Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

............ Příspěvek č. 401

ja sem projektant takze hulim a rysuju a hulim a rysuju a............
ale obcas to i prostridam -
zkourenej rysovat je ok. jenom nesmim zrovna nic slozityho vymyslet...........

Old Post 10-05-2005 v 08:54 AM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 402

Ja porad chodim do skoly, ted koncim Technicko-administrativni pracovnik takova volovina dal jeste jdu na Spravce pocitacovych siti a systemu (programovani a pod.) no a pak bych chtel nejakou tu pracicku mozna jeste dalkove Bc. no uvidime... kazdopadne byt zkourenej mezi takovyma pacošama se kterýma chodim do skoly je nekdy fakt husty...

Old Post 10-05-2005 v 09:21 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Tráva
Nový Člen

Karma uživatele pan Tráva - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 403

kulisák. nedoporučuju hulit před stavěním představení to je jak poprvé...

You know what you are?

Old Post 10-05-2005 v 23:16 PM
pan Tráva je offline   Profil uživatele pan Tráva   Find more posts by pan Tráva   Foto galerie člena pan Tráva   Click here to Send pan Tráva a Private Message   Add pan Tráva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Tráva
Nový Člen

Karma uživatele pan Tráva - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 404

ale převážení ganji přes hranice na zájezdy je opravdu napínavé. Zvlášť když ansámbl tuší, že "ten kulisák si zase určitě něco veze"
ovšem, divadelní autobus má na hranicích jakási privilegium

You know what you are?

Old Post 10-05-2005 v 23:19 PM
pan Tráva je offline   Profil uživatele pan Tráva   Find more posts by pan Tráva   Foto galerie člena pan Tráva   Click here to Send pan Tráva a Private Message   Add pan Tráva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 405

ja som spolumajitel netovej kaviarne, v noci pocitacovej herne. a ked nezahulim, hry ma uz vobec nebavia.... fotky a mats tunajsej komunity na www.leary.freehosting.cz

bum shankar

Old Post 11-05-2005 v 04:26 AM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 406

Takže já sem v pátek úspěšně dodělala učňák-technickoadministrativní pracovnice-momentálně na pracáku-do prázdnin bych si velice ráda našla aspoň ňákou práci-ne kvůli keši,ale jenom abych tak nezewlila,a kvůli máti,abych už nebyla to budižkničemu,či co...Napadlo mě se poptat v mí oblíbený hospůdce,jako tankerka-výčepní,aspoň by starej už nemoh pyskovat že chodim do hospy...A tam hulit můžu-prakticky musim,stejně bych neodolala,když někdo zve,že...Ale jinak ve škole sem hulila SKORO každej den...už od základky,mno a když nebylo, tak se sehanlo jiný..Né,ale hodně nás vyhodily než sme došli do třeťáku+nástavba,takže ve třídě z 15 lidí sme hulili a celkově ty systémy a fesťáky vobjížděli jenom 3 holky(kluky sme tam bohužel nikdy neměli,možná i na štěstí),takže sem se krásně povařila na spolužačkách...A já bych ani v kanclu dělat nemohla,protože bych to tam všechno strašně popletla...Ale když v práci nenesete nějakou velkou zodpovědnost,tak nevidim jedinej důvod proč tam nehulit...A je fakt že sou tu samí moc inteligenti, na mě ,protože když si to tak vemu,tak já znam jenom ty lidi z tý "dělnický" třídy,tu sou samí pc machři a nevim kdo všechno..Ale jentak dál,když vzládáte hulit,a mít takouto úroveň,intelekt,víte jak to myslim!!Tim netvrdim že např. zedníci a malíři nemaj zodpovědnost, a že to sou blbci,ale měli sme se líp učit!!

Old Post 22-05-2005 v 12:52 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkD
Nový Člen

Karma uživatele DarkD - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 20  

Takže Příspěvek č. 407

Co se týká mého zaměstnání - jsem zaměstnán jako prodavač s mobily, přitom jsem ale šéf prodejny, zanedlouho i snad majitel, přitom dělám technika a ty mobily i dávám dohromady. No a když nepočítám rekreační doučování kamarádek z matiky, tak už jen známým dávám dohromady počítače. Uff...

Ale co se týká kouření - ráno před prácí si zahulím a pak se vše prodává skoro samo. Kšefty jdou, lidi jsou přívětivý a sdílní. Moje okolí o mne ví, že hulím a já si ostatně dám i na konci pracovní doby (až zavřu - samozřejmě ). Akorát to doučování a opravy telefonů i PC je lepší dělat nezhulený - pak se pletou drátky, programy se nastaví jinak něž chci a vše se musí složitě dávat dohromady, protože je v tom zhulená logika a v normálním stavu se logiky nedobéřem, no ne?

DarkD

Old Post 24-05-2005 v 11:40 AM
DarkD je offline   Profil uživatele DarkD   Find more posts by DarkD   Foto galerie člena DarkD   Click here to Send DarkD a Private Message   Add DarkD to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkD! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 408

zhulená logika je opravdu trochu jinde nez bych si kolikrat přál

foosball

Old Post 24-05-2005 v 11:52 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honcek
Stálý Člen

Karma uživatele honcek - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 409

Ja pracuju jako konzultant pro zahranicni firmu v oblasti systemu pro praci s dokumenty. Zhulenej obcas prijdu, ale jenom kdyz vim, ze nemam zadny jednani. To pak cumim do monitoru, skoro nic nedelam a sqele mi to utika. No ale kdyz se mi stane, ze si zahulim a musim jednat, tak se nekdy dost brutalne stratim a konci to slovy " tak ted nevim kde jsem skoncil" nebo "co jsem chtel rici" zatim to vzali vzdy v pohode. Ono kdyz se jim to rekne, tak nejak jako by nic a doplni nejakym ftipkem (to nam jde )) Na druhou stranu je pravda, ze me napadaji opravdu netradicni reseni (pouzitelny) az jsem strizlivy koukal co jsem vymyslel. (musim si to zapsat, jinak nepamatuju ))

Old Post 24-05-2005 v 14:17 PM
honcek je offline   Profil uživatele honcek   Find more posts by honcek   Foto galerie člena honcek   Click here to Send honcek a Private Message   Add honcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugy
Nový Člen

Karma uživatele hugy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 410

já dělám úředníčka na jednou menším úřadě, tak 1x týdně si dám, než vyjdu z domova, chvíli je v práci pohoda pak makám.

Old Post 10-06-2005 v 08:29 AM
hugy je offline   Profil uživatele hugy   Find more posts by hugy   Foto galerie člena hugy   Click here to Send hugy a Private Message   Add hugy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 411

Ja delam VS Mendelovu zemedelskou a lesnickou univerzitu v Brne.. No kdysi f prvaku jsme hulili uplne nezrizene, 2x denne 3 mesice, po zkouskach znova... ale ted uz mnohem min (outdoory se loni nevydarily a skrin nikdo nema), protoze jsem starsi, zodpovednejsi a pres zkouskove taky zamestnanejsi

p s y c h o 8 4

Old Post 10-06-2005 v 09:26 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOXIC...SG
Nový Člen

Karma uživatele TOXIC...SG - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 412

no ja sem studentka no ucim se prodavacka Drogistickeho ZBO no a na praxi moc hulit nejde, protoze musim delat na kase a nechci to nejak ryskovat ... a ty lidi kdyz sem tam prisla vypalena a ted baba na me neco mluvvila a ja byla zamyslena ani se nehla no tak si na me stezovala a kdyz tam prisla po druhy tak sem ji poslala do prdele ... to taky lehce nepobrala ale uz si na me nestezovala

Old Post 11-06-2005 v 10:15 AM
TOXIC...SG je offline   Profil uživatele TOXIC...SG   Find more posts by TOXIC...SG   Foto galerie člena TOXIC...SG   Click here to Send TOXIC...SG a Private Message   Add TOXIC...SG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 413

OHOHOOO...dobry den..takze ja..ehm ted moje osobnost delala uz dve skoly...jedna -mechanik-elektronik..nevysla..2 roky sme na zachode hulili pokazde brcko..a to se potom moc clovicek nenauci..a ted delam to co me silene bavi a to je umelecky truhlar..takze dymek plna pr*el....a bez huleni tato prace ani nejde..zhulit se a dlabat a vyrezavat hmm tojooooo...vrele doporucuji vsem vyhulenym hlavam..
peace vsem ....mame radi prirodu!!!!

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 11-06-2005 v 17:34 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyk
Nový Člen

Karma uživatele dyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 414

Zdars ja teda ze mně bude atomechanik a mužu říct nic lepšího než se pořádně zhulit a pak jít dělat něco na autě pro mně není.Minulej rok jsme s kámošem ladili škodowku a tak zas-anou práci bez dobrýho modelu by to ani nešlo.

Old Post 15-06-2005 v 07:48 AM
dyk je offline   Profil uživatele dyk   Find more posts by dyk   Foto galerie člena dyk   Click here to Send dyk a Private Message   Add dyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 415

dyk:to ti zavidim,taky bych si chtel umet spravit auto

Old Post 15-06-2005 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

OR Příspěvek č. 416

Ja jsem se f pondeli stal kanclkrysou, tzn. v Excelu pocitam a sestavuju fselijaky kombinace z betonu (kanály, šachty .......) -hra s čísly- . Zapukat do práce bych se dost bál, asi by se stoho staly mrakodrapy

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 16-06-2005 v 16:44 PM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9804440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív