Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 401



Čus čus, mám malej problém. Na jedný vrcholovce z 6ti kytek jakoby sesychají listy. Měl jsem to samé doma, byla to nekróza z přehnojení, což je podle mě u outdooru nemožný. Kytky nebyly hnojené, je možný, že by to mohlo být fosforem? Divný je, že se to dělá jen na jedný TOPce.. Nic tam neleze, prostě to akorát vypadá, jako by to schlo. Vody to má ale dostatek, kdyby ne, tak schnou nejdřív spodní listy a ne jenom jedná pálka. Model je to Purpe Widow/Purple One. Ostatní kytky jsou uplně OK. Neví prosím někdo, čím by to mohlo být?
Díky moc a pěstu zdar!

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 03-09-2011 v 15:16 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 402

Hlava to není vpohodě, Kiber to má ještě OK, ale kdybys viděl t moje :/ Prostě moc překvápka tepla z chladné noci asi :p

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 03-09-2011 v 15:22 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 403

citace:
Původní příspěvek od vencias
Čus,na políčku jsem zjistil že je na listech nejspíš nějaká plíseň.vypadá to jako by byli špinavé od hlíny má to takovou hnědo šedou barvu.bude na to fungovat nimbový olej? pokud ne mohli by jste doporučit nějaký snadno dostupný přípravek ?

už jsem na to nastříkal nimbový olej.mohl by mi ale pls někdo odpovědět?
díky.

Old Post 03-09-2011 v 20:27 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 404

No ten olej moc nepomůže , nejlépe uděláš když ty napadeny listy orveš a stříkneš to nejakou chemkou , http://www.agromanual.cz/cz/atlas/c...n-chmelova.html , za toho si vyber neco co ma kratkou ochranou lhůtu , nebot uz tam mas palice .

Kiber , tak to vyfoť a uvidim čau Hlava

Old Post 03-09-2011 v 23:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 405

citace:
Původní příspěvek od Hlava
No ten olej moc nepomůže , nejlépe uděláš když ty napadeny listy orveš a stříkneš to nejakou chemkou , http://www.agromanual.cz/cz/atlas/c...n-chmelova.html , za toho si vyber neco co ma kratkou ochranou lhůtu , nebot uz tam mas palice .

Kiber , tak to vyfoť a uvidim čau Hlava
Kiber to ma v prvním příspěvku vyfocené :p a hezky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 04-09-2011 v 12:05 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 406

díky hlavo ,ale ono je těch napadených listů docela dost,já jsem tam teď byl po 3 týdnech a jedna kdytka to má tak na 3/4 listů a další dvě na polovině

Old Post 04-09-2011 v 19:12 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 407



Zdravim, mám tu opět problém a to s zřejmě s některou z listových plísní. Kytky začínají kvést (zhruba druhej týden) tak bych to rád ještě podchytil. Na jedne kytce je toho poměrně dost, hl. na starších listech a na zbylých dvou holkách náznaky na pár listech. To nejhorší jsem otrhal. Byl bych moc rád za nějakou radu, která by obsahovala min. chemie (jestli to vůbec jde) diky

Naposledy upravil retrobo 04-09-2011 v 23:12 PM

Old Post 04-09-2011 v 22:25 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 408



Ahoj dela se mi to na rostline celkem dost nejdrive vypada takto pote takto a pak se snadno odtrhne , urcite je to neco trivialniho ale ja nevim :-) dekuji za objasneni

muze to mit souvislost s prehnojenim nebo opak ? nebo nedostatek vody ?

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 05-09-2011 v 13:04 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 409

prosím může někdo odpověděd na první příspěvek této stránky ? docela mě zajímá co to máme na kytičce ..........

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 05-09-2011 v 19:55 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 410

tuffgong1 normalně bych ostříhal všechny napadené listy, na te foto kde to ukazuješ rukou vidím příznaky housenky, podívej se pod listy, takové malé potvůrky vpohodě okem viditelné. jinak nevím proč ty konečky tak schnou, nesetkal jsem se stím. ale bude to ta housenka :p viz. FAQ. GL !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 05-09-2011 v 20:20 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od Travojed
tuffgong1 normalně bych ostříhal všechny napadené listy, na te foto kde to ukazuješ rukou vidím příznaky housenky, podívej se pod listy, takové malé potvůrky vpohodě okem viditelné. jinak nevím proč ty konečky tak schnou, nesetkal jsem se stím. ale bude to ta housenka :p viz. FAQ. GL !


jj vypadá to na Bekyně..

Old Post 05-09-2011 v 20:27 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 412

Běkyně Mniška ? to je přece škůdce ve smrkových monokulturách její housenky ožírají jehličí .... bo to už de i na konopí ?

no za +-týden tam pojedem tak se ukáže tuhle kyti budem asi kosit tak to už je ejdno spíš mám strach o ostatní který tepr nakvítaj

ale snad to bude ok až tam pojedem tak se počekujou ty listy jestli tam něco leze a podle toho se zařídíme
dík za odpověd

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 05-09-2011 v 20:35 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 413

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Běkyně Mniška ? to je přece škůdce ve smrkových monokulturách její housenky ožírají jehličí .... bo to už de i na konopí ?

no za +-týden tam pojedem tak se ukáže tuhle kyti budem asi kosit tak to už je ejdno spíš mám strach o ostatní který tepr nakvítaj

ale snad to bude ok až tam pojedem tak se počekujou ty listy jestli tam něco leze a podle toho se zařídíme
dík za odpověd


aj na konopí jde bekyne,letos stím mám osobne problémy... http://grower.cz/pestovani/navody/s...-nemoci/10.html

Edit : tady neco máš o bekyni mnišce http://www.skudci.com/bekyne-mniska

Old Post 05-09-2011 v 20:40 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 414

Nevím či je to nějaká mniška, ve FAQ to máte fajně nakreslené zde : http://grower.cz/pestovani/navody/s...-nemoci/10.html až skoro dole (je tam napsano jen Bekyně) a já osobně měl už fajně ohlodanou kytičku, než jsem je viděl Pak jsem ale ostříhal všechny poškozené listy a oplachnul ji pořádně a už v poho Pěstu zdar !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 06-09-2011 v 08:56 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 415

citace:
Původní příspěvek od Hlava


No to kořeny narazily v zemi na nejakej jíl nebo podobnou sračku , máš to v zemi že jo ??


no to právě není v zemi...je to v květníku...šlo mi o to, jestli to není nějaká plíseň

Old Post 06-09-2011 v 09:45 AM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Nápad Příspěvek č. 416



Zdravím,
Mám problem na kytce mi Brutalne zloutnou listy za týden se to totálne zhoršilo nejdriv sem myslel že je to prehnojene tak dostala pruplach 20l a pak 2dny dietu a pořád se to zhoršovalo tak sem přidal PK a porád se to hzoršovalo tak sem přidal PK a ktomu ješte phyt-amin aby mnela dostaten N ale pořád se to zhoršuje a nevím co stím. Prosím poradte.

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 06-09-2011 v 14:07 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6307540 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív