Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super-Skunk od Sensi - Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 271

Ja bych chtel hrozne rad videt ty velky problemy s PH ktery tu furt resite, me to po namichani hnojek biobizz spadne az na 5,9 coz je jak zalivka pro hydro a nez do toho sypat nejakou sodu tak to radeji zaliju tim a zadny problemy se nekonaj.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 25-07-2019 v 18:17 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 272

Zkratka jen diskutujeme a jsem rad ze to se mnou Crazyben probira , zajima me jak to delaji ostatni a je videt ze kolik lidi tolik pristupu.

Prave je to o tom jaka mu tece voda z kohoutku . Ja prave mel problemy kdyz jsem to delal prave tak jak popisujete ale to jsem mel tenkrat jinou vodu .
Ted jsem to nezkousel , tak to delam jak sem zvykly.

Biobizz jsou dobry hnojky ale neverim uplne kazdemu slovu co napisou o svych vyrobcich. Kdybych hnojil podle jejich tabulky, jak doporucujou , hned od druheho tydne 1ml/1l tak uz bych ted davno mel spaleny vsecny spicky na listech.

A ctu to i na zahranicnich forech , nerikam to jen ja.
Takze verit Biobizzu ze light-mix vyrovna drobne nerovnovahy PH se mi moc nechce.
Kdyz vidim ze uvadi i ne zrovna pravdu v tom davkovani.
Davkovani grow uz od druheho tydne Bio-Heaven doporucujou nejlepe 5 ml/1l jen tak lze podle Biobizzu dosahnout ..... jen at kupujem kdyz sme blby.

Davno uz v zahranici groweri odjely dve srovnavaci kola s doplnky i bez a vysledek ze ty doplnky jsou uplne na nic , jen vyhazovani penez.

Tak cemu verit co Biobizz napise?
Kazdy ma doma uplne jiny podminky, chce tos tim Biobizzem nejdrive vychytat a pak je to Ok..

Old Post 25-07-2019 v 19:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 273

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Mam teda na tebe pak otazku.
Kdyz das zalivku , treba PH 7 a musi si to ten substrat teda jeste vyrovnavat na 6,2 (jelikoz light-mix ma PH 6,2) jak pises , coz je o 0,8 stupne rozdil coz je 8x zasaditejsi nez 6,2, nebo 5x zasaditejsi nez 6,5.
Domnivas ze to kytkam dela dobre , kdyz musi jeste cekat nez si to ten susbtrat srovna ? Preci jen v tom okamziku zalivky korinky maji styk s 5x zasaditejsim roztokem nez je idealni. Neni lepsi davat stale stejnou hodnotu , proste tu idealni , coz je 6,5 ?

Me nevadi srovnat PH na 6,5 , prace na 3 min , kdyz je to pro ne idelani PH..
Chapu do PH 7 je jeste v jaksi "norme".


Jenomze to je prave to "kouzlo" biobizzu.
Ja tam 7 nedam, kdyz sem to jeste meril tak biobizz mi to vzdy stahnul na cca 6,2 - 6,4 coz je podle me okej. Ze by stesti na vodu?

Ted jedu coco+wormhumus+trochu hliny a funguje to taky paradne. A jo i do kyblu hnojky odlejvam od oka, je to furt stejny, stejna odmerka, tak se zhruba trefis a +/- 1ml v deseti litrech si myslim nehraje takovou roli.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 25-07-2019 v 22:53 PM

Old Post 25-07-2019 v 22:24 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 274

crazyben - Ja tech 7 uvadel jako priklad , protoze tak jsem to pochopil podle toho co jste s Pitrem oba napsali do jineho vlakna . Tak to totiz od vas opravdu vyznelo ...." liju Biobizz podle oka, jednou PH 7, jedno 6, jednou 5,8 "

Dobre , reknu ted primo aktualni stav...
Daval jsem pred tim 0,4 grow 0,3 bloom na litr zalivky.
Vcera uz jsem dal 0,5 grow a 0,4 bloom a PH bylo 7,4 tak jsem to preci musel snizit az budu davat 2-3 ml na litr taky , me to stahne ten Biobizz na PH 6,5.
Kdyz pak v pozdnim kvetu davam 4 ml tak se to snizi az na PH 6 , to samozrejme taky neresim ... mezi PH 6 a PH 6,7 je jeste v norme.

Jak napsal Subatomic 6,9 tak to uz je samozrejme prilis kysely a zvednul bych nad tech 6 ale pod PH 6 jsem se nikdy nastesti nedostal.

Ted pristi zalivku uvazuju o zvyseni na 0,8 ml grow a 0,5 ml bloom na litr zalivky.
Proste , mel jsem na mysli ze tu zalivku snizuju jen ted , kdyz tam davam po hodne malych davkach teprve jen 2x sem pridaval Biobizz , uz me rozumis?
Ja uz jsem te pochopil , proste to delas priblizne stejne, taky neresis 6-6,7.

Akorat ja to davam ted do vicka Bibizzu a pak strikacku nasaju hnojky a striknu obsah do kanystru ze zalivkou. Nemam odmerku ale tu bych mohl pouzit az kdyz budu hnojit vic. Ted musim jeste odmerovat.

Takze si mel upresnit.
Napsat neco jako.... PH zalivky v rozmezi 6,2-6,4 neresim.( 6-6,7)
To bych chapal. Do hlavy , co ma namysli nikomu nevidim.

Old Post 26-07-2019 v 06:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 275



6 DEN 12/12

Old Post 26-07-2019 v 10:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 276

jo mas pravdu, zhruba to tak delam... ale uprimne opravdu nevim kolik presne, jsou to cisla co jsem mel v hlave kdyz jsem meril.

Merim jen kdyz vidim ze je neco spatne, ale normalne si me nahlodal a pristi kolo si to zmerim. Ted sem na konci a uz leju jen vodu (tu imho upravuju).

Ty mas lightmix nebo allmix? Se mi zda docela malo 0,8ml a 0,5ml /l

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-07-2019 v 10:43 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 277

Mam tam Light-mix - davam sice malo ale kazdou zalivku ted zvyssuju , dnes hnojil teprve po treti. . Nechci spalit spicky, kdyz jsem dodrzoval hnojeni dle tabulek tak vzdycky byly spalene.

Ten substrat dodaval ziviny celkem mesic bez hnojeni, bez defcitu.

Old Post 26-07-2019 v 11:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 278

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Mam tam Light-mix - davam sice malo ale kazdou zalivku ted zvyssuju , dnes hnojil teprve po treti. . Nechci spalit spicky, kdyz jsem dodrzoval hnojeni dle tabulek tak vzdycky byly spalene.

Ten substrat dodaval ziviny celkem mesic bez hnojeni, bez defcitu.



Ahoj všem. Tak to tady tak pročítám- máš to pěkný, kytky vypadají zdravě, jen tak dál!
Jen ji nejde do hlavy jedna věc- když jsem zde začínal s indoorem a prosil sem lidi o pomoc, tak jsi mi radil, že když budu hnojit přesně podle tabulek, tak se mi zaručeně nemůže nic stát. A teď tu píšeš opak...
Neber to jako buzeraci, ale takových věcí bylo i víc- radil si mi, že ocet do organiky nepatří a teď ho sám používáš...tak nevim co si z toho vzít.
Jak už jsem psal během prvního kola- sám sem si přišel během pěstu na to, že hnojit BioBizz přesně podle tabulek je nesmysl, pokud teda nechceš mít kytky přehnojený už během růstu. Jakmile sem tohle sem napsal (do svého vlákna) tak mě tu pár lidí div neukamenovalo...
Ať se daří!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 26-07-2019 v 11:43 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 279

proč tady furt melete podle tabulek? ty hodnoty sou jen orientační a záleží na podmínkách.. až budete svítit 1000w + super lumen (1200w) a několik takových výbojek, tak to podle tabulek bude.. nehledě taky na genetiku, každá má ráda něco jiného a některé si ve vysokém ec jen chrochtaj. Já se podle tabulek řídím jen abych věděl poměry kolik čeho dát..

Old Post 26-07-2019 v 12:44 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 280

citace:
Původní příspěvek od V@ly
proč tady furt melete podle tabulek? ty hodnoty sou jen orientační a záleží na podmínkách.. až budete svítit 1000w + super lumen (1200w) a několik takových výbojek, tak to podle tabulek bude.. nehledě taky na genetiku, každá má ráda něco jiného a některé si ve vysokém ec jen chrochtaj. Já se podle tabulek řídím jen abych věděl poměry kolik čeho dát..


Dyť jo, já souhlasím a nikdy sem nic o tabulkách nemlel- teda krom toho, že tabulky jsou jen orientační a řidit se s nima nelze- tak jak píšeš. Měj se!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 26-07-2019 v 12:46 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3001550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív