Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 385

ja som predvčerom stál na krajnici aj s vozíkom, a potreboval som sa otočit, tak kamoš odopol vozík a ja že sa otočím na ceste, autá neišli, tak sa otáčam, zastavím na krajnici ,kamoš na mna kuká, a zas som bol tak jak predtým, dobrý model

Old Post 02-08-2007 v 12:13 PM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 386

pro milovniky maluych vozu tady mam naky fota crashtestu Sklasse tri generaci. zvlaste si povsimnete nerovneho souboje W140 vs. corsa. hehee.
jinak az se budete divit proc je ten velkej medved po celni srazce tak znicenej tak je to proto ze narazel pulkou predku nikolvi celou plochou. takova oktavka je podobnym testu slusne na sracky.

http://www.whnet.com/4x4/w140crash.html

Old Post 02-08-2007 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 387

ja vim. u nekrejch druhu rucnich granatu se da z utocnyho udelat obranej pridanim dalsiho plaste.
osobne mi prijde lepsi reseni to kde je naloz omotana silny dratem kerej je pravidelne ,,nastipnutej,, dejmetomu po centimetru. rozlozi se lip.

Old Post 02-08-2007 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 388

tohle je snad nejklasictejsi zpusob jak odpalit auto z jistotou ze to bude az za jizdy. akorat se pridelava na nadrz a nez drat je lepsi provazek na kolo. ten se zacne namotavat a po urcity dobe vytrhne transportni pojistku. vrhova pojistka neni nicim jistena takze par vterin po odstraneni transportni dojde k vybuchu. drat by mi prisel malo spolehlivej a asi by se spatne navijel na tu vnitrni stranu kola.

Old Post 02-08-2007 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 389

moje : kamo už teď je ti jasný, že asi ten kokot s hoperskou ledvinkou měl pravdu, hmmmm ZDE sem in, ty ses out, nema cenu to vubec rozebirat ptž to je zbytečný tak ses snažil to hodit do "autu"(ty tvy uhle prosimtě) ne, v poho, napads me spis kvuli tomu ze sem do jedny diskuse napsal ze nosim hoperskou ledvinku,, nejspis nemas tuto soc. skupinu rad tak proto sis rejpnul, ja pritom hoper nejsem.... do ty diskuse sem to napsal z prdele ----- cituji "hoperskou samozřejmě" rozlišuj věci na podstatný a nepodstatný, jako by řekl můj otec todle pro mě podstatný neni, nechodime sem abychom ses s někym hádali, že? takže peace, mír a lásku a ať čorky slepě choděj kolem tvyho pole... peace

Old Post 02-08-2007 v 17:14 PM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 390

Moje : "tak to seš panáčku na omylu!!!hodně záleží jakym autem ho sejmeš ale nejvíc záleží jak ho trefíš,Nemyslíš?? ale v pohodě...

btw:nebo se chceš hádat????" toto mi groweři napsal "moje"--- omlouvám se za rozpor ale po přečtení této poslední věty "nebo se chces hadat" sem si nemoch odpustit si rýpnout.....

Old Post 02-08-2007 v 17:23 PM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 391

redzero: Klídek, .. jde jen o výměnu názorů .. to je normální, to lidi dělají

- in vino veritas -

Old Post 02-08-2007 v 18:25 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 392

Jinak jsem taky zastáncem názoru, že strětnutí s osobním automobilem jedoucím cca 100km rychlostí se dá přežít. .
tam záleží na mnoha faktorech a tvar vozu je v tomto případě zásadní.

- in vino veritas -

Old Post 02-08-2007 v 18:32 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 393

citace:
Původní příspěvek od redzero
moje : kamo už teď je ti jasný, že asi ten kokot s hoperskou ledvinkou měl pravdu, hmmmm ZDE sem in, ty ses out, nema cenu to vubec rozebirat ptž to je zbytečný tak ses snažil to hodit do "autu"(ty tvy uhle prosimtě) ne, v poho, napads me spis kvuli tomu ze sem do jedny diskuse napsal ze nosim hoperskou ledvinku,, nejspis nemas tuto soc. skupinu rad tak proto sis rejpnul, ja pritom hoper nejsem.... do ty diskuse sem to napsal z prdele ----- cituji "hoperskou samozřejmě" rozlišuj věci na podstatný a nepodstatný, jako by řekl můj otec todle pro mě podstatný neni, nechodime sem abychom ses s někym hádali, že? takže peace, mír a lásku a ať čorky slepě choděj kolem tvyho pole... peace


Jooo???to mi teda jasný není,proč by mělo? Že pár dalších lidi s tebou ne zcela přímo souhlasí tak ti mám dát za pravdu?simtě
kašlu na to nebudu se tady s tebou přit o to zda co a jak....ok?taky se měj Čus


citace:
Původní příspěvek od redzero
Moje : "tak to seš panáčku na omylu!!!hodně záleží jakym autem ho sejmeš ale nejvíc záleží jak ho trefíš,Nemyslíš?? ale v pohodě...

btw:nebo se chceš hádat????" toto mi groweři napsal "moje"--- omlouvám se za rozpor ale po přečtení této poslední věty "nebo se chces hadat" sem si nemoch odpustit si rýpnout.....


jooo groweři to je teda ale......pche

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-08-2007 v 18:48 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 394

ok, nebudem to už řešit, bude to lepči. Ale neodpustim si poznamčičku(sem vesele zkouřen) máš dva lidi. Inteligentní a méně inteligentní.(tim nepodotykam v zadnem pripade kdo co a ono)Dáme jim jména - Gustav(chytry) a Věroslav(hloupy).... oba dva budou resit jeden a ten samy problem, ale každy jednotlivě... Gustav(chytry) si s problemem lehce poradi, zasmeje se a jde dál.. Věroslav(hloupy) se bude vstekat, mlátit krumpačem do pařezu ptž mu nejde vykopat (berte to s rezervou) Gustav si poradil ze ho napadlo persekani korenu a bez mensi namahy mel hotovo, co Veroslav buší krumpacem do kmene...



tím chci říct jen ze se clovek vzteka v tom pripade, když nedokaze dany problem vyresit, znáte to ne když se proste naněco naserete, mrdnete dotoho, cojávim ješte, pan si tu zkousel vyjádrit vztek slovně(administrativně) na moji nevinnou osobu lidi sem vytlemenej, ale moc dobre vim co pisu, ale cekam zpravu nasraneho pána kery tim "jak sem mimo misu" nebo dovico jeste, jo jasny, jakej sem drsnej hoper(pritom nejsem) a nevim čim vsim jeste pan mě pohlti.. anebo se nasere a v nejvetsim pripade se nato vysere a nebude psát, ale to sem tedka nemel psát zas ja no... tak tedka sem opravdu zvedav jak budete reagovat, rači koncim, berte to s nadhledem!

Old Post 03-08-2007 v 00:35 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 395

redzero: DD serte na to , přece se nebudete hádat...jsme prece na groweru, máme držet pospolu...

- in vino veritas -

Old Post 03-08-2007 v 00:50 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 396

ano řidim rád zčazenej,lépe vnímám okolí,objekty,lidi ale hlavně jedu si pomalu svý tempo a poslouchám nahlas muziku no prostě pohoda,když řídit tak jedině zhulenej

btw:Věroslave prosímtě už toho nech si jak malý děcko,už před dvěma příspěvky si psal že už na to kašleš,tak jak teda?
A jestli si myslíš že sem vzteklej když si tady s tebou vyměňuju názor,TAK TO SEŠ TEDA K.RWA NA OMYLU!!!!!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 03-08-2007 v 07:55 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 397

ok, souhlasim s tebou.. chodime sem za pobavenim, ne za hadkou, jasny no, ale mě to prostě nasralo trochu, tak sorr, měj sa, a hlavně PEACE

Old Post 03-08-2007 v 10:02 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redzero
Nový Člen

Karma uživatele redzero - 14% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 398

moje = mas bravurny indoor

Old Post 03-08-2007 v 10:04 AM
redzero je offline   Profil uživatele redzero   Find more posts by redzero   Foto galerie člena redzero   Click here to Send redzero a Private Message   Add redzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 399

Myslim ze rizeni pod vlivem marihuany je nebezpecne
Kor kdyz mate zaseky..mam respekt k autu takze radsi nejezdim zcazenej

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 03-08-2007 v 11:12 AM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 400

já když jsem zhulenej, tak mi připadá, že jedu nějakou rally ani mi nepřijde že se jenom dopravuju někam, ale samozřejmě mám strach a jezdím opatrnějš

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 17-08-2007 v 14:31 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7868960 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív