Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3rd 250W hlína,scrog- Chronic, C.O.B.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 33

Zdar mrakoplas
ten phytamin bych taky nepouzival wubec na kvet. Se to dost projevi negativne na chuti.
Jinak si myslim ze kdyz jedes AHcka tak je dojed az dokonce. Nevim co by to udelalo kdybys tam hodil PK 13-14
A ta tvoje davka AH nebude to uz moc?

Old Post 17-05-2006 v 09:31 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 34

ahoj Jaamal,no já vám nevim,ale co s váma mám dělat pokud tomu je opravdu tak, tak phyták přestanu dávat....ale radši se tu ještě poohlídnu abych měl víc info
A co se týče velikosti koncentrace AH, tak by to měly vydržet. Navýšení je oproti předepsané dávce jen o 2ml u každé složky, oni jsou dobře trénovaný ,což uvidíme..

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 17-05-2006 v 09:51 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 35

mrakoplas ked som ho kupoval v Ostravskom growshope tak mi chlapik povedal ze striekat len do velkosti lieskovych orieskov a potom prestat aby sanechitila plesen predsa to v kvete viac hustne ako na raste a ak si aj pouzival v prvom growe postrek az do konca tak si nemohol casto sprchovat inac by sa tam vyskitla urco pliesen
a to PK 13-14 by som daval spolu zo zalievkou 2x v tyzdni uvidis ako sa ocukruju a este k tomu je to taky sirupcek co pekne vonia

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 17-05-2006 v 10:05 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 36

počkej matko291 ,ale PK13-14 je bio ne a AH přece jenom chemka , tak abych to chápal dobře, mám to namíchat společně jo?nebude to vadit ?
Hnojit 2x v tejdnu nemůžu to bych to jen hnojil, mě to vychází na 1xtýdně.
A co jsem teď přečet o phytáku ,tak ho budu používat do 40dne květu....já mu prostě věřim. Vlhkost je zatim v dobrá, odtah ze skříně mi běží i v noci v cyklu 30min jde/15min nejde a chystaám udělat že se bude zapínat i cirkulační větrák.....tak a já jdu nakupovat čau

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 17-05-2006 v 10:38 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 37

ja som PK 13-14 miesal spolu z ALGA BLUME od Plagronu a v pohode nic sa im nestalo prave produkovali toho viac a hlavne toho cukriku
a ten Phytak mozno nevadi aj v neskorsom stadiju kvetu ked sa pouzije ale podla mna na kvet je to uz zbytocne a drahe radsej si ho necham na dalsie kolo na rast

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 17-05-2006 v 11:43 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 38

Ahoj, byl jsem obohacen informacema z žižkovského GS věřim že správnýma ,takže PK 13-14 je prý zbytečné kupovat jelikož AHčka prý obsahujou dostatek P a K,spíš mi doporučily od Plagronu Green sensation, ale stojí 9stovek -250ml,které teď nejsem ochoten do toho cpát,musim totiž zaplatit žaluzie, no jo co se dá dělat, takže příště.

Po poslední zálivce všech tří složek AH pak už jen Bloom a Micro,tak přemýšlim že bych nasypal trošku žížal na vrch květináče pro mírně stálý příjem přírodního hnojiva NPK a dalších prvků, protože samotná půda už je dost vyčerpána a nechci živiny cpát jen AH hnojkama .....pokud je to blbost budu rád když mě opravíte.....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 17-05-2006 v 17:14 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Obecné 39 den 12/12 Příspěvek č. 39







Zdravim, tak zatim vše jede dobře.
Co se týče Phytaminu přestat aplikovat na začátku květu něco pravda je, po posledním postřiku 3ml/0,5l v 30.dnu12/12 kdy začali trošku žloutnout listy nebyla patrná žádná změna tak jsem ho vypustil. Hlavně obavami o plíseň, když jsem našel nějaký divný listy. Ale kdybych měl velký prostor s málo kytkyma tak bych nepřestával...IMHO zlepšuje chuť...
Jinak jsem zalil holky H2O2 30%, 3ml + 1/2 doporučená dávka tekutého NPK (7,3,5).vše na 5l vody.Neprojevila se žádná změna.
Jinak hnojení je 2x větší koncetrací než udávaj-30ml (Bloom)+10 (micro)+10 enzymy +10 ecellarator vše na 5l.

A ještě stručný komentář k COB a Chronicu.

COB(sativa)-velmi malá jemná vůně, vytáhlelší palice (jak je vidět) a malý pokrytí cukru.Od 29. -36. dne květuse téměř nezměnila až teďka se začala hezky nafukovat...

Chronic(indica)-intenzivní silná vůně až mě z toho pálej oči,menší a plnější palice a oproti COB několika násobně pocukrovanější

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 26-05-2006 v 11:14 AM

Old Post 26-05-2006 v 10:20 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

59.den 12/12 Příspěvek č. 40









....tak a už se blížíme pomalu do cíle a takhle to mezi tím jelo-
ve 40.dnu květu jsem dosypal hovna žížal (vermikompost) , na každej květináč 8 polívkovejch lžic.

44.den květu-3x silnější doporučená zálivka AHček+enzymy a excellarator

48.den- 4x silnější zálivka
+ otrháno listí na mlíko.Bylo vařeno 1hod. a vyšlo to na půlku normálního hrníčku......=5 hodin konstantně zmlíkovanej, vůbec jsem to nečekal, pak jsem musel do práce a v autobuse jsem měl haluze...no fuj... a oči jsem měl jako rajčta...

51.den nasazen Final Solution 1ml/l

55.FS

57.FS, ale do COB-2ml/l , do dvou chroniků 1ml/l a ostatní účastníci zájezdu(dva chronici) jedou už jen vodu.
A zjistil jsem že to jsou 4x Chronik a 2xCOB místo 3na3

dnes jsem sundal mříž a ostříhal listí foto dodám později....


Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 15-06-2006 v 14:27 PM

Old Post 14-06-2006 v 22:40 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 41

Krásne kytky.To si dával 3x FS na všetky,Alebo si to len rozpísal postupne?Pokiaľ som čítal,tak FS sa má dávať len 1x,ale možno sa mýlim

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-06-2006 v 08:50 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 42

expiry_date1: FS se dává dýl, každej na to má svůj názor jak dlouho. IMHO je 8 dní FS + 4dny prolejvání čistou vodou akorát

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 15-06-2006 v 09:33 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Erixon
expiry_date1: FS se dává dýl, každej na to má svůj názor jak dlouho. IMHO je 8 dní FS + 4dny prolejvání čistou vodou akorát

Oki,díky

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-06-2006 v 10:50 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 44

..já počitám že dám FS ještě 1-3x a pak min. 2x-3x vodu.
A dále jsem snížil periodu na 10/14...

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 15-06-2006 v 15:02 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Sklizeň Příspěvek č. 45



.....tak po delší době přinášíme závěrečnou zprávu ze sklizně. Holky jsem kácel postupně ,jako první šly kolem 61-63.dne chronici a COB v 70.dnu, chronici kteří dostaly o jednu dávku FS navíc tak mají o trošku škrábavější chuť než ty kteří jely od toho 57.dne vodu.Takže příště radši o tři dny dýl vodu než FS.

výnos
Chronic= 70g +-5g
COB po týdením sušení pališek omotaných v toaleťáku-51,2g dál ho dosušuju ve sklenici, kterou 2-3x za den otevřu.Materiál by měl být potom takový vláčný jako tabák s parádní vůní a taky to tak už začíná vypadat
(to jsem tu někde čet)

Smoke report
COB-podlouhlé měkké vláčné paličky jemně smrdící po ganje a zároveň po skunku , bez nůžek se to špatně trhá....co se týče chuti tak je neškrábějící s jemnou dochutí....high je pozvolný až prostě najednou zjistíte že jste v tom, dobrej na mejdla....

Chronic-ten trochu škrábe a nechá v puse výraznou chuť skunku.....palice jsou celkem tvrdý, ale v ruce to po trošce usílí v pohodě nasekám....po prvních prdech už to na mě leze a jsem celkem energetickej, plynule vyprchá z hlavy aniž by mi zanechal nějakou únavu, dobrej na práci.....

Tak a to je vše díky za účast a K+ pokud něco nechápete ,tak napište, rád osvětlím..........................

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 15-09-2006 v 11:17 AM

Old Post 07-07-2006 v 16:00 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 46






jen tak pro radost...

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-07-2006 v 16:06 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 47



ještě pár

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 07-07-2006 v 16:10 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 48

no hele já ti nevim jestli by to bylo lepší ,oni AHčka pokud je dáváš jak máš tak to většinou nestačí, pokud nemáš ještě hlínu s dostatkem živin a to po 4-5ti týdnech už většinou nemáš......
přece jenom je to chemka spíš do hydra , tak radši dám větší dávku a potom vodu s enzymy aby se to pročistilo.....podle mě takhle je menší riziko překyselení půdy.
FS je na rozložení zbytků hnojek v půdě, ale i tak pak musíš holky nechat několik dnů na vodě, přece jenom když se napiješ vody a FS co ti víc chutná...

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 28-09-2006 v 12:15 PM

Old Post 10-07-2006 v 10:38 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4201400 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív