Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Superskunk - Chladnička
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 33

aHHa: no muze jim to jenom prospet ale bacha na to abys to uchladil, ja mel ze zacatku problem i se 150w...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 28-10-2005 v 14:12 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 34

ja mam usporky nad rastlinami asi 3-4 cm to len ked fotim vzdy zdvihnem svietidlo aby bolo nieco vidiet
na ten sodik by to chcelo cooltube ale to si teraz nemozem dovolit (2600sk + cesta do Brna ) skor by som to vyriesil ako mistr Jahudka! - check this out! http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17791
zatial to asi spravit ako CT len ze bez CT (2x vysuvna ventilacia nasmerovana na vybojku ako pri CT - myslim ze by to mohlo aspon trochu pomost a potom este + nejake pomosne vetraciky na doladenie teploty.

Old Post 29-10-2005 v 08:56 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 35

k tej vysuvnej vyntilacii: jedno pritah druhe odtah (ak mate nejake original neoriginal napady sem s nimi - len mi nepiste ze bez CT to nejde

Old Post 29-10-2005 v 08:58 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 36

trolejbus dik za kacko+ si prvy tak si to cenim

Old Post 29-10-2005 v 09:00 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 37

hnojim: Kristalon Start - na rast
Kristalon Plod a Kvet - bude na kvet
-co nato hovorite...?

Old Post 29-10-2005 v 09:48 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 38

aHHa: start v pohode vystaci, na kvet ale opravdu prejdi na neco lepsiho, nez Plod a Kvet; kdyz nebudou keshe
--> plno lidi si tez pochvaluje OBM, wuxal, apod.. jinak General Hydroponics, Advanced hydroponics (jde to i do hliny, neboj), Bcuzz to jsou dobre investovane penize, nezapomen na Phyt-amin!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 29-10-2005 v 10:34 AM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 39

ciste organicka a qalitni hnojka za hubicku(300,-) - 1l BN SOIL SUPERMIX - lze aplikovat jak v rustu, tak i v kvetu: http://www.hnojime.net/ - hledej v sortimentu BIONOVA

smrťák

Old Post 29-10-2005 v 11:16 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 40

danke šón za rady...mame to 3 kamosi spolu...takze s kesmi by sa to dalo... kupime tam zvlhcovac a tu ventilaciu by som chcel vyriesit nasledovne:

Old Post 29-10-2005 v 12:14 PM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 41





danke šón za rady...mame to 3 kamosi spolu...takze s kesmi by sa to dalo... kupime tam zvlhcovac a tu ventilaciu by som chcel vyriesit nasledovne:
obr. 1: privod a vyvod napojim na vysuvne rury, ktore pojdu k vybojke ako pri cooltube (tam pouzijem nejake silnejsie vetraky ako z PC)
obr. 2: pridam nejaky ventilator pre dobru cirkulaciu vzducha a tiez na ofuk rastlin zhora
obr. 3:pridam este jeden pc vetrak na privod - aby to bolo rovnomerne
obr. 4: na vyvod pripevnim pachovy filter

Old Post 29-10-2005 v 12:19 PM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 42

uz som objednal hnojiva: Bionova Soil Supermix 1l (diky dlouhán )
a Plagron Phyt-amin 100ml (diky drinker hulič )

Old Post 29-10-2005 v 17:28 PM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 43



nemal by som ostrihat listy aby na male vyhonky dopadalo viac svetla lebo listy im robia dost tien??? len ci zas potom nebude rastlina moc riedka... skuste poradit...thanx

Old Post 30-10-2005 v 08:00 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 44

zatim nestrihej vuebc nic...

Old Post 30-10-2005 v 08:16 AM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Superneger
Nový Člen

Karma uživatele Superneger - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 45

cau AhHA, good work, prave sedim doma a cekujem ako si to vymyslel.

Old Post 30-10-2005 v 16:37 PM
Superneger je offline   Profil uživatele Superneger   Find more posts by Superneger   Foto galerie člena Superneger   Click here to Send Superneger a Private Message   Add Superneger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 46

trochu som sa sekol pri zastrihavani (mal som zastrihnut po nejakom 3-4 poschodi, no ja som zastrihol az po 6 ) myslite ze sa mi to vojde ked mam 110 cm do vysky...koncom tyzdna mi pride 250w sodik...tak ratam este 40 priestrom pre lampu a medzeru medzi rastlinami...skuste poradit co mam robit aby sa mi to tam voslo ...diky moc

Old Post 01-11-2005 v 10:46 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aHHa
Stálý Člen

Karma uživatele aHHa - 76% PěstitelskáKarma uživatele aHHa - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 47




trochu som sa sekol pri zastrihavani (mal som zastrihnut po nejakom 3-4 poschodi, no ja som zastrihol az po 6 ) myslite ze sa mi to vojde ked mam 110 cm do vysky...koncom tyzdna mi pride 250w sodik...tak ratam este 40 priestrom pre lampu a medzeru medzi rastlinami... rozhodne tam dam srcog...skuste poradit co mam robit aby sa mi to tam voslo ...diky moc

Old Post 01-11-2005 v 10:47 AM
aHHa je offline   Profil uživatele aHHa   Find more posts by aHHa   Foto galerie člena aHHa   Click here to Send aHHa a Private Message   Add aHHa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 48

..no jak tak koukam na ty fotky, tak bych ty kytky umistil do stredu co nejblize k sobe a roztahnul - nejakyma provazkama/dratkama kazdou kytku smerem k nejblizsimu rohu lednice. tim usetris dost mista vertikalne a naopak vyplnis efektivneji prostor pod lampou. navic takhle kytkam temer prestanou rust hlavni stonky a vsechna sila povali do bocnich vyhonu - presne tohle potrebujem. bodly by pak kolinka - mas?

smrťák

Old Post 01-11-2005 v 12:11 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-09-2007 - Super Skunk - 400W - 36 odpovědí
15-08-2010 - 150w super skunk hlína - 11 odpovědí
30-07-2007 - SUPER SKUNK 400W hlína - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5793120 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív