Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Monitoringy Médií III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 417

10 nanogramu/l ...


Zeman žalobcům: Zdrogované řidiče stíhejte bez posudků:
https://www.novinky.cz/domaci/50562...ez-posudku.html

Old Post 24-05-2019 v 10:25 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 418

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ted zrovna koukam na arenu J.Soukupa o kterem jsem se domnival ze je celkem nestranny . Ale jak je vidno z dnesni areny tak je docela velky obhajce Babise, coz me trochu zklamal.
Soukup nechtel nechat ani dokoncit vetu ani argument jednoho z politiku o tom ze je vec minimalne podezrela , kdyz Babisova spolustranicka ANO a aktivni politicka na Praze 8 a douholeta spolupracovnice Babise na ministerstvu financi napise jako byvala psychiatricka ktera v soucasne dobe vubec neordinuje "omluvenku" ktera chrani Babise ml. pred vyslechem na policii. Ted si nevzominam na to jeji rusky jmeno.
Soukup dneska branil v arene Babise zuby nechty.

Proste uz se mi ten Soukup nezda tak nestranny jak se navenek prezentuje.
Jinak samozrejme existuji i mnoha pozitiva ktera dela pro obcany o tom zadna ale nelibi se mi jeho obhajoba Babise.
Nakonec, nikdo nejsme dokonali.


soukup a nestraný? ty kráso cos to hulil?

Old Post 26-05-2019 v 20:08 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 419

hahaha- ruskej agent Soukup a nestranej...dobrej džouk

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 27-05-2019 v 08:38 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 420

Tak ja Soukupa pred tim vubec neznal , nikdy pred tim jsem se na jeho porady nekoukal , na prvni pohled tak jak vystupoval v TV se mi zdal jako cestny clovek , to byl prvni dojem , alespon tak na me pusobil az do te doby nez jsem shledl par jeho celych poradu a jak vyplyva z toho co jsem psal vyse , zmenil jsem nazor.

.....o kterem jsem se domnival ze je celkem nestranny

Old Post 27-05-2019 v 12:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 421

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Tak ja Soukupa pred tim vubec neznal , nikdy pred tim jsem se na jeho porady nekoukal , na prvni pohled tak jak vystupoval v TV se mi zdal jako cestny clovek , to byl prvni dojem , alespon tak na me pusobil az do te doby nez jsem shledl par jeho celych poradu a jak vyplyva z toho co jsem psal vyse , zmenil jsem nazor.

.....o kterem jsem se domnival ze je celkem nestranny


víš kdo vlastní televizi barrandov? víš kdo ohlásil kandidaturu na prezidenta? )))
dyť Tě chápu, první dojem.. ale aspoň už si otevřel oči

Old Post 27-05-2019 v 19:55 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 422

Doufam ze to neodesilal na svoji obcanku )))

https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/ko...zlin-zpravy_ras

Old Post 30-05-2019 v 12:09 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 423

Je to z roku 2016.

"Když hlídka strážníků zahradu s marihuanou objevila, zjistila, že ji muž pěstuje ve velkém." >>> "Policie ze zahrady zabavila osm vzrostlých rostlin marihuany "

https://www.extra.cz/trava-vonela-n...stlin-marihuany

Naposledy upravil Šmoulí Prd 05-06-2019 v 12:42 PM

Old Post 05-06-2019 v 11:38 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 424

Evropská zpráva o drogách 2019

https://ct24.ceskatelevize.cz/sites...rogach_2019.pdf

Old Post 06-06-2019 v 12:47 PM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 425

Pěstitel marihuany ujížděl z pole a nabral policistu, dostal podmínku

https://www.idnes.cz/pardubice/zpra...bice-zpravy_mvo

Old Post 09-06-2019 v 14:51 PM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P!rate ][-][unt
Nový Člen

Karma uživatele P!rate ][-][unt - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 426

Lidstvo kouří konopí už 2500 let. Svědčí o tom archeologické nálezy rituálních předmětů z Číny | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

https://www.irozhlas.cz/veda-techno..._1906130942_och

Old Post 14-06-2019 v 18:08 PM
P!rate ][-][unt je offline   Profil uživatele P!rate ][-][unt   Find more posts by P!rate ][-][unt   Foto galerie člena P!rate ][-][unt   Click here to Send P!rate ][-][unt a Private Message   Add P!rate ][-][unt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 427

Oregon legalizoval marihuanu. Po pěti letech je jí zaplaven

https://www.tyden.cz/rubriky/zahran...ven_523584.html


Balkónek auto 2019 - GP, AMN, GG, OB..


Balkónek 2018 - Critical , WW , Cheese AF

Old Post 18-06-2019 v 06:47 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 428

The origins of cannabis smoking: Chemical residue evidence from the first millennium BCE in the Pamirs

https://advances.sciencemag.org/content/5/6/eaaw1391


Přístup k článku: https://sci-hub.tw/ a zadat DOI: 10.1126/sciadv.aaw1391


Balkónek auto 2019 - GP, AMN, GG, OB..


Balkónek 2018 - Critical , WW , Cheese AF

Old Post 20-06-2019 v 05:13 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 429

Anketa dopadla špatně.
https://klatovsky.denik.cz/cerna-a-...i-20190603.html

Old Post 20-06-2019 v 06:26 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 430

https://sport.aktualne.cz/ostatni-s...a6ac1f6b220ee8/

Už před více než deseti lety odložil legendární americký boxer Mike Tyson rukavice. Teď se zaměřil na budování obří marihuanové farmy v kalifornské poušti. Jeho firma Tyson Ranch má patřit mezi největší v tomto oboru.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-06-2019 v 15:08 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 431

Zhruba třetina dospělých v Česku má podle výzkumů zkušenost s nelegálními drogami, nejčastěji jde o konopné drogy.

https://denikn.cz/minuta/152680/

Old Post 24-06-2019 v 08:34 AM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 432

citace:
Původní příspěvek od Idodo79
Zhruba třetina dospělých v Česku má podle výzkumů zkušenost s nelegálními drogami, nejčastěji jde o konopné drogy.

https://denikn.cz/minuta/152680/


mě z článku zaujala jiná věta:
Smrtelných předávkování nelegální drogou je v ČR ročně kolem 30 až 40 případů, smrtelných intoxikací alkoholem cca 400 ročně.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-06-2019 v 09:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2015 - Monitoringy Médií II. - 1002 odpovědí
02-12-2004 - monitoring médií k 02.12.2004 - 0 odpovědí
28-11-2004 - monitoring médií k 26.11.2004 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3622330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív