Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
Brise
Stálý Člen

Karma uživatele Brise - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 401

sel sem se vykropit na wc a ptze toho ve me bylo fakt dost nudil sem se a rozhlizel se po okoli..no a vidim vonavku brise esence

Old Post 14-01-2007 v 16:45 PM
Brise je offline   Profil uživatele Brise   Find more posts by Brise   Foto galerie člena Brise   Click here to Send Brise a Private Message   Add Brise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lowerider
Stálý Člen

Karma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% PěstitelskáKarma uživatele lowerider - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 402

lowe... rider...chapame

400w by Lowerider - 2x SW.BB.NL -

Pěstírna Loweridera...

Old Post 15-01-2007 v 10:08 AM
lowerider je offline   Profil uživatele lowerider   Find more posts by lowerider   Foto galerie člena lowerider   Click here to Send lowerider a Private Message   Add lowerider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 403

Před nedávnem sem na tv noha viděl seriál Dr. House a ten seriál se mě líbil tak mě napadlo že místo nicku Ganja Garfield si hodím nick Dr. House

KoЯn Яulezz

Old Post 15-01-2007 v 11:41 AM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blejt
Nový Člen

Karma uživatele Blejt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 404

Jak sem prisel k niku Blejt, nebudu rozepisovat prislis podrobne, aby ste nerekli, ze sem prase, ale kdyz sem zacinal nekdy ve 14-15 chlastat, tak se mi casto stavalo, ze sem zvracel - spis sem se vzdycky tak trochu ublil a klido i za chuze a pak se mohlo jit zase chlastat..Me by se tenkrat libila prezdivka Blade, ale Blejt se ke me hodil prej vic..

Old Post 16-01-2007 v 07:20 AM
Blejt je offline   Profil uživatele Blejt   Find more posts by Blejt   Foto galerie člena Blejt   Click here to Send Blejt a Private Message   Add Blejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blejt
Nový Člen

Karma uživatele Blejt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 405

oprava:vzpomel sem si ze ve 14-15 sem zacinal hulit, takze chlastat sem musel zacit jeste driv, ale tak daleko moje pamet uz nesaha..
BTW:zkuste si nekdy udelat na papir caru, na jeden konec napsat 2007 a na druhej treba 1997 a mezi nima najdete urcite spousta bodu(jako "zivotnich udalosti"), na ktery si radi vzpomenete (bohuzel si ale vzpomenete i na ty spatny)..nekdy je to docela zajimavy si takhle pripomenout svuj zivot..

Old Post 16-01-2007 v 07:27 AM
Blejt je offline   Profil uživatele Blejt   Find more posts by Blejt   Foto galerie člena Blejt   Click here to Send Blejt a Private Message   Add Blejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpra
Nový Člen

Karma uživatele jumpra - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 406

me rikaji ze jsem mala a vsude musim vyskocit tak JUMP noo

život bez smíchu neni život!!!

Old Post 17-01-2007 v 16:10 PM
jumpra je offline   Profil uživatele jumpra   Find more posts by jumpra   Foto galerie člena jumpra   Click here to Send jumpra a Private Message   Add jumpra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 407

Toto neni nick..toto je moje obcianske meno..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 17-01-2007 v 19:56 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpra
Nový Člen

Karma uživatele jumpra - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 408

Tadeas to je hezke jmeno

život bez smíchu neni život!!!

Old Post 18-01-2007 v 16:55 PM
jumpra je offline   Profil uživatele jumpra   Find more posts by jumpra   Foto galerie člena jumpra   Click here to Send jumpra a Private Message   Add jumpra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 409

Tak já svojí přezdívku dostal podle toho,že když jsem začínal hulit,tak sme se jednou děsně spálily no a prej jsem vypadal jako lenochod.Tak jsem jim opravdu mistrmě ukázal (s křečema od smíchu v břiše) jak takovej lenochod leze po stromě a přezdívka je tu

Old Post 18-01-2007 v 20:18 PM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrku1
Nový Člen

Karma uživatele vrku1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 410

To jme takhle jednou šli z putiky. A po cestě jsme zpívali a halekali a vydávali různý zvířecí zvuky na a já jsem vrkal jako holub. A vrkal jsem tak intezivně a hlasitě že mi kámoši začli říkat Vrků. Za tu dobu se to dokamce naučili i sklonovat.
Vrkůe
pro Vrkůa
s Vrkůem
atd.

Old Post 22-01-2007 v 19:20 PM
vrku1 je offline   Profil uživatele vrku1   Find more posts by vrku1   Foto galerie člena vrku1   Click here to Send vrku1 a Private Message   Add vrku1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 411

to jsem rostě jednoho dne nevěďel jestli z lahve nebo flaski.
a miluju sprezsky.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 22-01-2007 v 19:41 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 412

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
to jsem rostě jednoho dne nevěďel jestli z lahve nebo flaski.
a miluju sprezsky.


z lahve nebo flaski-tím myslíš z čeho raději piješ pivko?,a vyšlo ti že z obojího je to dobrý

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 23-01-2007 v 16:00 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 413

muj nick vznikl vlastne tak,ze sem se tak podepisoval do her,nevedel sem jake si mam vymyslet,tak sem brouzdal po netu jestli nahodou nejake dobre jmeno nenajdu,nasel sem na strankach se psima jmenama jmeno Kellogg )

Slunko je mocné....

Old Post 23-01-2007 v 16:14 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 414

Wohnout - Cundalla

Old Post 12-07-2007 v 23:40 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peter07
Stálý Člen

Karma uživatele peter07 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 415

peter=petr moje křestní jméno... a jelikož bylo na seznamu obsazené tak 07 = peter07 ,,, a ted to mam vsude

Old Post 13-07-2007 v 00:22 AM
peter07 je offline   Profil uživatele peter07   Find more posts by peter07   Foto galerie člena peter07   Click here to Send peter07 a Private Message   Add peter07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 416


pod mojou real prezývkou ma pozná velmi vela ludí, takže v rámci zachovania anonymity - Captain Spaulding je jedna z hlavných postáv z dvoch horrorov Roba Zombieho - House Of 1000 Corpses a Devil's Rejects

Naposledy upravil 13-07-2007 v 01:27 AM

Old Post 13-07-2007 v 01:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0748400 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív