Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 449

momentalne casto hulim sam,alebo s kamosmi zo skoly,
som v novom meste vela ludi tu nepoznam,takze nemam na vyber a myslim,ze je to aj tak fajn
napcham si do fajky plny kotol a pomaly bafkam...

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 08-12-2008 v 20:01 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dumbo
Stálý Člen

Karma uživatele dumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 450

citace:
Původní příspěvek od Don PEDROS
Není nic lepšího než si napustit vanu horkou vodou, pustit hudbu a opálit si osobáčka. Jen pak opatrně když vstáváte jednou se mi brutálně zamotala šiška a třísknul jsem se hlavou o umyvadlo


uplny suhlas, vecer po robote napustit vanu horucou vodou a penou do kupela pustit muziku a relaxovat...

osobacky mam najradsej

"Člověk jedná, jen když žije, a žije, jen když jedná."Ján Šmok
"Volím, teda som"

Old Post 08-12-2008 v 21:09 PM
dumbo je offline   Profil uživatele dumbo   Find more posts by dumbo   Foto galerie člena dumbo   Click here to Send dumbo a Private Message   Add dumbo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dumbo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 451

hulím,když mám chuť,i sám i sbandou,ale the best banda-pivko-vodnice s hashikem-a karty(hercky),toť jedna z mých oblíbených kombinací


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 12-12-2008 v 11:10 AM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 452

mno je to obcas celkem v klidu vec. ale dlouho bych to asi provozovat nemohl.. lepsi je pukat s nekym.. clovek tak nepodliha vlastnim myslenkam..

Old Post 12-12-2008 v 12:07 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 453

Hulím jenom o víkendu a první brko si dávám vždycky sám. Samota je fakt krásná ten klid a ticho.... nebaví mě hulby v kolektívu. Už to není jako dřív ... Když chci lidi, tak si zajdu na pivko. Hodně lidí nechápe, že existuje něco jinýho než hulení a potom co se zapálí brko se hned vymýšlí kdy se ubalí další. A když se nerozebírá tohle, tak kde se dá sehnat a nebo jak bude vypadat příští sklizeň. Takže setkání pak vypadají stylem, že každej je zničenej a čumí do blba. Když už se dělá schůze, tak očkávám přirozenou komunikaci mezi členy a ne uhul do bezvědomí kde není přes hudbu slyšet ani slova.

Old Post 12-12-2008 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fufík
Nový Člen

Karma uživatele fufík - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 454

Dát si sklíčko sám je podle mě občas dobrá věc. Obzvlášť když mám psychycky náročné dny a dám si sám pár pouků, tak se hezky uvolním a všechna deprese a stres je pryč... V tom stavu přemýšlím o věcech z jiného pohledu, uvědomím si že když nejde o život, tak jde o hov...
Prostě mi to pomáhá zbavit se negativních myšlenek, když je toho na mě moc. Podobně na mě působí i sport..
Mám i dobré zkušenosti, když si zahulím před randem(kromě prvního rande ) Zbaví mě to stresu a uvolním se. Je se mnou i zábavnější konverzace... Musím se ale hlídat abych nekecal o nesmyslech..
Ať se daří!

Old Post 12-12-2008 v 18:21 PM
fufík je offline   Profil uživatele fufík   Find more posts by fufík   Foto galerie člena fufík   Click here to Send fufík a Private Message   Add fufík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
refresh171
Stálý Člen

Karma uživatele refresh171 - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 455

Jak tak nad tim premejslim, tak sem dlouho sam nic nemel.....vestinou ani neni nejak cas, celej tejden ve skole takze tam sam nehulim, a o vikendu se zase domamaka, takze taky neni moc casu, takze spis prez tejden s kamosema

Old Post 12-12-2008 v 22:10 PM
refresh171 je offline   Profil uživatele refresh171   Find more posts by refresh171   Foto galerie člena refresh171   Click here to Send refresh171 a Private Message   Add refresh171 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 456

tak hulenie o samote moc nepraktizujem okrem casu ked som chori a
musim pobudnut nejaky cas doma tak sa zmastim ale inac radsej s
kamosmi a hej je to bburtalnejsie ked sfajcis osobaka tak je to
poznat

peace

legalize it

Old Post 13-12-2008 v 08:23 AM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 457

Prave si balim speka dve hodky pokaprim sam pri hudbe, premyslim si co budem dneska robit, obvolam borcov... pak si dam este dva tri sluky, skocim za frajerkov trosku si uzijeme sobotu, skocime na vianocne trhy uz sa tesim na vsetky tie svetielka a dobroty do nejakej 22tej mi pekne pozvolne odozneju vsetky stavy ... a vtedy zas dorazi moja banda a to zas bude narozbeh dymu z bonga, nacneme nejaku lahev nebo se budou otevirat plechy z pivom a pak zas budem balit speky az budem mat ruky zalepene ..... potom ked vseci odidu / odpadnu tak si sam dam este zaverecneho "100vkoveho vraha" zavolam frajerke a padnem do postele, zapnem serial "Black Books" a zaspim spankom spravodlivych....

Takto sa udrzujem cely den v pohode a viem ze nic mi nepokazi sobotu Jedno ci som sam alebo z niekym vzdy je to o tom aku pohodu ci clovek vie spravit a ako sa vie "naladit" na zbytok dna / vecera ...

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 13-12-2008 v 11:31 AM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChlebaSmaslem
Nový Člen

Karma uživatele ChlebaSmaslem - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 458

No nevim..
Vcera sem se zhulil sam, a moc me to za to nestalo. Nevedel sem co delat a dom se me nechtelo. tak ze se du projit, ale to sem nevedel jak to skonci..
No prosel sem uplne cele mesto (ale fakt uplne cele) aby ste si udelali predstavu tak mesto ma 10 000 obyvatel. No to by bylo jeste v klidku ale asi po hodine sem si uvedomil ze se celou dobu bavim sam ze sebou (a ja si rikal ze ty lidi na me nejak blbe cumej), nebo sem sel a porad sem se smal sam sobe. Potom me napadlo ze bych si mohl neco vyfotit, bohuzel sem u sebe mel jenom mobil. Tak sem vytahl mobil a skoncil sem tak ze sem sel s mobilem v ruce porad sem mluvil sam ze sebou a pritom fotil uplne kazdou blbost..

Takze priste uz do toho sam nejdu, aspon ve dvou..

Old Post 13-12-2008 v 13:57 PM
ChlebaSmaslem je offline   Profil uživatele ChlebaSmaslem   Find more posts by ChlebaSmaslem   Foto galerie člena ChlebaSmaslem   Click here to Send ChlebaSmaslem a Private Message   Add ChlebaSmaslem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 459

Veľmi rád sa dokalím sám, nikto ma nevyrušuje, nikto mi nepindá proti nápadom že kam sa ideme prejsť alebo niečo podobne. Ticho, pokoj, kľud.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 13-12-2008 v 14:48 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z3Ro
Nový Člen

Karma uživatele Z3Ro - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 460

Jak kdy...podle nálady. hulím rád sám i s kamarádama...obě mají své výhody a nevýhody! Myslím, že sám nezažiješ takové haluze jako, když seš s někým.

Naposledy upravil Z3Ro 14-12-2008 v 22:22 PM

Old Post 13-12-2008 v 17:27 PM
Z3Ro je offline   Profil uživatele Z3Ro   Find more posts by Z3Ro   Foto galerie člena Z3Ro   Click here to Send Z3Ro a Private Message   Add Z3Ro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 461

Vecer pred spanim je to luxusni to lehnu a spim az do rana:-D:-Dale je pravda ze stavu si moc neuziju..

Old Post 13-12-2008 v 18:00 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 462

citace:
Původní příspěvek od Dwarf Vingette
Vecer pred spanim je to luxusni to lehnu a spim az do rana:-D:-Dale je pravda ze stavu si moc neuziju..


Presne tak,taky si davam vecer pred spanim,lehnu si,pustim radio a do 15 minut vytuhnu.Kolikrat mi prijde,ze je to plytvani,ale predevcirem jsem si vecer nedal a nemohl jsem zabrat a celou noc jsem se budil.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 15-12-2008 v 10:18 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
derhlupak
Nový Člen

Karma uživatele derhlupak - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 463

tak huleni o samote ma predsalen nieco do seba, clovek sa moze ponorit viac do seba a veci ktore ho obklopuju. ked som niekde vonku s niekym tak sa bavime viac to je fakt ale nemam take silne pocity z toho. najlepse dat si tak tri vodasky poradneho modelu a ist na prednasky..... ties sa tak zamyslam na d vecami , takze mi vypliva z toho ze kde hulite ale s kym hulite.....

jamaica

Old Post 17-12-2008 v 08:06 AM
derhlupak je offline   Profil uživatele derhlupak   Find more posts by derhlupak   Foto galerie člena derhlupak   Click here to Send derhlupak a Private Message   Add derhlupak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 464

sama vecer kdyz je chut a nalada - priznam, ze i pro otupeni

jinak rada se psisky na prochazce sama, pekne sednout na nejaky balvan na vyhlidce a klidecek.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 17-12-2008 v 18:15 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3131510 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív