Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Sazenice napadnute listy? Příspěvek č. 433


Cau groweri uz tyden mam venku sazenice passion 1 a vcera se mi zacaly na listech objevovat hnede fleky a listy zacaly uvadat navic jedna rostlinka to asi neda...Poradte mi prosím co s tim listy sou moc male tak to nepoznam prosim o radu starsich dik...

Old Post 29-04-2012 v 12:37 PM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 434

Více méně to může být cokoliv, přiklonil bych se ke spálení nízkou vzduš. vlhkostí, příp. přelití.

Je důležité, aby mladý semenáček byl v co největší vlhkosti - sežeň nějaký pařník, či uříznutou PET lahev nebo kelímek + pár dírek a do začátku to jde (luxus je zvlhčovačka např. SHS 808).

Důležitá je také výměna vzduchu - min. pravidelná každodenní kontrola či nějaký větrák.

Množství vody kontroluj potěžkáním květníku.

Živin prcci moc nepotřebují, světla taky nějak extra ne.

Navíc na fotce vypadá trošku degenerovaně bez toho 1. lístku nalevo, i to je zbrzdění. Takže i genetika může hrát roli, ovšem nemyslím, že tak markantní.

Po nějakém škůdci není vidu. Mno uvidíme

Peace

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 29-04-2012 v 16:34 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 435

No začalo to víceméně když sem dal kytky ven a teď docela pařilo...Ale popravdě čekal by sem že toho vydrží víc... Jinak genetika od Dutch Passion a opravdu růst 100% až na tuhle neštastnou příhodu. Zajímavé je že to začíná pokaždé od špičky listu a pokračuje to postupně až to zničí celý list.List začne postupně flekatet a konec... Kytka kterou sem dnes fotil už nemá žadné listy až na ty dva horní Sem docela zklamany. A navíc tohle sem vůbec nečekal. Myslíte že stihnu jestě druhý vrh pokud by to nevyšlo? že bych třeba dal kytky ven v pulce nebo koncem května? A pokud jo dosahnu stejných výnosů nebo budou kytky menší? Dík

Old Post 29-04-2012 v 18:10 PM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 436

Tak podle mě bud si fakt přepískl hnojky nebo plísen ..

Druhý vrh stihneš no problema .. ja tež teptve fčera zasadil Pokud dáš kytce dostatek živin a prostoru tak ti i přerostou i klidně o 2x ty vo ten prostor nemají ..

Old Post 29-04-2012 v 18:18 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 437

No popíšu to jestě detailněji protože ja osobně doted nechápu kde sem udělal chybu Sadil sem to do substrátu na kaktusy z PH od 5,5 do 7 půda je good je tam dost písku a perlitu takže v pohodě odvádí vlhkost. Klíčky byly venku za 24 hodin. Po přesazení sem udělal ze sáčku menší foliovník a držel je tam tak tři dny ...po třech dnech vyrostli sazenice asi 5 az 6 cm vysoké. Protože mi připadaly vysoké dal sem je na parapet ven a tam jely docela v pohodě až včera se začaly objevovat na slabší tady focené rostlince skvrny a v podstatě dnes už jí je asi ámen. Vodu sem použil z vodovodu ale to první dva dny pak sem zalíval ze sudu na zahradě nevím jestli to má nějakou spojitost je to deštová voda a musím přiznat že je trochu zakalená ale nevím jestli to může být tím...

Old Post 29-04-2012 v 18:30 PM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 438

To jsou ty vaše sáčky a pet lahvičky a všelijaké improvizace s igelitem ...dusite klíček v inkubatoru a jakmile vyleze sluníčko ...frknete to ven ted to docela pálilo tak to asi uschlo ...dle tvych informaci a fota. ..nebo to je přelité...a vubec se neobavej toho,že se připravíš o výnos když zasadíš později ..v pohodě sazej do konce června...kytka nebude mit holt 3 metry ,ale 2,5m

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 30-04-2012 v 01:40 AM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 439

Jenomže si vem že zase pokud kytka neodstane dost vzdušné vlhkosti a nemá ještě pořádný kořenový systém tak ji to podle mě vyhovuje být pod tou pet lahvičkou To je ted vlastně poslední moje možnost ...dát to pod pet láhev a vyzkoušet jestli se zbrchá. Navíc je tak aspon můžu od sebe oddělit kdyby náhodou to byla plísen nebo něco pod...ale plísen u tak malých sazeniček je to vůbec možné? Jo a taky sem si všimnul dnes malinkých flíčků na doted zdravých rostlinách. Pokud to bude pokračovat tak jako u těch ostatních tak to není 100% následkem tepla ale něčím jiným ...pokud by to zničilo všechny rostliny tak mě to nasere ale víc by mě sralo že nevím čím to bylo...

Old Post 30-04-2012 v 09:18 AM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 440

Hosi mam dotaz kdyz sou kytky prelite muzou takhle uvadat ? Viz hnede fleky atd... Protoze se mi zda po vytazeni substratu i s kytkou z kvetinace sem to kapanek prepiskl z vodou Hold člověk se porad učí a ten substrat na kaktusy tu vodu docela drzi...

Old Post 30-04-2012 v 10:37 AM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 441

Nikdy jsem neřešil vzdušnou vlhkost při pěstu ze semen ...nejsem zastánce těchto tuningů ....předkličování na tamponech, budovani inkubatorů atd..Jednoduchost a přirozenost daná matkou přírodou..semínko do dobré vzdušné hlíny a především nepřelejvat.Dobrá alternativa pro začátečníka mi přijde sadba do kokos. jiffu. Něco jineho je pěst rozjetý z říziva které v případě nízké vlhkosti potřebuje pomocníka např. výše zmíněnou zvlhčovačku sps 800. Co se však tvého problemu týče bylo by dobré kdybys postnul další aktuelnější foto nejlépe i ostatních výklíčenců.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 30-04-2012 v 10:45 AM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

foto Příspěvek č. 442



Tak tady je foto dve sou jeste zdrave a nemocne sou ty zastrizene. Fotil sem to mobilem takze na te fotce to moc dobre neni videt ale ty nemocne maji svetlejsi listy a kazda asi 3 az 4 mini fleky takove hnede doufam ze to nepokracuje Jinak co jsem je vyndal s tech kvetinacu tak mi pripada ze sou na tom lip ale je to asi jenom sugesce Jo a ještě jedna věc dnes sem se díval na kořen mrtvé sazenice která to nedala a těsně pod povrchem asi 2 mm mela zužený kořen ..prostě to vypadalo že jakoby uhnila ...Možná sem to fakt prehnal z vodou...

Naposledy upravil Exitus 30-04-2012 v 11:25 AM

Old Post 30-04-2012 v 11:03 AM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: foto Příspěvek č. 443

citace:
Původní příspěvek od Exitus
Tak tady je foto dve sou jeste zdrave a nemocne sou ty zastrizene. Fotil sem to mobilem takze na te fotce to moc dobre neni videt ale ty nemocne maji svetlejsi listy a kazda asi 3 az 4 mini fleky takove hnede doufam ze to nepokracuje Jinak co jsem je vyndal s tech kvetinacu tak mi pripada ze sou na tom lip ale je to asi jenom sugesce Jo a ještě jedna věc dnes sem se díval na kořen mrtvé sazenice která to nedala a těsně pod povrchem asi 2 mm mela zužený kořen ..prostě to vypadalo že jakoby uhnila ...Možná sem to fakt prehnal z vodou..
.

a cojsi tam zastrihaval? to prvni patro ?takže ti pak zustal stonek..
ja tam nevidim zadne fleky ..je mozne kdyz jsi zalival destovou... tak to PH kleslo jeste vice..

Old Post 01-05-2012 v 14:02 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaxx
Nový Člen

Karma uživatele kubaxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 444


Čau groweři, přes noc se mi udělaly na pár listech takovýhle fleky, docela mě to děsí, nevíte co rostlince schází nebo přebývá?

Old Post 01-05-2012 v 23:15 PM
kubaxx je offline   Profil uživatele kubaxx   Find more posts by kubaxx   Foto galerie člena kubaxx   Click here to Send kubaxx a Private Message   Add kubaxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 445



zdravim, pestuji prvnim rokem a zacinaji mi podezrele zloutnout listy a nevim cim to je. Pripojuji fotky
je to NoName, substrat 20% kompost ze zahrady, 70% substrat pro pelargonie ( TENTO ) + 10% perlitu. Ze zacatku mi kytka jela nadherne! Zalivku provadim temer po vysuseni substratu, takze si myslim ze prelivanim to nebude (i kdyz jak rikam, jsem teprv zacatecnik, nikdy jsem nic nepestoval, krom redkvicek atd..) Bohuzel nemam zatim moznost zmerit pH (sehnat lakmusovy papirky neni sranda u nas, jak jsem poznal) a na zalivku pouzivam odstatou vodu z kohoutku (nejprve jsem mel lahev vody z lesniho potoku, pote jsem presel na klasickou z vodovodu). Zprva jsem ji mel na okne orientovanem na vychod a foukal jsem na ni vetrackem, ale slunce svitilo jen rano do 11, tak jsem se rozhodl ji premistit na balkon, kde vidim na jih a par dni na to jsem si vsimnul, ze zacina trosku zloutnout.
Taky musim priznat, ze zprva jak byla na oknu vychodnim smerem, tak v mistnosti je mensi plisen, coz sem si neuvedomil (kleju a proklinam se), ale tohle se mi nezda jako plisen po tom, co jsem prolezl hromady topicu.
Mel jste nekdo podobnou zkusenost?? Hodila by se mi jakakoli rada
PS: Zatim jsem nikterak nehnojil, jen rosil odstatou vodou

Old Post 02-05-2012 v 17:16 PM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Co jim je? Příspěvek č. 446



Čau, může mi někdo z vás říct, co těm mrdkám zasraným je? Vím, že se tu lidi takhle běžně o svých "miláčcích" nevyjadřují, ale já už jsem pěkně nasranej a to bez pardonu. První várka řízků chcípla a druhá umírá, ač dělám první poslední :-/ Obě várky žloutnutí, to se teď zastavilo a povyrostly, ale začaly se pro změnu brutálně kroutit listy nahoru a usychat.
Stručně podmínky: skříň 57x54x160 (reálně výška tak metr, zbytek zabírá odhlučnění na venťák). Výbojka 150W, teplota 24-29, průměrně tak 26. Plagron light mix. Ofuk výbojky, ofuk kytek sunonem, odtah ufo VK 125, pacháč 160m3. SPS 808 u přítahový roury, jede naplno.
Jsou starý čtrnáct dní, je možný, že jim schází zálivka? Zalil jsem zatím třikrát, včera poprvý s hnojivama (1,3ml alga grow). pH 6-6,5. Nebo je to plíseň? Zvlhčovač jede nonstop...Sakra co dělám špatně?! Když vidím lidi, kterejm to jede s odtahama z pc větráčků a stínítkama od pizzy, tak se mi chce brečet!

Old Post 02-05-2012 v 17:36 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exitus
Nový Člen

Karma uživatele Exitus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 447

No zacal sem zalivat odstatou vodou s vodovodu a kytky jdou do normalu mam pocit ze to bylo skazenou vodou on ten sud s tou vodou tam stal docela dlouho a kdyz sme u toho libecek mi na zahradce zacal taky rezavet PO zmene vody se vse lepsi tak asi hodne zeleza nebo ja nevim co sem rad ze to je uz v poho ...

Old Post 02-05-2012 v 19:19 PM
Exitus je offline   Profil uživatele Exitus   Find more posts by Exitus   Foto galerie člena Exitus   Click here to Send Exitus a Private Message   Add Exitus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 448

citace:
Původní příspěvek od kubaxx
Čau groweři, přes noc se mi udělaly na pár listech takovýhle fleky, docela mě to děsí, nevíte co rostlince schází nebo přebývá?

asi bor

Old Post 02-05-2012 v 21:34 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4957640 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív