Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super-Skunk od Sensi - Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 251

Teda musim rict , ze ty textilni kvetinace sice neprotekaji pri zalivce zkrz steny ven ale protekaji zase mezi stenou a hlinou jak je prokoreneny substrat tak je tam mala mezerka kterou to tece rovnou skrz kvetinac.
Otazka je o kolik jsou pro kytku lepsi nez plastove vzhledem k obtaceni korenu kolem sten.

Ja uz je priste teda do boxu rozhodne nedam.
Vsechna zalivka vyteka do podmisky zevnitrich po stenach aniz by se dobre stacila vsaknout do substratu.
Jsem z nich zklamanej, jeste uvidime jaky bude rozdil v kytkach.

Hranaty plastovy to priste jisti .

Old Post 20-07-2019 v 08:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 252






DNES DEFILACE LISTU , 1.DEN 12/12
=====================================

Abych rekl pravdu tak se mi vubec dnes do te defilace nechtelo , prici se to zasadam prepinani na kvet bez stresu !!! Priznavam ze mam stazenou prdel .
Na druhou stranu kterej jinej "strelec" by se do toho tady pustil a zdokumentoval to pro ostatni , bud proto , aby kazdeho dalsiho growera od defilace navzdy odradil , nebo naopak aby ukazal ze tato cesta je ta spravna a ucinna. To se brzy ukaze. Nejvic me rvalo srdce ze k defilaci jsem musel jeste odstramit spoustu bocnich i strednich vetvi ktere byly slabsi a vrcholky pokulhavaly za ostanima.
=============================================
Uz po defilaci:

Panel jsem dal ted pri prepnuti trochu vys cca 60 cm a budu postupne casem snizovat , abych je jeste vice nestresoval nez je nutne. I kdyz jsem byl celkem citlivy a osdtranoval jsem velmi rozume a nic sem neprehanel tak presto tentokrat byla ta hromada listu obrovska oproti minule.

Tak panove a damy , drzte prosim palce , jedeme s kopce !!!
A neni to zadnej malej kopecek

Old Post 21-07-2019 v 08:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 253

Koukam, ze ti kytky po defoliaci radne proridly, ale vypadaji hezky zdrave. Jen me ted napadlo.. s LEDkama nemam zkusenost, ale oproti hps pry po nich kytky po prepnuti tolik nevyleti nahoru. Nepremyslel si, ze bys jim ted na 14 dni dal sodik, aby se vice rozrostly? Muze mit led vs. hps pri defoliaci nejaky vliv?

Old Post 21-07-2019 v 23:00 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 254




Jo, proridly ale vcera prave po tom soku byly trosicku povadle.
Takhle vypadaji po 24 h po odlisteni , uz mnohem lepe.

Sodiku jsem se zbavil hned v prvnim kole a jsem za to rad.
Ucty za elektriku jsou mnohem prijatelnejsi a v lete tolik ty ledky netopi a neni problem s teplotou.

Myslim ze jsou hlavne ty dve zadni rady vytahle az dost .
Mely by jeste vyrust minimalne o 100% .

Je to mozny ze na tu defilaci HPS VS LED muze mit nejaky vliv ale jaky nebo jesli vubec ...to fakt netusim.

Mam ted trochu takovy dilema . Zacit uz opatrne hnojit ci jeste pockat? Po defilaci by se melo dodat rostline zvysene mnozstvi zivin.

Pred tydnem byly vyhonky jeste tmave zelene a ted jak je videt na fotce jsou svetle zelene a odlisuji se barvou od ostatnich listu. Myslim ze si tim kytky rikaji uz o ziviny.
Ty 2 posledni fotky jsou focene bez svetla v boxu.

Uz jsou v tom light-mixy presazeny do 11l kvetinacu 30 dni.

Tak jsem se rozhodl ze uz jim dneska opatrne nalozim.
Zacnu na 2.ml grow , 2.ml Bloom a 7.ml Top-max na 7 litru zalivky.

Old Post 22-07-2019 v 09:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 255

,,Teda musim rict , ze ty textilni kvetinace sice neprotekaji pri zalivce zkrz steny ven ale protekaji zase mezi stenou a hlinou jak je prokoreneny substrat tak je tam mala mezerka kterou to tece rovnou skrz kvetinac.''

Hele toto ti budou delat i plastovy kvetniky, nechavas asi proschnout vic nez je zdravo a substrat se diky tomu smrskl a zacal i spatne zadrzovat vodu. Udelej si cas a zalivej po malych davkach u stonku, dokud se substrat zase pekne nenacuca.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-07-2019 v 10:20 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 256

Plastovy kvetinace me to fakt nedelaj , jen trosicku nahore ale pred zalivkou to nahrnu ke stenam ale u tech textilnich to nahrnout nejde je to uz kvadr z hliny asi ty textilaky urcite rychleji vysychaji , jak pises . Dokonce sem si poridil na to specialni uzke kropitko .

Ja tentokrat prave neprolevam kvetinac tak ja sem byl zvykl u plastovych aby nestal ten textil ve vode. Takze zalevam po troskach jak pises ale stejne se dostane zalivka do podmisky, kdezto to v tech plastovejch je to v pohode , zatim me to v nich ani jednou neproteklo.

Ty textilaky bych mel asi zalevat kazdy den a ty plastovy jen obden ale kdo by se s tim takhle zdrzoval , kdyz je linej jako prase.

Old Post 22-07-2019 v 12:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 257




Tak me to nedalo a jel jsem do growshopu kde mam znameho , si vypujcit EC i PH metr.
Byl tak laskavy ze je tam i zkalibroval primo prede mnou.

Na netu jsem nasel pod Organikou hnojeni Biobizzem a dalsimi hnojivy , navod jak priblizne spocitat kolik hnojiva konopi odcerpalo a podle toho urcit zda a kolik zacit hnojit.

Kouknul jsem se na Biobizz Liht-mix , ma EC 1,2.
Odebral jsem pudu , ne primo z vrchu kvetinace a nechal hodinu odstat a zmeril jsem si PH i EC hodnoty .
EC - hlavne z toho duvodu abych vedel kolik zivin priblizne bylo odcerpano z EC 1,2 , tedy z noveho cerstveho substratu abych mohl lepe urcit jakym davkovanim mam priblizne zacit.

Po zmereni EC vyluhu jsem nameril EC 1,1
Moje odstata voda ma hodnotu EC -0,4 ve ktere jsem to nechaval louhovat , tak je nutne tuto hodnotu od sebe odecist.

1,1 minus 0,4 = EC 0,7

Takze EC noveho light-mixu 1,2 minus aktualni EC v kvetinacich 0,7 = takze bylo za mesic kytkama odcerpano mene nez polovina zivin , podle vodivosti je to jen priblizny udaj.

Vim ze organicka hnojiva ,ktera jsou v pozdni fazi hnojeni a jsou uz v zalivce vice koncentrovana se nedaji tak moc dobre merit , kvuli sve spatne vodivosti o proti mineralnim hnojivum ale dokavad tam Biobizz jeste neleju tak se da udajne zmerit i EC substratu , stejne jako zalivku - bez prilisne koncentrace organickych hnojek nebo jakoukoliv vodu cistou.

Takze odpoved zni ano , zacit uz hnojit ale zase vznika otazka v jake koncentraci ?

Videl bych to tak , ze ted uz kyti v kvetu potrebuji vice jak 1,2 EC
Tak bych zkusil dat 2ml Grow , 3ml Bloom a top-max cca 5ml , to vse na 5 litru zalivky.

Je to spravny predpoklad ? Nebo radeji vic ?

Tak , ted jsem zvedav kdo mi na tohle odpovi
Potreboval bych prosim odpoved co nejdrive jelikoz dnes potrebuji zalivku a ve 20.00 se vypina svetlo.

Predem dekuji a budu vdecny za jakykoliv nazor , cim vic lidi tim lepe.

Nechci prosim ale cist vetu ze Biobizz to nespali
Vim docela bezpecne ze i Biobizz dokaze uplne lehce spalit spicky listu a tomu se chci vyvarovat , proto
sem se s tim merenim EC v kvetinacich tak paral.

Old Post 22-07-2019 v 14:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 258

Posledni 2 fotky z prispevku 254 - nemas je proschle az moc? Alespon na prvni pohled teda hlina vypada, ze je hodne vysusena. Ale urcite to budes mit uz v ruce a jen fotky vypadaji jak vypadaji... Ja treba po letech pouzil jeden 11l kvetinac a musim si zase osahat, jak vazi zality a naopak kdyz vysycha.

Old Post 22-07-2019 v 15:56 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 259

Ne, neni to suche pouze na povrchu.
Je pravda ze jsou ty v tech textilnich vice proschle ale kdyz zastrcis prst v rohu kvetinace tak je v hloubce stale vlahy ale des vecer uz potrebuji zalivku.

Potezkavanim kvetinacu v ruce to neumim.
Ten prst v susbtratu je mnohem presnejsi alespon pro me.

Old Post 22-07-2019 v 16:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 260

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Tak me to nedalo a jel jsem do growshopu kde mam znameho , si vypujcit EC i PH metr.
Byl tak laskavy ze je tam i zkalibroval primo prede mnou.

Na netu jsem nasel pod Organikou hnojeni Biobizzem a dalsimi hnojivy , navod jak priblizne spocitat kolik hnojiva konopi odcerpalo a podle toho urcit zda a kolik zacit hnojit.

Kouknul jsem se na Biobizz Liht-mix , ma EC 1,2.
Odebral jsem pudu , ne primo z vrchu kvetinace a nechal hodinu odstat a zmeril jsem si PH i EC hodnoty .
EC - hlavne z toho duvodu abych vedel kolik zivin priblizne bylo odcerpano z EC 1,2 , tedy z noveho cerstveho substratu abych mohl lepe urcit jakym davkovanim mam priblizne zacit.

Po zmereni EC vyluhu jsem nameril EC 1,1
Moje odstata voda ma hodnotu EC -0,4 ve ktere jsem to nechaval louhovat , tak je nutne tuto hodnotu od sebe odecist.

1,1 minus 0,4 = EC 0,7

Takze EC noveho light-mixu 1,2 minus aktualni EC v kvetinacich 0,7 = takze bylo za mesic kytkama odcerpano mene nez polovina zivin , podle vodivosti je to jen priblizny udaj.

Vim ze organicka hnojiva ,ktera jsou v pozdni fazi hnojeni a jsou uz v zalivce vice koncentrovana se nedaji tak moc dobre merit , kvuli sve spatne vodivosti o proti mineralnim hnojivum ale dokavad tam Biobizz jeste neleju tak se da udajne zmerit i EC substratu , stejne jako zalivku - bez prilisne koncentrace organickych hnojek nebo jakoukoliv vodu cistou.



Spojil jsem to do jednoho prispevku jelikoz to spolu uzce souvisi tak aby to bylo prehledne

Tak me konecne odpovedel na muj dotaz i amik , poslal mi tohle , pry to vystrachal v pestebnim denniku kdyz kdysi zacinal s pestovanim.
Uz mi to udajne jednou posilal ale ja si to fakt nepamatuju.

Doporucene orientacni EC hodnoty hnojeni semenacku v rustu u organickych hnojiv v Biobizzu light-mix.
Nutno prizpusobit pozadavkum dane odrudy.

1.tyden - Nehnojit
2.tyden - Nehnojit
3-tyden- Nehnojit
4-tyden - Nehnojit
5-tyden- (hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
6-tyden- (hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doporucene orientacni EC hodnoty hnojeni , z rostlin ze semen v kvetu u organickych hnojiv
v Biobizzu light-mix.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-tyden (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
2-tyden- (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
3-tyden- (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC 1,4-1-5
4-tyden- , (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) =EC 1,6-1,7 , jeste mozna EC metrem meritelne
5-tyden- EC 1,7 -1,8, Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem
6-tyden- EC 1,8 , Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem
7-tyden- Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem nebo uz zacit Flushovat podle odrudy.
8-tyden- Flushing
9-tyden- Flushing

Snad to nekomu take pomuze...

Takze , jesli to dobre chapu tak bych ted v prvnim tydnu kvetu mel namichat Biobizz na zalivku s EC 0,5 ? Pochopil jsem to spravne?

A te grow slozky vic nez bloom , tedy podle doporuceni z tabulek biobizzu.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-07-2019 v 16:49 PM

Old Post 22-07-2019 v 16:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8433700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív