Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Osobní experiment.....ale jak dlouho?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

já musim říct, že ze začátku to bylo něco novýho a děsně sem si to užíval. A pak pokaždý, když sem chtěl od něčeho utýct tak sem si dal. Ale naštěstí sem zjistil, že to byla chyba, protože před tim přes hulení neutečete. Sem se rozmazloval a pak mi to došlo. Naštestí. od tý doby nikdy nehulim, když chcu od něčeho utýct, ale naopak si řeknu, že do toho musim jít, a ne utýct. A tak když hulim, mám permanentně dobrou náladu, protože mě netíží to, před čim sem utíkal. Jednou sem nehulil 3 měsíce a nic se nestalo. Vůbec nic. Co by se taky mělo stát, že?
To samý platí pro chlast a jiný věci

jo, a myslim, že bych zvládl klíďo pauzu na rok. Ale nemám důvod. zatim.

Old Post 18-01-2006 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 34

hm lidi, tak já jsem zklamal, vydrřel jsem asi 15dnů, a pak jsem si dal, ale stálo to za to!
Teď už jsem zase tak 5 dní neměl, a budu mít nejdřív tak za 10 dnů, no možná dřív, tak se mějte .čus.
Jo vyděly jste na nově jak byl ten kuřák co mu bylo 57 , a kouřil od 17let děně dal 20-30 cigár, ten byl už úplně v prdely..
bylo to v navlastní oči. tady je záznam z nova archivu,se podivejte http://www.nova.cz/tvarchiv/video/?video=36687

Old Post 18-01-2006 v 19:15 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

jo, čím dýl to nemáš, tim je to pak lepší. Tak to zkus tak rok

Old Post 19-01-2006 v 08:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 36

Francois deGEOT :"JÁ HULÍM JEN TU A TAM,tak jsem v pohodě"

Hehe - TU na rožku A TAM na rožku....vždycky trošku

Old Post 21-01-2006 v 15:04 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

vela hulím , včera som nechcel a, ale došla kamoška , dnes som ešte čistý....jasné , že viac zabudam , momentálne mi to vyhovuje , ale ťažké je nehuliť ked máš doma makak...

Old Post 22-01-2006 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karamelman
Nový Člen

Karma uživatele Karamelman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 38

drogy sou zlííííí fůůůůůůůůjjjj, nevim jak vás ale mě začla ganža ovládat, kdyš sem nenarval do huby vodnici aspoň jednou za 18 hodin (většinou 15-30 za den taksem měl děsný psycha, jako plánování teroristickejch útoků způsobený až nepříčetnou agresí (zcela vážně) , jo sousedy sem ohrožoval šroubovákem a pálil o sebe cíga v absolutní frustraci....mno teť sem přesedlal na karamelky a jupíííí, karamelkový tripy rulezoujou !!!

edit: OuuuuUUUUUUUUU....JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 22-01-2006 v 22:09 PM
Karamelman je offline   Profil uživatele Karamelman   Find more posts by Karamelman   Foto galerie člena Karamelman   Click here to Send Karamelman a Private Message   Add Karamelman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 39

mno já si dávám pauzy. nedělám to nijak násilně, přicházejí většinou samy a trvají několik měsíců a pak samy zase odcházejí. a přijde hulící období trvající taky několik měsíců a vystřídá to pauza...něco jako násilná odvykačka u mě nehrozí, nemusela jsem s chutí na jointa nikdy bojovat. Jen občas mě - v hulicím období třeba napadne - "co já budu dělat až mi dojde model?" a pak dojde a nic tak hroznýho se nestane, vlastně se nestane vůbec nic.

Old Post 22-01-2006 v 22:42 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Micasa
Stálý Člen

Karma uživatele Micasa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 40

Taky prestavam.. S kourenim i s hulenim. Sic me k tomuto nemotivovalo tohle tema, ale to, ze jsme se ze spanelska (hasisovej raj ) ocitla v Englandu, kde krabicka cigaret stoji 5 liber a kolik tu stoji trava vunec netusim, a mozna, ze az se to dozvim, tak to se mnou prasti.

Spis nez nehuleni vitam nekoureni, jsem silny kurak (nebo uz muzu psat byla jsem), a ackoli se mi pred tremi lety podarilo na rok prestat, zase jsem zacala. Kdyby jste mel nekdo nejake antikuracke rady, tak je uvitam, bojim se totiz, ze na me dolehne to, ze se budu misto cigaret cpat nejakejma mnamkama a pak budu vypadat jako ty tezkotonazni anglicky slecny.

Co se tyce huleni, tak jsem kourila v poslednich letech dost, bez nejake delsi pauzy a muj nazor na to je ten, ze pokud se soucasne s hulenim zamestnava telo i mozek (jakoze nejaky sport a taky cteni, nebo neco studovat), nema trava nikterak negativni vliv. Tedy mozna krom jedne veci - prijde mi, ze cim dyl clovek huli, tim je zamlklejsi. Mezi spoustou lidma se mi uz stalo, ze jsme se fsichni dobre az do te doby, nez zacala kolovat jointik. Pak uz jen fsichni sedeli, mlceli a premejsleli nad svyma vecma. To me na trave v posledni dobe stvalo. -> Stava se to mezi vama taky?

Howg Micasa

Old Post 23-01-2006 v 00:11 AM
Micasa je offline   Profil uživatele Micasa   Find more posts by Micasa   Foto galerie člena Micasa   Click here to Send Micasa a Private Message   Add Micasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 41

Už jsem si týden nedal cígo....


....Ouuuuuuuuuuuu Jéééééééééééééééé!!!!!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 23-01-2006 v 10:49 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 42

Aktuální zpravodajství

já se stále držím a ještě jsem od toho 2hého ledna nehulil

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 23-01-2006 v 17:38 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Aktuální zpravodajství:

Takže alkáč byl po čtrnácti dnech (přecevzetí splněno) a podařilo se mi vykloubit si koleno.

Hulení nebylo, takže se DRžíííííííM

Old Post 23-01-2006 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 44

já od silvestra 3 prdy - nejni, tak nejni
až bude, tak bude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-01-2006 v 18:45 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Dude
já od silvestra 3 prdy


To já už si od silvestra usral tolikrát, že by to rozsvítilo šestikilo

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 23-01-2006 v 19:09 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

che che, to já sem neměl ani nepamatuju. Někdy od listopadu neni co...

Old Post 24-01-2006 v 07:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 47

[QUOTE]Původní příspěvek od yavar
[B]hele myslim ze dulezity je v pripade coudu to jakou ma kazdy svou miru....kdyz ji nekdo prekracuje a pak se divy ze mu to nedela dobre...mel by resit sebe a ne huleni...takze ohledne otazky jak dlouho, je jednoducha odpoved, do ty doby nez to dostanes pod kontrolu, nez si najdes svoji miru..to muze byt za den, tyden, rok nebo nikdy..

Ale otazka jak doluho, patrila tomu, jak dlouho vydrzim nehulit. Nevim jak jsi to pochopil ty.... a ani nechapu co jsi tim chtel rict. Ty to chapes? Jestli ano, tak prosim o podrobnejsi vysvetleni.

A k tomu koureni.
Od doby, kdy jsem prestala hulit, se mi zda mnohem snadnejsi prestat i s jinyma vecma. Dari se mi koureni omezit na minimum a taky uz tolik neprahnu po alkoholovejch radovankach. Proste nemusim n e m u s i m. Stava se ze me jinej clovek. Nevim, jestli je to tim, ze kdyz jsem zacala hulit, bylo mi nejakejch 14, skoro 15 a nejak jsem nevnimala sve mentalni dospivani a pripisovala jsem to hulu. Ted jak se me telo cisti,si uvedomuju, ze jsem bud schyza, nebo " budu asi normalni". Nemuzu rict, jestli se mi to libi, nebo ne, pac ted se ve spolecnosti ostatnich lidi, nedokazu vubec bavit - tak se jim radeji vyhybam.

Old Post 25-01-2006 v 08:01 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Richi
Nový Člen

Karma uživatele Richi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 48

je to zmena nepukat.. zase trochu jinej stavek. ale jak rika muj znamej s realitou opatrne a po malejch davkach

Richi

Old Post 25-01-2006 v 09:25 AM
Richi je offline   Profil uživatele Richi   Find more posts by Richi   Foto galerie člena Richi   Click here to Send Richi a Private Message   Add Richi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Richi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9660370 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív