Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 401

hele mám pár otázek::
1. u nás se za 10 kaček daj koupit dost pevný a hlavně zelený pytle na odpad... má to na výšku asi metr dvaccet a objem je obrovskej.
takže... kdybch si ten vrch omotal okolo nějakýho drátu, zatavil to ( jako obruč) a pověsil to na strom tak by to asi mohlo bejt v poho, ne?

2. když bech vedle tý kytky bodl PETku s dírama v boku vrškem nahoru jako samozavlažování, šlo by to ? Jakože by se tam akorát dolila voda, a nemuselo se to vytahovat. A jestli by se ta kytka do té flašky třeba nenastěhovala a byla by z ní stromová hydra Fjůůů tak to je zas nějaká moje fantazie

3. když by se v po vysazení nějak ochladilo, tak by se tam na tu kytku bodla seříznutá PETka a asi tak ve třetině od spodu vypalit díry na pasivní klimatizaci. Nahoře bych to asi nedělal, to by to asi nemělo smysl

Takže, co vy na to? Je to uskutečnitelný, nebo je to zas nějaká moje SCI-FI ?

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 04-08-2004 v 13:51 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 402

No co se týče těch pytlů, do toho bych nešel... igelit je hrozně choulostivej materiál, to by se ti okamžitě roztrhlo.... fakt si myslím, že nějakej kýbl je lepší...

S tou flaškou se to dělá různě... každej má jiný zkušenosti... Obecně se dá říct, že je dobrý, když ta flaška není "otevřená"... To znamená, že je v ní jakejsi podtlak.. jedinej otvor je ten, kudy proudí voda a který je pod zemí. Ten podtlak docela dobře zabraňuje, aby všechna voda vytekla během pár hodin. Takhle se více méně rovnoměrně dávkuje..

A "skleníky" z PETek se používají celkem běžně, tam asi není co řešit...

Upozorňuju, že výše uvedené info je pouze subjektivního charakteru... Nechci tu dělat chytráka, takže budu rád, pokud mě někdo opraví, nebo něco upřesní....

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 04-08-2004 v 14:19 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 403

chOdec: neni to chytraceni.... naprosti souhlasim.... vsechno potvrzuju a doplnim jenom to, ze mas uplnou pravdu...
... a s tim zavlazovanim....
jsem nahodou taky vlastnik takoveho jednoho stromu, jeste s kamosem se o to starame, a mysleli jsme ze to bude nejlepsi bez jakykoliv diry do vicka jsme udelali diry na dve hadicky a ty zapichli do substratu z kazdy strany, a cekali jsme, ze si to ta zem nasaje, ale neni to pravda... chvilku po obraceni to tece, ale pak to prestane...
vyzkoumal jsem z ruznejch zdroju, ze na tohle je nejlepsi udelat do dna par der, a nacpat tam nejakou houbu na myti... cim vetsi vrstva houby, tim min voda tece.... takze je moznost regulace.... doporucuju to napred poradne ozkouset dole na zemi, a pak az to tam rvat... ...lezl sem asi 4x dolu....

takze stromovymu hydru zdar....

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 04-08-2004 v 22:39 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 404

>chOdec:
jo, kamoši mi taky řikali, že ten PETko-skleník je naprosto normální
a tu PETku na to samozavlažování sem myslel zavřenou, už sem totiž viděl, jak to vypadá (resp. nefunguje když je to otevřený.
A k těm pytlům musím dodat, že sem v tom tahl 50 kilo keramzitu, takže něco málo vydrží. Je to takovej ten pevnej gelit, možná to ani není igelit, ale spíš nějakej plast, nebo plastoguma, nebo něco takovýho. No, zkusím uvidím

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 09-08-2004 v 11:59 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 405

>wOOkie:
Jasně, tak v tom případě ten igelit něco vydrží... ale stejně...
Když lezeš nahoru, občas ulomíš nějakou větev, jak se tam prodíráš... Nějaký pahejly tam už jsou a když třeba bude nějak hodně foukat vítr, tak to riziko potrhání je docela velký... záleží, jak to tam upevníš... Tak dej pak vědět....

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 09-08-2004 v 12:41 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 406

>chOdec: samo...

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 09-08-2004 v 12:43 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 407

Jo, vymyslel sem že by se místo těch maskáčových látek apod. dal použít klaska jutovej pytel( možná ho ještě trochu sladit, barevně, nějakým hnědozeleným nástřikem)
Koukal sem se dost na tomhle threadu dozadu a zjistil sem že si všichni stěžujou na tu nestabilitu kytek. Stačí tu kytku až povyroste zase trošku zahrábnout. Nebo(to ještě nemám vozkoušený, ale myslím, že to funguje) nožem vždycky trochu vostrouhat štýlko, kytka potom víc začne dřevnatět.

A lidi, oživte to tu trochu, dost to tu vázne

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 23-08-2004 v 16:51 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 408

>Time
Hned jak to pujde, tak to zkusim. Takže asi v únoru...
Jinak sem trochu pokročil, vytvořil sem si z krabice od bot (nevěřili by ste jak je těžký najít dvě stejný krabice ) nějakou tu minipětstírnu na předpestování. Aspoň bude jasný, co je holka, a co je shefmüster

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 26-08-2004 v 09:45 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 409

>TIME
kernelerror sadil taky v únoru a to venku pod něco co vypadalo jako akvárko. A v červnu ty kytky byly vysoký jak u mě v srpnu. Tomu říkám boost ...
BTW: dneska sem se koukal na fota Krychle a zjistil sem,že ten jutovej pytel zas tak velkej vynález není.

2 ALL> OKRADLI NĚKOMU STROM???

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 26-08-2004 v 12:53 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gordon
Stálý Člen

Karma uživatele gordon - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 410




uz dlouhusem tu neviděl foto tak přispívám

Old Post 11-09-2004 v 11:11 AM
gordon je offline   Profil uživatele gordon   Find more posts by gordon   Foto galerie člena gordon   Click here to Send gordon a Private Message   Add gordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 411


Tak jsem opět tady a mám s sebou pár foteček,jen upozorňuji,že jsou ve velkém rozlišení,takže zabírají dost paměti.snad to sem pude,

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 26-09-2004 v 12:36 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 412




tak koukám že to funguje,i když ty hezčí fotky se sem nevejdou,skusím s tím něco udělat.

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 26-09-2004 v 12:52 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 413



A jedeme dál...

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 26-09-2004 v 13:13 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 414

Ještě mám další fotky,ale jak jsem je zmenšovsal,tak mají mizernou kvalitu.Jsou to 2 skunky, v levo ak-47 a v pravo to jsem náhodou vydrolil semínko z nějakého hydroponicky pěstovaného skunku.mají přibližně 85 a 90cm,klíčit jsem je dal začátkem června a na strom dal v červenci jako 20 cm bonsaje.Není to ani jednou zastřižené.Snad jsem tam dal tu fotku,kde je vidět jak je hrnec přidrátovaný a jak mám v hrnci igelitový pytel-skoušel jsem jak dlouho to vydrží bez zalévání a po deseti dnech nezalévání jsem na nich nespozoroval žádnou vadu.
kdyby nějaký dotaz,tak se ptejte a za tu velikost sorry,raush

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 26-09-2004 v 13:33 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gordon
Stálý Člen

Karma uživatele gordon - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 415

raush ->pěkné hlavně ta rostlinka kde máš hnátu :-)

Old Post 02-10-2004 v 17:38 PM
gordon je offline   Profil uživatele gordon   Find more posts by gordon   Foto galerie člena gordon   Click here to Send gordon a Private Message   Add gordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gordon
Stálý Člen

Karma uživatele gordon - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 416

detajlík belladony

Old Post 02-10-2004 v 17:39 PM
gordon je offline   Profil uživatele gordon   Find more posts by gordon   Foto galerie člena gordon   Click here to Send gordon a Private Message   Add gordon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2292300 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív