Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 433

Cetl jste nekdo nekdy I-ting (Kniha promen)? Ono se to vlastne cist neda, ale zajimalo by me, jestli o tom proste nekdo vi...

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 16-02-2005 v 15:03 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 434

to lister - jasne, znam I-ting. Vynikajici zalezitost, nepochybuji o tom ze funguje...ovsem vznikl pred 4 tisici lety v asii a tak je pro nas jeho vestba obcas trochu nesrozumitelna. Trochu dost, mluvi skoro jen obrazne, ale celkove me osobne se osvedcil jiz mnohokrat, treba jen tim, ze jsem si diky nemu uvedomila ze "zivot je zmena" . Taky je fakt, ze ta vestba co mi nejdriv pripadala uplne nesmyslna a hroznej hadr postupem casu zacala dostavat smysl.

Myslis ze to funguje s nasima mincema? A ktera strana je jin a ktera jang? Myslim si ze to funguje hlavne kdyz pouzijes puvodni techniku prekladani stonku, soustredis se tim vice na otazku.

Old Post 16-02-2005 v 15:42 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 435

to Dude - mas na knihy skoro stejnej vkus jako ja, to potesi.

Jinak ted si chvilku davam od psychedelicke literatury oddych a venuji se cteni Rozmarneho leta od Vancury, miluju jeho stylistiku a fantasticky vytribenou cestinu. Vcera me obzvlaste zaujala hlaska:

"Samozrejme je Antonim, nebot ja jsem Katerina"
Abbe odvetil: "Vidim ze jste si osvojila neco z logiky, ktera me odzbrojuje"

...atd.

Jinak mi oblibeni autori jsou: Aldoux huxley, Timothy Leary, Ramm dass, Stanislav Grof, Christina Grofova, Terence McKenna, Charles Baudelaire, Arthur Rimbaud, Charles Bukowski, Castaneda, C.G.Jung,Egon Bondy, Ivan Magor Jirous (znam osobne obcas je to silene hovado) Jaroslav hasek, Farnz kafka, George Orwel, E.A.Poe, Antoine de saint-exupery...je jich mraky.

Kdybych si mela mezi autory vybrat jednoho jedineho, tak to bude Francois Villon, je mi sympaticky jiz kvuli jeho zivotopisu...vrah, zlodej, vyhnanec, vezen, prostopasnik a hlavne fantastickej basnik.

Old Post 16-02-2005 v 16:03 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 436

cosecha: Tyjo.. mas vicemene uplne stejny oblibeny autory jako ja ;]

K tomu I-tingu, myslim ze na mincich moc nezalezi a ze je jedno jaky pouzijes, dulezity je si predem uvedomit, ktera strana pro tebe bude jing a ktera jang... s tema stonkama rebricku to bude urcite lepsi, ale jeste jsem to moc nestudoval tak nevim...
Ja zjistuju, ze ta kniha ma opravdu hodne hlubokej smysl.. (taky jsem si ji dneska kupoval ;]) Zatim me fakt prekvapila, tak sem zvedavej, cim me prekvapi priste...;]

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 16-02-2005 v 16:42 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 437

to Lister: Jo, je to zajimavy. jen by me zajimalo, jak na to proboha prisli. Kdo je autor?...je mozny, ze existoval nekdo kdo to mel az takhle zmakly? Asi jo...Leary (padla tady o nem hlaska ze obcas keca, coz je fakt,Timothy hodne ulitnul, ale tohle bych mu celkem verila)
tvrdi, ze je to zasifrovana informace o vyvoji D.N.A., stejne jako tarot,mendelejevova tabulka prvku a ve velmi zjednousene podobe treba obycejne hraci karty ... stejne vsem tem tvurcum zavidim ten jejich dokonalej vhled a to ze to dokazali poskladat do vicemene srozumitelneho systemu. Nam obycejnym smrtelnikum nezbyva nez zirat.

Old Post 16-02-2005 v 17:02 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 438

cosecha: jasne.. Learyho system me prijde taky celkem zajimavej, ale jak sam trvdi, neni to nic definitivniho a porad se muze nebo dokonce musi vyvyjet a upravovat. A takle to asi bylo i s tim I-tingem, zezacatku to byl nejakej primitivni (pro nas v dnesni dobe by mozna vypadal i smesne) system, kterej se dlouhou dobu upravoval, menil.. proste vyvijel. Takze jednoduse staci mit dobrou intuici, nastinit nejakej princip a kdyz bude dobrej, tak se sam casem uchyti a zdokonali... tot muj nazor

vse se prece neustale promenuje.. ;]

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 16-02-2005 v 17:22 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 439

Jeste poznamka k panu T.L. Libilo se me, jak v uvodu jedne knizky sebekriticky podotkl, ze prevazna cast toho co napsal jsou plky.. ale mezi tim vsim se urcite najde par skutecne dobrych myslenek.

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 16-02-2005 v 17:35 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 440

ja si nemyslim ze ten system ma primitivni zaklad a s intuici si v tomhle pripade clovek nevystaci. na to je to az moc vymakany. Nemuzes si jen tak ze srandy nastinit nejakej princip, on se nahodou uchyti a zdokonali tak, ze vydrzi 4 tisice let a pronikne do mnoha kultur,ten clovek musel sakra dobre vedet jak tenhle vesmir funguje, jak se promita pritomnost do budoucnosti...no to je jedno, na to stejne dneska asi neprijdem.

Old Post 16-02-2005 v 17:39 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 441

lister - jo tuhle learyho hlasku znam. To je jedna z tech kdy nekecal

Old Post 16-02-2005 v 17:42 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 442

ha - ted mi volala mati, ze snad Hunter S. Thompson spachal sebevrazdu

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-02-2005 v 08:24 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 443

Ted jsem docetl Louis de Bernieres - Mandolína kapitána Corelliho.
Pekne, smutne, krasne, strasne, ale nakonec hezke.

p s y c h o 8 4

Old Post 21-02-2005 v 10:34 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaShaman
Nový Člen

Karma uživatele MaShaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 444

Vzhledem k tomu, že moje generace přestává mít vztah k literatuře(resp. ho vlastně ani nemá) a já sám cítím, jak internet v posledních měsících vyhrál i u mě, je sqelý zjistit, že tady je situace úplně jiná.
Heller, Bukowski, Beat generation,...jo to je klasika

Za svoje dětství a mládí jsem toho přečetl fakt stovky. Od Mayovek, přes Foglara k Vernemu(20000 mil po mořem jsem četl asi 5X). Pak jsem objevil Tolkiena a posléze žánr zvaný fantasy. Pokud mohu doporučit : Margaret Weis a Tracy Hickman -- 7logie Brána smrti byla asi nejlepší fantasy, co jsem kdy četl. V Čechách trvalo rok k vydání dalšího dílu a já jsem se celej rok na to těšil
Mezitím už můj rozum byl schopen pobrat Malého prince, a tak jsem se vrhl na klasiku
Pokud nevíte co číst a chcete :
mít mrazení v zádech ... Stephen King : Misery, To, Nezbytné věci, Svědectví, nlogie o Pistolníkovi, a hafo dalších
se smát : Terry Pratchett ... Ooook!
Pokud chcete něco zvlášť haluzního: J. Joyce - Odysseus, J.P.Sartre - Hledání ztraceného času, Mandelbrot - Chaos

Old Post 21-02-2005 v 17:05 PM
MaShaman je offline   Profil uživatele MaShaman   Find more posts by MaShaman   Foto galerie člena MaShaman   Click here to Send MaShaman a Private Message   Add MaShaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaShaman
Nový Člen

Karma uživatele MaShaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 5  

to : Lister Příspěvek č. 445

Nazdar Listere. Před pár lety jsem o I-ťingu(I-jingu, I-gingu) četl jednu knížku a tam ta historie trochu byla.
Vznik samotného systému zlomenejch a nezlomenejch stonků řebříčku je samozřejmě tak obalenej legendama, že je pravda dávno v čudu. A snad ještě dřív už existoval podobnej způsob ,ale s kostma Samotná podoba věšteb a rad pro konkrétní konstelace nejsou původní. Během historie to různí čínští filosofové (snad i Konfucius a Tu Fu)"upgradovali", takže to není dílo jednoho autora.
Myslím, že Evropan nikdy nemůže pořádně do I-jingu proniknout, protože Asiaté prostě přemýšlí jinak.
V Evropě místo toho máme taroty a křišťálovou kouli

Old Post 21-02-2005 v 17:20 PM
MaShaman je offline   Profil uživatele MaShaman   Find more posts by MaShaman   Foto galerie člena MaShaman   Click here to Send MaShaman a Private Message   Add MaShaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 446

Teď zrovna čtu Bukowskiho- Přej mi štěstí,ptáčku posměváčku a taky knihu o Auře člověka....nečetl jste třeba taky někdo od Lazareva- Diagnostiku karmy???? (Je jich mrtě dílu, ale četl jsem ten nejzákladnější-první...)

1/2 O V E R c r e w
hear the colours see the noises
http://www.pulover.com

Old Post 22-02-2005 v 09:09 AM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od Dude
ha - ted mi volala mati, ze snad Hunter S. Thompson spachal sebevrazdu

jo, psali to i na idnes...

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 22-02-2005 v 18:33 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 448

MaShaman : urcite dnesni I-ting neni ten puvodni.. v uvodu myho vydani je taky strucna historie, pry jisty casy byl ten text uplne mimo a s I-tingem to nemelo skoro nic spolecnyho... ale nemyslim si, ze by to evropani (nebo spis "moderni zapadni civilizace") nemohli pochopit. Ono teda hodne evropanu nepochopi i ty taroty..;] Ja sem se ted treba docetl, ze C.G.Jung I-ting celkem pouzival..

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 22-02-2005 v 18:44 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5499840 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív