LUDIA NA SVADBACH PIJU, TAK BY KLUDNE MOHLI STRNGNUT FAJKOU. iba vec tradicie.niekto ju musi budovat.
To musime byt MY!

vybudujme si NEW AMSTERDAM

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 28-10-2005 v 00:05 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

cau hele s tim hromadnym priznanim u fizlu to nejni spatnej napad klido kdyby se teda neco sepisovalo tak dejte vedet du do toho akorat by asi nebylo dobry kdyby am nabehlo 35 typku s tim ze se priznavame to by fizly radi zvladli bez masovy podpory (stovky)a nakejch znamejch jmen to nema smysl spis delat koncerty, tekky, party a demonstrace za legalizaci kurva prece nas nejni malo he?rad se pripojim >martin> deth.>>dethonator@seznam.cz>>papaja..ne smrtak ale rozbuska

Naposledy upravil 28-10-2005 v 13:52 PM

Old Post 28-10-2005 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 35

otvorene priznavam, ze nemam odvahu kracat na cele skupiny na policajnu stanicu a verejne sa udat za pestovanie a konzumaciu marihuany. aj keby som dostal len podmienku, prisiel by som o sucasnu pracu a tym padom vela inych veci, ktore su pre mna dolezite. ale silne citim potrebu legalizacie mariuhany, alebo aspon dekriminalizacie v rozumnej miere, tak, ako su legalne ine, tolerovane drogy. uz len preto, ze by mal mat clovek slobodnu volbu hulit alebo nehulit, a nie aby mu to bolo proste zakazane. lepsie by bolo mariuhanu skumat a pravdivo ludi informovat o jej pozitivnych i negativnych ucinkoch, aby sa mohli sami rozhodnut.

myslim, ze pre zaciatok by bolo spravnou cestou usporiadavat podujatia (koncerty, turisticke pochody, vystavy, atd) a jasne a verejne prezentovat, ze su "za legalizaciu". Ale nie tak, aby to boli akcie, kde sa vsetci poriadne zhulia, ale kde sa ludia svojou pritomnostou mozu vyslovit "za", narozdiel od udania, kde mozu policajti niekoho aj zatknut.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 31-10-2005 v 20:48 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Tady se nějak turboedituje...

Old Post 01-11-2005 v 09:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 37

stale pokial niekto neciti podporu zo zadnych radow, tak nikto nebude pochodovat na policajnu stanicu. ked sa u nas (SLOVENSKO) prijmal zakon o drogovej politike, tak jedno skurvene KDH si dalo predsavzatie, ze vsetky drogy by mali byt posudzovane rovnako.
prave koli takymto dutym katolickym hlavam tu zatknu chalana s jednym brckom a spravaju sa k nemu ako k vlastnikovi nejakeho kartelu... pokial nejaka liberalna strana sa toho nebude bat, tak by legalizacia marihuany nemala byt az taky velky problem v takom 5rocnom horizonte .......

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 01-11-2005 v 12:58 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 38

stale pokial niekto neciti podporu zo zadnych radow, tak nikto nebude pochodovat na policajnu stanicu. ked sa u nas (čr) prijmal zakon o drogovej politike, tak jedno skurvene Kdu si dalo predsavzatie, ze vsetky drogy by mali byt posudzovane rovnako.
prave koli takymto dutym katolickym hlavam tu zatknu chalana s jednym brckom a spravaju sa k nemu ako k vlastnikovi nejakeho kartelu... pokial nejaka liberalna strana -ods zelení-sa toho nebude bat, tak by legalizacia marihuany nemala byt az taky velky problem v takom 5rocnom horizonte .......

...

Old Post 01-11-2005 v 13:42 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Pohodička x Příspěvek č. 39



je třeba ukecat kamarády
a přijet na
demonstraci v květnu na letné
www.legalizace.cz

say no to the devil

...

Old Post 01-11-2005 v 13:53 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Breinwolf
Stálý Člen

Karma uživatele Breinwolf - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 40

Nazdar Hoši! Ja bych se toho nebál. ZačŇeme internetovou peticí pak papírovou. Na jaře mohou vypuknout demonstrace za legalizaci. Legalizace konopí je jediným možným krokem a čím dřív to ti nehoře pochopí tím lépe pro náš stát i jeho občany. Jmenuji se Bronislav Tomek a jsem pro legalizaci konopí.

LEGALIZUJTE !

Old Post 03-11-2005 v 09:56 AM
Breinwolf je offline   Profil uživatele Breinwolf   Find more posts by Breinwolf   Foto galerie člena Breinwolf   Click here to Send Breinwolf a Private Message   Add Breinwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Breinwolf: myslíš, že demonstrací se dosáhne změna vnímání travky veřejností? Tudíž že vládnoucí kruhy budou ochotny (nebo nuceny) změnit její právní statut? Bez relevantních, neemocionálně podaných informací se názory lidí, kteří nemají důvod změnit svoje vnímání trávy (jako třeba příbuznýho s rakovinou, kterýmu tráva pomáhá při zvládání chemošky) nezmění - jen budou více útoční tam, kde je nic nebude ohrožovat (třeba doma vůči hulícím starším potomkům) a více zahořklí vůči trávě, pokud budou mít pocit, že se něco snaží násilím prosadit "ti feťáci".

Chceš trávu legalizovat proto, že Tě dobře zhuluje (takže čistě pro svoje osobní potěšení), anebo proto, že příjemně zhuluje, že může pomáhat nemocnejm, že může nahradit hafo věcí, který se zatím vyrábějí průmyslově za likvidace životního prostředí, že "tradiční" drogy jsou o dost škodlivější, ale starší generace si je drží, protože jsou "jejich", a trávu tam nechce pustit, protože "ti mladí už nevědí, co by si vymysleli"?
Jestli pro tu druhou možnost, tak nestačí jen halekat "legalizujte, není to nebezpečný". Je potřeba vědět konkrétně, PROČ to není nebezpečný. Je třeba mluvit s lidma, vysvětlovat, vysvětlovat a vysvětlovat. Je to nuda, je to namáhavý a otravný. I když mám v ruce v podstatě neprůstřelnej argument pro jednu oblast možnýho využití trávy, pokouším se zjistit víc informací, abych si nevymejšlela, když se mě někdo na něco zeptá. Abych v diskusi s odpůrcem trávy nesklouzla k emocím a bouchání do stolu.

A když mluvíš o legalizaci - co to konkrétně je? Beztrestnost pěstování pro svoji potřebu? Beztrestnost prodeje? Dát marjánku na úroveň cigaret a alkoholu? Nebo absolutní povolení jakýhokoliv nakládání s marjánkou, tudíž postavení výš než alkohol a cigarety? Co konkrétně pro Tebe znamená legalizace, když jsi pro její zavedení? Já jsem zatím slyšela jediný konkrétní názor - zcela ji vyjmout z jakýchkoliv zákonů. S čímž nesouhlasím. Budu ráda, když napíšeš, CO je pro Tebe legalizace - zatím mi to nikdo neřekl (kromě toho jednoho člověka), abych si mohla upravit svůj názor, zatím jsem pro dekriminalizaci, v každým případě, ale ne pro legalizaci - protože nevím, co to vlastně je, a nechci být pro něco jen proto, že je to teď "v kurzu".

Old Post 03-11-2005 v 11:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 42

jedubabko, beries mi to z ust, vidim, ze to mas premyslene.

co mne na sucasnom postaveni konope v spolocnosti vadi, je to mnozstvo predsudkov, ktore sa okolo nej viazu - ale to je vo velkej miere dane aj charakterom ludi. moja (mozno trochu naivna*) je predstava predovsetkym PRAVDIVO INFORMOVAT o konope, a tieto informacie uviest v spravnom kontexte a v porovnani napriklad s inymi 'drogami' beznej spotreby (kava, alkohol, cigarety, caj cokolada...).

Zapracovanie travy do zakonov je nevyhnutne, ale rozhodne v sulade so zdravym rozumom, t.j. aby trest spojeny s travou nepachal na previnilcovi vacsiu skodu ako trava samotna. Narazam tym na pripady, ked niekto dostane za par gramov travy, alebo za par rastlin posdmienku, alebo este horsie. Ked niekto pestuje desiatky az stovky rastlin, je to nieco ine, nez ked pestuje 2-3. Takisto 10 rastlin v SOGu pod 1x250W nie je to iste ako 10 monster bushov pod 10x600W. V zasade si myslim, ze:
- treba zabranit honom na carodejnice - co je ale zabava oblubena v ktorejkolvek dobe v dejinach. nieco nas serie? najdime si nejaky ciel!
- treba rozlisovat podla spolocenskej nebezpecnosti. je nieco ine ked si niekto doma vypestuje a zhuli kvetinu, a nieco ine je, ked ju huli na verejnosti, alebo dealuje, alebo dokonca dealuje deckam. Aj ked v podstate nevidim nic zle na tom, ked si znami medzi sebou daruju, vymenia, pripadne predaju mensie mnozstvo travy, dealovanie tak, ako sa s nim stretavame na uliciach povazujem za negativne.

Pravdive informovanie verejnosti povazujem za VELMI dolezite. Pred nejakym casom som sa rozhodol po nejakych 10 rokoch hulenia triezvo prehodnotit svoj vztah k trave. Chcel som si zistit co najviac informacii a podla toho, co zistim, sa zariadit: neobmedzovat(podla chuti) / mierne obmedzit / striktne obmedzit / uz sa toho ani nechytit. K mojmu velkemu prekvapeniu som zistil, ze trava je ovela menej skodliva, nez som cakal. Neveril som tomu a preto som hladal dalej a moje informacie sa skor potvrdzovali, nez vyvracali. Casom som odhalil, ze niektore zdroje len kopiruju ine zdroje, niektore zdroje zase autoritativne vyhlasuju informacie davno vyvratene vyskumami a podobne, a takychto 'klamavych' zdrojov je vacsina. Ak by som vyber zuzil na zdroje, ktorym je ochotna verit vacsina nehuliacej verejnosti, tak tie povacsine prezentuju to, co ludia chcu pocut, a nie to, co je pravda. Pozitiva su zamlcovane a negativna su prilis nafuknute a/alebo prezentovanie v zamerne zlom kontexte. Vysledkom je potom to, ze nehulici maju z travy zbytocny strach a hulici zase negativa ignoruju, lebo ich skusenosti sa nezhoduju z informaciami, ktore sa k nim dostanu. Skoda je na oboch stranach.

S tou peticiou mas pravdu, bolo by treba jasne informovat verejnost (nie demonstraciami), ze existuje velka komunita, ktora travu uziva, a je s nou spokojna. A ze to nie je len banda fetakov, ale hlavne skupina obcanov. Lenze - ked na peticiu uvedieme svoje mena, policia dostane rovno na stol zoznam 'potencialne zavadnych' osob, a moze si na tieto osoby zvlast posvietit. Ked ma niekto doma travku, alebo dokonca ju doma pestuje, mozu mu solidne pokazit zivot. Ked tam tie mena neuvedieme, je peticia zbytocna.

Preto zatial navrhujem dekriminalizaciu marihuany v zmysle znizenia az zrusenia trestu za 'male mozstva'. Trebars beztrestne nosenie 1-2g pri sebe, mozno dokonca pestovanie maleho mnozstva rastlin (trebars urcenie hmotnostou zelenej masy, susiny a pod. ). Vsetko vyhradne pre osobnu spotrebu. Tresty ponechat pre velke mnozstva, velkopestiarne, dealerov a podobne. Zaviest skor alternativne testy (aj ked si myslim, ze ked si niekto vypestuje a zhuli rastlinu, nie je ne tom co trestat) namiesto kriminalizacie neboheho hulica. Nie hned od zaciatku 'povolit vsetkym vsetko', ale dat hulicom trochu slobody s sancu oddelit sa od kriminalnych zivlov.

*naivna preto, lebo ludia su aki su a aj ked ne jednej strane tvrdia, ze chcu vediet pravdu, v skutocnosti pre to nic nerobia a je im pohodlnejsie zit s predsudkami. preto sa ludia dokonca brania pravdivym informaciam a brania ich sireniu, znamenalo by to totiz, ze by museli zapojit mozog a mysliet!

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 03-11-2005 v 13:23 PM

Old Post 03-11-2005 v 13:08 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 43

go to legalizace
gp to legalizace coffee shopů
chci si zakouřit třeba čarásek z Himalájí či z jižní Moravy
tato pohádka o kouzelné marjánce dopadne dobře
připojuji se k breinwolfovi
papaja

vím , že měním názor jak ponožky odpustte mi
tu petici spolu breinwolfe sepíšem zdravím do Matky měst
dík za Tvoje gentlemanství-ukazuje mi Cestu

...

Naposledy upravil papaja 07-11-2005 v 12:14 PM

Old Post 05-11-2005 v 21:01 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Breinwolf
Stálý Člen

Karma uživatele Breinwolf - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 44

Zdravím všechny! Pro všechny a zvláště pro Jedubabku, kteří si nedovedou představit co znamená Legalizace Marihuany: Marihuana by získala statut legalní rostliny. Tzn: Nikdo by nemohl být trestán ani jinak postihován za její pěstování či šíření. Stala by se normální rostlinou jako např. obilí. Dosáhlo by se toho zákonem, schváleným v parlamentu, který by podepsal prezident. Bylo by možné ji koupit stejně jako cigarety či alkohol. Tak takhle by to vypadalo v ideálním případě. Mě osobně by stačila dekriminalizace. Jinak souhlásím, že je třeba pravdivě informovat lidi o ganje. O vyhodách božské rostliny tady všichni doufám víme, ale je hodně těch, kteří nevědí a tyhle lidi je třeba informovat co všechno se dá z konopí vyrobit. Zdravím Papaju : v pátek přijedu ty stará vojno

LEGALIZUJTE !

Old Post 08-11-2005 v 17:36 PM
Breinwolf je offline   Profil uživatele Breinwolf   Find more posts by Breinwolf   Foto galerie člena Breinwolf   Click here to Send Breinwolf a Private Message   Add Breinwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Breinwolf: děkuju za Tvůj názor, já mám svůj ne zcela definitivní názor, co znamená legalizace, takže lze říci, že vím, co znamená (resp. mám v hrubých rysech představu). Zeptám se - nikdo by nemohl být postihován za její šíření, to znamená absolutně, přesně jak píšeš, jako kdyby to bylo obilí, anebo by tam bylo zákonné omezení, jako třeba u alkoholu a cigaret? Ten jediný názor, který mi byl řečen, nepočítal s jakýmkoliv omezením marjánky, tudíž uvažoval o jejím nadřazení všem legálním drogám. To, jestli někdo bude prodávat marjánku před základní školou, by upraveno nebylo, záleželo by to jen na jeho mravním povědomí. Tzn. pokud by trávu prodal nebo dal nebo vykouřil špeka s desetiletým dítětem, nikomu by do toho nic nebylo. Mínils to taky tak nějak, anebo nepostihovat, pokud by to nekolidovalo s jinými zákony (ochrana mladistvých apod.)?

Jak jsem psala - zajímají mě názory těch, kdo legalizaci propagují, zatím jsem potkala jen jednoho člověka, který věděl, co propaguje, ostatní jenom "šli s davem". Proto jsem se ptala.
Omlouvám se, že poslední věty mohly vyznít, jako že vůbec nevím, co to je.

Old Post 08-11-2005 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Breinwolf
Stálý Člen

Karma uživatele Breinwolf - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 46

Podle mého názoru není na trávě nic špatného, takže bych klidně nechal hulit všechny, kteří hulit chtějí, ale zároveň si uvědomuji, že tenhle názor je momentálně dost extrémní a nedělám si iluze, že by to takhle mohlo teď být. Každopádně je momentální situace hodně špatná, protože jsou lidé vězněni za šíření ganji a to by jsme měli změnit. Těm klukům co bručej je jedno jestli bude legalizaace nebo jenom dekriminalizace, budou svobodni. Takže LEGALIZUJTE.

LEGALIZUJTE !

Old Post 08-11-2005 v 20:24 PM
Breinwolf je offline   Profil uživatele Breinwolf   Find more posts by Breinwolf   Foto galerie člena Breinwolf   Click here to Send Breinwolf a Private Message   Add Breinwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 47

prvou metou a vytuzenym snom je pre mna dekriminalizacia a akesi celkove zlepsenie povedomia o marihuane. rozhodne mi pride nespravne, ze niekto si doma pestuje rastliny pre seba (+ svojich kamaratov) a ma kvoli tomu problemy so zakonom. preto hovorim: dekriminalizacia v rozumnej miere. 3 rastliny (alebo 10 malickych alebo 1 monster) - uplne OK. do 10 velkych rastlin pokuta + likvidacia. trestne by som to videl az niekde okolo 20 vacsich (bush) rastlin (t.j. okolo 10 kg uroda). takze nie dekriminalizacia v zmysle uplneho vynatia konope zo zakonov, ale nastavenia rozumnej vysky trestov. v sucasnosti mi pridu zbytocne tvrde.

dalsi problem - huliace deti. mojou odpovedou je: dosledna informovanost ako u deti, tak u rodicov (nezlahcovat, nemystifikovat, neprehanat) + ziadne reklamy na hulenie + hulenie az nad 18 (alebo 21, ale v mojom pripade by tych 18 bolo akurat) : ako ostatne, legalne drogy

co bude dalej, to by som videl podla toho, ako sa nase pivno-gulasove republiky adaptuju na dekriminalizaciu. mojim snom je samozrejme uplna legalizacia vsetkych drog, mozno s prisnejsim dohladom na manipulaciu s tymi toxickejsimi - ale k tomu by bolo treba, aby boli ludia celkovo rozumnejsi a zodpovednejsi, s cim do buducnosti neratam. nechcem uplnu legalizaciu preto, aby sme tu vsetci mohli neustale fetovat, ale preto, ze mi je odporne, ako dosledne musi zakon dozerat na ludi. citim sa ako v klietke. ale je fakt, ze technicky ta uplna legalizacia nie je potrebna a pre moje ucely by mi ta dekriminalizacia uplne stacila. takze budem nekonecne stastny len za tu dekriminalizaciu.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 08-11-2005 v 21:58 PM

Old Post 08-11-2005 v 21:51 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 48

myslim, ze uprava vvekovej hranice pre uzivanie konope,tabaku,alkoholu je uplne zbytocna, ved aj tak v dnesnej dobe fajcia uz 10rocne decka 12 rocne chlastaju



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 09-11-2005 v 10:53 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-12-2005 - Co takhle nucená legalizace?? - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0641980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív