Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 417



Další foto:

1- ta samá kytka


2- další kytka na které se mi to zacalo objěvovat

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 06-09-2011 v 14:10 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 418

Řekl bych že to bude nějaký druh listové plísně..Mám to na kytkách taky, a stim už nic neuděláš, jediný co mužeš dělat je otrhat ty suché listy + nejvíc napadený.. šířit se to bude ale dál..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 06-09-2011 v 14:27 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 419

mám doma naky bud root stop či tak neják nemám to skusit ješte postříkat? A pujde to i do palic? nebo jenom oschnou všecky listy?

A co ty na kterách to teprv začíná? mám je postříkat?

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 06-09-2011 v 14:43 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 420

nestříkal bych to určitě už ničím podle toho jaké máš už paličky.. A je to plíseň no. Kamarádi groweráci ohledně žloutnutí, kroucení (apod.) listů vám všem doporučuji GROTEK - insta green. Doporučil to zde někdo a já to zkusil, nepochopili by jste ten rozdíl předtím a teď. Pak přidám fota do galerky. Zachráni to vše, co kytičkám neděla dobře zevnitř. Dodáva to živiny a je jedno na jakým jedete hnojivu. Grotek to nemá pry moc dlouho, u nás to ještě v growshopu ani neměli a neznali. Zde máte nějaký odkaz na nejlevnější koupi co jsem sehnal - http://growshop-jicin.cz/eshop/470-...a-green-1l.html fakt někde to je i za 600kč a příští rok pojedu na Groteku nebo biobizz.. Květu zdar !

GROTEK

=

PARÁDA

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 06-09-2011 v 15:05 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 421

citace:
Původní příspěvek od Kokoti hlavy?
mám doma naky bud root stop či tak neják nemám to skusit ješte postříkat? A pujde to i do palic? nebo jenom oschnou všecky listy?

A co ty na kterách to teprv začíná? mám je postříkat?



To co má palice už ničím nestříkej, určitě né chemkou.. Do palic by ta plíseň přelíst neměla, akorát příjdeš o veškerý listy... Já to mám na listech už minimálně přez měsíc a palice jsou naprosto OK, ale kytky jsou už v podstatě bez listů, ale naštěstí se už blíží konec, takže to zas až tak strašně nevadí..Horší by bylo kdyby jsi o všechny listy přišel už na začátku květu, to by se podepsalo na výnosu..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 06-09-2011 v 15:19 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 422

Gremlin101 mám to tak samo na te wembley :p kukni v galerce.. spodek otrhany az po palicky, ktere maji i krasne listečky tak pěkně pěkně

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 06-09-2011 v 15:31 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 423

Uff to se mi docela ulevilo

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 06-09-2011 v 15:40 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 424

citace:
Původní příspěvek od Hlava
No ten olej moc nepomůže , nejlépe uděláš když ty napadeny listy orveš a stříkneš to nejakou chemkou , http://www.agromanual.cz/cz/atlas/c...n-chmelova.html , za toho si vyber neco co ma kratkou ochranou lhůtu , nebot uz tam mas palice .


připadá mi že ten olej docela zabral.sice už bylo šero když jsem to byl teďka zkontrolovat,ale svítil jsem si na to mobilem a připadá mi že z těch slabě zasažených listů to zmizelo.pro jistotu jsem to ještě postříkal kuprikolem.doufám že to má krátkou ochranou lhůtu jak jsi psal protože jsem nějak nevyčetl jak dlouho to má fungovat.asi něco mezi týdnem a měsícem...

Old Post 07-09-2011 v 18:59 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Dotaz hellp Příspěvek č. 425



zdar, na listech(outdoor) se mi začal vytvářet bílý povlak, vypadá to jako plísen..jde rukou otřít.nejdřív byl jen na jedne kytce a začal se šířit i na další..mám koupit nějaký postřik?prosím o radu díík.

1

Old Post 09-09-2011 v 16:12 PM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: hellp Příspěvek č. 426

citace:
Původní příspěvek od clinic
zdar, na listech(outdoor) se mi začal vytvářet bílý povlak, vypadá to jako plísen..jde rukou otřít.nejdřív byl jen na jedne kytce a začal se šířit i na další..mám koupit nějaký postřik?prosím o radu díík.


To je padlí , mrkni sem , http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1 a nebo sem , http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=35446 čau Hlava

Old Post 09-09-2011 v 16:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 427



Tak taky neco malo pridam
In - 600W, hlina, 18dnu 12/12 DutchPro BLOOM SOIL A+B a Explode, teplota den 32 noc 24, driv bylo i vic jak 32 ... myslim, ze tam je nedostatek N zalevano ob den cca 0,5l davka 200ml na 100l a ty hnede skvrny budou asi tim teplem...nebo vi nekdo kvuli cemu jsou? Jinak myslite, ze muzu zvednout z 200ml na 250 a zalivku nechat ob den...nebo jim dat kazdy den rano 0,5l? To zloutnuti je podes...vic a vic Dik moc

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 09-09-2011 v 20:03 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 428

Zdar a sílu. Tak jsem ukecal kámoše aby šel do skříně a včera mi volal, uplně nešťastnej, ať mu poradím, tak mi poslal fotky, no nic moc jsem nevymyslel, přehnojení by to nemělo být prý hnojí podle návodu ale teplota mu prý občas vylítne až na 31...
Tak co myslíte?

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 10-09-2011 v 10:24 AM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 429

Zdar a sílu. Tak jsem ukecal kámoše aby šel do skříně a včera mi volal, uplně nešťastnej, ať mu poradím, tak mi poslal fotky, no nic moc jsem nevymyslel, přehnojení by to nemělo být prý hnojí podle návodu... že by plíseň?
Tak co myslíte?

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 10-09-2011 v 10:32 AM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 430

Zdar a sílu. Dneska mi poslal kámoš fotky ať mu porádím ale nic moc jsem nevykoumal. Co myslíte vy?

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 10-09-2011 v 10:45 AM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 431

Kamos mi poslal fotky nemate prosim nejake rady?

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 10-09-2011 v 11:26 AM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 432

Kamos mi poslal fotky at mu poradim ale moc jsem toho nevymyslel nemate prosim nejake rady?

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 10-09-2011 v 11:29 AM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4813720 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív