Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super-Skunk od Sensi - Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 257




Tak me to nedalo a jel jsem do growshopu kde mam znameho , si vypujcit EC i PH metr.
Byl tak laskavy ze je tam i zkalibroval primo prede mnou.

Na netu jsem nasel pod Organikou hnojeni Biobizzem a dalsimi hnojivy , navod jak priblizne spocitat kolik hnojiva konopi odcerpalo a podle toho urcit zda a kolik zacit hnojit.

Kouknul jsem se na Biobizz Liht-mix , ma EC 1,2.
Odebral jsem pudu , ne primo z vrchu kvetinace a nechal hodinu odstat a zmeril jsem si PH i EC hodnoty .
EC - hlavne z toho duvodu abych vedel kolik zivin priblizne bylo odcerpano z EC 1,2 , tedy z noveho cerstveho substratu abych mohl lepe urcit jakym davkovanim mam priblizne zacit.

Po zmereni EC vyluhu jsem nameril EC 1,1
Moje odstata voda ma hodnotu EC -0,4 ve ktere jsem to nechaval louhovat , tak je nutne tuto hodnotu od sebe odecist.

1,1 minus 0,4 = EC 0,7

Takze EC noveho light-mixu 1,2 minus aktualni EC v kvetinacich 0,7 = takze bylo za mesic kytkama odcerpano mene nez polovina zivin , podle vodivosti je to jen priblizny udaj.

Vim ze organicka hnojiva ,ktera jsou v pozdni fazi hnojeni a jsou uz v zalivce vice koncentrovana se nedaji tak moc dobre merit , kvuli sve spatne vodivosti o proti mineralnim hnojivum ale dokavad tam Biobizz jeste neleju tak se da udajne zmerit i EC substratu , stejne jako zalivku - bez prilisne koncentrace organickych hnojek nebo jakoukoliv vodu cistou.

Takze odpoved zni ano , zacit uz hnojit ale zase vznika otazka v jake koncentraci ?

Videl bych to tak , ze ted uz kyti v kvetu potrebuji vice jak 1,2 EC
Tak bych zkusil dat 2ml Grow , 3ml Bloom a top-max cca 5ml , to vse na 5 litru zalivky.

Je to spravny predpoklad ? Nebo radeji vic ?

Tak , ted jsem zvedav kdo mi na tohle odpovi
Potreboval bych prosim odpoved co nejdrive jelikoz dnes potrebuji zalivku a ve 20.00 se vypina svetlo.

Predem dekuji a budu vdecny za jakykoliv nazor , cim vic lidi tim lepe.

Nechci prosim ale cist vetu ze Biobizz to nespali
Vim docela bezpecne ze i Biobizz dokaze uplne lehce spalit spicky listu a tomu se chci vyvarovat , proto
sem se s tim merenim EC v kvetinacich tak paral.

Old Post 22-07-2019 v 14:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 258

Posledni 2 fotky z prispevku 254 - nemas je proschle az moc? Alespon na prvni pohled teda hlina vypada, ze je hodne vysusena. Ale urcite to budes mit uz v ruce a jen fotky vypadaji jak vypadaji... Ja treba po letech pouzil jeden 11l kvetinac a musim si zase osahat, jak vazi zality a naopak kdyz vysycha.

Old Post 22-07-2019 v 15:56 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 259

Ne, neni to suche pouze na povrchu.
Je pravda ze jsou ty v tech textilnich vice proschle ale kdyz zastrcis prst v rohu kvetinace tak je v hloubce stale vlahy ale des vecer uz potrebuji zalivku.

Potezkavanim kvetinacu v ruce to neumim.
Ten prst v susbtratu je mnohem presnejsi alespon pro me.

Old Post 22-07-2019 v 16:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 260

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Tak me to nedalo a jel jsem do growshopu kde mam znameho , si vypujcit EC i PH metr.
Byl tak laskavy ze je tam i zkalibroval primo prede mnou.

Na netu jsem nasel pod Organikou hnojeni Biobizzem a dalsimi hnojivy , navod jak priblizne spocitat kolik hnojiva konopi odcerpalo a podle toho urcit zda a kolik zacit hnojit.

Kouknul jsem se na Biobizz Liht-mix , ma EC 1,2.
Odebral jsem pudu , ne primo z vrchu kvetinace a nechal hodinu odstat a zmeril jsem si PH i EC hodnoty .
EC - hlavne z toho duvodu abych vedel kolik zivin priblizne bylo odcerpano z EC 1,2 , tedy z noveho cerstveho substratu abych mohl lepe urcit jakym davkovanim mam priblizne zacit.

Po zmereni EC vyluhu jsem nameril EC 1,1
Moje odstata voda ma hodnotu EC -0,4 ve ktere jsem to nechaval louhovat , tak je nutne tuto hodnotu od sebe odecist.

1,1 minus 0,4 = EC 0,7

Takze EC noveho light-mixu 1,2 minus aktualni EC v kvetinacich 0,7 = takze bylo za mesic kytkama odcerpano mene nez polovina zivin , podle vodivosti je to jen priblizny udaj.

Vim ze organicka hnojiva ,ktera jsou v pozdni fazi hnojeni a jsou uz v zalivce vice koncentrovana se nedaji tak moc dobre merit , kvuli sve spatne vodivosti o proti mineralnim hnojivum ale dokavad tam Biobizz jeste neleju tak se da udajne zmerit i EC substratu , stejne jako zalivku - bez prilisne koncentrace organickych hnojek nebo jakoukoliv vodu cistou.



Spojil jsem to do jednoho prispevku jelikoz to spolu uzce souvisi tak aby to bylo prehledne

Tak me konecne odpovedel na muj dotaz i amik , poslal mi tohle , pry to vystrachal v pestebnim denniku kdyz kdysi zacinal s pestovanim.
Uz mi to udajne jednou posilal ale ja si to fakt nepamatuju.

Doporucene orientacni EC hodnoty hnojeni semenacku v rustu u organickych hnojiv v Biobizzu light-mix.
Nutno prizpusobit pozadavkum dane odrudy.

1.tyden - Nehnojit
2.tyden - Nehnojit
3-tyden- Nehnojit
4-tyden - Nehnojit
5-tyden- (hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
6-tyden- (hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doporucene orientacni EC hodnoty hnojeni , z rostlin ze semen v kvetu u organickych hnojiv
v Biobizzu light-mix.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-tyden (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
2-tyden- (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
3-tyden- (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC 1,4-1-5
4-tyden- , (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) =EC 1,6-1,7 , jeste mozna EC metrem meritelne
5-tyden- EC 1,7 -1,8, Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem
6-tyden- EC 1,8 , Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem
7-tyden- Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem nebo uz zacit Flushovat podle odrudy.
8-tyden- Flushing
9-tyden- Flushing

Snad to nekomu take pomuze...

Takze , jesli to dobre chapu tak bych ted v prvnim tydnu kvetu mel namichat Biobizz na zalivku s EC 0,5 ? Pochopil jsem to spravne?

A te grow slozky vic nez bloom , tedy podle doporuceni z tabulek biobizzu.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-07-2019 v 16:49 PM

Old Post 22-07-2019 v 16:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 261

Tak zalivku jsem namichal na 1 ltr odstate vody s PH 6,5 na EC 0,7 , mene to uz neslo jelikoz jsem michal hnojky po jednom litru zalivky .
Grow 0,4 ml , Bloom 0,3 ml , top-max 0,5 ml - to vse do jednoho litru.

Tak doufam ze to kytickam prijde vhod a nebudou protestovat popalenim.

Old Post 22-07-2019 v 19:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 262

Ahoj Madi, ty k vode z RO pridavas i trochu kohoutkovky, nebo pouzivas jen RO s ec 0? Pro jaky calmag si se nakonec rozhodl??

Old Post 23-07-2019 v 14:43 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 263

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


1.tyden - Nehnojit
2.tyden - Nehnojit
3-tyden- Nehnojit
4-tyden - Nehnojit
5-tyden- (hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
6-tyden- (hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doporucene orientacni EC hodnoty hnojeni , z rostlin ze semen v kvetu u organickych hnojiv
v Biobizzu light-mix.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-tyden (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
2-tyden- (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC-1.2-1,3
3-tyden- (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) = EC 1,4-1-5
4-tyden- , (Organicke hnojky+ ziviny v substratu) =EC 1,6-1,7 , jeste mozna EC metrem meritelne
5-tyden- EC 1,7 -1,8, Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem
6-tyden- EC 1,8 , Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem
7-tyden- Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem nebo uz zacit Flushovat podle odrudy.
8-tyden- Flushing
9-tyden- Flushing


Nechápu... jak to meril a co meril? Co znamena "(Organicke hnojky+ ziviny v substratu)" ??

A co znamena "Nespolehlive hodnoty mereni EC metrem"?? Ty jsou u organiky snad nespolehlive vzdy...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-07-2019 v 22:58 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 264


Zbynek- Ja sice mam RO filter ale jelikoz jsem se prestehoval , tak jsem ji tady jeste tu RO nenamontoval protoze tady neni vystup na pracku a u vodovodu je zase ten sirokej prumer trubky , takze me to nikam nepasuje bez toho abych na to zavolal instalatera za litr i s praci.
Tak jsem si rek ze to tady vyskousim bez RO.

Ale jinak RO jsem michal s mineraly pro akvaristiku z nula na 0,3 a pak hnojky.
Prtoze kdyz to smichas jako treba pul na pul s kohoutkovou na 0,3 tak tam pak mas mineraly ve spatnem pomeru nez by tam spravne melo byt + a nezadouci latky jako je Železo (ne v chelatove forme) , olovo , chlor, pesticidy , hnojiva a antibiotika.
Proto ty mineraly do akvarka jsou super !

Rozhodl to za me amik , kterej mi poradil , ze kdyz uz nebudu mit ciste organickej Cal Mag , tak mam poridit alespon takovej co se da aplikovat postrikem.
Takze tenhle .viz foto.
Ale zase ma jedno minus , moc dusiku , tak pak zase ho musim omezit v zalivce.

==========================================

crazyben - "(Organicke hnojky + ziviny v substratu)" znamenaji
Organicke hnojky co tam pridavas plus ziviny ktere jeste zbyly v substratu by melo dat dohromady to EC v danem tydnu podle ty tabulky.

Meril to pravdepodobne nejak takhle.....Příspěvek č. 257
Ptal sem se ho jak to zmerit ale rekl mi , ze je tech navodu na netu mraky abych si to nasel ze uz nema cas. Tak sem nasel tohle a podle toho jsem to udelal.
Zatim to vypada ze je to ok ale v organice se vse ukaze az do tydne, trva to dyl , tak jeste musim par dni pockat.

Pak ty houby s textem a stipancem jako prase na zadku zmazu.

Naposledy upravil Madical-Strains 24-07-2019 v 21:38 PM

Old Post 24-07-2019 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 265

takze prubezne meril ec toho substratu, jestli to dobre chapu?

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
ale v organice se vse ukaze az do tydne, trva to dyl , tak jeste musim par dni pockat.


a prave proto mi to pripada cely trosku jako nesmysl.

A btw... tenhle calmag nedavej do zalivky s biobizzem, pouze kdyz uvidis deficity zalil bych jen vodou s timhle calmagem. Mam ten samej a nedelalo to dobrotu, mozna to ale bylo jen protoze sem to s nim nejspis trochu prehnal.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-07-2019 v 21:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 266

Napsal jsem ze mi to amik nerekl, ze si to mam najit na netu.

Ne , ten z toho navodu z netu, to EC meril az kdyz si myslel ze je treba uz zacit hnojit ale nevedel kolik presne. Tak to takhle spocet.
A ja jsem to ted zopakoval jen podle toho navodu.

Amik me psal ze kdyz ted neco udelam spatne , treba holky ted jen malo pohnojim nebo nopak jim dam o trochu vic nez by mely dostat , tak ze pujdou okamzite do stresu a ze to odlistovani bude mit pak negativni efekt a ne pozitivni , tak se snazim jim dat tolik kolik potrebujou, ne vic , ne min .
Snazim se jak muzu abych odjel tenhle pest bez stresu kytek , tak delam co muzu.
Jakmile tam ted vznikne problem , byt prej i malej tak ve finale dopadnu jeste hur nez kdbych to odlistovani vubec nedelal.

Hele, nevim jesli je to picovina to se teprve ukaze za par dnu.
Ale vzhledem k tomu ze me to poradil , tak tomu ja verim.

Otazka je jesli jsem to udelal podle toho navodu spravne , nebo jesli to byl ten spravnej navod jak to udelat.

Co se tyce toho Cal-mag , psal jsem ze postrik , tak to chci jen striknout , nebudu to davat zalivkou , jelikoz neni organicky jen napul , jsou v nem ale i chelaty , ctvrtinou doporucene davky, tedy 0,5 ml/1l
A mam ho strikat touhle davkou kazdy tyden az do flushe , ne pri deficitech , to uz je pozde.
Flususuji 21 dni.

Old Post 24-07-2019 v 22:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 267

odlisteni je podle me jen mala vyhoda kdyz jsi profi grower s profi laboratori,v tvych podminkach je to spis stres na vic.....vim ze vy u organiky ph a ec moc neresite ale kdyz chci bejt profi bio grower tak merim vse a jedu na jistotu....
me nadavno vodarny zmenili ph o jeden stupen dolu.......protocil jsem tri ph metry nez jsem uveril......
cal-mag bych nestrikal,normalne do zalifky....

muj nazor na vec.....

A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-07-2019 v 22:27 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 268

vim ze vy u organiky ph a ec moc neresite



Ne, .....to tvrdi jen Pitr s Crazybenem ze se PH , v organice
resit nemusi. Je to jejich nazor a nemuzeme jim ho brat.

Presne , jak pises a ja s tebou plne souhlasim .
Na vsech zahranicnich serverech resej PH v organice , je to hlavne nezbytny krok pri reseni problemu , nebo jen mereni PH preventivne , aby se prave problemum predeslo.

PH je vzdy dulezity resit u kazdeho pestu at je to organika , hydro nebo mineralnimi hnojivy v hline , u te organiky duvod je prosty.. kdyz PH ulitne tak se to ukaze az po tydnu a to uz je ztrata.

Co se tyce EC tak to nejde v organice moc resit , jelikoz cim vetsi je koncentrace v zalivce organickejch hnojek , tim vice je zalivka nemeritelna EC-metrem, kvuli spatne vodivosti tekutych oraganickych hnojiv vseobecne.
Kdyz je tam hnojek ze zacatku malo, mensi davky hnojiv , tak je vodivost jeste dostatecna nez kyz se pak zvyssuji v kvetu davky , tak pak se vodivost snizuje a je to prakticky nemeritelny.
Nameril jsem jednou zalivku s Biobizzem 3 tydny pred kosou ...EC 6 , coz je nesmysl , proste EC metr pak ukazuje nesmyslne hodnoty.

Old Post 25-07-2019 v 07:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 269

ne Madi, ja tvrdim ze s Biobizz resenim (substrat + hnoje) to resit nemusis, pokud nemas vodu uplne mimo nejakej kohoutkovej standard si to srovna sam. A pise to i samotnej vyrobce.

Nikoliv ze se ph nemusi resit vubec.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 25-07-2019 v 11:40 AM

Old Post 25-07-2019 v 11:30 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 270

Jo takhle si to myslel ... ,Tak to jo.....

Tak to ale od vas totiz vyznelo jak ste psali s Pitrem ze to tam lejete od oka ten Biobiizz a od te doby je to lepsi a lepsi. A ze ph neresite .Nebo tak neco.

Mam teda na tebe pak otazku.
Kdyz das zalivku , treba PH 7 a musi si to ten substrat teda jeste vyrovnavat na 6,2 (jelikoz light-mix ma PH 6,2) jak pises , coz je o 0,8 stupne rozdil coz je 8x zasaditejsi nez 6,2, nebo 5x zasaditejsi nez 6,5.
Domnivas ze to kytkam dela dobre , kdyz musi jeste cekat nez si to ten susbtrat srovna ? Preci jen v tom okamziku zalivky korinky maji styk s 5x zasaditejsim roztokem nez je idealni. Neni lepsi davat stale stejnou hodnotu , proste tu idealni , coz je 6,5 ?

Me nevadi srovnat PH na 6,5 , prace na 3 min , kdyz je to pro ne idelani PH..
Chapu do PH 7 je jeste v jaksi "norme".

Old Post 25-07-2019 v 17:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 271

Ja bych chtel hrozne rad videt ty velky problemy s PH ktery tu furt resite, me to po namichani hnojek biobizz spadne az na 5,9 coz je jak zalivka pro hydro a nez do toho sypat nejakou sodu tak to radeji zaliju tim a zadny problemy se nekonaj.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 25-07-2019 v 18:17 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 272

Zkratka jen diskutujeme a jsem rad ze to se mnou Crazyben probira , zajima me jak to delaji ostatni a je videt ze kolik lidi tolik pristupu.

Prave je to o tom jaka mu tece voda z kohoutku . Ja prave mel problemy kdyz jsem to delal prave tak jak popisujete ale to jsem mel tenkrat jinou vodu .
Ted jsem to nezkousel , tak to delam jak sem zvykly.

Biobizz jsou dobry hnojky ale neverim uplne kazdemu slovu co napisou o svych vyrobcich. Kdybych hnojil podle jejich tabulky, jak doporucujou , hned od druheho tydne 1ml/1l tak uz bych ted davno mel spaleny vsecny spicky na listech.

A ctu to i na zahranicnich forech , nerikam to jen ja.
Takze verit Biobizzu ze light-mix vyrovna drobne nerovnovahy PH se mi moc nechce.
Kdyz vidim ze uvadi i ne zrovna pravdu v tom davkovani.
Davkovani grow uz od druheho tydne Bio-Heaven doporucujou nejlepe 5 ml/1l jen tak lze podle Biobizzu dosahnout ..... jen at kupujem kdyz sme blby.

Davno uz v zahranici groweri odjely dve srovnavaci kola s doplnky i bez a vysledek ze ty doplnky jsou uplne na nic , jen vyhazovani penez.

Tak cemu verit co Biobizz napise?
Kazdy ma doma uplne jiny podminky, chce tos tim Biobizzem nejdrive vychytat a pak je to Ok..

Old Post 25-07-2019 v 19:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8128640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív